Jump to content

o ağlayınca herkes ağladı..

Recommended Posts

85 yıldır asımıle olmadık :D yakındıgı seye bak :D buna dayanarak nelere ulasmıs vay vay vay

abı kusura bakmayın ben kurt oldugumu soylemeden sadece dıyarbakırlı oldugumu soyledım dıye :D unıde bunla konusmayın falan dendı :D

akp hukumetı donemınde bu kadar doruga cıkabılır ama bu akpnın sucu degıl kemalıst beyınlerın sucudur

hala osmanlı mı sanıyorsunuz ılla elınızde bır halkmı olacak :D kendınızı kurtlere guc gosterısı yaparak mı tatmın edıyorsunuz

ahmet altan kurt turk esıtlıgı hakkında cok guzel bır yazı yazmıs

http://www.taraf.com.tr/makale/6935.htm

okusun bazıları

gülmeden yazı yazamaz mısın

insanın cevap vereceği varsada veremiyor şu trollvari yazılarından

Sitelerde Paylaş
  • İleti 158
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Objektif bakış açısına sahip olmayan kişiler, kürt meselesiyle ilgili yorum yapmamalıdır. Özellikle bir zamanlar; "kemalistim" diyenler!

Ezildiğinizi düşünüyorsanız, 2009 yılındayız artık, demokrasiyle hakkınızı arayın. Terörle değil, sokaktaki gariban insanı katlederek değil...Ben kürt olsam utanırdım PKK gibi bir örgütten ve çenemi kapatırdım..

Seyitrıza, Dünya'da birçok millet azınlık olarak yaşar. Kürtler de bunlardan biridir. Tekrar söylüyorum; Türkiye toprak sınırları içerisinde bağımsız bir Kürt Devleti istemek savaş sebebidir. Biz barış istiyoruz, savaş değil <_<

TSK'nın da geçmişi, bu konuda pek parlak gözükmüyor. TSK, hatalarını kabul edip üzerine düşen görevi yapacak! Bu işler tek taraflı olmaz..

Atatürk düşmanları ve komünistlerle dolu bu forumda daha fazla durmayacağım!

Herkese saygılar, iyi forumlar :)

Sitelerde Paylaş

Dünyanın her ülkesinde azınlıklar var.

Hepsi kültürlerini korumuş,dillerini konuşuyorlar vs.

Kürtlere karşı önyargının kaldırılması gerek,doğru kürtçeye izin verilmelidir.

Ancak dünyanın hiç bir ülkesinde o ülkenin azınlığı ayrı bir devlet istememektedir.

Aynen bağlıdır devletine.

ABD bayrağı açan zenci,müslüman azınlıklar gibi.

ABD azınlıklarının kültürüne sahip çıkmış,izin vermiş ve azınlıklar ABD'yi seviyor,devletlerine bağlılar.

Kürtlere olan önyargı kalkarsa evet bir takım ilerleme olur.

Ama karşı taraf terörü bırakmazsa bizim yapacağımız bir şey yok.

Sitelerde Paylaş

Kürtler'in yüzde 30-39'u DTP'ye oy veriyor sadece. Demek ki çoğunluk zaten ayrılıkçı fikre sahip değil.

Ama bu sayı artadabilir. Niye artmasın ki? CHP ve MHP zihniyeti ortada. Açılım yapılmasına tahammül yok. Kürtler'e "taviz" verilmemeli. Sorun teörle askeri mücadele, ve güneydoğuya yatırım ile çözülecek!!

Yukarda yazdım. Bağımsız olmak, başkasının boyunduruğu altında olmamak, kendi ülkesine sahip olmak gibi duygular sadece Türkler'e has değildir. Demekki Kürtler'in olayına bakarken olayı sadece "işte iş olsun diye terör yapıyor öküzler" diye almak olayı tam anlamana engel teşkil edecektir.

Ve madem ki ülken bölünmesin istiyorsun, o zaman azınlıkların ayrılıp kendi ülkelerine sahip olma isteğini yoketmek için onlara bütün Türkiye'yi vereceksin. O zaman onlar diyecek ki "burası zaten benim ülkem, baksana burda birinci sınıf vatandaşım, baskı görmüyorum, ayrımcılık görmüyorum, anadilim yasak değil, okulda çocuğumun beynini yıkamıyorlar, ben bu ülkenin has evladıyım, o zaman ayrı bir ülkeye gerek yok." Bunu dedirtmedikçe ayrlıkçılık fikrini nasıl bitireceksin?

Türkler IfeelGood'un dediği gibi sadece Kürtler'i asimile edip ezmediler. Çerkesler, Lazlar, ve diğer azınlıklar da var. Sadece Hristiyan azınlıkların bazı hakları verilmiş, ki o da Batı'yla imzalanan anlaşmalar sayesinde. Onun dışındaki azınlıklar "azınlık" dahi kabul edilmiyor ki azınlık hakları verilsin. Kürt yok, Laz yok, Çerkes yok. Sadece Türk var! Ne mutlu Türküm diyene!

Sadece Kürtler'e değil, bütün azınlıklara anadil hakları verilmedilir. Bu rezalet bitmeli artık. Dünya insanıyla konuşurken "Ermeniler'i kestiniz inkar ediyorsunuz, Kürtler'e it muamelesi yapıyorsunuz" dediklerinde utanmıyor musunuz? Bu mudur bizim dünya devletleri arasında "haysiyetli" konumumuz?

Sitelerde Paylaş

85 yıldır asımıle olmadık :D yakındıgı seye bak :D buna dayanarak nelere ulasmıs vay vay vay

abı kusura bakmayın ben kurt oldugumu soylemeden sadece dıyarbakırlı oldugumu soyledım dıye :D unıde bunla konusmayın falan dendı :D

akp hukumetı donemınde bu kadar doruga cıkabılır ama bu akpnın sucu degıl kemalıst beyınlerın sucudur

hala osmanlı mı sanıyorsunuz ılla elınızde bır halkmı olacak :D kendınızı kurtlere guc gosterısı yaparak mı tatmın edıyorsunuz

ahmet altan kurt turk esıtlıgı hakkında cok guzel bır yazı yazmıs

http://www.taraf.com.tr/makale/6935.htm

okusun bazıları

benm var diyarbakırlı 10 15 arkadaşım tam sayısını bilmiyorum seninle oturup muhabbet felan etmem.

Sitelerde Paylaş

IfeelGood, anadil olayını "Çerkez, Laz" diye sayıp bitiremezsin.

"Onlara da verilmiyor bu hak, Kürtler de ağlamasın" diyorsun.

Bunu derken bile bir hak gaspı olduğunu ağzınla itiraf ediyorsun.

"Ne mutlu Türküm diyene dedirttik ama olmadılar" derken asimilasyonu ağzınla itiraf ediyorsun.

En sonunda da adamları komple cahil ve yoz kültüre sahip olmakla itham edip aşağılıyorsun.

Bir de aydın Türk insanısın ya bravo.

Aydını böyleyse diğerleri nasıldır bilmek istemem.

Benim yazdıklarımı çarpıtma, saptırma. Kürt hakları filan diyerek yapılan bütün o suçlamaların birer yalandan, manipülasyondan ibaret olduğunu söylüyorum.

Onlar asimile olmadılar, kimse onları asimile etmedi. Olmadılar, olmasınlar da. Siz bir halt bilmeyen ezbercilersiniz.

"Ne Mutlu Türk'üm Diyene" diyen sadece Kürtler değildi, bütün ülke aynı cümleyi söylüyordu.

Adamları komple cahil, yüz ilan etmedim, bunu da çarpıttın. Ben genel olarak Kürt geleneklerinin, törelerinin, kültürünün ilkelliğinden, yozluğundan sözettim.

Ve daha önce defalarca da detaylandırarak yazdım bu forumda.

Hep söylüyorum; eğer sizler aydınsanız, entelektüelseniz ben değilim. Aman aynı safta olmayayım sizlerle.

Hele de "Oylar AKP'ye" diyen sözde aydın biriyle yolum asla kesişmesin, Allah sizi şeriatçılara bağışlasın.

Sitelerde Paylaş

Seyitrıza, Dünya'da birçok millet azınlık olarak yaşar. Kürtler de bunlardan biridir. Tekrar söylüyorum; Türkiye toprak sınırları içerisinde bağımsız bir Kürt Devleti istemek savaş sebebidir. Biz barış istiyoruz, savaş değil

oncelıkle bana demokrası yolunu gostermısın ama su varkı demokrasının zayıf yanı 11 cahıl 11 dahının hayatı hakkında soz sahıbı olabılıyor

ıkıncısı ben kackere hak hak hak :D ama ufak bır hak meselesını ulke bolunur dusuncesıne cevırdınız

valla ısın acık yanı kurtlerın hakları verılmezse bolunme kacınılmaz olacaktır

sakın bu sozumden dolayı vatan mıllet sakarya yapmayın

Sitelerde Paylaş

Kürtler'in yüzde 30-39'u DTP'ye oy veriyor sadece. Demek ki çoğunluk zaten ayrılıkçı fikre sahip değil.

Ama bu sayı artadabilir. Niye artmasın ki? CHP ve MHP zihniyeti ortada. Açılım yapılmasına tahammül yok. Kürtler'e "taviz" verilmemeli. Sorun teörle askeri mücadele, ve güneydoğuya yatırım ile çözülecek!!

Yukarda yazdım. Bağımsız olmak, başkasının boyunduruğu altında olmamak, kendi ülkesine sahip olmak gibi duygular sadece Türkler'e has değildir. Demekki Kürtler'in olayına bakarken olayı sadece "işte iş olsun diye terör yapıyor öküzler" diye almak olayı tam anlamana engel teşkil edecektir.

Ve madem ki ülken bölünmesin istiyorsun, o zaman azınlıkların ayrılıp kendi ülkelerine sahip olma isteğini yoketmek için onlara bütün Türkiye'yi vereceksin. O zaman onlar diyecek ki "burası zaten benim ülkem, baksana burda birinci sınıf vatandaşım, baskı görmüyorum, ayrımcılık görmüyorum, anadilim yasak değil, okulda çocuğumun beynini yıkamıyorlar, ben bu ülkenin has evladıyım, o zaman ayrı bir ülkeye gerek yok." Bunu dedirtmedikçe ayrlıkçılık fikrini nasıl bitireceksin?

Türkler IfeelGood'un dediği gibi sadece Kürtler'i asimile edip ezmediler. Çerkesler, Lazlar, ve diğer azınlıklar da var. Sadece Hristiyan azınlıkların bazı hakları verilmiş, ki o da Batı'yla imzalanan anlaşmalar sayesinde. Onun dışındaki azınlıklar "azınlık" dahi kabul edilmiyor ki azınlık hakları verilsin. Kürt yok, Laz yok, Çerkes yok. Sadece Türk var! Ne mutlu Türküm diyene!

Sadece Kürtler'e değil, bütün azınlıklara anadil hakları verilmedilir. Bu rezalet bitmeli artık. Dünya insanıyla konuşurken "Ermeniler'i kestiniz inkar ediyorsunuz, Kürtler'e it muamelesi yapıyorsunuz" dediklerinde utanmıyor musunuz? Bu mudur bizim dünya devletleri arasında "haysiyetli" konumumuz?

ımzamı atarım valla

Sitelerde Paylaş

dünyada hiçbir devlet yokturki o azınlıklara eğitimini kendi dilinde versin... biz kendi ülkemizde yabancı öğrenci muamelesi görüyor ingilizce eğitim alıyoruz..bir sene hazırlık okuyoruz...herşeyden önce dilimize sahip çıkmalıyız...starrın dediği şeylere birebir katılıyorum kürtlerin ne beklediğinide anlamıyorum burası türkiye kürdiye değil öyle olsaydı istedikleri gibi hareket ederlerdi ama ne geçmişte öyle birşey olmuş nede gelecekte olacak...

oncelıkle bana demokrası yolunu gostermısın ama su varkı demokrasının zayıf yanı 11 cahıl 11 dahının hayatı hakkında soz sahıbı olabılıyor

ıkıncısı ben kackere hak hak hak :D ama ufak bır hak meselesını ulke bolunur dusuncesıne cevırdınız

valla ısın acık yanı kurtlerın hakları verılmezse bolunme kacınılmaz olacaktır

sakın bu sozumden dolayı vatan mıllet sakarya yapmayın

sen hak demedin ya düşüncelerinizi değiştiricez ya sınırlarınızı dedin. haktan hukuktan bahsetme İsrailin planlarının basamağısın sadece bunu aklından çıkarma...sen orda birgün belki bir ülke kurarsın ama o ülkeyi senin elinden çocuğun elinden şeker alır gibi alırlar..evet Türklerle Kürtler beraber olmassa olucağı budur başka birşey olmaz.. ama kürtler çıkıpta kürtçe eğitim istememelidir..

sebebide millet olabilmek için tek dil tek amaç tek gelenek görenek tek din(birinin eksikliği birşey değiştirmez :)) olmasının gerekliliğidir...bunlar bağlayıcı ögelerdir...

:D hıc oyle dusunme :D sıyası sahne dısında cok uygun bırıyımdır

siyasi manada kafamın uymadığı birçok arkadaşım var senle oturup muhabbet felan etmem.

Sitelerde Paylaş

ya sınawlarım var son gune bırakma alıskanlıgım benı beter ettı :D soz daha sonra cevap verecegım

ama oyle muhabbet etmem falan hıc deme :D neyse zaten ben kıbrıs dıyarbakır arasındayım :D

sen kımbılır nerde muhabbet nerde edecegız

ıyı geceler herkese

Sitelerde Paylaş

Onları da 30 ve 50lerdeki pogromlarla kaçırdık. Yalan mı?!

Sitelerde Paylaş

Onları da 30 ve 50lerdeki pogromlarla kaçırdık. Yalan mı?!

azınlık kanunu hakkındaki düşüncelerini bilmek isterim...

hani şu çıkacakta Atatürk'ün çıkarttırmadığı kanun...

Sitelerde Paylaş

azınlık kanunu hakkındaki düşüncelerini bilmek isterim...

hani şu çıkacakta Atatürk'ün çıkarttırmadığı kanun...

Hangi azınlık kanunu? Varlık vergisini mi diyorsun?

30 kısmını bold yapmışsın, şu konuyu öğren bak:

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=1934+trakya+olaylari

Sitelerde Paylaş

Hangi azınlık kanunu? Varlık vergisini mi diyorsun?

30 kısmını bold yapmışsın, şu konuyu öğren bak:

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=1934+trakya+olaylari

nihal atsıza bkz verilmiş orada onu görmedin herhalde :)

buradan sana laf sokmaya çalıştığın adam için ekmek çıkmaz,merak etme.

benim kastettiğim azınlıkların türk vatandaşı statüsünden çıkarılması kanunuydu.ırkçı bir kanun yani.

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

nihal atsıza bkz verilmiş orada onu görmedin herhalde :)

buradan sana laf sokmaya çalıştığın adam için ekmek çıkmaz,merak etme.

benim kastettiğim azınlıkların türk vatandaşı statüsünden çıkarılması kanunuydu.ırkçı bir kanun yani.

Gördüm, ee? Bu ülkedeki Hristiyan azınlıklar pogromlarla kaçırıldı mı kaçırılmadı mı?

Kime laf sokmaya çalışıyormuşum bu arada ben?

Hangi kanundan bahsediyorsan link ver bakalım.

Sitelerde Paylaş

Gördüm, ee? Bu ülkedeki Hristiyan azınlıklar pogromlarla kaçırıldı mı kaçırılmadı mı?

Kime laf sokmaya çalışıyormuşum bu arada ben?

Hangi kanundan bahsediyorsan link ver bakalım.

bunun asıl liderinin nihal atsız adlı pislik olduğunu söylemeye çalışıyorum sana,yani buradan ''Atatürk'e bak bee hristiyanları kaçırtmış böyle'' diye düşünmeyesin diye.

http://www.frmtr.com/ataturk/2900906-ataturkten-azinlik-dersi.html

budur,azınlıkları bu ülkenin çiçekleri olarak gören insana umarım bu iğrenç olayı üzerine sallamassın,yani umarım.

Sitelerde Paylaş

bunun asıl liderinin nihal atsız adlı pislik olduğunu söylemeye çalışıyorum sana,yani buradan ''Atatürk'e bak bee hristiyanları kaçırtmış böyle'' diye düşünmeyesin diye.

http://www.frmtr.com/ataturk/2900906-ataturkten-azinlik-dersi.html

budur,azınlıkları bu ülkenin çiçekleri olarak gören insana umarım bu iğrenç olayı üzerine sallamassın,yani umarım.

Nerede öyle bir şey dedim yahu? Kafandan bir şeyler uyduruyorsun, sonra onları ben söylemişim gibi davranıyorsun...

Bu arada o kaynağı pek tuttum diyemeyeceğim, fabrikasyon olabilir.

tarihinde A$tur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Osmanlı bildiğimiz gibi sağı solu kılıçla "fethedip" haraca bağlayan bir tarz adamlardı. Amaçları yayılmak, elalemin topraklarını "kendi topraklarına" katmak, "cihan hükümdarı" olmaktı.

Alçak Osmanlılar !

Halbuki Romalılar veya diğer imparatorluklar öyle mi yapıyordu üstadım ?!

Yok yok, daha gerilere gitmek gerek bence, bu cahillerin ne laftan anlayacağı var ne de tarihten !

Gitmeli ki, o saat derhal görülmeli; var mıymış Osmanlı'dan başka emperyalistlik yapan !

Oysaki diğerlerinin hepsi de zemzem suyuyla yıkanmış gibi saf ve pürüpak değiller miydi ?!

Ama bu Osmanlı var ya, bu Osmanlı; ah aaah, taşlar dile gelse de şahitlik etse !

Emperyalist Osmanlı, zalim Osmanlı !..

Allah'ın kahhar adıyla kahreyliyesi Osmanlı !...

Emperyalizme bok atıp da bağımsızlığa övgüler düzenler, Osmanlı'ya gelince bir anda "vay be ne güçlüymüşüz, herkesi yenmişiz," falan diye böbürlenirler.

Emperyalizme gelince bok atanlar, sıra Osmanlı'ya gelince nedense övgüler dizerler ki, sen onlara bakma azizim !

Onlar mı, piliiiiy; onlar ne anlarlar Amerikan emperyalizminden, ne anlarlar Amerikan medeniyetinden, ne anlarlar liberalizmden, ne anlarlar demokrasiden, ne anlarlar bireycilikten ! ...

Hepsi kul sürüleri kul !

Cahille cahil olunmaz ki ağabey, hoşgöreceksin !

Halbuki Osmanlı da bir emperyalizmdi. Bu yüzden "imparatorluk" zaten. Bu iki kelime aynı kökten gelir.

Doğru diyorsun; tarihteki tek imparatorluk Osmanlıydı zaten !

Dünyada parmak atmadığı yer kalmayan Amerika'nın yaptığı ise aslında sadece ve sadece demokrasi mücadelesiydi !

Vietnam'a bile aslında sırf ''uzuneşek oyunu'' oynamaya gitmişti Amerika !

Fakat pislik Vietkonglularda nerede o misafirperverlik, nerede o alicenaplık mirim !

Bir acı kahveyi çok gördüler Coni'ye; tuttular bir de Tanrı misafirini resmen evlerinden kovdular, medeniyetsiz pislikler n'olacak !

Hakeza Güney Amerika ...

Amerika, tamamen iyiniyetli bir şekilde ''dönme dolap'' oyunu oynamak istiyordu orada onlarla, ama bu vahşiler resmen ''oynamıyom lan'' deyip çocuk gibi oyunbozanlık yaptılar !

Dedim ya, hepsi oyunbozan bunların üstadım !

Amerika aslında Irak'a da demokrasi getirmek amacıyla girmişti de, ah nankörler ah, nerede bu faşistlerde bunu anlayacak kapasite değerli kardeşim !

Oysaki Coni gayet dışa dönük olup herkesle zevkli oyun oynamak istiyor, ama dışa kapalı fanatikler buna müsaade etmiyor !

Neymiş efendim; Coni efendi oyun moyun bahanesiyle bunların ırzına geçecekmiş !

Vülaaa; Coni hiç ö'öle şeyHler yapar mı ?!

İftira valla !

Hiç görülmüş duyulmuş şeyH mi ?!

Kürtler de Osmanlı'nın emperyalizminden nasiplerini almıştı. Onlara da birgün kılıçlı atlılar gelip "aha burası bizimdir" dediler.

Nassıl yani; neslini sevdiğim kırma Amerikalılar gibi mi ? ...

Tıpkı dağdan gelip bağdaki Kızılderilinin neslini kuruttuğu gibi mi ?...

diyorlarsa da ...

Sen onlara inanma azizim; fesat onlar fesat, kalpleri kara mı kara !

Zamanla Osmanlının elinin altındaki halklar yavaş yavaş "emperyalizmden bağımsızlıklarını" aldılar.

Tıpkı birgün Amerikan emperyalizmi altında inim inim inleyen diğer nice halkların

da Amerikan emperyalizminden kurtulacağı gibi ...

deyip duranlar konuşsun dursun be azizim .

Zaman bu zaman, gemisini yürüten kaptan .

Ermeniler yokedildi.

N'olur bu kadar üzülme mirim, böyle giderse vallahi derin depresyona gireceksin !

Lipidin, şekerin, kolestrolün, trigliseridin, yüksek tansiyonun dengesiz olmaya zaten dengesiz de ...

Allah muhafaza sende bir de ''kronik kabızlık'' var ki, kullandığın hiçbir müshil ilacın fayda etmediğini tecrübe eden de bizzat yine sensin, millete ayıp olacak şurada, çok fazla konuşturma beni, ben aslında senin sağlığını düşünüyorum !

Hem öyle kronik kabızlık deyip geçmeyeceksin üstadım, inan bu işin hiç şakası yok; mazallah birgün tuvalette iken çat diye çatlarsın, bağırsakların makadından dışarı sarkar markar da değme doktor toplayamaz dinime imanıma .

Ya tamam, söz sana; tıpkı Orhan Pamuk gibi bir diğer SÖMÜRGE AYDINI NOBELİNİ DE senin alman için elimden geleni yapacağım inan, söz dedik ya, niye inanmıyorsun ?!

Mirim; laf yoketmekten açıldı da yüksek müsaadelerinizle zat-ı şahanelerinize bir soru tevcih etme lüzumu hasıl oldu naçizane ben kıymetsiz kulunuzda :

Bir yerde okumuştum sanırım; bu Amerikalı denilen sığır çobanları ( kovboylar ) da bir vakitler Kızılderilileri yok etmişler, doğru mu azizim ?!

Üstadım, iftira olduğunu biliyorum bilmesine de yine de sana bir sorayım dedimdi, kızmamışsındır umarım !

Kürtler ise Türkler'in yeni kurdukları ülkede gene bir teba olarak yaşamaya devam ettiler.

Belli oluyor !

Bilmem kaç tane isyan da bunun en açık göstergesi zaten !

diyen Atatürkçü zorbalara bakma sen mirim; hak elbette yerini bulacak !

Yirmi yıl sonra bir İÇ SAVAŞ çıkarsa herkesin kakülü önüne serilecek .

Tabi sen tabii yine konuşmaya devam edeceksin ...

Pişkin pişkin, arsız arsız, utanmaz utanmaz .

diyenlere de kulağını tıka anasını satiiim gitsin !

Bugün "bağımsızlık kazandık İngilizlerden, ne kadar gurur verici" diye her Allahın günü bayram eden zihniyet, Kürtler'in ağzına bağımsızlık lafını almasını sanki kutsala edilmiş bir küfür gibi algılıyor.

Tabii canım, oysaki gayet normal şeyHler bunlar !

Mesela sen, bir liboş olarak evine hırsızlığa gelene kapını sonuna kadar açmıyor musun ?!

Açıyorsun tabii !

Çünkü sen hırsıza bile hoşgörü gösterecek kadar anlayışlı tipik bir liberalsin !

Ama bu Atatürkçüler var ya Atatürkçüler ...

Yuh ki ne yuh; hırsıza, katile, bölücüye resmen anarşist muamelesi yapıyorlar ki, bu kadar olur yani, inanılır gibi değil !

Şu zamanda üstelik, yıl olmuş 2009 mirim !

Ayıp denen birşey var ya !

Kürtler onlara göre hep Türkler'in elinin altında aşağılanmış olarak varlığını sürdürmek zorunda kalan bir teba halk olmalı.

Yok yok; her zaman başkaldırmalılar aslında !

Yeter ki senin yüreğin soğusun !

deseler de aldırma sen onlara üstadım !

Ya bu boyunduruğu ve bütün aşağılamaları kabul edecekler, ya da beğenmiyorlarsa defolup gitsinler, çünkü üzerlerinde yaşadıkları toprakları zamanında bir Osmanlı padişahı "fethetmiş" ve artık orası Türk toprağı.

Zamanında bu alçak Osmanlılar zaten İstanbul'u da fethetmemişler miydi mirim ?

Bence İstanbul'u derhal Rumlara geri iade etmeliler, pis işgalciler !

Ya, bu Osmanlının yaptıklarından artık resmen midem bulanıyor ya !

Kürtler'in yüzde 30-39'u DTP'ye oy veriyor sadece. Demek ki çoğunluk zaten ayrılıkçı fikre sahip değil. Ama bu sayı artadabilir. Niye artmasın ki?

DTP'ye oy verenlerin sayısı çoğalırsa sen de artık kıçına kına yakarsın !

diyeceklerini tahmin edebilirsin üstadım .

Takma kafana Amerika şapkasından başka !

Bu sözler üzerine bir Atatürkçü gaza gelip de aşağıdaki sözleri söyleyebilir, ki bu durumda bence metanetini korumaya bakmalısın, hatta üzerine yağan grip virüsü yüklü tükürüğü hafiften çisil çisil yağan yağmura yormalısın .

Sende bu kabiliyet var ağbi, lütfen alçakgönüllülü olacağım diye kabiliyetlerini küçümseme !

Mesela ne mi diyebilirler :

- Yani diyorsun ki, Türkiye on parçaya bölünsün ! Aferin kıçımın hedonisti, liboş, Amerikan hempası seni; bilmiyor muyuz sanıyorsun senin gibi alçakoğlu alçakların ne mal olduğunu. Ama meydan boş değil artık .

Bu sözler karşısında sakın yılma abi, yoksa aslında valla tükkan senin; kafana göre takıl bence . Ne de olsa burası senin gibi Amerikancı değerli liberolloş ağabeylerimin pervasızca at oynattığı bir site .

Böyle bir site bir daha zor bulursun, tadını çıkar abi !

Sadece Kürtler'e değil, bütün azınlıklara anadil hakları verilmedilir. Bu rezalet bitmeli artık. Dünya insanıyla konuşurken "Ermeniler'i kestiniz inkar ediyorsunuz, Kürtler'e it muamelesi yapıyorsunuz" dediklerinde utanmıyor musunuz?

Çok inandırıcısın çok; senin gibi alnının şah damarı kırılmış bölücü avukatı, Amerikan hempası liboşlar mı utanmaktan bahsediyor ?

deseler de aldırma üstadım .

Zaman, alnının şah damarını kırma zamanı .

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...