Jump to content

Bloğum Kapatıldı

Recommended Posts

pante benim bloguda eski bir masondan gelen yazıyı astım diye kan emici vampir masonlar tarafından kapatıldı. Blog' daki masonluğa ait yazılarsa ön bellekten baktığımda silinmiş durumda.

Artık blog ortamında yazı yazmamak en iyisi.

http://akhenaton.ipbfree.com/

sen en iyisi sadece pcinde sakla yazılarını.

silerler öteki türlü.

gitmeden evvel söylediklerini

suratına çarpma zevkini xislama bırakıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 120
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir algılayan sensin ya biz de eksik kaldık. Kurtulun artık şu kendinizi bi halt sanma psikolozundan. Daha neyin neyle eleştirildiğinin farkında olmadan kalkıp o yarım aklınla beni Td avukatı ilan etmek senin gibi koyuna yaraşır.

Omurga dediğin olayın kuyruk sokumundaki acılarınla olgunlaştırdığın sersemliğin. Senin gibileri çok gördüm ben, tek dertleri yıkılan-kırılan , ayaklar altına alınan egolarını onarma çabalarıdır.

Yıllarca Td yi ben eleştirdim daha sen kum havuzunda oynayıp, orayı kreş gibi kullanırken. Yeni yetmeliğinle bana erdem dersi vermeye kalkıyorsun. Yerlerde sürünmek diye işte buna derim.

Şimdi ikile toz kaldırma.

Evet, biz de onu söylüyoruz, yıllarca TD'yi eleştirdin.

Sonra bir şey oldu da döndün!

Bunu da çok iyi biliyoruz.

İşte bu Altancılık ve omurgasızlıktır.

Egoyu geç, bu gurursuzluktan bahset!

Sitelerde Paylaş

Evet, biz de onu söylüyoruz, yıllarca TD'yi eleştirdin.

Sonra bir şey oldu da döndün!

Bunu da çok iyi biliyoruz.

İşte bu Altancılık ve omurgasızlıktır.

Egoyu geç, bu gurursuzluktan bahset!

Yıllarca Td i eleştirmek ile iftira atabilecek kadar ahlaksız olmak arasındaki farkı sana anlatmaya uğraşmayacağım. Çünkü üzerinde düşünmeni bırak, bir cümle içinde kullanıldığı zaman bile tahammülsüzlükle geçiştirdiğin sürünen egonu aşabilmenle ilgili herşey.

Evet bir insanın ideolojik çatışmalarda fikirlerinde değişiklikler anlaşılabilir, mümkündür pek tabi.

Ancak bir insanın ahlaksızlığında diretmesi ve her kavramı birbirine karıştırıp sırf rezilliğini gerekçelendirebilmek için eleştiri ile iftirayı birbirinden ayırt edemeyecek olması anlayışla yoğrulamaz.

Tek bir tanımı vardır bu tavrın o da; şuursuzlukla ahlaksızlıkta sebattır.

Lekelemek yöntemi ile kamufle ettikleri zamanda bu tanımı senin gibi Td den kuyruk acısı olanlar; gurur diyorlar işte adına. Ahlaksızlık omurgasını taşımak da yaraşır sana...

Sitelerde Paylaş
üzüldüm

1 senedir takip ederdim bloğunu

blog yerine neden kendi siteni yapmıyorsun , biraz ilgilensen yapabilirsin zor birşey değil

Sağol Agnostik.

Bağımsız site konusunda epey tavsiye aldım.

Şimdilik Wordpress'le idare ediyorum ama bundan sonraki aşama kendi sitem olacak.

Sitelerde Paylaş

sen en iyisi sadece pcinde sakla yazılarını.

silerler öteki türlü.

gitmeden evvel söylediklerini

suratına çarpma zevkini xislama bırakıyorum.

Mürted özgürlükçü TD forum blogumu kapattırıp bende yedeği olmadığı için üyelik aldım, yazma gibi bir niyete sahip değilim. TC forumlarındaki bu seviye düşüklüğü beni çıldırmadan yazmamak en güzeli.Dışadrıdan mesaj ataratamadığım için bu nilke mesajlarıma bakabiliyorum.

Görevi Panteye devrettim, TC' nin bu yerlerde sürünen entellektüel birikiminde o kafayı yesin.

tarihinde NeferkareKhendu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

Blogcu.com'a kapatılma sebebini sordum. Henüz bir yanıt alabilmiş değilim.

O nedenle kapattıranlar hakkında kesin bir ithamda bulunmadım., bulunmuyorum.

Ama ihtimallerden bahsetme hakkım var sanırım.

Peki ne oldu, bu gecen iki sene zarfinda bir sonuc alabildin mi?

Hazır Hodri meydan'ı da var. Adminlerimiz izin verirse eğer; "Özgürlükçü bir site nasıl olur, nasıl yönetilir? Nasıl yönetiliyor?" başlığı altında tartışalım. Tabi muhatabım ağır toplardan biri olmalı. TD'nin sahibi tercihimdir.

Ben TD'nin "sahibi" degilim, ama; bu konuyu istersen "hodri meydan" da tartisabiliriz. Aslinda benim de adi gecen sitenin demokratiklesmesi adina bir kac onerim olmustu, ama; gale alinmadi.

Sitelerde Paylaş

Peki ne oldu, bu gecen iki sene zarfinda bir sonuc alabildin mi?

Ben TD'nin "sahibi" degilim, ama; bu konuyu istersen "hodri meydan" da tartisabiliriz. Aslinda benim de adi gecen sitenin demokratiklesmesi adina bir kac onerim olmustu, ama; gale alinmadi.

Kaşıma Evrensel!

Hinlikten hoşlanmam...

Sitelerde Paylaş

Bu konu 2009'un 11. ayında açıldı, 11. ayında kapandı.

Yeniden deşmenin anlamı yok.

Senin aklına nereden estiği malum da, benim bu konuda sözüm tükendi.

Sorun nedir? sen "blogunu kapatani aradigini" soylemistin ve eger bu konuda bir aciklama yapti isen de ben bilmiyorum. O yuzden "arastirmalarin bir sonuc verdi mi", diye sormak istedim.

Ayrica hic "hinlik" nedir bilmem. Daima dobradobur, acik sozlu ve ozu/sozu bir dilim vardir. Icim ne ise, disim da odur.

Ayrica "aklima esmedi", sadece "esintiyi" gozlemledim.

tarihinde evrensel-insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sorun nedir? sen "blogunu kapatani aradigini" soylemistin ve eger bu konuda bir aciklama yapti isen de ben bilmiyorum. O yuzden "arastirmalarin bir sonuc verdi mi", diye sormak istedim.

Ayrica hic "hinlik" nedir bilmem. Daima dobradobur, acik sozlu ve ozu/sozu bir dilim vardir. Icim ne ise, disim da odur.

Ayrica "aklima esmedi", sadece "esintiyi" gozlemledim.

Sonuç çıkmadı Evrensel-insan.

Rahatsız biri çıkmış şikayet etmiş kapattırmış işte. Nereden olduğu malum. Ama oranın değil, o rahatsızın bireysel pisliği..

Ayrıca böyle esinti gözlemlerinle başlığı güncellemen, yanlış anlaşılmaya sebep verebilir. Konuyu bilmeyenler mevcut bloğum kapatıldı zannedebilir.

BAŞLIK ESKİ BLOĞUMLA İLGİLİYDİ, HÜKÜMSÜZDÜR! :D

Sitelerde Paylaş

Sonuç çıkmadı Evrensel-insan.

Rahatsız biri çıkmış şikayet etmiş kapattırmış işte. Nereden olduğu malum. Ama oranın değil, o rahatsızın bireysel pisliği..

Ayrıca böyle esinti gözlemlerinle başlığı güncellemen, yanlış anlaşılmaya sebep verebilir. Konuyu bilmeyenler mevcut bloğum kapatıldı zannedebilir.

BAŞLIK ESKİ BLOĞUMLA İLGİLİYDİ, HÜKÜMSÜZDÜR! :D

Temem, mesaj alinmistir. B)

Sitelerde Paylaş

Ben anlamiyorum bu tutumlarinizi.Aslinda iki tarafinda tutumunu.TD'de yazicam.Ateist kayniyo sanki etraf bolunuyoruz politika yuzunden.Non-teist olduktan sonra politik dusunce ne olursa olsun ayrilmamasi gerekirdi diye dusunuyorum.TD beni teismden kurtarmis ve kendimi en yanliz hissettigim zamanlarda beni kollamistir.Karaktersiz bir yeni yetme ateistken biraz yola sokmustur beni.Hepiniz buyuk insanlarsiniz ama bana cok sacma geliyor ayrilmak.Ben bir apolitik olarak TD'de hergun yaziyorum.Sizlerinde politikayi goz ardi edip gelmenizi isterdim.Gelmezseniz ben gelicem artik cunku cidden bilginize, yorumlariniza ihtiyacim var.Iki platform arasinda mekik dokucaz artik.

Sitelerde Paylaş

Darkmaste ateist siteler zaten beyninizdeki teistik pası silmek için vardırlar..Ama genç ve taze beyinlere düşmanca siyasi fikirler aşılamak onların işi değildir..Bakın bu forum da siyaset politika forumu yoktur..Arada sırada dünya da ve Türkiye de kayda değer olaylar olunca konu açılır ve cafe de tartışılır..

Neden yok biliyor musunuz?.Bu bizim alanmız değil çünkü..TD ye bakarsanız düşmanca politik amaçlı yazılarla dolu olduğunu görürsünüz..Bizim gibiler zamanında TD de siyaset bölümünün olmamasını ve politik görüşlere fazla yer verilmemesini talep etmişlerdi.Ama kabul görmedi ..Bizimle de Atatürk gibi dünya lideri seçilmiş bir adamı sevdiğimiz değer verdiğimiz için ve politika konuşmak istemediğimiz için ters düştüler.Orası politikasız olmaz.Sahte düşman edinmeden yaşayamıyorlar..Sanal ortam da tatmin olma yöntemi kullanıyorlar..Sanki Türkiye halkı ve hükümeti hep beraber bunların ağzına bakıyor..Aman şunlarrın ağzından birşey çıksa da uygulasak diye..Hepsi otorite olmuş yahu...

Ben şahsen forumlarda gençlerin beyinlerinin taraflı ,yanlı ve bilgi kirliliği pompalanarak,gerçek olmayan sahte bilgilerle kirletilmesinede karşı olan birisiyim..

Sizin gibi gençler geldikleri forumları amacına uygun kullanmak için geliyorlar..Teizm ,non -teizm ile alakalı bir siteye bu konu hakkında bilgi bulmak için gelip de, daha çok yemek tarifleriyle karşılaşırsanız olmaz değil mi?Ya da İngiltere mi,Honolulu da mı daha iyi tatil yapılacağını anlatan bir turizm sitesiyle karşılaşmayı ummazsınız.Mantıklısı da, ummamanız ve bulmamanızdır zaten..

Ama orası Non -teist yazılardan çok, siyasi , hem de düşmanca ve anarşist yaklaşımları benimseyen, çalakalem siyasi yazıların yazıldığı bir yer görünümüne geçmiş bir yer oldu.Ve bunu da kişilere dostça ve hakkaniyetle davranıyorlarmış gibi görünen yazılarıyla yapıyorlar..Bu ise çok daha tehlikeli ve iki yüzlüce.Böyle yapıp arkadan kuyu kazmak sizce dostça davranışlar mıdır? .Hele son dönemde agresiflikleri iyicene barizleşti..Ben oraya "ergenler" "erkenler" yazımı tam da bu yüzden yazmıştım zaten..

Hele en son tavırlarından sonra ,elinde elma olan bir cadı olarak görüyorum ben orayı..Kimse kusura bakmasın..

Siz de bildiğiniz gibi davranın.Bu sizi bağlar..Her koyun kendi bacağından....

Selamlar..

Sitelerde Paylaş

Ben anlamiyorum bu tutumlarinizi.Aslinda iki tarafinda tutumunu.TD'de yazicam.Ateist kayniyo sanki etraf bolunuyoruz politika yuzunden.Non-teist olduktan sonra politik dusunce ne olursa olsun ayrilmamasi gerekirdi diye dusunuyorum.TD beni teismden kurtarmis ve kendimi en yanliz hissettigim zamanlarda beni kollamistir.Karaktersiz bir yeni yetme ateistken biraz yola sokmustur beni.Hepiniz buyuk insanlarsiniz ama bana cok sacma geliyor ayrilmak.Ben bir apolitik olarak TD'de hergun yaziyorum.Sizlerinde politikayi goz ardi edip gelmenizi isterdim.Gelmezseniz ben gelicem artik cunku cidden bilginize, yorumlariniza ihtiyacim var.Iki platform arasinda mekik dokucaz artik.

Kendi lakabim adina konusursam, benim o siteye erisimim engellendi ve yonetim bunun nedenini kendince aciklamis. Sitedeki yazilari takip ediyorsan, oradan gozlemleyebilirsin.

Ama sorun yok. Dusunce'ye engel konulamaz. Dusunce kendisini dile getirecek platformu her zaman bulur. Orasi olmazsa, burasi.

Ayrica politik olarak ben ideoloji disi ve disaridan notr bir gozlemciyim ve gerektiginde gozlemlerimi dile getiririm.

Benim icin her seyden once izmler degil; o izmlerin yaraticisi insanoglu ve onun yasamsal, iliskisel, duzensel, sistemsel, ideolojik, inancsal, dogrusal, bilimsel, bilissel, varliksal v.s. kisaca numenal yeti sorunlari gelir.

Sitelerde Paylaş

Placebo'nun da TD'deki üyeliği sonlandırıldı.

Aslan demokratlar görev başında!

(Bu konulara girmeyecektim ama Placebo'nun banlanması ve başlığın kilitlenmesi mecbur bıraktı)

Beyaz bayrakla geleni vurdular demek ki..

Sevgili Placebo'nun açtığı başlığı doğru bulmamıştım ama yüzleri ortaya dökme konusunda yararı çok oldu.

Jadı gibi sapıkları bağrına basıp, Placebo gibi değerli insanlara yüz çeviren bu anlayış ve yaklaşım değişmedikçe orası düzelmez.

Neden katkı vermediğimiz-yazmadığımız konusunda egolarımızın değil, bu zihniyetin etken olduğu görülmüştür sanırım.

2 yıldır hiçbir işlevi olmayan ÖD grubunu kapatma konusunda egolarını ve ulusalcı korkularını yenemeyenlerden, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı bir dinciyi bir ulusalcıya, bir gericiyi bir yurtsever sosyaliste tercih edenlerden başka bir tavır beklenmezdi zaten.

Bu doğruları, bu gerçekleri böyle farklı platformlarda yazınca bozuluyorlar. Orada yazdıklarımızı silerek, başlıklarımızı kilitleyerek ya da ortadan kaldırararak buna zorlayan kendileri.

2 yıl önceki yazılarımı ve başlıklarımı konuşmaya bile gerek yok, son 2 başlığın durumu ortada.Önce Pante ve ardından Placebo başlıkları kilitlendi. Halbuki kilitlenmesi için hiçbir neden yok. Olsa bile geçici olarak kilitler, yeniden açarsın. Ama amaç susturmak olunca sansürün sınırı olmuyor.

Demek ki özgürlükçülük, demokratlık lafta olmuyor.

Şu eleştirdikleri hatta bazı sapıkların faşist diye saldırdıkları platformda bile her türden insan yazabiliyor. Sağcısı-solcusu, ulusalcısı, liboşu, faşisti-komünisti, dincisi-dinsizi, anarşisti-teröristi ağır hakaretlerde bulunup seviyeyi düşürmedikçe düşüncelerini ifade edebiliyorlar.

Orada ise sapıklar "Niye geliyor bunlar, amaçları ne?" diye soruyor. Liberal geçinen despot, "silinsin bu başlık!" diye çığırıyor.

Varlığımızdan bile korkuyorlar. Adımızın anılması bile onları tedirgin ediyor.

Boş meydanda atıp tutmak, yalanlarına-iftiralarına ağızlarının payını verecek insan olmaması işlerine geliyor.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...