Jump to content

Muhammed bugun yasiyor olsaydi..

Recommended Posts

• İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Muhammed bugun yasiyor olsaydi, kanunlara aykiri kac suctan ceza alirdi?

O'na cezaevindede vahii gelir miydi?

Subyanciliktan kac sene yatardi?

Hz.Muhammed efendimiz şu anda yaşasaydı senin yüzüne bile tükürmezdi.

Ki ben olsam tükürürdüm.

Sitelerde Paylaş

benim bu konu hakkında bir başlığım vardı altına 19 ileti girilmişti ama bu daha güzel olmuş...

che kardeşimiz aişeden sonra en cok rivayet eden adam olurdu..

victoria s secret melekleri için brezilya ya cihad ilan ederdik..

kabedeki şeytanları taş ile değil M14 ile taşlardık..

suudi arabistan hükümetine annemin mezarını neden düzlediniz dozerler ile diye hesap sorardı..

haremindeki karıların istihdamı için dünya çapında 10 organizatör görev almak zorunda kalırdı...nokta..

Sitelerde Paylaş

bu yazının ve yapılan yorumların derhal silinmesini istiyorum.iftira ve hakaretlerinizle biyere varamazsınız akıllı olun.yüreğiniz varsa bunu sokakta söyleyinde bi temiz dayak yiyin.sanal alem delikanlıları sizi.tüm müslümanlarıda bu yazının silinmesi için girişim yapmaya çağırıyorum.

Sitelerde Paylaş
bu yazının ve yapılan yorumların derhal silinmesini istiyorum.iftira ve hakaretlerinizle biyere varamazsınız akıllı olun.yüreğiniz varsa bunu sokakta söyleyinde bi temiz dayak yiyin.sanal alem delikanlıları sizi.tüm müslümanlarıda bu yazının silinmesi için girişim yapmaya çağırıyorum.

gücüne mi gitti..

gitmesin .. bu yazı burada duracaktın zannımca..sende su kaynatınca sağa sola söveceksin gör bak..

ve o zaman yaklaşıyor..

bu yazıların durmasını istiyorum..jack sparrow adlı üyenin isteğinin dikkate alınmamasını rica ediyorum..

muhammed bu gün yaşasaydı...son model jeep e de binerdi

deve çiftlikleri kurdururdu..çünkü deve sütü cinsel güce etkileyicidir..

ben develerinin bakımcısı olur sütlere şap katardım..nokta.. :lol: :P

Sitelerde Paylaş

iftira atmamışlar hakarette değil cinsel gücünden bahsetmişler

ne yani yobazlığınızla tehditmi ediyorsun milleti ayrıca bende sana Türkiyede öyle yerler söylerimki allah muhammed dediğin için ağzın burnun dağıtılır.

tarihinde EBU CEHİL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Silinmezse korsanlarını üzerimize mi salıcaksın. :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...