Jump to content

Ay'a gerçekten çıkıldı mı?

Recommended Posts

• İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Aya gidildi tabi, ben TV de seyrettim, hemide canli yayinda vallaa. Angara gizilayda seyretmistim hatirladigim kadari ile. Koskoca Amerikalilar yalanmi soyluyoo?

:lol:

Bu konu bir komplo teorisi..Sürekli olarak gündeme gelmeye başladı..9/11 filmleri gibi..

Power'in verdiği görüntüde bayrak hep açık..Yani rüzgardan dolayı değil zaten bayrak öyle tel,çıta vs ile dalgalı gösterilmiş..Yani komplo teorisyenleri bayrak konusunda hatalı yorum yapmış olabilir..

Selam..

Sitelerde Paylaş
Bu konu bir komplo teorisi..Sürekli olarak gündeme gelmeye başladı..9/11 filmleri gibi..

Power'in verdiği görüntüde bayrak hep açık..Yani rüzgardan dolayı değil zaten bayrak öyle tel,çıta vs ile dalgalı gösterilmiş..Yani komplo teorisyenleri bayrak konusunda hatalı yorum yapmış olabilir..

Selam..

komplo teorisi denen olaylar gerçeğin ta kendisidir.genellikle küresel elitlerin medyalarında çıkar bu haberler.işlerine gelmeyen düşünce ve yazılar hep komplo teorisidir.

Sitelerde Paylaş

O dönemlerde ruslarla olan uzay savaşında amerika öne geçebilmek için böyle bir kurgu düzenlendi.

Bununla ilgili bir belgesel vardı uzmanlar videoları inceliyorlardı. Hatta rus bilim adamları orjinal videoları nasadan istedikleri zaman "kaybolmuş" cevabını aldılar. Hatta bu tvlerde de çıktı ve aya çıkışın uydurma olduğu iddaalarına tuz biber döktü.

Herneyse gölgelere bakıldıgında studyo çekim oldugu belli oluyor.

Amerika aya gitmemiş demiyorum, sadece o dönemlerde gitmedi, gidilmiş gibi gösterildi.

11 eylülüde amerika düzenledi.

Amerikadan korkacan :D :D :D :D

Sitelerde Paylaş

Antiateist nasıl bu kadar eminsin?Biraz daha açılım yapmalısın..

1969'dan beri hiç çıkılmaması da ayrı bir soru işareti..Madem bu düzmeceyse bu düzmeceyi neden tekrarlamadılar?

tarihinde herakles tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Antiateist nasıl bu kadar eminsin?Biraz daha açılım yapmalısın..

1969'dan beri hiç çıkılmaması da ayrı bir soru işareti..Madem bu düzmeceyse bu düzmeceyi neden tekrarlamadılar?

Selam Herakles:

Bence de hiç gitmediler, neden tekrarlamadılar güzel bir soru. Bunun bir tek cevabı olabilir, henüz aya gidecek bir teknolojileri olmadığından olabilir mi? Çünkü o kadar spekülasyona karşılık nasanın elle tutulur bir verisi yok. Ve inan aya gidilirse bundan hepimizin haberi olur....

Selametle...

Sitelerde Paylaş

Dinci kesim her alanda bilime düşmandır.

Bilim dincilerin saçma inançlarının dayanaklarını daraltıyor, ortadan kaldırıyor.

Ben küçükken ay allahın mekanı olarak inanılırdı.

Oraya gitmek imkansızdı. Gidilirse bütün sihri kaybolacaktı.

1969 da gidildi.

Adan yararlanmak için değil,

Teknolojik yarışta itibar kazanmak için gidildi.

Büyük masraflar edildi.

Birkaç taş toprak getirildi.

Atmosfer yok,

Su yok,

yaşam yok.

ayda bir kez kendi etrafında dönüyor. Bir yüzü sürekli dünyaya bakıyor.

İkinci, üçüncü veya daha çok niçin gidilsin.

İnsanoğlu o kadar aptal mı yararsız bir seyahat için bir sürü masraf yapsın.

Amaaaa yörüngelerde bir sürü uydu var.

Yörüngeye uydu yerleştirmek ve geri getirmek ne ise,

aya mekik göndermek aynı şeydir. Ay için iki gidiş, iki de dönüş aşaması gerekir.

Bir sürü uyduyu telekomünikasyon için kullanıyoruz.

Kimse bunlar için bir şey demiyor.

Aya çıkışa itiraz var.

Niçin?

Çünkü orası allahın mekanı.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
Selam Herakles:

Bence de hiç gitmediler, neden tekrarlamadılar güzel bir soru. Bunun bir tek cevabı olabilir, henüz aya gidecek bir teknolojileri olmadığından olabilir mi? Çünkü o kadar spekülasyona karşılık nasanın elle tutulur bir verisi yok. Ve inan aya gidilirse bundan hepimizin haberi olur....

Selametle...

Ay bir nurdur.. Gidilemez..

Gidenler nura batar.. Boğulur..

HACI

Sitelerde Paylaş

Bergüzar ben diyorumki düzmece olsa idi tekrarlanırdı...

Bence aya çıkıldı..Ama bu komplo teorisi birçok ciddi medya kuruluşunda defalarca yayınlanıyor..

Drekinci abi,

Dinciler aya çıkıldığına inanıyor hatta kamer süresiyle ilgili mucize ve astoronotun ayda ezan sesi duyduğu ve ayın ikiye yarılmasıyla ilgili gözlemler yaptığını bile söyleyen var :lol:

Selamlar..

Sitelerde Paylaş
Drekinci abi,

Dinciler aya çıkıldığına inanıyor hatta kamer süresiyle ilgili mucize ve astoronotun ayda ezan sesi duyduğu ve ayın ikiye yarılmasıyla ilgili gözlemler yaptığını bile söyleyen var :lol:

Selamlar..

Dincilerin ikinci taktiği de bu.

Olmuş bitmiş iş için kuranda vardı zaten taktiği.

Bu işten, inançlar açısından nasıl yararlanılır.

Ezan sesi, vs.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Ben Aya cikildigina inamiyorum.

Bunun bir Senaryo oldugu görüsünü savunuyorum.

Eger öyle olsaydi.

Niye aya gitmeyi biraktilar.

Sebeb neydi.Bugün teknik daha ilerledi.Daha kolay ve cabuk Aya gitmeleri ve arastirma yapma olanaklari var Insanlarin.

Sonra Ayda muhtemmelen bulanabilenecek,Dünyamizin isine yarayabilecek,Maden ve Cevherlerin olma ihtimali var.

Dünyada tükennen herhengi bir Madenin veya burda bilinmeyen Maden ve Cevherler, Aydan cikarilip Dünyaya Transportu fazla ,bir is gibi gözükmüyor.

Eger Ayya cikilabilnicekse.

Ben inanmadim,berki 100 kere Ayya inis serüvenlerine baktim,Internetten farkli görüsleri okudum.

Inanamadim ve inanmayacagim.

Saygilar.

Sitelerde Paylaş

1960 lı yıllara kadar uzay çalışmaları fiyaskoyla sonuçlanan abd nin, nasıl oluyorda teknolojisi birden gelişiyor ve aya insanlı araç yolluyorlar?Sanıyorum gemini-? diye adlandırılan araçlarla uzaya çıkmışlar.Ancak bu, yani ilk uzaya çıkışları dünya medyasında pek popüler değil.Birde rusların onlardan önce aya insansız araç göndermeleri var..Bir idrar yarışının olduğu kesin..Ben aya çıkılmıştır fakat 1969 da değil diyorum...

Sitelerde Paylaş
1960 lı yıllara kadar uzay çalışmaları fiyaskoyla sonuçlanan abd nin, nasıl oluyorda teknolojisi birden gelişiyor ve aya insanlı araç yolluyorlar?Sanıyorum gemini-? diye adlandırılan araçlarla uzaya çıkmışlar.Ancak bu, yani ilk uzaya çıkışları dünya medyasında pek popüler değil.Birde rusların onlardan önce aya insansız araç göndermeleri var..Bir idrar yarışının olduğu kesin..Ben aya çıkılmıştır fakat 1969 da değil diyorum...

Ben bilhassa Ayya ve baski Planetlere ve gezegenlere,Insansiz gönderilene inanyirum.

Messala Marsdan gelen görüntüler vs.

Amma insan gönderemediler hic bir yere.

Bunlarin kofti olduguna inaniyorum.

Saygilar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...