Jump to content

Kuran bölücü bir kitaptır

Recommended Posts

• İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bakın bütün yazıları okudum. Evvela bu siteyi SEVİYESİZ BULDUM.Şu veya bu tartışmalardan vazgeçiyorum. Buruce Lee misin nesin Oraya Karetecimi galatacımı tekvandocumu resmi koymuşsun. Yani NET KABADAYISI! haa Çok güzel Kick boks yada tekvando falan filan biliyorsun. O yüzden senden KORKACAKLAR. SUSACAKLAR SENDE AĞZINI BOZUP KÜFREDECEKSİN.BAK ASLANIM ,OSURUK FİLAN DAYI DOYU KONUŞMALAR Burası TÜRKİYE ALMANYA DEĞİL SAKIN HAAA KARIŞTIRMA. Bak burada MAFYA VARDIR VEDE DİNCİDİR!ÜSTÜNE ÜSTLÜKTE ÜLKÜCÜ!Adamı sırf Vücudundaki dövme yüzünden nalladılar!Senin o üstadınıda nalladılar ya.DAHADA NALLIYORLAR.Ben bu sitede artık kalamam çünkü baştada belirttiğim gibi seviyesiz! Sırf siz delikanlı değilsiniz ama DEĞMEZ!Ama bak sana nasihatım efendi ol! BİRAZ Birgün yamulturlar adamı O galatan boksunda bi işe yaramaz.Benden söylemesi Sen O alamanyada daha devam et kabadayılığa FART FURT ZENGEN : O SENİN YENGEN. Dikkatli ol aman gözüm.

Ben kimseye burda hakaret etmedim. Arabın kitabına osuruktan iddia demek seni niye gerdi?

Önceleri panteist takılıp hümanist ayaklarına yatıyordun,şimdi ise gerçek arap yüzünü göstermişsin. Aferin müslüman dediğin böyle olur

tarihinde Bruce lee tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu site o kadar seviyesizse git islami forumlara katil orda yaz, bu sitede islam dogru olarak elestirilmekte ve sen bu siteye üye oldugun andan itibaren bu elestirilere katlanmak zorundasin, eger bu elestirilere verecek cevabin yoksa müslümanlik davandan vazgec

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...