Jump to content

KİM DEMİŞ CENNET YAN GELİP YATMA YERİDİR DİYE

Recommended Posts

Hallac, sapkın olan sen ve senin gibi cinsellik düşmanları elbet.

...

Yoksa bir satranç oynamak için veya sohbet etmek için aşk şartı aramıyorsunuz.

Ama bu hoş olmuyor... Daha önceki iletimde cinsellik düşmanı olduğumu gösterin dedim bunu göstermek yerine yine iftira mekanızmasını çalıştırmışsınız. Sizin gibi bir müslümana yakıştıramadım bu saygısızlığı. Bilmiyormusunuz yalancılık, iftira atmak suçtur günahtır islamda...

Nasıl bir ruhsuz öğretinin esiri olmuşsunuz ki işin içine satrancı dahil etmişsiniz. İşin cılkını çıkarmışsınız yahu...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 87
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hala sen kimsin gibi laubali tavır alıyorsun.Seni insan yerine koyup cevap yazıyorum.

Sorularımı bir araştır.Bulursan cevap yaz

1-Hz Adem ne zaman yaratıldı.(Kesin olmasa da yaklaşık tarih istiyorum)

2-Hz Adem ve Havvanın çocukları ensest ilişki ile mi çoğaldılar

Peki bu ilk insanlar bu günkü zekaya sahip tiler dide

neden hiçbirşeyi keşfedemediler.Bize bıraktıkları bir kanıt varmı? Çivi yazısına dahi razıyım.Madem bugünkü zekaya sahiptiler herhalde bir çivi yazısı uydurmuşlardır.En azından hayvan resmi yaparlardı..

Bak bilim 1 milyar yıl öncesi kayaları buluyor.Ama senin Adem den Havvadan bi kanıt yok.Ne diyeceksin.Allahın bu durumda sana nasıl yardımcı olacak.Hadi bakalım....Araştırda gel.Tarih istiyorum tarih.....

kuranı oku.

insan oğlu tarih boyunca , yıllar boyunca hergün yeni yeni icatlar keşfetti.eğer insanoğlu gemiyi keşfetmeseydi, eğer insanoğlu pusulayı keşfetmeseydi, eğer insanoğlu gıda depolayacak fıçıları keşfetmeseydi, ve eğer insan oğlu galapagos adasını keşfetmeseydi, o zaman darwinde ateistliği inançsızlığı ve evrim teorisini keşfedemeyecekti.anladın sen onu.

çivi yazısı diyorsun. bugünkü yazıyla arasında fark varmı.sadece birisi taşa oyunmuş çiviyle, öteki kalemle yazılmış.ama her ikiside söylenecek olanı anlaşılır kılmıyormu.

senin dedğingibi o yazıları maymun adamlar yazamazdı çünkü beyinleri yoktu.eğerki beyinleri olsaydı o zamn neden bir uçak yapmadılar veya bir gemi bulup amerikayı keşfetmediler. evrimi mi beklediler.yoksa beyinleri sadece üremeye mi yarıyordu diğer tüm hayvanlar gibi.

senin evrime senin allahsızlığa dayanağın sadece darwinin kitabıdır.beni,m de varlığının kanıtı kuranı kerim.ama sen darwini seçtiysen o senin problemin.ama dediğim gibi bizler sayesinde bugün ateistsin.eğer bunları keşfetmemiş olsaydık aynı senin hayvan ataların gibi beyinsiz olsaydık şu an halen daha çivi yazısı kullanır olurdun.

eğer ki bizler bir ana ve babadan çoğalmasaydık bugün hepimiz senin gibi evrim budalası ve allahsızın teki olurduk.encest ten bahsediyorsun. şu an dahi bizler encest ilişki yaşıyoruz.çünkü bütün insanlar bir ana ve babadan doğdu .hepimiz kardeşiz.ve kardeş çocuklarıyız.

ama senin dediğin de aynı kapıya çıkıyor.biz de o zaman aynı atomun evlatları deilmiyiz.hepimiz bir canlı türüne ait değilmiyiz sizin kitabınıza göre.eeeeeeeeeee bu ne oluyor.birisi maymun diye, öteki ot diye, öteki, kedi diye, öteki insan diye herkes ayrı mı olur. kendiniz bağıra bağıra söylüyorsunuz.bizlerin ve hayvanların herşeyi bir diye.o zaman sizler bizlerden daha encestsiniz.sizin kitabınıza göre hayvanla ilişkiye girmenin bir sakıncası da yok demekki.nede olsa kuzeniniz veya yiyeniniz.

ama bizler en ağzından insan la insan ilişkisini onaylıyoruz.ve uyguluyoruz.

birde hz adem ve havva anamızın yaklaşık varoluş tarihleri hesaplayabilirsin. ama ilk önce ondan önce gelen peygamberleri ve ömürlerini ortalama hesabıyla bunun sonucunu bulabilirsin.

ilk peygamber ve son peygamber hesabını sen yap ne de olsa akıllı canlılarsınız.

Sitelerde Paylaş

Ama bu hoş olmuyor... Daha önceki iletimde cinsellik düşmanı olduğumu gösterin dedim bunu göstermek yerine yine iftira mekanızmasını çalıştırmışsınız. Sizin gibi bir müslümana yakıştıramadım bu saygısızlığı. Bilmiyormusunuz yalancılık, iftira atmak suçtur günahtır islamda...

Nasıl bir ruhsuz öğretinin esiri olmuşsunuz ki işin içine satrancı dahil etmişsiniz. İşin cılkını çıkarmışsınız yahu...

İslam'da canlıların hayaleti yoktur da, bu saydığın ahlaksızlıkların sahibi sensin. Ama bunu bile göremeyeceksin tabii:)

Cinsellik düşmanı olduğun gibi, akılsız ve yalancısın da.

Bu iftiralarını ve ahlaksızlığını bir kenara bırak da insanlığa yönelmek için hiç olmazsa biraz gayret et bundan sonra. Yansıtma yapmaya çalışarak bu özelliklerini gizleyemezsin.

Evet satranç veya sohbet için aşk şartı aramadığın gibi, aşık olmak için de seks şartı da aramazsın. Çünkü senin gözünde satranç, sohbet ve aşk temizdir. Bunların temize çıkarılması için yanına temizleyici bir maddeye gerek duymazsın. Ama cinsellik kötü ve pis olduğundan(senin inancına göre) vicdanını rahatlatmak için yanına "sevgi-aşk" gibi bir uydurma temizleyici koymak zorunda hissedersin kendini.

Nasıl ki "seks yapmadan aşık olunmaz" olmaz deyip aşkı temize çıkarmaya kalkmak bir ahmaklık ve sapma ise, aynı şekilde "aşk olmadan seks olmaz" demek aynı sapıklıktır.

Çünkü seks de tıpkı aşk gibi temizdir ve yanında bir aklandırıcıya ihtiyacı yoktur.

Aynı şekilde var olan bir şeyi üretmek için çalışmazsın. Üretmek bir araçtır, amaç değil. Örneğin ellerini üretmek için uğraşmazsın çünkü zaten vardır. Aynı şekilde yarın tüm üretimi makinalar yaparsa veya cennette hazır durumda olursa bunlara kavuşman normal olandır.

Ama şeytani ruhçuluğun sapkın sosyalizm inancı size nimetleri haram kıldığından, bu hain oyuna zalimce ortak olmaktan çekinmiyorsun.

Üretime, emeğe tapınma azgınlığın da bunun bir parçası.Ruhçuluk görevini ürkütücü bir şekilde yerine getirmiş ne yazık ki.

Bu prangalarından kurtulup bilime ve insanlığa yöneldiğinde , bu sapkınlıklarına sen de gülüp geçeceksin.

İblis sizi kendisine gönüllü köle yapıvermiş. Artık bu korkunç inançlarınızı terk edip gerçeğe ve güzelliklere yönelme vakti.

Ama buna karşılık zalimliğinde ısrar edecek kadar hain karakterliysen hep yanlış yolda yürüyeceksin o başka tabii.

tarihinde Emre1974tr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sayın emre1974.. eskilerden hatırlıyorum sizi. HAfızamda genelde efendi üsluplu tartışan biri olarak kalmıştınız...

Ama hafıza konusunda eksikliğimin olduğunu herkes bilir... Sizde de yanılmışım. Bu kadar saygısız bir yanıt beklemiyordum sizden.. Ama sizin üslubunuzla yanıt vermeyeceğimi de bilin... Çünkü ben müslüman (!) değilim...

EDIT: Sizin gibi müslüman (!) değilim...

Bu düzeltmeyi yapmazsam inanan diğer arkadaşlara haksızlık etmiş olurdum...

tarihinde hallac01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sayın emre1974.. eskilerden hatırlıyorum sizi. HAfızamda genelde efendi üsluplu tartışan biri olarak kalmıştınız...

Ama hafıza konusunda eksikliğimin olduğunu herkes bilir... Sizde de yanılmışım. Bu kadar saygısız bir yanıt beklemiyordum sizden.. Ama sizin üslubunuzla yanıt vermeyeceğimi de bilin... Çünkü ben müslüman (!) değilim...

EDIT: Sizin gibi müslüman (!) değilim...

Bu düzeltmeyi yapmazsam inanan diğer arkadaşlara haksızlık etmiş olurdum...

ya boş ver abi bu arkadaş kafayı ruhçulukla bozmuş ruh hastasının teki takma kafana arada sırada gelir böyle sayıklar durur

Sitelerde Paylaş

Yok hafızan kuvvetliymiş. Yanıldığın nokta ben değil, kendin...

Nasıl hastalıklı düşünceleri utanmadan savunduğunu ve de nasıl hal tavır içinde olduğunu fark edemiyorsun bile.

Ben de bu gerçekleri dostça sana anlatıyorum. Rabbim ıslah etsin bu arada.

Selam.

Sitelerde Paylaş

Ben de bu gerçekleri dostça sana anlatıyorum. Rabbim ıslah etsin bu arada.

Gördüğüm kadarıyla inandığınız rabbiniz sizi ıslah edememiş.. Islah olmakta referans sizseniz kalsın... Ayıdan post çıksa dahi sizin gibi bir saygısızdan dost olmaz...
Sitelerde Paylaş

Gördüğüm kadarıyla inandığınız rabbiniz sizi ıslah edememiş.. Islah olmakta referans sizseniz kalsın... Ayıdan post çıksa dahi sizin gibi bir saygısızdan dost olmaz...

Sapkınlığın içerisinde, kendi özelliğini başkasına yansıtmaya çalışmakla kendine zulmediyorsun sadece.

Rabbim seni ıslah etsin diyorum tekrardan ve bu sayfada yazılanların aydınlanmana vesile olmasını umuyorum.

İblis'in sizi parmağında nasıl oynattığını, kötüyü iyi, iyiyi kötü olarak gösterip azgınlığa yuvarladığını görebilmen için öncelikle kalbindeki pisliği ve hainliği terk etmek için istekli olmalısın Hallac.

Yoksa hala böyle vızık vızık şeytanlara hizmet etmek için çabalar durursun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...