Jump to content

Kur'an'daki Çelişkiler....

Recommended Posts

günümüzde yaşanan mucizeler bunun gibi şeyleri araştırın ondan sonra bir sorununuz varsa gelin buyrun.

Günümüzde yaşanan bir mucize, geçtiğimiz aylarda yaşandı. Mardinde erkekler namaz kılarken yani

puta doğru domalırken eşleri çocukları keleşlerle tarandı ve çoluk çocuk yaklaşık 40 kişi öldü.

Bu önünde domalınan putun domalanlara mükafatıydı. Geri zekalı beyinsizler bu gerçekleri görmez.

Allah o bebekleriçocukları koruaydı da bizde adam imana gelseydik. Ne yazık ki böyle bir şey olmadı.

Sitelerde Paylaş

Günümüzde yaşanan bir mucize, geçtiğimiz aylarda yaşandı. Mardinde erkekler namaz kılarken yani

puta doğru domalırken eşleri çocukları keleşlerle tarandı ve çoluk çocuk yaklaşık 40 kişi öldü.

Bu önünde domalınan putun domalanlara mükafatıydı. Geri zekalı beyinsizler bu gerçekleri görmez.

Allah o bebekleriçocukları koruaydı da bizde adam imana gelseydik. Ne yazık ki böyle bir şey olmadı.

Söylediklerin aşağılayacı kelimeleri sana aynen iade, cevap vermezdim böyle pislik bir yazıya ama arada durumu kritik olanlar var, onun için yazıyorum,

çoluk çocukların neden öldüğünü öğrenmek istiyorsan Hz.Musa ile Hızır (a.s.) arasında geçen olayı inceleyin, anlam çıkartamazsanız sorunun sizde olduğunu bilin.

Sitelerde Paylaş

çoluk çocukların neden öldüğünü öğrenmek istiyorsan Hz.Musa ile Hızır (a.s.) arasında geçen olayı inceleyin, anlam çıkartamazsanız sorunun sizde olduğunu bilin.

Çoluk çocuk, babaları namazda olduğu için savunmasız kaldılar ve kötü niyetli kişilerce öldürüldüler.

Allah diye bir şey olmadığı için hiçbir şey o çocukları kurtaramazdı ve kurtaramadı da. Bu çocukların

hunlarca katledilişi Allahın olmadığının bir ispatıdır.

Musa, Hızır dediğin hayal kahramanlarını tanımam. Bana bak, karşıma olmayan hayal kahramanları ile çıkma.

Ben sana ölen çocuklar diyorum. kanıtlı ispatlı, öldüler, içlerinde bebeklerde vardı. Bunlar hayal değil gerçek.

Allah olmadığı için kurtaramadı o bebekleri. Ben tanımam Musa- Hızır ben ölen çocukları tanırım.

Sitelerde Paylaş

Çoluk çocuk, babaları namazda olduğu için savunmasız kaldılar ve kötü niyetli kişilerce öldürüldüler.

Allah diye bir şey olmadığı için hiçbir şey o çocukları kurtaramazdı ve kurtaramadı da. Bu çocukların

hunlarca katledilişi Allahın olmadığının bir ispatıdır.

Musa, Hızır dediğin hayal kahramanlarını tanımam. Bana bak, karşıma olmayan hayal kahramanları ile çıkma.

Ben sana ölen çocuklar diyorum. kanıtlı ispatlı, öldüler, içlerinde bebeklerde vardı. Bunlar hayal değil gerçek.

Allah olmadığı için kurtaramadı o bebekleri. Ben tanımam Musa- Hızır ben ölen çocukları tanırım.

Sen bu düşünceyle kendini kabul ettiğine şükret(pardon şükretmekte yoktu sizde) ,Allah Dostlarının masal kahramanı olduğunu düşünmen bilgi kapasitenin yerlerde olduğunu gösterir.

Çocukları öldürenlerinde yanında kar kalacağına inanıyorsun ya daha ne diyim. Şunu unutma ki zerre kadar yapılan iyilik veya kötülük kimsenin yanına kalmaz. Ne ekersen onu biçersin.

Sitelerde Paylaş

Muhammed bunu birçok kereler yapmıştır.

Örneğin içki yasağı bunlardan biridir.

Nahl 67’de görüldüğü üzere şarap içmeye önce izin vermiştir.

Daha sonra Bakara 219 ve Nisa 43’de yazıldığı üzere bu izni kısıtlamıştır.

Nihayet Maide 90 ile içkiyi tamamen yasaklamıştır.

şimdi hacıya ve diğer ateistlere soruyorum, Hz. Muhammed'in (sav) içkinin su gibi tüketildiği bir ortamda içkiyi yasaklamasının altındaki hain planı neydi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...