Jump to content

Bloğum Kapatıldı

Recommended Posts

Senin moderotör olarak açıkca taraf olduğun bir başlıkta birilerinin gelip yazmasını beklemen olsa olsa rating kaygısı taşımandır.

Her iftiraya yanıt verimesi gerektiğini de nereden çıkarıyorsun.

Yahu sen Hacı'ya grameri ve Türkçesi olmadığını mı söylüyorsun, bak bundan sonra problemin Hacı'yla benimle değil.

Pante ve avanesi müfteridir, bu kadar. İftirasını ispatlamak dışında herşeyi yapmıştır, beni bu işe niye katmaya çalışıyorsun? Sana yalancı, dedikoducu, şantajcı ve iftiracı dediğim için, bitti. Öylesin. Bak benim sana bu dediğimin ispatları bu başlıkta mevcut. Haydi desene bana iftira atıyorsun diye.

Eğer aksini ispat edebiliyorsan, yani şüphelerini ne ile destekliyorsan ortaya koy. Ama hala pislik nasıl yaparımın peşindesin.

Sen iğrenç bir adamsın, ne diyeceksin, vgm ayşeyi seviyor mu diyeceksin. Veya vgm şunla, bunla yaşıyorumu anlatacaksın, veya karımı aldattığımı mı tartışacaksın, vgm burnunu karıştırıyor mu diyeceksin veya vgm nin görmek dahi istemediği kadınların burada kin kustuğunu mu anlatacaksın. Herhalde andropozumu .....................tartışacak halim de yok.

Sen bu kadarlık bir pisliksin.

Ben çok geçimsiz biriyim bak bu doğru, gölgemle dahi kavga ederim, doğru söylediğin zaman itiraz ediyormuyum, doğru söz düşmanımdan gelse kabulumdür.

Yaranmak yalaklanmak ise benim gibi geçimsiz birine yakışmaz, hem geçimsiz, hem TD de herkesle kavgalı özellikle senin gibi ........, hem de TDye yaranmaya çalışacağım. Çok iyi kurgu bu kadar .... olmayı nasıl başarıyorsun meditasyon falan mı yapıyorsun.

Pante ya iftiranı ispatla yada sus.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 120
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Pante ya iftiranı ispatla yada sus.

Mesajındaki benle ilgili kısım sadece buysa;

Benim ortada bir iftiram yok.

İlk mesajımdan itibaren iki ihtimal olduğunu yazdım.

Son mesajımda da daha geniş açıkladım. Ben de site olarak TD'dan şüphe etmiyorum.

Ama bize "yılan" diyen birinden hala şüpheliyim. Neden şüphemi yazmayayım?

Sana birisi saldırsa, göremesen kim olduğunu, polis şüphelendiğin kimse var mı diye sorduğunda; dün kavga ettiğin birisi varsa, eski bir dostun olsa bile "emin değilim ama o da olabilir." demez misin?

Bak sen de burada eski dostlarına küfürler yağdırıyorsun. Elinden gelse fazlasını da yaparsın belki.

Dostluksa, dayanışmaysa eğer sadece bloğunu kapattırmaya teşebbüs etmemekle değil, nankörlük etmemekle de gösterilir. TD'yi TD yapanlaradır bu nankörlük. Aç seçme başlıkları da gör bakalım. Kimlerin eseri onlar?

%90'ı benim, mutezile'nin ve sodomo'nun. Karşılığı ulusalcı, yurtsever olduğumuz için tasfiye. Gözünü aç: Irkçı Akhenaton, Türkçü Ayata değil tasfiyeye maruz kalan. Yurtsever sosyalistler, sosyal demokratlar. Üstelik tümü de nonteist. Aydoe gibi sosyalist bir ateisti grubundan şutlayan, bir dinciyi kabul eden zihniyet var karşında.

Ama sen de o zihniyetin bir parçası olduğundan anlayamazsın tabi. 2 sene önce olsaydı, gayet güzel anlardın.

Zamanında ulusalcı nutuklar atarken, hangi sebeple bir dönüşüme girip de böyle yavşaklaştığının sebebini bilen biliyor. Burada bunları ortaya dökmek de ne Placebo'ya yakışır ne de başkasına.

Beline sahip olamayıp dik duramıyorsun madem, daha fazla alçalmadan diline sahip olmalısın.

Sana yazıyorsam hala bir peker umuduyla yazıyorum. Benim vgm1, vgm2, qw19 vs. vs. dostum yok, olamaz zaten. Ama peker dosttu, ne yazdığını bilirdi. Yavşaklığa da yeltenmezdi.

pante ise nette hep aynı pante. 5 yıl önce ne ise yine o. Değişmedi, hala dimdik. susturamadılar, susturamayacaklar.

Sitelerde Paylaş

Ben çok geçimsiz biriyim bak bu doğru, gölgemle dahi kavga ederim, doğru söylediğin zaman itiraz ediyormuyum, doğru söz düşmanımdan gelse kabulumdür.

Bak bu itirafını sana hatırlatmak zorunda bırakma bizi.

Ağzını topla, edebinle, terbiyenle yaz. Geldiğinden beri yatak odası tadında muhabbet yapıyorsun, çok sıktın artık. Burada seninkiler kadar bağayı olan başka bir ileti daha var mı?

Düzenlemek zorunda kaldığım türden bir ileti daha yazarsan ceza alacaksın. Buraya gelip de canının istediğine, kafanın bozulduğunda ahlaksızca küfür edemezsin. Senin gölgesiyle dahi kavga eden bir adam olman bizi hiç bağlamıyor. Bu forumun kuralları var ve sen de diğer herkes gibi onlara uymak zorundasın.

Ranting için seni kullandığımı söyleyerek kendini yüceltiyorsun. Benim için fazla hafif kalırsın.

Başlığı geriyorsun, ben de seni uyarıyorum, hepsi bu.

Bu bir UYARI'dır.

Sitelerde Paylaş
Sevgili Pante, geçmiş olsun.. Sebebi gerekçesi ne olursa olsun, yazıları kaldırmak, siteleri kapatmak, konuşanı susturmak aşağılık bir davranıştır; ifade özgürlüğünü hazmedememektir. Bunu kim yaptıysa, yaptırdıysa düşüncelere tahammül edemediğini göstermiştir.

TD forumdaki arkadaşların böyle bir şeyde payı olduğuna inanmıyorum, inanmak istemiyorum. Konunun bu kısmını uzatmayı ve spekülasyon yapmayı doğru bulmuyorum. Bize yakışmaz.

Merak etme sevgili Pante.. Sen kaldırılan yazıların daha etkilisini yazabilecek bir kapasiteye sahip birisin. Yazılarını kaldırmış olabilirler ama bilgine ve birikimine dokunamayacaklar.

Sevgili Deicide, çok teşekkür ediyorum.

Verdiğiniz moral motivasyonun hakkını vermeye çalışacağım.

Sitelerde Paylaş

Bak bu itirafını sana hatırlatmak zorunda bırakma bizi.

Ağzını topla, edebinle, terbiyenle yaz. Geldiğinden beri yatak odası tadında muhabbet yapıyorsun, çok sıktın artık. Burada seninkiler kadar bağayı olan başka bir ileti daha var mı?

Düzenlemek zorunda kaldığım türden bir ileti daha yazarsan ceza alacaksın. Buraya gelip de canının istediğine, kafanın bozulduğunda ahlaksızca küfür edemezsin. Senin gölgesiyle dahi kavga eden bir adam olman bizi hiç bağlamıyor. Bu forumun kuralları var ve sen de diğer herkes gibi onlara uymak zorundasın.

Ranting için seni kullandığımı söyleyerek kendini yüceltiyorsun. Benim için fazla hafif kalırsın.

Başlığı geriyorsun, ben de seni uyarıyorum, hepsi bu.

Bu bir UYARI'dır.

Bak başından beridir yalancılık ve riyakarlık yapıyorsun, ahlaksızlığın gırtlağıma kadar geldi,

sahtekar ve riyakar moderotör bozması, başında beridir bu o muhabbeti senin taraf oldukların yaptığı halde kuş kadar aklınla üste çıkmaya çalışma,

öğretme akıllıların doluştuğu başlığa senin kadar yarım akıllı mod yaraşır.

Modluğunu kullanmadan bir halt da yapamazsın o paçavra aklınla.

Önce iftira atmalarına, sonra her türlü özel yaşamın başlıkta yazılmasına izin vereceksin sonra kalkıp kuş beyninle uyarı yapacaksın.

Ahlaksızlığına devam edersen cevabını alacağından adın kadar emin ol.

Bu daha ciddi bir uyarıdır, hatta warning canım,

Do you feel good?

Sitelerde Paylaş

Pante sen perişan oldun, iftiracı olduğun ortada,

bak benim yıllardır nette olduğumu yazmışsın ki o da yalan.

Nicklerin değişmesine gelince ve sen nicklerimi varana kadar ifşa etmen ayrıca bir alçaklık konusu. Bunu gene ancak senin gibi bir pislik yapardı. Sen muhbir, müzevir bir alçaksın. Sen kinin için fanatiklere bile adresimi adımı soyadımı verirsin, kanıtımı işte açıkladığın niclerim.

Uzunca süredir Afganistan ve benzeri ülkelere gidip gelmekteyim, sırf bu nedenledir nick değiştirmem, anladın mı. Ki bunuda yönetimden rica ettim.

Ayrıca üç kez nick değiştirdim sahtekar ve yalancı pante. Bırak ta kendimi koruyayım.

Aydoe'yu savunmanı anlamam da mümkün değil.

Eğer kimseye tacizde bulunmayan, yalan söylemeyen, dürüst olan, iftira atmayan, dedikoducu olmayan dinci elbetteki, aksi karekterde ateistten de, sosyalistten de evladır.

Sen ne ile beni tehdit etmeye kalktında hodri meydan diyorsun, yaptığın çirkin ayıp ve iğrençti bunlarla beni sindirebileceğin zannına nereden kapıldın ki, çok komik.

PKK yanlısı olduğumu ima ederek iftiralarına bir yenisini daha mı ekliyorsun.

Sen iftiracı ve ucuz adamsın pante.

Sitelerde Paylaş

Önce iftira atmalarına, sonra her türlü özel yaşamın başlıkta yazılmasına izin vereceksin sonra kalkıp kuş beyninle uyarı yapacaksın.

Do you feel good?

Kuş beyninle tüm özel hayatını anlatıyorsun, sonra da başkalarını suçluyorsun..Bir insan bu kadar mı bilinçsiz olabilir..

Kadınlarla başarılı şekilde dalaşabiliyorsun..Güç meselesi tabii...Saçımı başımı da yol!!..Gel senle altın gününe de gidelim.Dantel örnekleri falan da çıkartıyorsundur kimbilir sen.. :lol:

Ba baa baa bi de beni görmek istemiyormuşsun..Yahu ne zaman gördün ki beni zaten, ya da göreceksin?.Hiç görüştük mü seninle biz yüz yüze.Seni bu şerefe layık görürmüyüm?...Hele bu mgndalıklarından sonra ..hahhh..Duyan da yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor sanır..Deliliğin limiti yok tabii..

Hadi git artık Vgm ...Kışştt pışştt...

tarihinde placebo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Pante sen perişan oldun, iftiracı olduğun ortada,

bak benim yıllardır nette olduğumu yazmışsın ki o da yalan.

Hadi oradan!

"Aylardır" diyecek değildim herhalde, en azından 2-2,5 senedir nettesin.

Başka eleştirecek yan bulamadın da, buradan mı yalancı diye suçlayacaksın.

Nicklerin değişmesine gelince ve sen nicklerimi varana kadar ifşa etmen ayrıca bir alçaklık konusu. Bunu gene ancak senin gibi bir pislik yapardı. Sen muhbir, müzevir bir alçaksın. Sen kinin için fanatiklere bile adresimi adımı soyadımı verirsin, kanıtımı işte açıkladığın niclerim.

Uzunca süredir Afganistan ve benzeri ülkelere gidip gelmekteyim, sırf bu nedenledir nick değiştirmem, anladın mı. Ki bunuda yönetimden rica ettim.

Ayrıca üç kez nick değiştirdim sahtekar ve yalancı pante. Bırak ta kendimi koruyayım.

Senden ala alçak olur mu?

Nicklerin açıklanması ne diye muhbirlik oluyormuş?

Bir mesaj yazdın da, özel durumunu mu belirttin ki bilelim.

Kim inanır şimdi senin bu yazdığına?

Çekiniyorsan, nickinden çekinmeyeceksin.

Sağa sola telefonunu vermekten çekin, madem böyle özel bir durumun var.

Ama sen hem tel'ini dağıtır, hem de nickini değiştirirsin. Çok zekisin ya!

Ayrıca sen kendini fasulye gibi nimetten mi sayıyorsun da çekiniyorsun?

Pante mi sandın kendini?

Sen mi kaldın takip edilecek insan?

Ne yazdın, ne yaptın da çekiniyorsun, ona buna küfretmekten başka?

Senin gibisine ateistler arasında hır-gür çıkarıyor diye madalya takar o yobazlar.

Aydoe'yu savunmanı anlamam da mümkün değil.

Ne şimdi bu?

Aydoe'yi savunmayacağım da kimi savunacağım.

Omuz omuza olduğum, en yakın görüşte olduğum pırıl pırıl bir insan.

Duyan da Aydoe'yi faşist sanacak.

Eğer kimseye tacizde bulunmayan, yalan söylemeyen, dürüst olan, iftira atmayan, dedikoducu olmayan dinci elbetteki, aksi karekterde ateistten de, sosyalistten de evladır.

İşte aynı zihniyet!

Biraz olsun haklı çıkabilmek için bir PKK yanlısı dinci Kürtçü'yü allayıp pullar sunarsınız.

Yazıklar olsun.

Bu durumda Aydoe tacizde bulunan, yalan söyleyen, dürüst olmayan, iftira atan, dedikoducu oluyor öyle mi?

O dinciyi tarif etmemişsin sen aklınca, Aydoe hakkındaki rezil düşüncelerini kusmuşsun.

Cesaretin varsa çıkar yüzüne söylersin.

Sen ne ile beni tehdit etmeye kalktında hodri meydan diyorsun, yaptığın çirkin ayıp ve iğrençti bunlarla beni sindirebileceğin zannına nereden kapıldın ki, çok komik.

PKK yanlısı olduğumu ima ederek iftiralarına bir yenisini daha mı ekliyorsun.

Sen iftiracı ve ucuz adamsın pante.

Senin PKK yanlısı olduğunu ima etmem merak etme.

Ama PKK yanlılarına ne sebepten yalakalık yaptığını, nasıl böyle alçaldığını gayet iyi biliyorum.

Karakterim ise bunu açıklamaya uygun değil.

Sen ne olduğunu gayet iyi biliyorsun.

Zaten Placebo'ya yazarken, kendin de biraz itiraf etmişsin. Bir adını yazmadığın kalmış.

Kimin ne olduğu meydandadır.

Ahmet Altan'ın "Kiraz ağacının gölgesine ve bir çift kadın memesine vatanı satarım" ironisindeki gibi bir konuma düşenlere yazıklar olsun.

Bir PKK'lının haklı yanları vardır kendince. O, vatanının Kürdistan olduğuna inanmıştır. Kendi ulusal kurtuluş mücadelesini verir. Ben PKK'lılara hiç kızmadım, kızmam. Benim kızdığım bu bir çift memeye alçalanlardır.

Onlar vatanını satmıyor. Onlar kim, vatanı satmak kim? Yeter mi güçleri?

Onlar kendini satıyor.

Kimin iftiracı, kimin ucuz adam olduğu buradan belli değil mi?

İşte senin fiyatın bu. Ucuzluk neymiş gör.

Hadi uza şimdi bakalım.

Sitelerde Paylaş

Vgm,

Kavganız nedir, derdiniz nedir, aranızdaki sorun nedir bilmiyorum. Geçmişten kaynaklanan bir çekişmenin buraya taşınmasını doğru bulmuyorum. Ayıptır, adamcağız emeklerinin bir anda heba edilmesi ile sonuçlanan bir vandalca hareket karşısında can havliyle bir kaç söz söylemiş, sonra da bu ifadelerini yumuşatmış. Dürüstçe emin olmadığını ama kuşkulandığını söylemiş. Daha sonra da böyle bir şey olduysa bile kurmsal olarak TD'yi suçlayamayacağını da söylemiş. Sen de mal bulmuş mağribi gibi gelmiş burada fırsattan istifade adamcağızı mifterilikle suçluyorsun. Yeter artık, öel hayarınız, bunların ayrıntıları, kişisel çekişmeleriniz bizi ilgilendirmiyor. Buraya taşımayın. Bizim bunlardan haberimşz yok ve ilgilenmiyoru. Burada kişiliklerin değil, düşüncelerin tartışılmasını istiyoruz. Varsa bir düşüncen, temellendirebildiğin argümanların, buyur kapımız açık; başımızın üzerinde yerin var.. Ama bu şekilde olmuyor.

Sitelerde Paylaş

Bak başından beridir yalancılık ve riyakarlık yapıyorsun, ahlaksızlığın gırtlağıma kadar geldi,

sahtekar ve riyakar moderotör bozması, başında beridir bu o muhabbeti senin taraf oldukların yaptığı halde kuş kadar aklınla üste çıkmaya çalışma,

öğretme akıllıların doluştuğu başlığa senin kadar yarım akıllı mod yaraşır.

Modluğunu kullanmadan bir halt da yapamazsın o paçavra aklınla.

Ahlaksızlığına devam edersen cevabını alacağından adın kadar emin ol.

Bu daha ciddi bir uyarıdır, hatta warning canım,

Do you feel good?

Hasta mısın, sapık mısın, kontrolsüz bir mahalle delisi misin nesin bilmem ama, git çamurunu çirkefini başkalarına sıçrat!

Ben burada ilk iletiyi sana bile yazmadım! Pante'ye yaptığım bir hatırlatmaydı, senin ve Frodo'nun da yanlış anladığınızı belirttiğim gayet normal bir iletiydi. Üstelik TD'den gelmediğini söylediğinde, ifaden küstahça olmasına karşın oradan geldiğini belirttiğim için özür de diledim!

Ne bileydim senin bir sokak arsızı ahlaksız olduğunu!!

Git sorunlarını başka yerlerde çöz. Mod'luğumu elbette kullanacağım, o yetkileri kullanayım, senin gibilerin forumu kirletmelerine izin vermeyeyim diye verdiler. Ayrıca sen dua et ki ben mod'um.

Bu başlıkta ucuz, özel hayata ilişkin bayağı ileti yazan ilk kişi sendin. Hem ahlaksız, hem de iftiracısın!

Dedikodu, varsayımlar bunlar üzerinden tartışma yapılmaz. Bunlarla mı tartışacaksın, çirkinlik, kirlilik.

Erotik pozlarım var istersen göndereyim onlarıda yayınla bloğunda;

Altına şöyle yaz,

Boy : 1.80

Kilo : 96, ama 85 kilo görünüyorum.

sigara, alkole hayır demez

ilişkiye açık

Bu sana son uyarım. Bu forumda kalmak istiyorsan kimseye saldırmadan, taciz etmeden, adam gibi yaz. Senin özel sıkıntıların, karınla ilişkilerin, onu aldatıp aldatmadığın filan da umurumuzda değil. Senden başka kimse bu tür şeylerden sözetmemiş. Sen de kes, kurallarımız uy!

Geçimsiz biriysen, gölgesiyle bile kavga eden bir vakaysan git ve önlem al. Kimse seni çekmek zorunda değil.

Sitelerde Paylaş

Öğretme akıllıların hepside buraya doldu.

Niye mi yazmıyorlar ben sana söyleyeyim, çünkü bunlar gibi bir kendine özgürlük isteyen, dedikoducu, iftiracı, şovenist, ona buna çamur atanları ve onları destekleyen güruha karşı olmak yerine, müşteri velinimetimizdir mantığıyla bir zamanlar ilkesiz ve oprtünüstçe davrandıkları, bunlara göz yummayı tercih etmiş oldujkları için yazamıyorlar. Ego var ya ego onu aşamadıkları için yazamıyorlar.

Ama bunlara yanıt yazmamak bile ilkeli olmak yolunda atılmış bir adım sayılabilir, hatta erdemdir diyebilirim.

TD yönetiminde bulunan arkadaşların başına gelen aslında sizin gibileri adam sanmış olmalarıdır. Sizin bu iftiralarınızı şahsında gerçekleyebileceğiniz TD yönetiminde bir kişi dahi yoktur.

Ortada iftira falan yok. Daha bunu bile algılayamamışsın sonra kalkmış milletin aklının tarzını tespit etmeye çalışıyorsun.

TD'nin avukatlığı için sen yanlış adamsın vgm. Omurgası olmayan sen gibi neo Altan'ları burada kimse ciddiye almaz.

Şimdi git, azcık erdemli ol.

Sitelerde Paylaş

Sürekli başlığın konusunun dışına çıkılıyor, hoş bu süzmelerden başka bir şey beklemek ayıp.

Ama özetini yapalım,

Pante’nin iddiaları:

TD sitesindekiler bloğunu kapattırmış olabilirler. Kanıtladı mı? Hayır.

Pante müfteri ve yalancıdır.

İş bu kadarla kalabilirdi fakat pante işi kişiselleştirerek vgm’ye yöneldi.

Pante vgm için forumlardan atıldı dedi. Kanıtla dımı? Hayır.

Pante vgm için PKK yandaşı Kürtçü imasında bulundu? Kanıtladı mı? Hayır.

Bunlarla da pante müfteri ve yalancıdır.

Meğer pantenin kanıtladığı şeylerde varmış, iftiracı ve yalancı olduğunu tartışılmaz bir şekilde kanıtladı. Ve bundan fazlasını da yaptı.

Nickleri açıklayarak gammaz olduğunu da kanıtladı.

Özel yaşamı açıklamakla tehdit ederek şantajcı olduğunu da kanıtladı ve kısmen de olsa açıkladı, açıklamalarıyla da dedikoducu olduğunu da kanıtlayarak bir rezilliğe daha imza attı.

Bu başlığın özeti budur, Pante iftiracı, yalancı, şantajcı, dedikoducu, gammaz bir pisliktir.

Bana gelince evet geçimsizim, kavgacıyım, uyumsuzum ama yukarıdakilerden hiç biri değilim.

TD’ye gelince; demokrasiyi sindirememiş, insan olamamış böylesi pislikleri yönlendirebileceklerini sanma gafletine düşmüş, yani kendilerini bunlardan daha zeki sanmışlardır ve manüple etmeye çalışmışlardır, adam edebilecekleri zannına kapılmışlardır. Maalesef mümkün olmamıştır. Çünkü katranı kaynatmakla olur mu şeker, cinsini.... (editine edit ), cinsine çeker, DNA ları bozuk bunların mutasyon, evrim kar etmez.

Adam olmayan biri Atatürkçü’de, ateist de, sosyalist de olsa hiçbir önemi yoktur. Demokrat bir dindar, mert ve dürüst bir faşist, namuslu PKK’lı bunlardan çok çok daha evladır.

Hepimiz yanlış düşünceleri veya ideolojileri savunuyor olabiliriz fakat ahlaksız olmak başka bir şeydir. İşin en kötü tarafıda ahlaksızlıkları afişe olduğu zaman bile susmak yerine, onlar üzerinde sebat edecek kadar pişkin olmaktır. İşte bu vasıfsızların hezeyanları günlerdir kokuşmuşlukları ile rahatsız etmektedir.

Ne acıdır ki Atatürk bile bu ahlaksızların uğrak yeri olmuştur. Hastalıklı sanrılarını egemen kılabilmek için kullanmayacakları kavram, etik değer ve en beteri de kişi yoktur bu makyavelistler için. Birileri kafalarının ardında olan gerçeği ve zayıf kişiliklerini ortaya koymaya başladığı vakit de, ağızlarından salyalar akıtarak ahlaksızca tacizleri ile sindirmeye tırmalarlar. Ama yemedi!

Nokta…

Bana bulaşmaya çalışan diğer gerizekalılar, ben de zekâya karşı inanılmaz bir sevgi var, zeki insan hakaret de etse başımla beraber ama siz gerçekten salaksınız. Bu sizin tercihiniz değil elbette bunu anlıyorum, hatta acıyorum da, ama Rahibe Theresa da değilim.

tarihinde vgm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Vgm,

Kavganız nedir, derdiniz nedir, aranızdaki sorun nedir bilmiyorum. Geçmişten kaynaklanan bir çekişmenin buraya taşınmasını doğru bulmuyorum. Ayıptır, adamcağız emeklerinin bir anda heba edilmesi ile sonuçlanan bir vandalca hareket karşısında can havliyle bir kaç söz söylemiş, sonra da bu ifadelerini yumuşatmış. Dürüstçe emin olmadığını ama kuşkulandığını söylemiş. Daha sonra da böyle bir şey olduysa bile kurmsal olarak TD'yi suçlayamayacağını da söylemiş. Sen de mal bulmuş mağribi gibi gelmiş burada fırsattan istifade adamcağızı mifterilikle suçluyorsun. Yeter artık, öel hayarınız, bunların ayrıntıları, kişisel çekişmeleriniz bizi ilgilendirmiyor. Buraya taşımayın. Bizim bunlardan haberimşz yok ve ilgilenmiyoru. Burada kişiliklerin değil, düşüncelerin tartışılmasını istiyoruz. Varsa bir düşüncen, temellendirebildiğin argümanların, buyur kapımız açık; başımızın üzerinde yerin var.. Ama bu şekilde olmuyor.

Mal buldum, mağribiyim. Bende çok meraklı değilim bu kalitesiz insanların, ahlaksızlıkları karşısında yükses sesle konuşmaya ama madem bunlar karaktersizlikleri ile tehditler savurmaya, şantaj yapmaya çalıştılar o zaman alacaklar cevaplarını.

Kanıtsız konuşulmaz, konuşmam. Konuşan varsada dikkate almam, hezeyanlarını da aynen geri teptiririm.

Buyrun burdan yakın;

Kanıt nedir? Ne değildir?

Sitelerde Paylaş

Ortada iftira falan yok. Daha bunu bile algılayamamışsın sonra kalkmış milletin aklının tarzını tespit etmeye çalışıyorsun.

TD'nin avukatlığı için sen yanlış adamsın vgm. Omurgası olmayan sen gibi neo Altan'ları burada kimse ciddiye almaz.

Şimdi git, azcık erdemli ol.

Bir algılayan sensin ya biz de eksik kaldık. Kurtulun artık şu kendinizi bi halt sanma psikolozundan. Daha neyin neyle eleştirildiğinin farkında olmadan kalkıp o yarım aklınla beni Td avukatı ilan etmek senin gibi koyuna yaraşır.

Omurga dediğin olayın kuyruk sokumundaki acılarınla olgunlaştırdığın sersemliğin. Senin gibileri çok gördüm ben, tek dertleri yıkılan-kırılan , ayaklar altına alınan egolarını onarma çabalarıdır.

Yıllarca Td yi ben eleştirdim daha sen kum havuzunda oynayıp, orayı kreş gibi kullanırken. Yeni yetmeliğinle bana erdem dersi vermeye kalkıyorsun. Yerlerde sürünmek diye işte buna derim.

Şimdi ikile toz kaldırma.

Sitelerde Paylaş

Kuş beyninle tüm özel hayatını anlatıyorsun, sonra da başkalarını suçluyorsun..Bir insan bu kadar mı bilinçsiz olabilir..

Kadınlarla başarılı şekilde dalaşabiliyorsun..Güç meselesi tabii...Saçımı başımı da yol!!..Gel senle altın gününe de gidelim.Dantel örnekleri falan da çıkartıyorsundur kimbilir sen.. :lol:

Ba baa baa bi de beni görmek istemiyormuşsun..Yahu ne zaman gördün ki beni zaten, ya da göreceksin?.Hiç görüştük mü seninle biz yüz yüze.Seni bu şerefe layık görürmüyüm?...Hele bu mgndalıklarından sonra ..hahhh..Duyan da yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor sanır..Deliliğin limiti yok tabii..

Hadi git artık Vgm ...Kışştt pışştt...

Placebo yalan söyleme bunları siz anlatmaya çalıştınız, imalarda bulundunuz, adilik yapma, rezilliğin bile bir sınırı vardır.

Terbiyesizliğin canımı sıkmaya başladı.

Sitelerde Paylaş

I feel good sen okuduklarını anladığın zaman uyarsan da huzura ersek. Modların en güzeli.

Tamam havada kapıyorsun, ama yanlış kapıyorsun zorlama kendini.

Anlarmış gibi yapmaya çalışma gadasını aldığım, kamuflajın berbat.

Sana ahlaksızsın demiştim gerçekten özür dilerim, şimdi idrak ettim ki sen tek kelime anlamamışsın.

Sitelerde Paylaş
Sürekli başlığın konusunun dışına çıkılıyor, hoş bu süzmelerden başka bir şey beklemek ayıp.

Sen yanıt vermeye değmeyecek düzeyde birisin ama seni adam sananlar olabilir diye yanıtlıyorum:

Başlığın konusu; benim bloğumun kapatıldığını bildirmek ve yeni bloğumun adresini vermek.

Çünkü bloğumu izleyenlerin önemli bir kısmı da ateistforumdan.

Ama senin gibi bir psikolojik vaka çıkıyor ortaya ve yalakalık yapacağım diye konuyu uzattıkça uzattırıyor, gereksiz polemiklere sebep oluyor.

TD sitesindekiler bloğunu kapattırmış olabilirler. Kanıtladı mı? Hayır.

Pante müfteri ve yalancıdır.

Bir ihtimale yer vermek, iddia da bulunmaktan farklı birşeydir.

İhtimaller kanıtlanamaz. İhtimalin gerekçesi öne sürülür ki o gerekçeler de fazlasıyla yeterlidir.

Ama senin kafan basmaz bunlara.

İş bu kadarla kalabilirdi fakat pante işi kişiselleştirerek vgm’ye yöneldi.

Pante vgm için forumlardan atıldı dedi. Kanıtla dımı? Hayır.

Pante vgm için PKK yandaşı Kürtçü imasında bulundu? Kanıtladı mı? Hayır.

Bunlarla da pante müfteri ve yalancıdır.

Atıldığının kanıtları TD'un disiplin başlığında kayıtlı. Gider çıkarırsın.

Kendim için bile 7 gün uzaklaştırılmayı "TD'dan banlanmışım" diye yazmışım.

senin defalarca uzaklaştırılmanı "tatile gönderildi" diye yazacak değildim herhalde.

Ama buna rağmen "atılmadım" dersen, sahtekarlığını ispat için linki veririm.

Meğer pantenin kanıtladığı şeylerde varmış, iftiracı ve yalancı olduğunu tartışılmaz bir şekilde kanıtladı. Ve bundan fazlasını da yaptı.

Nickleri açıklayarak gammaz olduğunu da kanıtladı.

Özel yaşamı açıklamakla tehdit ederek şantajcı olduğunu da kanıtladı ve kısmen de olsa açıkladı, açıklamalarıyla da dedikoducu olduğunu da kanıtlayarak bir rezilliğe daha imza attı.

Bu başlığın özeti budur, Pante iftiracı, yalancı, şantajcı, dedikoducu, gammaz bir pisliktir.

Burası da dahil, bütün sitelerde farklı nicklerle girenler açıklanır.

Kimse de bu açıklamaya gammazlama olarak bakmaz.

Tersine değişik nickle girmeye sahtekarlık olarak bakılır.

Ben ya da başkaları nereden bilecek peker'in vgm olduğunu, daha sonra qw19 olduğunu?

Benim elimde IP listeleri mi var ki anlayabileyim?

Demek ki kendin açıklamışsın ki birilerine herkes biliyor bunu.

Kalkmış bir de gammazlıkla suçluyorsun. Ben gammaz değilim ama sen sahtekarın tekisin.

Ben senin PKK yanlısı olduğunu falan ima etmedim. Bu da bir başka sahtekarlığın.

Kendin sordun, ben de yanıtladım dön de bak:

Senin PKK yanlısı olduğunu ima etmem merak etme.

Ama PKK yanlılarına ne sebepten yalakalık yaptığını, nasıl böyle alçaldığını gayet iyi biliyorum.

Yazının devamındaki tüm hakaretlerini de aynen iade ediyorum.

Sana sadece acıyorum artık. Zavallının tekisin sen, yazık.

Bir insan bu kadar mı bozulabilir, bir -tak yüzünden?

Daha fazla rezil olma. Git nickini değiştir. Alışkınsın nasıl olsa.

Ama bu defa yayma etrafa kim olduğunu da, sahtekarlıklarını, pisliklerini unuttur.

Hem söyleyip hem de ağlama ondan sonra "Eski nicklerimi söylüyorlar, gammazcılar" diye.

Benden de, başlıklarımdan da, yazılarımdan da uzak dur artık. Pisliklerini bulaştırma.

Sitelerde Paylaş

pante benim bloguda eski bir masondan gelen yazıyı astım diye kan emici vampir masonlar tarafından kapatıldı. Blog' daki masonluğa ait yazılarsa ön bellekten baktığımda silinmiş durumda.

Artık blog ortamında yazı yazmamak en iyisi.

http://akhenaton.ipbfree.com/

tarihinde NeferkareKhendu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
pante benim bloguda eski bir masondan gelen yazıyı astım diye kan emici vampir masonlar tarafından kapatıldı. Blog' daki masonluğa ait yazılarsa ön bellekten baktığımda silinmiş durumda.

Artık blog ortamında yazı yazmamak en iyisi.

http://akhenaton.ipbfree.com/

Öyle deme Akhenaton. İspatlayamazsın sonra. :)

Ben sadece ihtimal olarak bahsetmiştim failinden. Daha sonra ön bellekte ilgili yazıyı silinmiş gördüğüm halde, yine iddia etmedim. Buna rağmen sayfalardır uğraşıyoruz kendini bilmez biriyle.

Sana da geçmiş olsun. Aynı zamanda hayırlı olsun yeni siten.

Biz de blog sıkıntılarından dolayı siteyi açmıştık ama bildiğin gibi kollektifleşince, blog yine elzem oldu.

Ya da ayrı bir site daha açacağız mecburen. Şimdilik böyle gitsin bakalım.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...