Jump to content

Tanrinin Yoklugu Uzerine.

Recommended Posts

"Patatura" kıç tanrısıdır, senin gibi adamların kıçında yaşar.

Yemeklerden sonra osurarak sesi duyulur.

Sanırım ispatladım.

Bana bak mazotmusun benzinmisin nesin! Benim kıçımda yaşayan senin allahın tamam mı, bundan sonra benim kıçıma tapacaksın, zavallı köle..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 99
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bana bak mazotmusun benzinmisin nesin! Benim kıçımda yaşayan senin allahın tamam mı, bundan sonra benim kıçıma tapacaksın, zavallı köle..

Bence bukadar aşırı gitme kıçın gider yazık olur.

:) biliyosun islamcılar genelde dinlerine saygısızlık yapana cezalandıran sefil insanlardır.

Hep alalhı kıçınla mı bir tutuyorsun yapma Allah aşkına

Darwin youtubede nededi Kuran Tuvalet kağıdı değeri bile yoktur <_<

Sitelerde Paylaş

Kendime hakim olamadım enes, baksana herif ne kadar gıcık. Tartışma kültürü yok ki.

Cevap veremeyince kıvırıp hakaret ediyor, bende hakarete aynı şekilde cevap veririm. Adama adam, pisliğe pislik gibi davranacaksın.

Bu siboplardan mı korkacağım be! Gelsinde versin cezamı, yerse tabi..

Sitelerde Paylaş
rexino da bana göre hala islamiyetten tam olarak sıyrılamamış bir agnostik olarak tanrının var olabileceğini söyler durur.

Sen geride kalmissin Rexino nun Tanrisi iki tane oldu,ikisi de Tanri !!

Sitelerde Paylaş
Ona takılmayın siz.

O bu forumun soytarısı.Bişeyden anlamaz arada çıkar saçma sapan bişey yazar (%90 hakarettir,) bırakır.

sadece komik olmaya çalışıyor.

Sana soktuğum lafları komedi niyetine anlamışsan,

sana en az sosyal anlamda ara tür diyebiliriz.

Ulan amigo hangi tartışmayı yarım bırakmışım.

Daha dün sizin kralınız niteliğindeki Oğuz ve Haci'yi mat ettim.

Sitelerde Paylaş
Masada görünmeyen bir tabak olduğunu iddia etmek gibi bir şey... Görünmeyen bir tabağın olmadığı tabii ki ispat edilemez, görünmeyen bir tabak hakkında "Masada tabak yok." demek de saçmadır ve "Masada görünmeyen bir tabak vardır." kadar temelsiz bir iddiadır.

Tabak gorunmuyor olabilir ama eger tabaksa icine corba koyariz ve test etmis oluruz olup olmadigini.

Sitelerde Paylaş
Sana soktuğum lafları komedi niyetine anlamışsan,

. . . .

Ulan amigo hangi tartışmayı yarım bırakmışım.

. . . .

Sen ne rezil bi adamsın be. Benimle yaptığın tartışmayı yarım bıraktın ya, kıç mıç karıştırıp benimde sinirlerimi bozdun gittin. Ne çabuk unuttun sibop..

tarihinde rasyonel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen öyle sanıyo ola bilirsin

Belkide o kişiler senibiyerlerine takmamışlardır.

Bence Mazotcu Yalanlarını mazotunla yak.

Çok seviyesiz olup gider sen soktuğunu san hep

Sitelerde Paylaş
Kendime hakim olamadım enes, baksana herif ne kadar gıcık. Tartışma kültürü yok ki.

Cevap veremeyince kıvırıp hakaret ediyor, bende hakarete aynı şekilde cevap veririm. Adama adam, pisliğe pislik gibi davranacaksın.

Bu siboplardan mı korkacağım be! Gelsinde versin cezamı, yerse tabi..

Tartışmanın olması için karşılıklı bilgilerin tartılması gerekir. Beybaba sende biliginin esamesi yok, nasıl tartışacağız.

Ayrıca sendin galiba kıç tanrısı olan, artık muska bağlarlar..

Sitelerde Paylaş
Tartışmanın olması için karşılıklı bilgilerin tartılması gerekir. Beybaba sende biliginin esamesi yok, nasıl tartışacağız.

Ayrıca sendin galiba kıç tanrısı olan, artık muska bağlarlar..

Git işine be, seninle uğraşamam.. saray soytarısı..

Sitelerde Paylaş
Sen ne rezil bi adamsın be. Benimle yaptığın tartışmayı yarım bıraktın ya, kıç mıç karıştırıp benimde sinirlerimi bozdun gittin. Ne çabuk unuttun sibop..

Evet tartışalım evrimsel süreçte eşeyli üremenin ortaya çıkışını anlatacaksın. Kurduğun cümlelerde "olabilir" olmayacak çünkü bilimde olabilir yok kesinlik var. Evet cevabını bekliyorum. Demogoji yaparsan rezil olursun.

tarihinde mazot tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Sen öyle sanıyo ola bilirsin

Belkide o kişiler senibiyerlerine takmamışlardır.

Bence Mazotcu Yalanlarını mazotunla yak.

Çok seviyesiz olup gider sen soktuğunu san hep

Hariçten kaşınma buna derler,

Ama maalesef laf sokmaya bile değmessin zira o kadar sığsın ki sokulacak yerin bile yok ha! var diyorsan o başka

Sitelerde Paylaş
Evet tartışalım evrimsel süreçte eşeyli üremenin ortaya çıkışını anlatacaksın. Kurduğun cümlelerde "olabilie" olmayacak çünkü bilimde olabilir yok kesinlik var. Evet cevabını bekliyorum. Demogoji yaparsan rezil olursun.

Ne evrimi gerizekalı! Tanrının yokluğunun kanıtlanması üzerine tartışıyorduk. Evrimle iligili tek bir cümle yoktu o tartışmada.

Neyse boşver..

Sitelerde Paylaş
Ne evrimi gerizekalı! Tanrının yokluğunun kanıtlanması üzerine tartışıyorduk. Evrimle iligili tek bir cümle yoktu o tartışmada.

Neyse boşver..

Esas mesele bu.. Teorinin tıkandığı nokta.

Yani bir aminoasitten insan denilen komplex canlıya uzanan süreçte eşeyli üremenin nasıl ortaya çıktığını bilimsel olarak ispatlayacaksın..

Eğer kaçarsan bunun anlamıi sen inançla evrime bağlısın. Yani şeyh ve mürit ilişkisinde bir paryasın.

Sitelerde Paylaş
Esas mesele bu.. Teorinin tıkandığı nokta.

Yani bir aminoasitten insan denilen komplex canlıya uzanan süreçte eşeyli üremenin nasıl ortaya çıktığını bilimsel olarak ispatlayacaksın..

Eğer kaçarsan bunun anlamıi sen inançla evrime bağlısın. Yani şeyh ve mürit ilişkisinde bir paryasın.

Ne teorisi kardeşim, hala teori diye sayıklıyorsun. Biz tanrının yokluğunun kanıtlanması üzerine felsefi bir tartışma yapıyorduk. İnsanın oluşumu üzerine değil..

Ben, evrim teorisinden haberim bile yokken tanrının yokluğunu bulmuştum. Ne evriminden bahsediyorsun sen.

Bırak yaaa! senin gibi bi adamla tartışacağıma gider deveyle tartışırım, en azından hayvan kıvırıp durmaz dansöz gibi.

Hadi sen git parkta oyna, bunlara aklın ermez senin..

Sitelerde Paylaş
Ne teorisi kardeşim, hala teori diye sayıklıyorsun. Biz tanrının yokluğunun kanıtlanması üzerine felsefi bir tartışma yapıyorduk. İnsanın oluşumu üzerine değil..

Ben, evrim teorisinden haberim bile yokken tanrının yokluğunu bulmuştum. Ne evriminden bahsediyorsun sen.

Bırak yaaa! senin gibi bi adamla tartışacağıma gider deveyle tartışırım, en azından hayvan kıvırıp durmaz dansöz gibi.

Hadi sen git parkta oyna, bunlara aklın ermez senin..

Al işte bu ne?

Senin sözün: "olmayan bir şeyi tartışalım" dedin.

Benim sözüm: "eşeyli üreme evrimsel süreçte ortaya çıkamaz" olmayan şey ve ispatla.

tarihinde mazot tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...