Jump to content

o ağlayınca herkes ağladı..

Recommended Posts

Millet dün epey duygusal dakikalar saatler yaşadığı için bu başlıklara fazla dokunmamak lazım...

Dün Anıtkabir'de mermerleri öpenleri görünce, aklıma Hacı Bektaş geldi Kabe geldi...

Boyunlarındaki din zincirlerini kırıp parçalayan ateistlerimiz, konu kendi putlarına gelince siyasi irticanın eng üzel örneklerini sahneye koyuyorlar.... Halkın en demokratik haklarını dile getirenlere polisin copuyla, biber gazıyla işkencesiyle hapisi ile yanıt verenler bu ülkenin meclisini eylem alanına dönüştürerek ileriki zamanlarda daha vahim olayların önünü açıyor ama kimse bir çift laf etmiyor.

Küçük bir çocuk, Atatürk için gözyaşı dök(türül)üyor ama bu ülkenin tek Atatürküçü partisinin milletvekilleri, meclis salonunda güle oynaya eylem yapıyorlar. Haberleri izlediniz mi, İsmini unuttum istanbul BŞB adayı olan kişinin (kemal kılıçdaroğlu) iki arka sırasında çaprazında duran zatın gülücüklerini. Cumhuriyet elden gidiyor diye bir eylem koyuyorsunuz hemde Türkiye Cumhuriyeti'nin kalbinde ama bunu ciddiyetten uzak bir şekilde sırıtarak, yılışarak yapıyorsunuz... Siz bu cumhuriyete yılışa yılışa mı sahip çıkacaksınız. Şu ağlayan veyahut ağlattırılan çocuk kadar onurlu bir duruş sergileyin bari. Sergilemeyecekseniz oturun oturduğunuz yerde..

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
  • İleti 158
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Millet dün epey duygusal dakikalar saatler yaşadığı için bu başlıklara fazla dokunmamak lazım...

Dün Anıtkabir'de mermerleri öpenleri görünce, aklıma Hacı Bektaş geldi Kabe geldi...

Boyunlarındaki din zincirlerini kırıp parçalayan ateistlerimiz, konu kendi putlarına gelince siyasi irticanın eng üzel örneklerini sahneye koyuyorlar.... Halkın en demokratik haklarını dile getirenlere polisin copuyla, biber gazıyla işkencesiyle hapisi ile yanıt verenler bu ülkenin meclisini eylem alanına dönüştürerek ileriki zamanlarda daha vahim olayların önünü açıyor ama kimse bir çift laf etmiyor.

Küçük bir çocuk, Atatürk için gözyaşı dök(türül)üyor ama bu ülkenin tek Atatürküçü partisinin milletvekilleri, meclis salonunda güle oynaya eylem yapıyorlar. Haberleri izlediniz mi, İsmini unuttum istanbul BŞB adayı olan kişinin (kemal kılıçdaroğlu) iki arka sırasında çaprazında duran zatın gülücüklerini. Cumhuriyet elden gidiyor diye bir eylem koyuyorsunuz hemde Türkiye Cumhuriyeti'nin kalbinde ama bunu ciddiyetten uzak bir şekilde sırıtarak, yılışarak yapıyorsunuz... Siz bu cumhuriyete yılışa yılışa mı sahip çıkacaksınız. Şu ağlayan veyahut ağlattırılan çocuk kadar onurlu bir duruş sergileyin bari. Sergilemeyecekseniz oturun oturduğunuz yerde..

saygılarımla

hallac adam pkk diyor öteki bayrk marş istemiyorum diyor öteki bayraktan çocuğun ağlamasından rahatsızım diyor sen cumhuriyet diyorsun =/

Atatürk konusunu aştı bu konu maalesef...vatan elden gidiyor cumhuriyet ne ki adam diyor bölün ülkenizi yarısını bize verin bunu diyen adama cumhuriyet diyemessin zaten....şimdi çıkar yok biz vatan istemiyoruz şunu bunu istiyoruz diye yakarır bunlar böyle ikiyüzlü işte sora ikiyüzlü diye iftira atarlar şerefsizler....

Sitelerde Paylaş

nie benim çok yakın 3 arkadaşım Kürt seyitrıza benm Diyarbakırlıda çok yakın birçok arkadaşım var...ordan ahkam kesmekle olmuyor her Türk vatandaşı eşittir kimse çıkıp ayrıcalık isteyemez...

ülkücü bir abiydi daha iki gün önce konuştuğum İbrahim abi ve kürttüde dağa çıkma gereği duymamıştı ve ülkücülerin arasında yerini bulmuştu...(ülkücüleri sevmem ama İbrahim abi başka biriydi bak nasıl yücelttiğimi gör adam beni kardeşi gibi gördü islamı anlattı)

ikiyüzlü olan sizsiniz kaç yüzyıl ekmeğini yediniz lan Türklerin...(Osmanlıdan başla gel buraya kadar bakim)

bu kümesin buğdayını yiyen gidip başka kümese yumurta veremez iki yüzlülük bu değilde nedir...

dağa çıkıosunuz kardeşinize kurşun sıkıyosunuz bu ikiyüzlülük değilde nedir....o askerin içinde kardeşi bulunan hiçmi Kürt yok..

kardeşine kurşun sıkan ikiyüzlü değil şahsiyetsizdir benim gözümde...

tabı ulkucu kurdu ıcınıze alırsınız o sızden farklı degılkı onemlı olan farklı dusuncedekı ınsanlara saygı duymak

ekmegı bedavaya mı verdı :D vergı verıyoruz calısıyoruz TC olmasaydı bu ınsanlar yıne yasamını surdururdu :D sankı tc olmasaydı kurtler yok olacaktı :D :D

1978 oncesı daga cıkan kımsede yoktu 1984 de kadar sokakta kurt avlayan kımdı

sonra oldur babam oldur yok efendım bunlar daga cıktı tabagımıza sıctı :D sen elındekı kopege sert davransan arkanı dondugunde senı dısler ne beklıyorsun

kaldıkı sız kendınızı anlatırken bız bagımsız yasayamayız dıyorsunuz aynı sey kurtler ıcındede olabılır kı 29 ısyan bunu gosterır

her ne kadar basarıya ulasmadıysada bunu tekrar tekrar ıstemek her halkın yapabılecegı bırsey degıldır

ozgur yasama ıstegı her ne kadar turkun ozellıgıyse ozgur yasama ıstegı bır o kadar kurdunde ıstegı olabılır

bu savası kurtler baslatmadı bu savası yok sayan ezen asımıle etmeye calısanlar baslattı buna karsı gelındı dıyede kurtler suclu olamaz

gıt tarıhını ogrende gel ermenılerı katletme polıtıkasını kurtler uzerınde denedınız kı dersımde basarılı oldunuzda ama tam anlamıyla basarı saglanamadı

1920ler de a b ye kurtler ısyan edıyor bunları egıtelımde ısyan etmesın

b nın verdıgı cevap bız bunların cahıllerıyle bas edemıyoruz egıtılmıslerıyle hıc bas edemeyız

egıtımın onemını gec kavradık ama haklarımızı bır bır alacagız eger esıtlık ıstıyorsak kurtlerın de turkler kadar hakkı olmalı

Sitelerde Paylaş

tabı ulkucu kurdu ıcınıze alırsınız o sızden farklı degılkı onemlı olan farklı dusuncedekı ınsanlara saygı duymak

ekmegı bedavaya mı verdı :D vergı verıyoruz calısıyoruz TC olmasaydı bu ınsanlar yıne yasamını surdururdu :D sankı tc olmasaydı kurtler yok olacaktı :D :D

egıtımın onemını gec kavradık ama haklarımızı bır bır alacagız eger esıtlık ıstıyorsak kurtlerın de turkler kadar hakkı olmalı

ülkücü olmayanda birsürü arkadaşım var sadece İbrahim abi ülkücüdür aralarında...işine geleni al işine geleni alma sizin karakteriniz böyle zaten

ekmeğide her Türk'ün aldığı fiyata aldınız vergiyide her Türk'ün verdiği kadar verdiniz....

TC olmayınca yaşayabiliyorsa bu Kürtler istedikleri yerde yaşasınlar gelip benim yaşadığım ülkede cadde önüne bomba bırakmaya hakkı yok bu ülkede yaşamak istemeyen şerefsizin

bu savası kurtler baslatmadı bu savası yok sayan ezen asımıle etmeye calısanlar baslattı buna karsı gelındı dıyede kurtler suclu olamaz

kundaktaki bebekten ne istediniz ulan!!!hangi özgürlüğü verdi o bebek size!!!

gıt tarıhını ogrende gel ermenılerı katletme polıtıkasını kurtler uzerınde denedınız kı dersımde basarılı oldunuzda ama tam anlamıyla basarı saglanamadı

Ermenilerle olan bir savaştı sizinle olduğu gibi kalkıp soykırım diyemessin Ermenilerle olan meseleye....

o çok beğendiğiniz ülkelere bakın bakim asıl soykırımları kabul etmişler mi hem sayıyosunuz ya yok Fransa yok Amerika yok İngiltere hangisi özür dilemiş...

kendin söylemedin mi vergi veriyoruz yok ekmeği parayla alıyoruz bu ülkede yaşıyorsan bu milletin dilini konuşcaksın arkadaş...senin bana küfredip etmediğini nerden bilcem ben...git evindemi konuşuyorsun nerde konuşuyorsan konuş kürtçeni...

al sana apo bu arada

http://www.youtube.com/watch?v=5DK0Pb_dpeo&feature=related

birşey oldumu hemen amerika yaptı ulan dürüst olsaydı o herif asın beni asıcaksanız davam uğrunda ölen arkadaşlarımın yanına gömülmeye hazırım derdi...

hiçbirinizin bu adamdan farkı yok hepiniz sıkışsanız böyle olursunuz hepiniz aynısınız bak genellemelere o kadar karşı olan ben genelleme yaptım bunda bişey vardır yaptıysam....

Sitelerde Paylaş

bu başlıktan da anlaşılacağı üzere ben atatürk'e tapıyorum..

her gün 3 rekat yüzümü anıtkabir'e döner üç andımız bir gençliğe hitabe okurum..

atatürk heykeli görürsem eğer hemen yere kapaklanırım..

hoca konuşmasında atatürk derse bağırarak türkiye cumhuriyetinin kurucusu (tck) derim..

atatürk benim putum..

onun resmini gördüğüm anda hüngür hüngür ağlarım..

la gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz a benim arslan şabalaklarım..

gizem'i orta 2'de diye çok küçümsemişsiniz..

hepinizden daha akıllı ve ağlamasının nedeni hiçte sandığınız gibi değil..

o salondakilerin hiçbirinin değil..

olayı sadece atatürk kişiliğiyle yorumlamaya çalışanlar büyük hata ediyor..

atatürk sadece bir semboldür..

ahmet de olabilirdi ataberkte olabilirdi..

bir kürtte olabilirdi..

önemli olan o insan ve onun gibi düşünüp ona destek olan aydınların bu ülkeye ve tüm dünyaya yaydığı ışıktır..

muhammed'in halifesinin kıçına tekmeyi basarak ülkeyi halka emanet eden yüreği siz nasıl yorumlayabirsiniz ki başka..

birileri aydınlığa doğru tüm insanlık için bir yol açmış..

bunu daha ileri boyutlara taşıyacak ışığı karakteri bizlerde görmüş..

hah şimdi zurnanın zort dediği ve sizin kafanızın basmadığı nokta ney..

bu gözyaşları günümüzde geldiğimiz noktadır, o insanların kazanımlarının üstüne sıçılan ihanete..

kimsenin atatürk'e taptığı yok..

bizi götü boklu arap yalakalarıyla bir kefeye koymayacaksınız..

güya güneşe işeyerek söndürmeye çalışıyorsunuz..

özelliklede bunu kürt faşistleri hiç yapmayacak..

Sitelerde Paylaş

bırak bu ayakları seninde ne mal olduğunu biliyoruz.

öyle matrix neo avatarlarıyla ultra modern yorum yaptığını falan sanma

demekki sende birşeylerden rahatsız olmuşunki

böyle başlık açmışın.

dürüst ol sadede gel.

Sitelerde Paylaş

bırak bu ayakları seninde ne mal olduğunu biliyoruz.

öyle matrix neo avatarlarıyla ultra modern yorum yaptığını falan sanma

demekki sende birşeylerden rahatsız olmuşunki

böyle başlık açmışın.

dürüst ol sadede gel.

böyle bir mesaj atarak kapasiteni veya kapasitesizliğini belli ediyorsun

Sitelerde Paylaş

ülkücü olmayanda birsürü arkadaşım var sadece İbrahim abi ülkücüdür aralarında...işine geleni al işine geleni alma sizin karakteriniz böyle zaten

ekmeğide her Türk'ün aldığı fiyata aldınız vergiyide her Türk'ün verdiği kadar verdiniz....

TC olmayınca yaşayabiliyorsa bu Kürtler istedikleri yerde yaşasınlar gelip benim yaşadığım ülkede cadde önüne bomba bırakmaya hakkı yok bu ülkede yaşamak istemeyen şerefsizin

kundaktaki bebekten ne istediniz ulan!!!hangi özgürlüğü verdi o bebek size!!!

Ermenilerle olan bir savaştı sizinle olduğu gibi kalkıp soykırım diyemessin Ermenilerle olan meseleye....

o çok beğendiğiniz ülkelere bakın bakim asıl soykırımları kabul etmişler mi hem sayıyosunuz ya yok Fransa yok Amerika yok İngiltere hangisi özür dilemiş...

kendin söylemedin mi vergi veriyoruz yok ekmeği parayla alıyoruz bu ülkede yaşıyorsan bu milletin dilini konuşcaksın arkadaş...senin bana küfredip etmediğini nerden bilcem ben...git evindemi konuşuyorsun nerde konuşuyorsan konuş kürtçeni...

al sana apo bu arada

http://www.youtube.com/watch?v=5DK0Pb_dpeo&feature=related

birşey oldumu hemen amerika yaptı ulan dürüst olsaydı o herif asın beni asıcaksanız davam uğrunda ölen arkadaşlarımın yanına gömülmeye hazırım derdi...

hiçbirinizin bu adamdan farkı yok hepiniz sıkışsanız böyle olursunuz hepiniz aynısınız bak genellemelere o kadar karşı olan ben genelleme yaptım bunda bişey vardır yaptıysam....

ulke senın degıl ulke kımsenın degıl ulke olması sacma aslında ya neyse sen bana habıre ulke benım gıt baska yerde konus dersen bende sana tamam kendı ulkem ıcın calısıyorum derım

gerzek o kundakdakı cocuk dıyorsun ama gıt ıyıce arastır o cocuktan cıkan kursunun kıme aıt oldugunu ogren :D :D

banane o ulkelerden ben kendı coplugume bakarım

olum sızın gıbı kemalıstlere kabul ettırdık mı varlıgımızı evet dılımızı kabul ettınız mı evet daha dur cok seyı kabul edeceksınız tum haklarımızı soke soke alacagız

heee sen yaptıysan genelleme kesın dogru bır genellemedır :D allahım cocuk la :D

Sitelerde Paylaş

olum sızın gıbı kemalıstlere kabul ettırdık mı varlıgımızı evet dılımızı kabul ettınız mı evet daha dur cok seyı kabul edeceksınız tum haklarımızı soke soke alacagız

böyle adam olmadan dalkavuk serseri gibi birşey alamazsınız.

gün gelir devran döner

2011'e kadar eğlenin eğlenebildiğiniz kadar.

belkide 2011'den yakın.

Sitelerde Paylaş

böyle adam olmadan dalkavuk serseri gibi birşey alamazsınız.

gün gelir devran döner

2011'e kadar eğlenin eğlenebildiğiniz kadar.

belkide 2011'den yakın.

:D kımı basa getıreceksın :D kım gelecekde dusuncelere zıncır vuracak :D

chp=mhp ıkılısı mı :D yoksa akp mı :D eeee sımdı bunlar gene var

bagımsıza baraj yoktur bunda baskın oranıda sokacagız meclıse belkı gene hapısten bırılerını sokarız

Sitelerde Paylaş

:D kımı basa getıreceksın :D kım gelecekde dusuncelere zıncır vuracak :D

chp=mhp ıkılısı mı :D yoksa akp mı :D eeee sımdı bunlar gene var

bagımsıza baraj yoktur bunda baskın oranıda sokacagız meclıse belkı gene hapısten bırılerını sokarız

Bağımsız girmek AKP'ye yarayacaktır.Çünkü bölgede(Doğu ve Güneydoğu Anadolu) en güçlü parti o.Bu sebeple AKP %30 oy bile alsa 2011'de tek başına iktidar olur.

Seçim barajı düşmezse DTP'nin bağımsızdan başka da çaresi yok.

CHP ile MHP'nin demokratik açılım gazı ile yapılan ankette bile AKP'nin oyları düşüyor görünse bile iki partinin toplamı koalisyon olmalarına yetmiyor.Bu kafayla da birşey olacakları yok.

CHP doğuda yok MHP İçanadoluda ve doğuda eh biraz o kadar.

AKP'li yıllara devam bir dönem daha.Tayyip bırakırsa gerçekten 2011'den sonra eh belki.

tarihinde Alphabeta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ulke senın degıl ulke kımsenın degıl ulke olması sacma aslında ya neyse sen bana habıre ulke benım gıt baska yerde konus dersen bende sana tamam kendı ulkem ıcın calısıyorum derım

ülkesizsin olm sen, öl sen yaşama hiç.

gerzek o kundakdakı cocuk dıyorsun ama gıt ıyıce arastır o cocuktan cıkan kursunun kıme aıt oldugunu ogren :D :D

Da Vinci şifresi gibi kitapları çok okumuşsun sen çıkan kurşunun kime ait olduğunu kimden öğrendin yine kendi yanlın olan şerefsizin birinden...

banane o ulkelerden ben kendı coplugume bakarım

kendi çöplüğünüzde boğulucaksınız... öyle bir ülke kurulmasına izin verilmeyecek bunu aklınıza sokun...

varlığı zaten belliydi o köpeklerin ekmek yedikleri kaba sıçıyolar ama o kaba oturturlar adamı unutmasın o herifler...

heee sen yaptıysan genelleme kesın dogru bır genellemedır :D allahım cocuk la :D

adam pkk propagandası yapıyor alttan alttan söylemek istediği herşeyi söylüyor..yöneticilerde hayır pkk nın adı bile geçmemiş diyor...

tamam Türkiye'de yaşamıyorsunuz anladıkta Türkçe'de mi bilmiyorsunuz arkadaş?? okuyun adamın iletilerini =/ ilk defa bu kadar ileri gittim, giderimde bu adam burda böyle konuşmaya devam ederse.. olmadı atın beni istediği olsun.

Sitelerde Paylaş

Kürtlere ve etnik gruplara verilen çok hak AB reformları sayesinde oluyor.Demokratikleşen Türkiye bu hakları sağlıyor.Ortada gurur meselesi yapılacak birşey yok.Gurur duyulacak mevzu Türkiye'nin demokratikleşmesidir.

önce o AB dediğin topluluk demokratikleşsin alphabeta anlatma bana AB yi felan...

Fransa Cezayir'e yaptığı şeyler sonrasında özür dilemişmi

Fransa etnik gruplara ne hak vermiş Ermeni ben Fransızım diyor Ermeniyim diyemiyorsa nasıl bir demokratikliktir bu demkratik görünen bizden en çok böyle şeyleri isteyen ülke değilmi(belgeselde gözümle gördüm Ermeni milletvekilinin bu tavrını.)

gurur yapıyormuşum gurur yapıyormuşum =/ alın etnik gruplarınızı başınıza çalın Türkiye topraklarındaki her Türk vatandaşı(TC kimliği taşıyan her birey) ben Türk'üm demelidir bu böyle olmalıdır ama böyle olmadığı için ben gurur yapıyormuşum alphabeta öyle diyor.. ABde böyle değilmiş ben gurur yapıyormuşum..yanlızca benm grurum herşey özür dilerim herkesten affedin gurur yaptım boşyere.

tarihinde SetH666 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

önce o AB dediğin topluluk demokratikleşsin alphabeta anlatma bana AB yi felan...

Fransa Cezayir'e yaptığı şeyler sonrasında özür dilemişmi

Fransa etnik gruplara ne hak vermiş Ermeni ben Fransızım diyor Ermeniyim diyemiyorsa nasıl bir demokratikliktir bu demkratik görünen bizden en çok böyle şeyleri isteyen ülke değilmi

gurur yapıyormuşum gurur yapıyormuşum =/ alın etnik gruplarınızı başınıza çalın Türkiye topraklarındaki her Türk vatandaşı(TC kimliği taşıyan her birey) ben Türk'üm demelidir bu böyle olmalıdır ama böyle olmadığı için ben gurur yapıyormuşum alphabeta öyle diyor.. ABde böyle değilmiş ben gurur yapıyormuşum..yanlızca benm grurum herşey özür dilerim herkesten affedin gurur yaptım boşyere.

Cezayir İle Fransa'nın iletişimi ve ilişkileri gayet iyi.Zaten birçok Cezayir asıllı Arap Fransız vatandaşlığı altında yaşar.Ve Fransa'nın orada ciddi yatırımları mevcut.Cezayir örneğine Cezayir'in kendisi karşı çıkıyor.

Peki biz Ermenilerle ne durumdayız kafatasçı anlayış yüzünden.Hiç.Bir protokol yapıldı yeryerinden oynadı.Kafatascı zihniyetle sorun çözülmez.

AB, Türkiye'den fersah fersah demokrat bana kalırsa.Bu ülkede devlet kurumlarının hem psikolojik hem de fiziksel işkenceleri vardı.Şimdi poliste askerde suçluysa kodese.Kanıt bulunsun yeterki.Herşey kameralarla donatılır da işkence ve faili meçhuller daha da azalır umarım.

Ben Türklükle gurur duyulamaz demiyorum ama bir üstünlük teşkil etmez.Sivrisinek'te sivrisinek olduğu için gurur duyabilir.Bunlar senin seçimlerin değil.

Reformlar eski anlayışa alışmış çok kişiyi rahatsız ediyor farkındayım ama artık güçlü parlemento ve demokrasi olacak Türkiye'de.

tarihinde Alphabeta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cezayir İle Fransa'nın iletişimi ve ilişkileri gayet iyi.Zaten birçok Cezayir asıllı Arap Fransız vatandaşlığı altında yaşar.Ve Fransa'nın orada ciddi yatırımları mevcut.Cezayir örneğine Cezayir'in kendisi karşı çıkıyor.

Peki biz Ermenilerle ne durumdayız kafatasçı anlayış yüzünden.Hiç.Bir protokol yapıldı yeryerinden oynadı.Kafatascı zihniyetle sorun çözülmez.

AB, Türkiye'den fersah fersah demokrat bana kalırsa.

Ben Türklükle gurur duyulamaz demiyorum ama bir üstünlük teşkil etmez.Sivrisinek'te sivrisinek olduğu için gurur duyabilir.Bunlar senin seçimlerin değil.

Reformlar eski anlayışa alışmış çok kişiyi rahatsız ediyor farkındayım ama artık güçlü parlemento ve demokrasi olacak Türkiye'de.

olur....

Sitelerde Paylaş

önemli olan o insan ve onun gibi düşünüp ona destek olan aydınların bu ülkeye ve tüm dünyaya yaydığı ışıktır..

muhammed'in halifesinin kıçına tekmeyi basarak ülkeyi halka emanet eden yüreği siz nasıl yorumlayabirsiniz ki başka..

Orduya demek istedin heralde.

..

Halkın en demokratik haklarını dile getirenlere polisin copuyla, biber gazıyla işkencesiyle hapisi ile yanıt verenler bu ülkenin meclisini eylem alanına dönüştürerek ileriki zamanlarda daha vahim olayların önünü açıyor ama kimse bir çift laf etmiyor.

..

"Halkın" en demokratik hakları arasında benim param da var mı?

Sitelerde Paylaş

ülkesizsin olm sen, öl sen yaşama hiç.

Da Vinci şifresi gibi kitapları çok okumuşsun sen çıkan kurşunun kime ait olduğunu kimden öğrendin yine kendi yanlın olan şerefsizin birinden...

kendi çöplüğünüzde boğulucaksınız... öyle bir ülke kurulmasına izin verilmeyecek bunu aklınıza sokun...

varlığı zaten belliydi o köpeklerin ekmek yedikleri kaba sıçıyolar ama o kaba oturturlar adamı unutmasın o herifler...

adam pkk propagandası yapıyor alttan alttan söylemek istediği herşeyi söylüyor..yöneticilerde hayır pkk nın adı bile geçmemiş diyor...

tamam Türkiye'de yaşamıyorsunuz anladıkta Türkçe'de mi bilmiyorsunuz arkadaş?? okuyun adamın iletilerini =/ ilk defa bu kadar ileri gittim, giderimde bu adam burda böyle konuşmaya devam ederse.. olmadı atın beni istediği olsun.

:D ulke ıcın calısan bırıyım :D sızın taleplerınıze ayak uydurmaktansa sızın ya beynınızı degıstırecegız yada sınırlarınızı

ıkı yol var onunde ya adam gıbı olur bu ulkedekı herkesı esıt haklar saglarsınız yada...... bız ılk secenekten yanayız esıt sartlardan yanayız

ama yok kardesım sız bu ulkede yasıyorsunuz sız turkce konusmak zorundasınız turkce dısında herhangı bır dılın varlıgı soz konusu olamaz dılı olmayınca halkıda olamaz zorla asılımıle edecegız falan dersenız 29 ısyan bııtse 30. ısyan baslar

ve dıkkat edın her ısyan kurt halkının ulus bılıncını yukseltıyor :D bu sekıl sız devam edın bende zaten kurtlerdekı eksık olan ulus bılıncını yukseltmenın pesındeyım :D sızde bana yardımcı oluyorsunuz :D

kımse turkceye karsı degıl ama sız kurtceye kurt halkına karsı oldugunuz surece sıze bakısımız degısmez

chplı bır mıllet vekılı lafı dolandırarak kurtlere dersımde yapılanları yapalım demıs :D ve kemal kılıncdarogluda alkıslamıs :D dersımlı bırde chp basa gelsınde yapabılırse yapsın

mhp soylemınden daha agır bır soylem :D ıste klasık kemalıst kafası bu

ya duygusal soylemlerı bırak ızın vermıyecegız yok bılmem ne

kurtlerdekı ulus bılıncı tam yerlesmemıs durumda

sız bu durumda bıle zorlanıyorsunuz bekle canım

tarihinde seyitriza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:D ulke ıcın calısan bırıyım :D sızın taleplerınıze ayak uydurmaktansa sızın ya beynınızı degıstırecegız yada sınırlarınızı

ıkı yol var onunde ya adam gıbı olur bu ulkedekı herkesı esıt haklar saglarsınız yada...... bız ılk secenekten yanayız esıt sartlardan yanayız

ama yok kardesım sız bu ulkede yasıyorsunuz sız turkce konusmak zorundasınız turkce dısında herhangı bır dılın varlıgı soz konusu olamaz dılı olmayınca halkıda olamaz zorla asılımıle edecegız falan dersenız 29 ısyan bııtse 30. ısyan baslar

ve dıkkat edın her ısyan kurt halkının ulus bılıncını yukseltıyor :D bu sekıl sız devam edın bende zaten kurtlerdekı eksık olan ulus bılıncını yukseltmenın pesındeyım :D sızde bana yardımcı oluyorsunuz :D

kımse turkceye karsı degıl ama sız kurtceye kurt halkına karsı oldugunuz surece sıze bakısımız degısmez

chplı bır mıllet vekılı lafı dolandırarak kurtlere dersımde yapılanları yapalım demıs :D ve kemal kılıncdarogluda alkıslamıs :D dersımlı bırde chp basa gelsınde yapabılırse yapsın

mhp soylemınden daha agır bır soylem :D ıste klasık kemalıst kafası bu

yada dedikten sonra 3 nokta koyduğun kısmı seçemezsin zaten,ilk tercihten yana olcaksınız değil olmak zorundasınız,yada'dan sonraki şeyi tercih ederseniz karar sizin adamın .mına koymayı biliriz.

böyle tehditlerle ne hak elde etmeyi düşünüyosun ki,kürtçülerin arkasında dinciler liboşlar komünler olmasa siz bi hiçsiniz hiç bi .ok hiç bi hak alamazsınız yine bize muhtaç kalıcaktınız

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...