Jump to content

Kel Düştü Takke Göründü: Karşı Atak

Recommended Posts

Evet Tayyip karşı bir hamle başlattı ve hamlesinde oldukça haklı ve mantıklı da..

Daha başından beri bu işin bir fosilin başlattığı hareket olmadığı, türlü çevrelerin karanlık zihinlerinde vücut bulduğu, hani üstüme gelme benim de pençelerim var dedirtmek için, Hükümetin

Çete operasyonları, Ergenekoncular ve statukoya başlattığı savaşı firenlemek için bir girişim olduğu belliydi.

Tayyib'in önünde iki yol vardı. Ya el altında anlaşacak, karşılığında parti kapatılmayacak ya da karşı atağa geçecekti. Evet Tayyip zor olanı seçti ve Ergenekon hamlesini başlattı, bu hamle sokakta önce mantıkta sonra duyguda karşılık buldu. Artık halk son günlerde esen rüzgarın kimin kıçından çıktığını biliyor.. Bakalım ne olacak.

Tahminim çete ve cuntacılar toslayacaklar, peki kime tabiki halkın doğurgan beynine.

ben olaya bukadar sacma bır acıdan bakanı gormedım ergenekonmus la o ceteyı ben 3 yıl onceden bılıyodum bunu bılmek ıcın devlet ısınde olman gerekmıyor sadece sıyasetle ılgılen yeter

kusura bakmayın operasyonun basarısızlıgı ortunmeye calısılıyor demektır eger akp kapanmasa

Sitelerde Paylaş
  • İleti 51
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kimse elini kolunu tutmuyor, devam etsin şu ergenekonu bitirsin işte AKP, yoksa onlarda mı kendilerindeki bilgileri şantaj için kullanıp derin devletle dönem dönem pazarlık yapıyor, akp ye de mi cazip geliyor bu derin işler yoksa. Ergenekonu bitirsinler ama kendilerine de çekidüzen versinler, hukuka bağlı olduklarını unutmasınlar. Kapatma davası ergenekoncuları bitirmeye engel değil, daha yaklaşık bir yıl sürer bu dava ilk incelemeden geçerse. vakit kaybetmeden yapacaklarını yapsınlar ve öncelikle başsavcının bağlantısını bulsunlar lütfen, bu konu kaç gündür gündemde, 15 yaşından 70 yaşına kadar birçok akp yandaşı bu bağlantıyı kesin bir şekilde biliyor ama bize açıklayan yok. Biz de saf saf bilgi, belge peşindeyiz ama belli ki birçok belge ve bilgi var başsavcı ile ergenekon arasındaki bağlantıyı gösteren yoksa başbakandan tutun vatandaşa kadar binlerce kişi aynı şeyi söylemezdi sanırım. Ya ortada herhangi bir bağ yokken akp vatandaşı yanlış yönlendiriyor ergenekon diyerek ya da gerçekten de başsavcı ile ergenekon arasında bağlantı var ama akp teşkilatı ve yandaşları dışında bu bilgiler bizlerden saklanıyor. Belgeleri ifşa etselerde biz de bilgi sahibi olsak, arkadaş çevremizdeki forumlardaki tartışmalarda cahil kalıyoruz.

Sitelerde Paylaş
Ya ortada herhangi bir bağ yokken akp vatandaşı yanlış yönlendiriyor ergenekon diyerek ya da gerçekten de başsavcı ile ergenekon arasında bağlantı var ama akp teşkilatı ve yandaşları dışında bu bilgiler bizlerden saklanıyor. Belgeleri ifşa etselerde biz de bilgi sahibi olsak, arkadaş çevremizdeki forumlardaki tartışmalarda cahil kalıyoruz.

Ellerinde hiçbirşey yok suyu bulandırmaya çalışıyorlar sadece

Sitelerde Paylaş

Evet nedense bugüne kadar seviyesizlik yapan mazot ve benzerlerine ses çıkarılmadı ve biz de karşılık vermek zorunda kaldık,bu foruma geldiğimden beridir şikayetçi olduğum seviyesizlikleri engellemeye nihayet başlanmış olmasına sevindim.Umarım böyle devam edersiniz ve seviyesizliğe karşı yanıt vermek zorunda kalmayız.

Sayın serabis size zahmet alıntıladığım mazota ait yazıdaki seviyesizliği de siliniz lütfen.

tarihinde gercekisim tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ergenekonda yeni gözaltılar;

Soruşturma kapsamında Doğu Perinçek, İlhan Selçuk, Kemal Alemdaroğlu, Ferit İlsever, Adnan Akfırat, Yusuf Beşirik, Aydın Gergin, Aykut Tokak, Mahir Güngör, Yusuf Tuncer, İbrahim Benli, Serhan Bolluk gözaltına alındı.

Bunun anlamı nedir?Gözdağımı?

Sitelerde Paylaş
Başlık altındaki gereksiz iletileri temizledim..

Belki bazıları benim yazdığımda ne vardı diyebilir.. Fikir içermediğinden onlar da kurunun yanında yandılar..

Bu ara, "mazot"u uyarıyorum.. Yazıları seviyesiz ve polemik yaratmaya yönelik.. Epeydir bu kötü (amaçsız) tavrını forumda sürdürmeye çalışıyor.. Mümkün olduğundaca bunu yapmamasını kendisine hatırlatmaya çalışsak da aldırmıyor.. Devam etmemesini öneriyorum..

Kimseyle polemik yaptığım yok. Bu başlık altında sadece hukuk sistemimizin kim güçlüyse o yönde fetva verdiğini dile getirdim.

Bu arada kimseyi üzmüşsem üzür dilerim.

Sitelerde Paylaş
Ergenekonda yeni gözaltılar;

Soruşturma kapsamında Doğu Perinçek, İlhan Selçuk, Kemal Alemdaroğlu, Ferit İlsever, Adnan Akfırat, Yusuf Beşirik, Aydın Gergin, Aykut Tokak, Mahir Güngör, Yusuf Tuncer, İbrahim Benli, Serhan Bolluk gözaltına alındı.

Bunun anlamı nedir?Gözdağımı?

Kendi tahminimi söylüyeyim. Daha önce de dedim Tayyip tek başına bu kadar cesur olamaz muhakkak ABD'den destek alıyordur. ABD, BOP gereği Türkiye'yi demokratikleştiriyor ve bu arada direnen börokrasi ve onun derin yatağını belgeleriyle belirleyip temizliyor. Bu da güzel bişey. Artık kimse kendini milletten devletten üstün görmesin.

Sitelerde Paylaş

Bu ergenekon çetesi dedikleri şeyin ne olduğunu açıklayabilecek birisi varsa açıklasın da biz de öğrenelim.Bu nasıl bir çeteymiş ki,ülkücüsü,solcusu nasıl hepsi bir araya gelmiş ve hangi ortak amaca hizmet ediyorlarmış? Ve dava konusu neymiş? Bilen varsa yazsın,öğrenelim.

Sitelerde Paylaş

Eğer mazot BOP'a "güzel bişey" diyorsa elbet bir bildiği vardır.

Zaten koskoca %47'lik bir kalabalığın bir bildiği olmasaydı durduk yere bir pazar sabahı AKP'ye 16 milyon oy verir miydi dimi yani ?

yapmayın etmeyin statükocu arkadaşlar....

Sitelerde Paylaş

Bu dava ABD ye kadar uzanan derin bir dava gibi gözüküyor.Mazota katılıyorum.Ve RTE bunu elinde bir koz olarak kullanıyor gibi.Nitekim Cumhurbaşkanlığı seçiminde ortalığı ayağa kaldıran Ordu,neden türban serbestleşmesinde gıkı çıkmadı diye insan garipsiyor doğrusu.Gerçekten bu davanın operasyonlardan sonra açılması,hükümete bir misillime gibi gözüküyor.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar benim yaşadığım şehirde , 1991 ile 1996 yılları arasında kim olduğu belli olmayan insanlar kendini polis olarak tanıtır, evleri basar insanları göz altına alır ve insanları göz altında yok ederdiler... Şimdi onlar yok, önemli olan bu.. Tabi kin kini doğurur, karşı tarafta karakol basardı.. Eğer şu anda kimse evinden alınıp göz altında yok olmuyorsa bu bir kazanımdır. Bu güzel ortam hep devam etsin..

tarihinde mazot tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu çürümüş sistemi yıkıp,ezenin yok edildiği,ezilenin yönettiği,dengeli gelir dağılımı olan,adil bir sistem için yola çıkan herkes,oligarşik düzenin güvenlik güçlerinin hedefi haline gelir ve yok edilir.Dolayısıyla gözaltılar ve faili meçhullar bu ülkede azalmışsa,bunun en büyük nedeni ülkede özgürlük savaşçılarının olmamasıdır.

tarihinde doktor2005 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...