Jump to content

Liberaller, Ellerinden Gelse Atatürk'ü Tarihten Silecek.

Recommended Posts

Oylar inadına AKP'ye.

inadına ve sloganvari oy atıyorsan zaten siyaset için ne kadar zararlı bir birey olduğun görülür.

yani dağdaki çoban ile siyaset bilimi bitirmiş bir adamın oyunun bir olmadığı.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 269
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

inadına ve sloganvari oy atıyorsan zaten siyaset için ne kadar zararlı bir birey olduğun görülür.

yani dağdaki çoban ile siyaset bilimi bitirmiş bir adamın oyunun bir olmadığı.

Ulen velet. Sen 18 yaşındasın, ben 31. Senin aklın benden daha mı iyi eriyor? Daha dün liseden çıktın. Kaç kitap okudun ki kalkmış benim siyasi fikrimi beğenmiyorsun?

Siyasi zararmış. Senin aklın ermez evladım. Asıl senin verdiğin oy körlemesine düşünceden yoksun bir oy olacak.

İnadına oy atacaksın. Sırf AKP karşıtlığı için Dersim isyanını bastırma yöntemlerini mecliste tavsiye eden, lise çocuğu gibi pankart açıp meclisi stadyuma çeviren öküzlerin partisine oy at bakalım.

Sosyaldemokrat geçinip AB karşıtlığı yapan, hem de bunu milliyetçi eksende yapan, Avrupalı sosyaldemokratları hayrete düşüren, gerzek uyduruk partiye oy at bakalım.

Ergenekon avukatı parti. Cunta avukatı parti. Faşistlerle elele açılım karşıtlığı yapan beyinsizler.

Sitelerde Paylaş

Ulen velet. Sen 18 yaşındasın, ben 31. Senin aklın benden daha mı iyi eriyor? Daha dün liseden çıktın. Kaç kitap okudun ki kalkmış benim siyasi fikrimi beğenmiyorsun?

Siyasi zararmış. Senin aklın ermez evladım. Asıl senin verdiğin oy körlemesine düşünceden yoksun bir oy olacak.

İnadına oy atacaksın. Sırf AKP karşıtlığı için Dersim isyanını bastırma yöntemlerini mecliste tavsiye eden, lise çocuğu gibi pankart açıp meclisi stadyuma çeviren öküzlerin partisine oy at bakalım.

Sosyaldemokrat geçinip AB karşıtlığı yapan, hem de bunu milliyetçi eksende yapan, Avrupalı sosyaldemokratları hayrete düşüren, gerzek uyduruk partiye oy at bakalım.

Ergenekon avukatı parti. Cunta avukatı parti. Faşistlerle elele açılım karşıtlığı yapan beyinsizler.

Tespitimde yanılmamışım.

CHP'ye veya MHP'ye oy atacağımı düşünmüşsün.

zaten senin için siyaset bu 3 partiden ibaret.

Hala diyorum ki senin atacağın oy siyasi bir zarardır,şu yazdıklarından dolayı,akp'ye oy vermeyen bir atatürkçünün chp'ye atma zorunluluğu şartı getirdiğin için.

benim AB karşıtı,Avrupa ve ABD karşıtı olduğumu düşündüğün için.

yazdıklarımı zerre okumadığın için.

Sitelerde Paylaş

Bizim Türk liberalleri özgürlüğü, demokrasiyi sadece Atatürk'e ve orduya hakaret etmek zannediyor. Zavallıllar...

Kendileriyle aynı ağzı konuşan İslamcı hükumete hizmet için kendini satmış dönek sapkınların öğrencileridir bunlar, çok da görmemek lazım.

İslamcılar ülkeyi sarmış, her yanımız dinle kuşatılmış, ülke açıkça polis devleti haline gelmiş. Yargıtay ayakta.. Onların bile telefonları dinleniyor, takip ediliyorlar.

Bu ahlaksız, ilkesiz Türk liberalleri de işi gücü bırakmış, Atatürk'le uğraşıyor. Sorsanıza diğer yapılanların hesabını?

O öğretmenin yazdığı mektubu neden kırpmışlar, "cemaatler"e değindiği kısmı neden yok etmişler sorsanıza sapık abilerinize?

Cemaatlerden beslendiklerinden, onların sözcüsü olduklarından olmasın sakın?

"Hadi hep beraber Atatürk'e ve orduya küfredelim; bunun adı özgürlük, çağdaşlık."

İslam tepemize iyiden iyiye çökse -ki daha ne kadr çökecek bilmiyorum-, hepiniz "sen çok yaşa padişahım" diyeceksiniz ama o bile kar etmeyecek.

Kaçacak, saklanacak delik arayacaksınız.

Gördük.

Hmm;

İlericilik, yenilikçilik, açık fikirlilik neden toplumlarda tepki çeker diye düşündük mü hiç acaba?

Var olan düzendeki aksaklıklara dikkat çekmeden; var olan düzene eleştiri getirmeden nasıl ilerici olunabilir?

"Bizim Türk liberalleri özgürlüğü, demokrasiyi sadece Atatürk'e ve orduya hakaret etmek zannediyor. Zavallıllar..."

Bu ülkenin resmi ideolojisi, politikası Mustafa Kemal dönemindeki ilkeler temel alınarak sürdürülüyor; okullarda Mustafa Kemal'in portreleri asılıyor, büstleri dikiliyorsa; var olan düzen buysa; bu düzeni eleştirmeden nasıl ilerici olunabilir?

Statükoyu savunarak nasıl yenilikçi olunur sevgili Ifeelgood?

Statükoyu savunmak, muhafazakarlıktır. Çoğunlukla elindeki kaybetme tutkusundan doğan psikolojik ve sosyolojik bir tepkidir. Bunu bilinçli biçimde savunan kimseler de bu tepkiden beslendikleri ölçüde göz önünde kalırlar.

Eğer mevcut düzeni eleştirip, yerenler sizin gözünüzde yenilikçi değilse, yenilikçi bir kafadan ne tür düşünceler ve eylemler beklediğinizi biraz açıklarsanız sevinirim; benim aklım hayalim almıyor bunu çünkü.

tarihinde lKale tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Oylar inadına AKP'ye.

Aynen.Ben de ilk genel seçimde AKP'ye vereceğim oyumu.Demokratik açılım konusunda sergilenenleri görünce bu kararım kesinleşti.

Ben de AKP'ye verebilirim. AKP konusunda bir sürü çekincem var aslında ama CHP'den MHP'den falan bin kat iyi oldukları açık.

Bugünlerde Ateistlik taslamanıza bakmıyorum zaten. Yakın zamanda, mahalle camilerinde şeriatçı dostlarınızla vakit namazlarını kılmakta yarışacağınızı biliyorum. Ne de olsa kader ortağısınız.

'Allah kabul etsin, İnşaallah.'

Sitelerde Paylaş

Tartışmalarınızı okumaya vaktim yok ama başlık dikkatimi çekti;

"Taraf, Atatürk Hainliğine Devam ediyor Hala."

Vatan çiftliklerinizse,

kasalarınızın ve çek defterlerinizin içindekilerse vatan,

vatan, şose boylarında gebermekse açlıktan,

vatan, soğukta it gibi titremek ve sıtmadan kıvranmaksa yazın,

fabrikalarınızda al kanımızı içmekse vatan,

vatan tınaklarıysa ağalarınızın,

vatan, mızraklı ilmühalse, vatan, polis copuysa,

ödeneklerinizse, maaşlarınızsa vatan,

vatan, Amerikan üsleri, Amerikan bombası, Amerikan donanması topuysa

vatan, kurtulmamaksa kokmuş karanlığımızdan,

ben vatan hainiyim.

Yazın üç sütun üstüne kapkara haykıran puntolarla:

Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala.

Selamlar.

:)

Sitelerde Paylaş

Bugünlerde Ateistlik taslamanıza bakmıyorum zaten. Yakın zamanda, mahalle camilerinde şeriatçı dostlarınızla vakit namazlarını kılmakta yarışacağınızı biliyorum. Ne de olsa kader ortağısınız.

Safsata54, iftira atmaktan bıkmadın mı artık?

Sitelerde Paylaş

Safsata54, iftira atmaktan bıkmadın mı artık?

Ekleme yapmak istiyorum, atatürk karşıtı herkese şeriatçı yaftası yapıştırmaktan bıkmadınız mı?

Sitelerde Paylaş

Biraz duygusal tepki vermiyormusun satsuma , heleki bireysel özgürlüğü savunan liberallerle radikalleri yan yana koyarak.

Bense şöyle bir eleştiri getirmek istiyorum ,eger liberal arkadaslar atatürkün hiç bi zaman kaleme almadığı ve birilerinin icad edipte atatürke atfen getirdikleri kemalizmi eleştiriyolarsa eyvallah , ancak atatürke diyolarsa orda bir durun derim.

Adam zaten en zor sartlarda en kısItlı ve tehlikeli sartlarda iyi kötü bir devlet kurmus elinden gelenin en iyisini yapmış o sartlar altında atatürkten avrupa birliği gibi bir sistem getirmesi zaten beklenemez.

Sitelerde Paylaş

Hmm;

İlericilik, yenilikçilik, açık fikirlilik neden toplumlarda tepki çeker diye düşündük mü hiç acaba?

Var olan düzendeki aksaklıklara dikkat çekmeden; var olan düzene eleştiri getirmeden nasıl ilerici olunabilir?

"Bizim Türk liberalleri özgürlüğü, demokrasiyi sadece Atatürk'e ve orduya hakaret etmek zannediyor. Zavallıllar..."

Bu ülkenin resmi ideolojisi, politikası Mustafa Kemal dönemindeki ilkeler temel alınarak sürdürülüyor; okullarda Mustafa Kemal'in portreleri asılıyor, büstleri dikiliyorsa; var olan düzen buysa; bu düzeni eleştirmeden nasıl ilerici olunabilir?

Statükoyu savunarak nasıl yenilikçi olunur sevgili Ifeelgood?

Statükoyu savunmak, muhafazakarlıktır. Çoğunlukla elindeki kaybetme tutkusundan doğan psikolojik ve sosyolojik bir tepkidir. Bunu bilinçli biçimde savunan kimseler de bu tepkiden beslendikleri ölçüde göz önünde kalırlar.

Eğer mevcut düzeni eleştirip, yerenler sizin gözünüzde yenilikçi değilse, yenilikçi bir kafadan ne tür düşünceler ve eylemler beklediğinizi biraz açıklarsanız sevinirim; benim aklım hayalim almıyor bunu çünkü.

İlericilik, yenilikçilik ve açık fikirlilik, Atatürkçülüğün doğasıdır zaten sevgili Kale.

Ama sorun Atatürk bile değil aslında. Sorun tamamen din. Dinin, şeriat istediğini binlerce defa dinlediğimiz, cemaatçi imamların basit tuzağıdır bu.

Kuşatıldık, her taraf dincilerin elinde ve siz hala gericilikten bahsediyorsunuz.

Şu tür başlıklarda durmaksızın yazarak Atatürk ve orduyla hesaplaşmasını bir türlü halledememişlerin, neden hükumetin açık din baskısını, cemaatlerin ve tarikatların ülkeyi ele geçirme çabalarını eleştirmiyor?

Atatürkçülüğün ve devrimlerin alternatifi açıkça dindir. Sizler din alternatifine karşı elinizdekileri de vermeyi kabul ettiğinizin -üstelik de gönüllü olarak- farkında bile değilsiniz.

Bak, yargıçlar dinleniyor ve hepsi ayaklandı...

Ergenekon adı altında önlerine kim gelirse karga tulumba içeri aldılar, insanları sindirdiler.

Üniversitelerdeki bütün aydın ve ilerici rektörler tasfiye edildi, şeriatçı oldukları bilinen yobazlar eğitim kurumlarının başına getirildi.

Darwin'in resmini kaldırdılar Bilim Dergisi'nin kapağından.

Bu insanlar ayetlerle, dualarla konuşan, karıları kızları ve yedi sülaleleri türbanlı, çarşaflı insanlar.

Geçenlerde TRT'nin müdürü Abdullah Gül'ün karısının elini sıkmadı.

Hadi bunların psikolojik analizlerini yap şimdi.

Bir de dön, 71 yıl önce ölüp gitmiş adama bak. Ve tercih yap.

Ben daima Atatürk dedim, Atatürk diyeceğim. Ta ki onunla derdi olmayan, onu eleştirince bir halt olacağını zannetmeyen gerçek aydınlar gelene kadar...

Astur ve Ludwig cevap vermeye bile değmez. Ateist olduğunu söyleyen bir adamın kalkıp da şeriat ve dinden bahseden, onu getirmek istediğini söyleyen ve bunu için yeminler eden bir partiye oy vereceğini ifade etmesi bile korkunçtur benim için.

Beş para etmezler..

Sitelerde Paylaş

Bizi körlükle suçlarken; aslında olayı tam olarak değerlendiremiyorsunuz.

Gericilik eşittir din diye bir şey yok. Gericilik; değişen dünyaya rağmen elindekine, geçmişe, statükoya sıkı sıkıya sarılıp, yeniliklerin karşısında korku, beraberinde kin ile birleşen bir olaydır.

Bir kişinin, kurumun gerici olması için illa müslüman olması, ya da şeriatı savunması gerekmez. Hatta mevcut Türkiye koşullarında bu tür tehlikeler birincil öncelikte değildir.

Asıl gericilik, bu "Atatürkçülük" ve "Kemalizm" adı altında, cumhuriyetin kuruluşu döneminde izlenen ideolojiden en ufak uzaklaşma belirtisini "gericilik" olarak yorumlayıp, her türlü yenilikçi uygulamaya karşı çıkmak, elden gelen her türlü yolla bu uygulamaları engellemek için; halkın duygularını istismar ederek (milliyetçilik), halka düşman yaratarak, hatta hatta halkın içinde düşmanlık yaratarak (bakınız: şeriatçı gazete tarafın haberleri ile ortaya çıkan darbe planları.) elde ettikleri desteği, ve sistemin kendilerine sağladığı ayrıcalıklarla sağladıkları gücü kullanan "Atatürkçü" ya da "Kemalist"; gayetten ilerici(!) ve statükocu sınıfın yaptığı şeydir.

Bu "liberal"lerin dinci partiye oy atmak zorunda kalmalarına sebep olan; onların cemaatçilerin, şeriatçıların tuzağına düşmeleri değil; kendini ilerici, demokrat, "Kemalist" "Atatürkçü" diye nitelendiren partilerin gericiliğin dik alasını yapmaları, sonucunda da islamcı bir partiye oranla bile daha gerici duruma düşmeleridir.

tarihinde lKale tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Pardon ama "statükocu" olmak nedir?

Ben kazanılmış haklarımı çapulcu dincilere geri vermek istemiyorum. Bu adamların hayatları, hayata bakışları kendilerinden menkul.

Dini kullanarak, dinci kimlikleriyle başa gelmişlerin karşısında daima kadınlık haklarımı, laikliği, Atatürk'ü ve diğer tüm devrimlerini savundum, savunacağım. Bunun adıysa statükocu olmak, onu da seve seve kabul ederim. Statükocuyum, jakobenim ve daha her ne ise sizin koyduğunuz ad, hepsiyim.

Türk liberaller hayal görmeye devam etsin. Atatürkçülüğün bu ülkedeki opoziti şu anda dindir, İslam'dır, şeriattır.

Siz kendinizi İsveç'de, Amerika'da filan sanıyorsunuz herhalde..

Hala değindiğim hiçbir şeye cevap veremiyorsunuz. Bu dincileşme, geriye gidiş, kuşatılma nedir, nedendir?

Atatürk ilericiliğin, çağdaşlığın, demokrasini, özgürlüğün simgesidir. Sizin sandığınız gibi kavga edilecek bir put filan değildir.

Onu en son eleştirecek olanlar da her devrin adamı satılık kaypaklardır.

Taraf gazetesi vs. gibi.

Yazık...

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Şeriat gelecek" korkusu ile her türlü demokratikleşme, şeffaflaşma hareketine karşı çıkılıp, anti-demokratik ve anti-hukuksal yollarla ülke "çakma demokrasi" halinde tutulmaya devam edildiği; ve masum olduğu kadar, bir o kadar da zararı olan duygularla bu eylemler desteklendiği sürece; Türkiye hiçbir zaman İsveç, ABD olmayacak.

Sitelerde Paylaş

taraf gibi gazetelerin ne olduğu belli.. islamcılara ve fetulahçılara hiç dokunmazlar.. çünkü onlardan acayip destek alıyorlar.. vakit ve yeni şafak gibi gazeteleri okuyanlar destek olsun yani taraf da para kazansın diye bir de taraf alıyorlar.. bunu kendileri bizzat söylüyor.. bizzat gördüm.. yani durum tamamen duygusal..

islamcılardan zerre hazzetmemm.. onlara yaltaknananlardan hiç etmem.. liberalleri saymıyorum bile..

amma velakin atatürkü putlaştıranlara onu dokunulmaz yapanlara onu eleştirmeyi suç sayanlar da yol veririm.. onlar da aynı derecede tutucu ve gericidir.. chpnin durumu ortada.. dünün ilericileri bugünün gericileri oldular...

tarihinde Faramir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu "liberal"lerin dinci partiye oy atmak zorunda kalmalarına sebep olan; onların cemaatçilerin, şeriatçıların tuzağına düşmeleri değil; kendini ilerici, demokrat, "Kemalist" "Atatürkçü" diye nitelendiren partilerin gericiliğin dik alasını yapmaları, sonucunda da islamcı bir partiye oranla bile daha gerici duruma düşmeleridir.

Kesinlikle. Ben de takunyalılara bayılmıyorum ama tüm dünyayı düşman bellemiş, ekonomi yönetmeyi bilmeyen, azınlıkların vakıflarının mal edinmesine bile karşı çıkan, ülkedeki çeşitliliği üniform devlet baskısı ile eritmeyi 2000lerde hala seçenek olarak gören, insanların dillerini konuşmaları, çocuklarına anadillerinde ad koymaları gibi en doğal ve masul taleplere bile anlamsız şekilde muhalefet eden, insan hakları konusunda iyileştirmeler tartışılırken "analar ağlasa da olur" şeklinde tutum takınan, halktan kopup güce ulaşma adına askerin iki dudağının arasına bakan, insanların giyim kuşamına karışarak modern ve batılı olabileceğini sanan rezil zihniyetin sahiplerinden daha iyi oldukları açık. AKP'ye de elbette bir sürü eleştiri getirilebilir, ama önce gidin o nefret ettiğiniz AKP'den geri oluşunuzu eleştirin.

Sitelerde Paylaş

Ülke elden gidiyor.. Şeriat geliyor.

Siz utanmadan Atatürk'ün ilkelerini tartışmanın zamanı gelmiştir, baskı kalkmıştır davasına düşmüşsünz.. Bre hainler..

Utanmazlar..

Ne zaman ülkenize, Atatürk'ün yaptığı devrimlere sahip çıkacaksınız?

İş işten geçtikten sonra mı?

Gırtlağınıza kadar şeriata batmış durumdasınız.

Hala Atatürkçülükle uğraşıyorsunuz.

Sizde aklı selim, sağduyu, akıl ve mantık yok mu?

Siz nesiniz yaw.. Çok merak ediyorum.

Günlük yaşamda nasıl bir yaratıksınız?

Ülke elden gidiyor ve şeriat geliyor.

Din her sosyal kuruma pentere olmuş durumda..

Göremiyor musunuz? Kör müsünüz?

İlk okullardaki eğitim bile saldırı altında.

Üniversite hocaları evrimi tartışıyor.. Yaratılış tırmanıyor..

Bakanlıklarda memurlar abdest alıp takonya ile dolaşıyor.

Bütün bunların bir anda son verildiğini düşünün..

Sizi gidi Atatürk'ü ve devrimlerini eleştiren korkaklar.. Kaçacak delik arayacaksınız.

O günlerin yaklaşmakta olduğunu anlamıyor musunuz?

Ülkemizi sizi gibi şeriatçı ve sapık liboşlara mı bırakacağız?

Sapık liboşlarla gerici şeriatçıların işbirliği bir yere kadar gider..

O yere geldiniz bile..

Yakında hepiniz Atatürkçü kesileceksiniz.

Utanmadan hem de..

Sitelerde Paylaş

"Şeriat gelecek" korkusu ile her türlü demokratikleşme, şeffaflaşma hareketine karşı çıkılıp, anti-demokratik ve anti-hukuksal yollarla ülke "çakma demokrasi" halinde tutulmaya devam edildiği; ve masum olduğu kadar, bir o kadar da zararı olan duygularla bu eylemler desteklendiği sürece; Türkiye hiçbir zaman İsveç, ABD olmayacak.

Bu ülkede şeffalık, demokrasi, özgürlük filan yok. Bunlar sadece dinciler size öyle dayattığı için sizin var olduğunu sandığınız kavramlar.

Bu ülke açıkça polis devleti. Yargıçları dinlemedin mi?

"Hukuk değil sadece, kanun da tanımıyorsunuz artık, bizim bile telefonlarımızı dinliyor, takip ediyorsunuz; bunun adı faşizmdir, diktadır" dediler ve hükumeti uyardılar: Yargının üstünden elini çek!

Danıştay türban kararını onaylamadığında çok özgürlükçü Tayyip: "Buna sen karar veremezsin efendi, bu ulemanın işidir" demedi mi kardeşim?

Nedir peki bu din pompalanması, her türlü bilimsel tartışmaya hacıların hocaların alınıp fikirlerinin sorulması?

Tübitak'ın başına gelen nedir?

Türbanın ilköğretime kadar sinsice, sessizce girmesi nedir?

Daha dün, 1 Mayıs'yta işçiler daha binalarından çıkmadan orada neredeyse katledilmiyor muydu? Apartmanın içine gaz bombaları atanlar mıydı özgürlükçüler?

Gittikçe küçülüyorsunuz. Atatürkmüş, Kemalizmmiş...

Hem körsünüz, hem sağır.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ülke elden gidiyor.. Şeriat geliyor.

Siz utanmadan Atatürk'ün ilkelerini tartışmanın zamanı gelmiştir, baskı kalkmıştır davasına düşmüşsünz.. Bre hainler..

Utanmazlar..

Ne zaman ülkenize, Atatürk'ün yaptığı devrimlere sahip çıkacaksınız?

İş işten geçtikten sonra mı?

Gırtlağınıza kadar şeriata batmış durumdasınız.

Hala Atatürkçülükle uğraşıyorsunuz.

Sizde aklı selim, sağduyu, akıl ve mantık yok mu?

Siz nesiniz yaw.. Çok merak ediyorum.

Günlük yaşamda nasıl bir yaratıksınız?

Ülke elden gidiyor ve şeriat geliyor.

Din her sosyal kuruma pentere olmuş durumda..

Göremiyor musunuz? Kör müsünüz?

İlk okullardaki eğitim bile saldırı altında.

Üniversite hocaları evrimi tartışıyor.. Yaratılış tırmanıyor..

Bakanlıklarda memurlar abdest alıp takonya ile dolaşıyor.

Bütün bunların bir anda son verildiğini düşünün..

Sizi gidi Atatürk'ü ve devrimlerini eleştiren korkaklar.. Kaçacak delik arayacaksınız.

O günlerin yaklaşmakta olduğunu anlamıyor musunuz?

Ülkemizi sizi gibi şeriatçı ve sapık liboşlara mı bırakacağız?

Sapık liboşlarla gerici şeriatçıların işbirliği bir yere kadar gider..

O yere geldiniz bile..

Yakında hepiniz Atatürkçü kesileceksiniz.

Utanmadan hem de..

bırak abi,gelsin şeriat,o işbirliği yaptıkları onları bir assında görelim.

onları kafir diye asacaklar,zerre üzülürsem namerdim.

Atatürk olmasa bu komünizmi,liberalizmi savunabileceklerini zannediyor gerizekalılar.

zaten Atatürk olmasa bunları savunamayacaklarını er geç anlayacaklar.

bence savunmaya devam etsinler,kafir diye asıldıklarında anlayacaklar eleştirdiği kişilerin onlara ne imkanlar sağladığı.

ama belki bu günler gelmeyecek biz Atatürkçüler sayesinde.

Biz Atatürkçüler yine bu .oku temizleyeceğiz,içleri rahat olsun liberal komünist dostlarım,onlara bu ideolojileri benimseme hakkı veren adama sövmeye devam etsinler.

Sitelerde Paylaş

(...)

Atatürk'ün ilkeleri bu başlığın tartışma konusu değil.Siz bir gazete makalesini sapık ideolojinizin hatta DİNİNİZİN diyorum dayanağı yapmak için başlığa Atatürk ilkelerini soktunuz ve liberallere SAPIK demeye kalktınız.

Atatürk ilkeleri ve inkilapları 3009 yılında da geçerli olacak mı?Bunun dinden farkı nedir?Çağa uymuyorsadeğişir.Atatürk'ün İNKİLAPÇILIK diye bir İLKESİ DE var.Yani çağa uymuyorsa değiştireceksin.Kendisi demiş defalarca TABU VE DOGMA bırakmıyorum diye.Atatürk değişmeyi ve MUASIR olmayı öğütlemiştir.

Ama siz onu DOGMALAŞTIRMIŞ TABULAŞTIRMIŞ VE milletin başına musallat firavun kesilmişsiniz.İşinize gelmeyince darbe yapmışsınız.

AMA DEVRİNİZ BİTTİ!

ATATÜRK sevgim sen ve senin gibi sapıkların tartışabileceği birşey değildir.Haddini bileceksin.

xxx

NE SİZİN ŞERİATİNİZİ nede ARABIN ŞERİATİNİ bu millet yaşamaya DAYATILMAYACAK.

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
Sakin!
Sitelerde Paylaş

(...)

Hacı bırak şimdi. İnsanlara sayfalarca hakaret ediyorsun, sonra karşılık verilince masum ayaklarına yatıyorsun.

Bu arada bunları da gör IFeelGood!

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...