Jump to content

Sünnet ve Toplumdaki yeri

Recommended Posts

*** sünnet hazreti ibrahim ile balamıştır***

ibrahimi kim sünnet etmiştir..bir erkeğin sünnetli doğma ihtimali yüzde kaç

beni sünnet eden deyyus aklıma geldi bak şimdi..

ama bana takılan altınlarda aklıma geldi bak şimdi :) ... nokta..

Sitelerde Paylaş

müslümanların şeytani bi oyunlarıda sünnet

toplumsal baskıları kullanıp herkesi küçük yaşta sünnet ediyorlar tamam işte sünnetde oldun müslümansın artık gibisinden

başını müslümanım çok bekler beyinsizler daha.

Sitelerde Paylaş

aklıma bişey geldi bu arada çocuk yaşta sünnet edilmekden dolayı

devlete tazminat davası açılsa çok çok çok eminimki dava kazanılır yurt dışına gerek kalmadın Türk yargısı bunu kabul eder

ayrıca uluslar arası insan hakları mahkemesindede kazanılır dava

insan hakları bildirgesi unisef her şey davayı açıcak kişiden yana

belki ben yapamam ama maddi durumu iyi olan boş vakti olan tercihen yurt dışında yaşıyan biri açarsa bu davayı dünyaca konuşulan bişey olur ve sünnet Türkiyede en azından kesinlikle yasaklanır 18 yaş beklenir kişinin tercihine bırakılır en azından

buda tarihe not olsun böyle bir dava açan kişi olursa dediklerimin hepsi olacaktır

bu konuyu topic olarakda açıyorum.

Sitelerde Paylaş
müslümanların şeytani bi oyunlarıda sünnet

toplumsal baskıları kullanıp herkesi küçük yaşta sünnet ediyorlar tamam işte sünnetde oldun müslümansın artık gibisinden

başını müslümanım çok bekler beyinsizler daha.

senin müslim olmanın bana ne faydası varki ebu cahil.sen çoktan yolunu çizmişsin.bu saatten sonra dönmen imkansız böyle öleceksin belliki.

Sitelerde Paylaş

Paran olmasın Sünnetin olmasında gör bak .Bu toplumda kız bile bulamazsınız.Sünnetin ne olduğunu bildiğim halde Ben fakir bile sünnetsize kız vermem.Hiççç Gücenmeyin Açın TV leri DESTİ İZDİVAÇ PROGRAMLARI En laik Bayanlar artık kat araba dışında İÇKİ İÇMEYEN SİGARA KULLANMAYAN ERKEK İSTERÜK diyorlar:))). Bu durumda sünnetsiz sünnetsiz ne O? BEN ATAİSTİM:))) Yemezler:)) Hiç boşuna bu hususta debelenmeyin enerjinize yazıktır. Haa bu ara Harun Yeni imajın çok iyi . Daha önceki neydi o öyle PKK militanı gibi.Cümleten selamlar.

tarihinde SAMSON tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...