Jump to content

Bloğum Kapatıldı

Recommended Posts

"Gerçekler ve Adım adım Aydınlanma" bloğum kapatıldı.

Yılların emeğini, hiçbir sebep açıklamadan bir çırpıda siliverdiler.

İçeriğinde ne yasalara aykırılık ne de hakaret vardı.

Sadece "başka siteler eleştirilemez" kuralını bilmiyordum.

Son yazım, TD'dan ulusalcıların, yurtseverlerin tasfiyesi ve yasaklanmamla ilgiliydi.

Herhalde şikayet ettiler.

Yıllardır kapanmayan blogumun, TD ile ilgili yazdıktan sonra kapanması şikayet ihtimalini güçlendiriyor.

Ama o yazının kaldırtılması yerine komple bloğun kapatılması çok insafsızca.

Kaldı ki yazımda

Birkaç blog denemesi yaptıktan sonra wordpress'de karar kıldım.

Bloğumu takip eden arkadaşlar için yeni adresim şu:

http://panteidar.wordpress.com/

Şu sıra eski bloğumdan yedeklemiş olduğum yazıları transfer ediyorum.

Tamamladıktan sonra yeni yazılara geçeceğim.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 120
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Geçmiş olsun..

Bu adamlar utanmadan bizim forumda sonsuz bir özgürlük istiyorlar.

Bize de verilen özgürlük onları tatmin etmiyor.

Bu ahlaksızlara acımamamız lazım aslında.. Ama şimdilik onlara gücümüz yetmiyor.

Sitelerde Paylaş

şimdi, netliğe kavuşması gereken bir durum var:

pantenin bloğunu yazdıklarından rahatsız olan yobaz tayfa mı şikayet edip kapattırdı?

yoksa benim kendisinin yazdıklarından anladığım gibi turan dursun forumundan olup da

o forum aleyhine yazdıklarından rahatsız olanlar mı kapattırdı?

Sitelerde Paylaş

pantenin bloğunu yazdıklarından rahatsız olan yobaz tayfa mı şikayet edip kapattırdı?

yoksa benim kendisinin yazdıklarından anladığım gibi turan dursun forumundan olup da

o forum aleyhine yazdıklarından rahatsız olanlar mı kapattırdı? ' class="bbc_url">@şimdi, netliğe kavuşması gereken bir durum var:

o forum aleyhine yazdıklarından rahatsız olanlar mı kapattırdı?

Sevgili Mürted;

3,5 senelik blog.

Ta başından itibaren yobazların hoşlanmayacağı konuları yazıyorum.

Ama bunca zaman kapanmayıp da, son başlığım olan "TD'dan banlanmışım" yazısından sonra bloğumun kapatılması beni düşündürüyor.

Yakıştıramıyorum ama sitede yaşadıklarımızdan sonra, bunu da yapabileceklerine ihtimal veriyorum.

Ayrılanların toplandığı siteyi bile provake etmeye kalkışanlar, bloğu da şikayet edebilirler.

Hacı'nın dediği gibi bir de kalkıp özgürlükçülük taslarlar.

Sitelerde Paylaş

@şimdi, netliğe kavuşması gereken bir durum var: pantenin bloğunu yazdıklarından rahatsız olan yobaz tayfa mı şikayet edip kapattırdı? yoksa benim kendisinin yazdıklarından anladığım gibi turan dursun forumundan olup da o forum aleyhine yazdıklarından rahatsız olanlar mı kapattırdı?

Sevgili Mürted;

3,5 senelik blog.

Ta başından itibaren yobazların hoşlanmayacağı konuları yazıyorum.

Ama bunca zaman kapanmayıp da, son başlığım olan "TD'dan banlanmışım" yazısından sonra bloğumun kapatılması beni düşündürüyor.

Yakıştıramıyorum ama sitede yaşadıklarımızdan sonra, bunu da yapabileceklerine ihtimal veriyorum.

Ayrılanların toplandığı siteyi bile provake etmeye kalkışanlar, bloğu da şikayet edebilirler.

Hacı'nın dediği gibi bir de kalkıp özgürlükçülük taslarlar.

pante, sen o forumda yönetici değil miydin, bir aralık öyle gördüğümü hatırlıyorum?

Sitelerde Paylaş
pante, sen o forumda yönetici değil miydin, bir aralık öyle gördüğümü hatırlıyorum?

Son dönemde değil.

2-3 sene önce Disiplin kurulu başkanlığı yapmıştım.

Yönetimden bağımsız olması kaydıyla kabul etmiştim o görevi.

Ama müdahale edilip, haksız yere değerli bir üye, sitenin eski onur üyesi banlanınca bıraktım.

Sonrasında sözde bir meclis kuruldu. Sanki bütün kararlar mecliste oylamayla alınacakmış,

sitenin admini hiç karışmayacakmış hesabı yapıldı. İnanmadığım için sıcak bakmadım.

Israrlar üzerine girdim. Ama tahmin ettiğim gibi oldu. İşlerine gelmeyen kararı uygulamadılar.

Ben de onur üyeliği, köşe yazarlığı, meclis üyeliği vb. tüm ünvanlarımı, görevlerimi bıraktım.

Sitelerde Paylaş

Pante öncelikle geçmiş olsun diyorum.

Google önbelleğinde blogunla ilgili hemen hemen bütün sayfalar hala kayıtlı, erişilebilir durumda. Fakat fazla dayanmaz, yakında aynı anda silinirler. Belki yarın, belki 1 hafta sonra. Tahminim yok.

Arama sonuçlarının altında, yeşil yerde adres olduğunu görmüşsündür. Oradan önbellek'e tıklayabilirsin.

http://www.google.com.tr/search?as_q=&hl=tr&num=10&btnG=Google'da+Ara&as_epq=&as_oq=&as_eq=&lr=&cr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=pante.blogcu.com&as_rights=&safe=images

Webarchive sitesinde ise kaydın yok sayılır, maalesef indexlenmemiş.

Tekrar geçmiş olsun.

Sitelerde Paylaş

Pante öncelikle geçmiş olsun diyorum.

Google önbelleğinde blogunla ilgili hemen hemen bütün sayfalar hala kayıtlı, erişilebilir durumda. Fakat fazla dayanmaz, yakında aynı anda silinirler. Belki yarın, belki 1 hafta sonra. Tahminim yok.

Arama sonuçlarının altında, yeşil yerde adres olduğunu görmüşsündür. Oradan önbellek'e tıklayabilirsin.

http://www.google.com.tr/search?as_q=&hl=tr&num=10&btnG=Google'da+Ara&as_epq=&as_oq=&as_eq=&lr=&cr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=pante.blogcu.com&as_rights=&safe=images

Webarchive sitesinde ise kaydın yok sayılır, maalesef indexlenmemiş.

Tekrar geçmiş olsun.

Çok teşekkür ederim seyircin.

Daha önce yedeklemediklerime erişebileceğim sayende.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

yıllardır blogundaki bir çok yazıyı okumuş bir çok şey öğrenmiş biri olarak gerçekten çok üzüldüm beni en çok kahredense TD ye yılarını vermiş biri olarak bunların sana reva görülmesi yazıklarlar olsun

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...