Jump to content

admin hakaret ve tehdit eder mi?

Recommended Posts

Hacı'ya ne yapılmasını istiyorsun?

Türkiye'de ateistlere yapılanlar mı yapılsın?

Yani susturulsun Hacı....

Sen daha çok beklersin.

Burası özgür bir forum ise ve sen burada ötüyorsan, Hacı da öter..

Ve senin çanına ot tıkar..

Admin olması bir şeyi değiştirmez.

Hacı bir ateisttir. Ve senin gibileri çerez niyetine yer..

Sitelerde Paylaş

ilginç ve şaşırtıcı olan bunları yapan bir admin

yönetime rapor ettim yönetimden hala bana bir cevap gelmedi.yanlış anlamayın şu şekilde bir cevap bekliyorum.

1-hacinin düzeyi ve hakaretleri normaldir.bizim yayın politikamız budur

2-haci hakkında gereken yapılacaktır

ikincisinin olma olasılığı var mı sizce?

Bana şikayet ettiniz, ben de özel mesajla açıklama yapmak yerine açtığınız bu başlığa yazdım. Cevabım buradadır.

Başka kimlere özel mesajla şikayet ettiniz bilmiyorum. Benim yanıtım yukarıdadır.

Bana göre Hacı'nın düzeyi o başlıkta gayet iyidir, yerindedir.

Size gül yollamasını beklemiyordunuz herhalde.

Sitelerde Paylaş

İyi ki böyle bir başlığı ben açmamışım. Modlar bir sağdan bir soldan geldiler ardarda elen kroşelerle abandone olurdum :):)

Bence bu kadar yüklenmeyin... Beklemediği bir tepki görmüş, kurallara uygun bir şekilde sorununu dile getirmiş... Bu yöntem yerine sorununu kendi başına halletseydi daha mı iyi olurdu...

Sitelerde Paylaş

1400 yıldır konuştuğunuz ve karşınızdaki susturduğunuz halde, bu forumda size hala konuşma hakkı verilmiyor mu? Yazdıklarınıza engel olunup susturuluyormusunuz? Asırlarca susturup, bir de utanmadan engelleniyoruz diye bağırmak nerede görülmüş?

Steril ortam istiyor efendimiz. Yani İslami forumlar gibi herkes İslam'a yağ çeksin, herkes birbirini tebrik edip "alah razı olsun kardeşim" desin...

Yok artık öyle, artık siz de dinleyeceksiniz. Baskı ile susturup sadece anlatmak yok, sizler de dinlemeyi, eleştirilmeyi öğreneceksiniz. Artık yeni bir çağdayız. Bu çağ İslamın ayağını kaydırıldığı çağ...

Dikkat ette İslam senin ayağını kaydırmasın...

Sitelerde Paylaş

haci diyor ki Burası bizim çöplüğümüz..

Bu forum yeterince steril değil üyeliğimi sonlandırın .

Çok mu rahatsızlık verici başlkalarının çöplüğünde olduğunu bilmek?

Nasıl hissediyorsan, bütün bu ateistler de kendi ülkelerinde aynı şekilde hissediyorlar.Başkalarının çöplüğünde gibi...

Heryer müslümanların çöplüğü oldu, ''lağımı oldu'' mu demeliydim yoksa. Sen değilmiydin ezan konusunda ''ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin'' diyen? Ne oldu şimdi bu ''burası bizim çöplüğümüz'' lafı mı dokundu.Bırakında burası da bizim çöplüğümüz oluversin.

Burda deve yok, bu yüzden de size göre değil. Güdülecek develerin olduğu yerlerde ötün.

Sitelerde Paylaş

oldu.ateistler neden gerici topiğimi okursanız haci isimli adminin hakaret ve tehditlerini görürsünüz.kendisine hakaretleri fazlasıyla iade ediyorum.ancak bir admin böyle mi davranmalı forum yönetiminin dikkatine sunuyorum

Anibal- hacı gibi adamlara ayrıcalık tanınması, 3 kuruşluk evrim bilgileri yüzündendir yıldızlardakayar

Bu olmasa idi, çoktan yetkileri alınıp, forumdan şutlanmışlardı.

Başkası küfür eder, formumdan atılır, anibal küfreder 2 gün yer. Hacı ya ise, hiç ceza bile yoktur.

Sitelerde Paylaş

Çok mu rahatsızlık verici başlkalarının çöplüğünde olduğunu bilmek?

Nasıl hissediyorsan, bütün bu ateistler de kendi ülkelerinde aynı şekilde hissediyorlar.Başkalarının çöplüğünde gibi...

Heryer müslümanların çöplüğü oldu, ''lağımı oldu'' mu demeliydim yoksa. Sen değilmiydin ezan konusunda ''ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin'' diyen? Ne oldu şimdi bu ''burası bizim çöplüğümüz'' lafı mı dokundu.Bırakında burası da bizim çöplüğümüz oluversin.

Burda deve yok, bu yüzden de size göre değil. Güdülecek develerin olduğu yerlerde ötün.

Sitemiz ateizm ve dinler hakkında tartışma, fikir belirtme, bilgilendirme, eleştirme, sorgulama ortamı sunmaktadır. Amacımız dinlerin kurumsallaşmasının ve toplum üzerindeki etkilerini ve sonuçlarını anlatmak, devlet ve din işlerinin tamamen birbirinden ayrılmasına yardımcı olmaya çalışmaktır. Forumlarımız katılımcılarımız arasında ırk, renk, din, dil, etnik köken, kültür ve milliyet gibi bir ayrım söz konusu olmadan her türlü katılımcıya açıktır. Forumlarımız fikirlerin forum kuralları ve genel etik kurallara riayet etmek kaydı ile paylaşılabileceği özgür bir tartışma ortamıdır.

Bu paragrafı iyi oku üye olmak için okuduğun paragraf

Forumlarımız katılımcılarımız arasında ırk, renk, din, dil, etnik köken, kültür ve milliyet gibi bir ayrım söz konusu olmadan her türlü katılımcıya açıktır. Forumlarımız fikirlerin forum kuralları ve genel etik kurallara riayet etmek kaydı ile paylaşılabileceği özgür bir tartışma ortamıdır.aynen bu yazılmış

Bu durumda adminin çıkıpta burası bizim çöplüğümüz demesi için kuralları değiştirmelisiniz.Sadece ateistler girebilir gibi bir kuralınız olmalı burası ateist ülkesi değil,sadece ateistlere aitte değil, inancımızı yaşamamıza engel olacakda gücünüz yok , ağzından çıkan söze kendi bile inanmayan faniler.

Sitelerde Paylaş

''Burası bizim çöplüğümüz'' demek ''burda bizim ayrıcalığımız var'' demek değil zaten.

''burda sizin ayrıcalıklarınız yokolur'' demek. Heryerde kurduğunuz baskıyı ateistlerin kendi ortamında kuramazsınız.

Neyse, ben admin olsam hayatında unutamıyacağın bir cevap verirdim ama şimdi başkalarının adına da konuşmak gibi olur.

Sitelerde Paylaş

Burası bizim çöplüğümüz ama onu sizlerle paylaşıyoruz.

Bize sizin çöplüğünüzde hiç yer verilmiyor.

Aslında biz bazılarına hak ettiklerinden ve anladıklarından çok daha fazla özgürlük veriyoruz.

Size verilenlerin kıymetini bile bilmiyorsunuz nankörler..

Yine de biz onu sizin sefil Müslüman bağnazlığınız için vermiyoruz..

Kendi özgürlük anlayışımız için veriyoruz.

Bizim ilk sorumluluğumuz sizin gibi Allah'a ve İslam'a değil.

Önce kendimize, sonra herkese.. Bütün insanlığa..

Kendine saygısı ve güveni olmayanın kimseye yararı olmaz ilkesine inanıyoruz.

Bencilliğimizi bile paylaşıyoruz siz kıymet bilmez değersizlerle..

Daha ne yapalım..

Ayrıca maruz kaldığınız hakaretler ki eğer onlar hakaret ise, bir vakümde gerçekleşmiyor.

Size olan bir tepkidir onlar..

Sizin ahlaksız yaklaşımlarınızı, aşağılamalarınızı ve sapkınlıklarınızı her ateist, her zaman hazmedemiyor.

Sitelerde Paylaş

1400 yıldır konuştuğunuz ve karşınızdaki susturduğunuz halde, bu forumda size hala konuşma hakkı verilmiyor mu? Yazdıklarınıza engel olunup susturuluyormusunuz? Asırlarca susturup, bir de utanmadan engelleniyoruz diye bağırmak nerede görülmüş?

katılmıyorum. sonuçta 1400 yıldır engelleyen zihniyettir bireyler değildir. yani zihniyete bir yere kadar ama bireylere hakaret edilmesi doğru değil. son olarak dikkatinizi çekerim forumun en küfürbaz üyeleri yönetici grubunda. bu yüzden tepkiyi haklı görüyorum.

tarihinde bacadakinoelbaba tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...