Jump to content

MHP li babanin PKK li kizi.

Recommended Posts

Eski MHP’li vekilin kızı, PKK’lılarla yakalandı

İstanbul’da PKK adına izinsiz gösteriler yaparak molotofkokteyli attıkları iddia edilen 12 kişi yakalandı. Zanlılardan birinin eski MHP milletvekilinin kızı olduğu öğrenildi. Van Erciş’te de düzenlenen PKK operasyonunda 6 kişi gözaltına alındı. NTVMSNBC

Haberin devami isin TIKLA

tarihinde kutsalyaratik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Apo´nun karisi Kesire Ocalan da ulkucu kokenlidir, keza Apo´nun da bir donem ocaklara takildigi ya da Necip Fazil´dan etkilendigi bilinen birseydir.

Aklima gelmisken, Shp Genel baskani ve azili bir Kurtcu hayrani olan Murat Karayalcin da eski bir ulkucudur. Yani ulkuculer ile Kurtculer arasinda karsilikli bir etkilesim ve sevgi bagi oldugu aciktir ki bir donemin ulkucusu, baska bir donemde Kurtcu olarak karsimiza cikabilmektedir....

tarihinde Onur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Apo´nun karisi Kesire Ocalan da ulkucu kokenlidir, keza Apo´nun da bir donem ocaklara takildigi ya da Necip Fazil´dan etkilendigi bilinen birseydir.

Aklima gelmisken, Shp Genel baskani ve azili bir Kurtcu hayrani olan Murat Karayalcin da eski bir ulkucudur. Yani ulkuculer ile Kurtculer arasinda karsilikli bir etkilesim ve sevgi bagi oldugu aciktir ki bir donemin ulkucusu, baska bir donemde Kurtcu olarak karsimiza cikabilmektedir....

Sevgili Onur "Abdullah Ocalan imana gelirse..." diye bir konuda astım bu yazıyı ama arada kaynadı gitti!

Bu başlıkta tekrar alıntılamam daha önce bu kitabı okumamış arkadaşlar için bilgilendirici olacaktır.

Halk Cumhutiyerine Doğru- Cilt II

Abdullah Öcalan

Sayfa 252

2- Burjuva Toplumu ve Cumhuriyetle Tanışma, Kuşkular ve Devrimci Tavır

"Bu amaçla kazandığım Tapu Kadastro Meslek Lisesi bir geçiş aşaması olacaktı. Bu okul Ankaranın merkezindeydi. 1966-1969'da okudum. Sınıfları başarıyla geçtim. Lise ikinci sınıfına kadar dinsel ideoloji ağır basıyordu. Namaz gruplarımı lisede de oluşturmaya devam ettim. Ülkü Ocakları ve Komünizmle Mücadele Derneklerine gittim. Süleyman Demirel'in geldiği bazı konferansları burada dinledim. İdeolojik yönden en çekici etkiyi Necip Fazıl Kısakürek'in konferansında hissettim."

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de kimin ne olacağı hep sürprizdir. Bahriye Üçok suikastının kuryeci laz kızıda DTP genel başkan yardımcısı olmadı mı? Gerek devlet içinde, gerek terör örgütlerinde, gerekse siyasi partilerde her an her sürprizle karşılaşabilirsiniz. Varmısın yokmusun yarışmasındaki gibi, pozitif enerjiyle kutuyu olumluya çevirebilirsiniz belki :lol:

Sitelerde Paylaş

mhp zaten siyasi parti sayılmaz. genelde sokaklarda arkasını kollamak isteyen gençlerin, yeraltı dünyasında güçlenmek isteyenlerin girdiği biryer. zaten baya bir kürt, laz, çingene, boşnak, arnavut, gürcü, çerkez, arap vs gibi etnik olarak türk olmayan tc vatandaşları da mhp'li olabiliyor. hatta bir ara ermeni kökenli birisinin üyeliğinden sözediliyordu

ama birkaç kez duymuştum, mhp'nin içinde türk-islam sentezine karşı çıkan, islam öncesi türk geleneklerine sempatiyle bakan ufak bir grup oluşmuş hemen partiden atmışlar

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
bu kizi taniyorum ve sizi terörist olmadigina dair temin edebilirim. bastan asagi carpitma bir haber.

Devetimiz bol bol yakalar bol bol salar.

Bol bol sallar bol bol salar.

Çok çok büyüklenir çok çok susar.

Çok çok yakaladığını sanır. Ama hep hiçtir yakalananlar.

ABD Afganistana taruz-u ekber ettiğinde İstanbul hava limanında Binladin soyallı biri yakalandı Manşetlerden verdiler binladinin oğlu yakalandı diye. Sonra Anlaşıldıki herifçi oğlu garibanın teki çıktı.

Gene eski zamanlarda bizim bir arkadaş bir eylemden ötürü arama emri çıkmış. Neyse bunu bir gece gözaltına almışlar. Polisler çok azılı birini yakaldık diye yle büyüklenip öyle tavır yapıyorlarmış ki bizim elemana . Hatta sorguya bile çekmeye çalışmışlar. ( Bİldiğimiz karakol polisleir andavallıdır çoğu. Ama siyasi şubedekilere dikkat. :lol: :lol: küçük bir uyarıydı. ) neyse sonra ağır abiler gelmiş bizim elemanı görmüşler. Bir elemana birde polislere bakmışlar . Lan bumu yakaldığınız adam. Foslan bu... :lol: :lol: neyse bizim elemanın ifadesi alınıp bırakılmış. Onca curcuna boşuna.

Sir.... size katılmamak elde değil yukarda çizdiğim tablodan sonra.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...