Jump to content

Olumden Sonra Hayat

Recommended Posts

bi kural uygulayalım aramızda böyle cahillere artık cevap vermeyelim 3 günde bin tane boş saçma konu açan birine cevap vermek aptallıktır

büyük ihtimal saidi kürtcüler haruncular tuzak kuruyor bu siteye böyle boş insanlarla uğraşıyolar izleyin demek için

söyleyene bak :lol: senin açtığın başlıkları napıcaz peki

Sitelerde Paylaş
  • İleti 84
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

haklısın evet.inanmaktanda öte doğru ve gerçek.bende bu arkadaşların ahiretlerini kaybetmelerine üzülüyorum ama eldende birşey gelmiyor malesef.ve böyle arkadaşları görünce cidden müslüman olduğum için binlerce kez şükrediyorum

harun bilader mutlusan bi iktirip gitsene köşene çekil biz aptalız sizler süper zekalarsınız

tüm bilim adamları beyinsiz tüm hacı hocalar süper zeka tamam siz haklısınız kirletmeyin şu forumu.

tarihinde EBU CEHİL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Artık inanmak demek istemiyorum ben Harun.

Biliyorum, biliyoruz.

Kuran gerçektir, Allah vardır. Buna inanmaktan öte, bunu biliyorum.

Şu forumda konuştuğum ateistlerin yakın bir zaman sonra cehennemde yalvar yakarak yanacaklarını bilmek bana tuhaf bir duygu veriyor açıkcası.

artik ucmussunuz yani biliosunuz ne kadar yakin bi zaman sonra oldugunu da bilirsiniz cehennemde yalvar yakar yanacagimizi da cok komik yaaa sen daha o icindeki tuhaf duyguyu bilmiosun ama ben sana soleyeyim yanildigin zaman icinde beliren duygu o tuhaf duygu bizim icimizde bole bir duygu yoktur yanilmadigimiz icin

Sitelerde Paylaş

Adamlar inanmanın da ötesine geçmişler artık ''biliyorlar'' mışşşş.

Bize baktıkça şükrediyolarmışşş.

Zavallılık işte budur.Çaresizlik ZAYIFLIK işte budur.

İnanın inanın, aman şüphe etmeyin.Sizi sonsuz yaşam içirisindeki sonsuz nimetlerin avuntusundan başka ne rahatlatabilir zaten.

Sitelerde Paylaş
bi kural uygulayalım aramızda böyle cahillere artık cevap vermeyelim 3 günde bin tane boş saçma konu açan birine cevap vermek aptallıktır

büyük ihtimal saidi kürtcüler haruncular tuzak kuruyor bu siteye böyle boş insanlarla uğraşıyolar izleyin demek için

Doğru söylüyorsunuz, bunlar örgütlenmiş bir şekilde geliyorlar. Bazı dinciler yazmaya başlıyor bir süre sonra bakıyorsunuz onlar yazmayı bırakmış yerine başkaları gelmiş. İnternette biraz araştırınca islamcıların sitelerinde çıkıyor gelin ateist foruma üye olup şunlara haddini bildirelim diye. Yazıyorlar ama rezil olduklarının farkında bile değiller, çırpınıp duruyorlar.

Sitelerde Paylaş
Adamlar inanmanın da ötesine geçmişler artık ''biliyorlar'' mışşşş.

Bize baktıkça şükrediyolarmışşş.

Zavallılık işte budur.Çaresizlik ZAYIFLIK işte budur.

İnanın inanın, aman şüphe etmeyin.Sizi sonsuz yaşam içirisindeki sonsuz nimetlerin avuntusundan başka ne rahatlatabilir zaten.

bugün ölümsüzlüğü araştıran bilim adamları aciz zavallı ve çaresizmi?ya tüm dünya bilim adamları habire vızır vızır çalışıp ölümsüzlüğü araştırıyolar siz diyosunuz acizlik zavallılık. heri insan ebedi yaşamak ister.neden islamiyetin ölümsüz cennet vadine çaresizlik zayıflık diyorsunuz? bide neye gülüyorum biliyormusun.cennet kelimesini duyunca daha çok sinirlenip saldırganlaşıyorsunuz.buda sizin zayıflığınızı çaresizliğinizi gösterir çünkü ateizm bi felsefedir ve hiç birşey vadetmez.

Sitelerde Paylaş
bugün ölümsüzlüğü araştıran bilim adamları aciz zavallı ve çaresizmi?ya tüm dünya bilim adamları habire vızır vızır çalışıp ölümsüzlüğü araştırıyolar siz diyosunuz acizlik zavallılık. heri insan ebedi yaşamak ister.neden islamiyetin ölümsüz cennet vadine çaresizlik zayıflık diyorsunuz? bide neye gülüyorum biliyormusun.cennet kelimesini duyunca daha çok sinirlenip saldırganlaşıyorsunuz.buda sizin zayıflığınızı çaresizliğinizi gösterir çünkü ateizm bi felsefedir ve hiç birşey vadetmez.

--Bilimle alakası yok.Bilim ölümsüzlüğü bulsa bile ölümsüz olup olmamak insanların kendi seçimi olur.

Sen zaten islamdan başka cennet vaadi bulamadığın için bukadar bağnazsın.

Sizin inancınızn tek nedeni bu zayıflığınız işte.Cennet vaadi olmaas şu dini böyle savunmazsın lan

Sitelerde Paylaş

yani ateism bisey vaadetse inanacaksiniz olemi ZAVALLILAR

Sitelerde Paylaş
--Bilimle alakası yok.Bilim ölümsüzlüğü bulsa bile ölümsüz olup olmamak insanların kendi seçimi olur.

Sen zaten islamdan başka cennet vaadi bulamadığın için bukadar bağnazsın.

Sizin inancınızn tek nedeni bu zayıflığınız işte.Cennet vaadi olmaas şu dini böyle savunmazsın lan

nedemek bilimle alakası yok.ha bilim çabalıyor ölümsüzlüğü ama bulamıyor bulamicakta çünkü ölüm genlere kodlanmış birşey. insanlığın amacıda hayvanlar gibi yok olmamak ve sonsuz bekadır.bunu islamiyet vadeder.diğer ateizm deizm darvinizm gibi şeyler birer felsefedir insanlığa faydası yoktur bunların.cennet vadi demişsinde cennet için inanmıyorum.cennet hiç olmayabilirdi.çok sade normal bi yerde olabilirdi yada tamamen yok olabilirdik ama allah bizim yok olmamızı istememiş hayvanlardan bizi üstün tutmuş bize önem vermiştir.peki biz sonsuzluk istemiyoruz diyorsunuzda anne babanızla kardeşlerinizle akraba ve arkadaşlarınızla tekrar birlikte olmak istemezmisiniz? anne babanıza sorun bunu isticek sizden ayrılmak istemiceklerdir.ama bilimiyorum aklım almıyor size.yok olmak daha iyi diyorsunuzda başka birşey demiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
nedemek bilimle alakası yok.ha bilim çabalıyor ölümsüzlüğü ama bulamıyor bulamicakta çünkü ölüm genlere kodlanmış birşey. insanlığın amacıda hayvanlar gibi yok olmamak ve sonsuz bekadır.bunu islamiyet vadeder.diğer ateizm deizm darvinizm gibi şeyler birer felsefedir insanlığa faydası yoktur bunların.cennet vadi demişsinde cennet için inanmıyorum.cennet hiç olmayabilirdi.çok sade normal bi yerde olabilirdi yada tamamen yok olabilirdik ama allah bizim yok olmamızı istememiş hayvanlardan bizi üstün tutmuş bize önem vermiştir.peki biz sonsuzluk istemiyoruz diyorsunuzda anne babanızla kardeşlerinizle akraba ve arkadaşlarınızla tekrar birlikte olmak istemezmisiniz? anne babanıza sorun bunu isticek sizden ayrılmak istemiceklerdir.ama bilimiyorum aklım almıyor size.yok olmak daha iyi diyorsunuzda başka birşey demiyorsunuz.

bilim olumsuzlugu bulsa micdik yani olemi bulamicakda dio yaa kodlanan genler itina ile acilip degistirilio merak etme sen istedigin ozellikte cocuk sahibi olabiliosun ha anne babanla cocuklarinla tekrar gorusmek isteyebilirsin ama 15 gunluk bebegini cami avlusuna birakan bi sikmabasin bi daha o cocugu gormek istemesi akla mantiga uygun degil ama sizde de bu yok zaten

evet cennet oldugu icin inanmiosunuz cehennem oldugu icin inaniosunuz yanariz korkusuyla :D

simdi harun beyinsizligini gostermek zorunda degilsin cvp yazmana gerek yok yani yazinca senin gibi beyinsizlesmiycez

Sitelerde Paylaş
bilim olumsuzlugu bulsa micdik yani olemi bulamicakda dio yaa kodlanan genler itina ile acilip degistirilio merak etme sen istedigin ozellikte cocuk sahibi olabiliosun ha anne babanla cocuklarinla tekrar gorusmek isteyebilirsin ama 15 gunluk bebegini cami avlusuna birakan bi sikmabasin bi daha o cocugu gormek istemesi akla mantiga uygun degil ama sizde de bu yok zaten

evet cennet oldugu icin inanmiosunuz cehennem oldugu icin inaniosunuz yanariz korkusuyla :D

simdi harun beyinsizligini gostermek zorunda degilsin cvp yazmana gerek yok yani yazinca senin gibi beyinsizlesmiycez

iyi iyi.böyle devam edin.gençliğinize güvenin bakalım bi gün ölüm yakanızdan tutucak ozaman görüceksiniz.

Sitelerde Paylaş
Siteye yeni girdim Ama Sayın Harun ve Mask olmasa Bu sitede Kendin söyle kendin işit olurdu. Alkışlar dururdunuz. Siteyi haraketlendiren Onlar bu apaçık belli. Her şey zıddıyla kaimdir.

valla dostum biz olmasak akşama kadar kös kös oturucaklar burda.genede değerimizi bilmiyolar. :lol:

Sitelerde Paylaş

yaa dimi keske senin gibi olsak beyinsiz beyinsiz bi suru insan dusunme gibi bi sorunumuz da olmazdi olece konusurduk akilli birileri olmayacagindan cileden cikartmazdik kimseyi

ya adam sana anlatio kafan almio nihili bile cileden cikardin ya pes senin gibi olsak diosun hala umut hala umut

Sitelerde Paylaş
valla dostum biz olmasak akşama kadar kös kös oturucaklar burda.genede değerimizi bilmiyolar. :lol:

Bari mantıklı şeyler yazın, gerçi yazdığınız şeyler kuran da yazanlar benimkide işmi mantıklı yazın diyorum. Ben teist olsaydım ve burada sizin gibi din yüzünden rezil olsaydım. Hemen sorgular ve bu dini bırakırdım. Çünkü bu din madem tanrının o zaman bu dinde çelişki olmamalıdır. Ateistler böyle dini çürüten yazılar yazamamalıdır. İnsan biraz gururlu olur, vazgeçin cennet hayalinden bırakın korkuların kölesi olmayı. Tamam ya varsadan korkuyorsunuz ama birazda sürüden ayrı olmayı düşünün, güçlü olmayı hayal edin. Siz sadece bir ihtimal uğruna ömrünüzü geçiriyorsunuz. Ama ben ihtimallerden nefret ederim, öenmli olan kesin bilgidir.

ÜMİT EN SON KÖTÜLÜKTÜR ÇÜNKÜ İŞKENCEYİ UZATIR.

Nietzcshe

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...