Jump to content

Liberaller, Ellerinden Gelse Atatürk'ü Tarihten Silecek.

Recommended Posts

mümkündür, bana karşı saplantısı olan çok tip var.

olayları ciddiye alıyorum;

çümkü sırf siz müzik gönderme amaçlı forumu kullanıyorsunuz diye

bu forumun misyonu bu olmuyor.

bu açıdan sorumluluk sahibiyim, işimi düzgün yapmaya çalışıyorum.

kendimi ciddiye alıyorum;

çünkü şu forumdaki onca hastalıklı tipi gördükten sonra

kendimi özel hissetmeye başlıyorum.

pişikolog laikçi bağyan ifeelgood aplamın gazıyla söylemiyorum bunu.

göz var, nizam var neticede.

------------------------------------------------------------------------------------

Önce kendin ol başkalarının cümlelerini kendi cümlen gibi kullanmaktan vazgec..Vahsı yada başkası neden senı saplantı yapsın.Başka adam mı yok..iyimisin sen...Kimsenın senı saplantı yaptıgı yok sadece sen kendini böyle görmek istiyorsun.Ki işte bu hastalık olabilir...

Farkını yaşamındaki durusunla göster.Başkalarının sana göre yanlışlarından faydalanıp bir kaç kişiye yalakalıp yapıp onların onayını alarak farklıyım demek acizlerin işidir..Sen aciz olmadıgına göre ..Farkını yaşamındakı degerlerinle göster.. İsminden önce yada sonra gelen takıntılarla degil..

Burda klavye başından gercek olamayan guzel cumlelerle kendını ve egonu tatmın etmek çok kolay. Gercek ise yasamda ki durusundur.Dediğim gibi başkalarının onayına ihtiyac duyuyarsan bir yerde sorun var demektir.

Ayrıca forumu nasıl ve ne için kullandıgım senı yada bır başkasını ilgilendirmez.Haddini bil!!.

Sana ve arkamdan konusanlara ragmen bu Forumu seviyorum..Sizin engellemelerinize ragmen... Bu forumdan çok sey ögrenıyorum ve ögrenicem..

tarihinde MissSecret tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 269
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Portgas,

Sen bakma burada yazan üç beş çapulcuya, yalancıya veya hükumet yalakasına..

Bu halk Atatürk'e müthiş bir sevgi besliyor. Sokaklara bir çık, görürsün. Bunu değiştirebilmek imkansız gibi bir şeydir; bizim tepkimiz bu sahtekarların dincilere güvenmesi ve onların politikalarının esiri olacak kadar aptallaşmasıdır.

Ve bu sahtekar liberallerin söylediği diğer her şey de yalan. Bu halk askeri hep sevmiştir. Askere Mehmetçik demiştir, hala da demektedir.

Burada kendi hezeyanlarıyla halktan, tarihten kopuk bir avuç entel danteli ciddiye almayın kardeşim.

Onlar cemmatçi yalakası, satılık ve de sapık abilerinin dilinden konuşuyor.

Bu ülke ne asker devleti olacak, ne de din.

ifeelgoodcum, asker/ordu seven ulkelerin butunu 2. sinif ve 3.sinif dunya ulkeleridir.. ordunun sevilmesi, ustun tutulmasi yarar degil, zarardir..:) ayrica elbetteki bu devlet bir din devleti olmicaktir, ama ayni zamanda bir ordu devletide olmamali dedigin gibi..

murtedd, forumu sarki yollamak icin kullanan benim son zamanlarda, amaa bu ne benim nede misssecretin foruma katilim saglamadigi anlamina gelmiyor..

NoT : misssecret forumda bana muzik yollarken ayni zamanda forumdaki katilimini surdurdu bugune kadar, ama katilimini eksik tutan benim..

Sitelerde Paylaş

Secretlady,

İyi misin sen? Siz ne istiyorsunuz bu Mürted'den anlamadım ben. İlk günden beri ne nurculuğu kaldı, ne bilmem ne olduğu..

Ona kimlerin takıntılı olduğunu ben de iyi biliyorum; haklı.

Hem neden benim onayımı istemiş olsun? O bu forumda benden önce de vardı ve onbinin üstünde ileti yazdı. Çok dürüst, samimi ve kişilikli biridir, bunu da defalarca kanıtlamıştır.

Mürted pek çok yorumunda bana göndermede bulunur, adımı anar, dalga geçer vs..

Gereksiz alınganlık göstermişsin ve Mürted'e haksızlık etmişsin.

Bence gerçekten onunla uğraşmayı kesin artık. İnsanlar mod olunca bir de bu tür lüzumsuz saldırılara maruz kalıyor.

Bu da foruma yarar değil, zarar getirir çünkü mod da insan, sizlerden hiçbir farkı olmayan bir üye.

Madem bu forumu çok seviyorsun, o halde şu özel tartışmaları minimize et lütfen.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Önce kendin ol başkalarının cümlelerini kendi cümlen gibi kullanmaktan vazgec..

onlar benim cümlerim, noramlde ben ukalaca tavırlar takınmam.

iletimin o ukalaca havasını yumuşatmak

ve işi biraz da geyiğe dökmek için ifeeli olaya dahil ettim.

çünkü her okuyucunun o cevabın salt sana olduğunu

ve salt sana söylendiğini bilmesi mümkün değil.

her okuyucu ne seni iyi tanımak zorunda ne de beni.

ben hep kendimim, bir tane murteddd var.

Vahsı yada başkası neden senı saplantı yapsın.Başka adam mı yok..iyimisin sen...Kimsenın senı saplantı yaptıgı yok sadece sen kendini böyle görmek istiyorsun.Ki işte bu hastalık olabilir...

ben somut bişeyden bahsettim,

dedim ki vahşi neden ısrarla benle uğraşıyor.

benle uğraşmasının ardında (sen kaşınana kadar)

bendeki üstün vasıfları çekememesi vardır falan dedim mi?

sen kaşınınca da neden öyle dediğimi açıkladım sanırım.

senin bu yaptığına da projeksiyon deniyordu sanırım.

pişikolog hanım abala teyzeme soram mı?

hiç yapmadığım, tek bir yerde dahi iddia etmediğim halde

iddia etmediğim şeyle beni suçluyorsun.

buna da ne safsatası dendiğini astura sor tamam mı?

Farkını yaşamındaki durusunla göster.Başkalarının sana göre yanlışlarından faydalanıp bir kaç kişiye yalakalıp yapıp onların onayını alarak farklıyım demek acizlerin işidir..Sen aciz olmadıgına göre ..Farkını yaşamındakı degerlerinle göster.. İsminden önce yada sonra gelen takıntılarla degil..

Burda klavye başından gercek olamayan guzel cumlelerle kendını ve egonu tatmın etmek çok kolay. Gercek ise yasamda ki durusundur.Dediğim gibi başkalarının onayına ihtiyac duyuyarsan bir yerde sorun var demektir.

bahsettiğim safsataya tam gaz devam, kolay gelsin.

Ayrıca forumu nasıl ve ne için kullandıgım senı yada bır başkasını ilgilendirmez.Haddini bil!!.

Sana ve arkamdan konusanlara ragmen bu Forumu seviyorum..Sizin engellemelerinize ragmen... Bu forumdan çok sey ögrenıyorum ve ögrenicem..

haa iyi, şahsi meselerden de bahset ki

gelip buraya bunu okuyanlar senin yazdıklarının arkasında başka şeyler olduğunu

ve benim yazdığımın da ukalalık ya da megalomanlıkdan ziyade

kişiye özel cevap olduğunu iyice anlasınlar.

forumu istediğin gibi kullan, ama bana da işimi yaparken zorluk çıkarma.

son olarak, bana uzak allaha yakın ol secret.

ben gizli nurcuyum zaten, üzerime gelip de beni foruma afişe etme.

Sitelerde Paylaş

ben hep kendimim, bir tane murteddd var.

Yukardakı cevaplar kactane sen yada senın koruyucun oldugunu gösterıyor..Burda sadece tek olan benım..Senın arkadan yaptıklarını bılmeden.. onlara karşı mucadele verıyorum.

Yeter murtedd!!..Ben ve benım yasamımdakılerden uzakdur.!!

ben somut bişeyden bahsettim,

dedim ki vahşi neden ısrarla benle uğraşıyor.

benle uğraşmasının ardında (sen kaşınana kadar)

bendeki üstün vasıfları çekememesi vardır falan dedim mi?

sen kaşınınca da neden öyle dediğimi açıkladım sanırım.

senin bu yaptığına da projeksiyon deniyordu sanırım.

pişikolog hanım abala teyzeme soram mı?

Kaşınmak kelimesi seviyeni ortaya koymuş..

hiç yapmadığım, tek bir yerde dahi iddia etmediğim halde

iddia etmediğim şeyle beni suçluyorsun.

buna da ne safsatası dendiğini astura sor tamam mı?

Neden asturu konuya dahil etmeye calısıyorsun.

Neyse..

bahsettiğim safsataya tam gaz devam, kolay gelsin.

Senden ıyı kımse safsata yapamıyor..üstelik safsataların forumun dısında bile sürüyor..Yazık..

haa iyi, şahsi meselerden de bahset ki

gelip buraya bunu okuyanlar senin yazdıklarının arkasında başka şeyler olduğunu

ve benim yazdığımın da ukalalık ya da megalomanlıkdan ziyade

kişiye özel cevap olduğunu iyice anlasınlar.

forumu istediğin gibi kullan, ama bana da işimi yaparken zorluk çıkarma.

Murtedd senın dayatmalarını çok onemserım ya.Gec bunları..Kişisel konuları buraya doken kişi sensın..Hayır bunu yaparkende konuya başkalarını cekmek ıstemen ilginç..Once Ifeelgood sonra astur..Sırada kım var tahmın edeyım mı?Gerek yok..Sıkıldım senın saçmalıklarından..

son olarak, bana uzak allaha yakın ol secret.

ben gizli nurcuyum zaten, üzerime gelip de beni foruma afişe etme.

Bana gerek yok sen yeterınce kendını AFİŞE EDIYORSUN..

Son kez yazıyorum..Ne olursan ol banane..Benım ıcın forumdakı dıger yazı yazanlardan farkın yok..Senı hıc cıddıye almadım almıycam.Yeter ki benden uzak dur..

Yolun acık olsun..Murteddd

tarihinde MissSecret tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Taraf'ın yeni yetmelerinden Kütahyalı, pazar günkü Haberturk gazetesinin Pazar ekinde Helin Avşar'la yaptığı 'erotik' fotoğraflarla süslenmiş röportajda:

'Atatürk'ü babam gibi severim. Ama babaları en ağır önce oğulları eleştirmeli..' ve

'TSK'yı sevdiğim için eleştiriyorum. Sevmesem ona yalakalık ederdim.' demiş.

Biliriz tabii, bilmez miyiz? Sevginiz çok derin, çok içten.

Kaplanların ceylanları sevdiği türden bir sevgi bu..

Sitelerde Paylaş

..

Bilimin, çağdaşlığın, aydınlığın savunulduğu bu forumda da çapulcular, cahiller, satılıklar, ilkeller daima hakettikleri yanıtları alacaklardır.

Yeri gelince "bu canım halk". Yeri gelince de "cahiller, çapulcular ve ilkeller".

Ülkenin cesur demokrat aydınları da "satılıklar".

TSK ülkenin en güçlü kurumu. Gizli açık her türlü faaliyetle siyasetin bilfiil içinde ve tamamen otonom, kendi başına buyruk bir kurum. Zamanında başbakan asmış, defalarca halkın iktidarına posta koymuş, daha iki sene önce muhtıra vermiş bir kurum. Buna yalakalık yapmak cesaret değildir. Karşı durmak cesaret gerektirir.

Hakimiyet kimdeyse onu eleştireceksin. İdealleri birileri her zaman hatırlatmalıdır.

İdeal düzenin demokrasi olduğunda hemfikir değil miyiz?

Karnını-kaşıyan-adam, ya da başı-kapalı "ilkeller" ülkenin yönetiminde hak sahibi olmasın diye demokrasinin ırzına geçilmesi, zor kullanılması, komplolar düzenlenmesini sen eğer ülkene ve devletine yakıştırıyorsan, ne ala. Buyur o zaman.

Ama o "satılık" dediğin adamlar, Ahmet Altan, Yasemin Çongar, Mehmet Altan gibi insanlar bu rezaleti yakıştırmıyorlar ülkelerine. Onlar "muasır medeniyet" denilen şeyin ne olduğunu, haysiyetli devlet sistemi ne olduğunu biliyorlar. İdeallerden, hukukun üstünlüğünden bahsediyorlar.

Siz ise "güç karnını-kaşıyan-adamın eline geçmesin de, bırak bizimkiler ellerinden gelen pisliği yapsınlar" zihniyetine sahipsiniz.

Ne Ergenekondan, ne cuntalardan, darbe teşebbüslerinden, andıçlardan, lahikalardan, bilgi destek planlarından rahatsız değilsiniz.

Şeriatı niye istemiyordun bu arada? Baskıcı, hukuksuz, anti-demokratik olacağı için mi? Peki şimdi yaşadığımız nedir o zaman?

tarihinde ludwig tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yeri gelince "bu canım halk". Yeri gelince de "cahiller, çapulcular ve ilkeller".

TSK ülkenin en güçlü kurumu. Gizli açık her türlü faaliyetle siyasetin bilfiil içinde ve tamamen otonom, kendi başına buyruk bir kurum. Zamanında başbakan asmış, defalarca halkın iktidarına posta koymuş, daha iki sene önce muhtıra vermiş bir kurum. Buna yalakalık yapmak cesaret değildir. Karşı durmak cesaret gerektirir.

Hakimiyet kimdeyse onu eleştireceksin. İdealleri birileri her zaman hatırlatmalıdır.

Karnını-kaşıyan-adam, ya da başı-kapalı "ilkeller" ülkenin yönetiminde hak sahibi olmasın diye demokrasinin ırzına geçilmesi, zor kullanılması, komplolar düzenlenmesini sen eğer ülkene ve devletine yakıştırıyorsan, ne ala. Buyur o zaman.

Ama o "satılık" dediğin adamlar, Ahmet Altan, Yasemin Çongar, Mehmet Altan gibi insanlar bu rezaleti yakıştırmıyorlar ülkelerine. Onlar "muasır medeniyet" denilen şeyin ne olduğunu, haysiyetli devlet sistemi ne olduğunu biliyorlar. İdeallerden, hukukun üstünlüğünden bahsediyorlar.

Siz ise "güç karnını-kaşıyan-adamın eline geçmesin de, bırak bizimkiler ellerinden gelen pisliği yapsınlar" zihniyetine sahipsiniz.

Ne Ergenekondan, ne cuntalardan, darbe teşebbüslerinden, andıçlardan, lahikalardan, bilgi destek planlarından rahatsız değilsiniz.

Şeriatı niye istemiyordun bu arada? Baskıcı, hukuksuz, anti-demokratik olacağı için mi? Peki şimdi yaşadığımız nedir o zaman?

Bunlar senin nitelendirmelerin...

İdeal düzenin demokrasi olması ne demek?

Dünyada bir çok demokrasi türü var.

Nasıl bir demokrasi istiyorsun?

Nasıl bir hukuk sistemi istiyorsun?

Nasıl bir ekononi istiyorsun?

Nasıl bir sağlık sistemi istiyorsun?

Nasıl bir düşünce özgürlüğü istiyorsun?

Bir takım yuvarlak tekerlemelerle laf kalabalığı yapıyor, sonunda dişe dokunur bir şey söylemiyorsun.

Amacın zaten o değil. Hakaret etmek.. Polemik yapmak..

Sen bir hainisin Ludwig..

Kelimenin tam anlamı ile bir hainsin.

Neden hain olduğunu bir başka başlık altında açıkladım..

Üzerinde durulmaya bile değmez senin..

Sen biz üzerinde durdukça değer kazanan, aslında değersiz, önemsiz ve yararsız bir hainsin.

Sitelerde Paylaş

göz var, nizam var neticede.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=g%C3%B6z+var+izan+var&nr=y&pt=goz+var+izan+var

çaktırma :)

Bu arada süpersin ludwig, durmak yok yola devam abi :)

tarihinde A$tur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

AKP ülkeye şeriat yasalarını değil AB uyum yasalarını getiriyor.AB uyum yasaları şeriat yasaları ise AKP dincidir.

Ülkede demokratik süreç darbelerle sürekli kesintiye uğrayınca partilerin siyasal bilinci gelişmedi.Malesef Türkiye'ye AB reformlarını dinci diye düşünülen bir parti sağladı.Realite bu şekilde.

Çok sıkı bir şekilde İslamcı ve nurcu cemaat kontrolü ve etkisi altında olan bir partiden çok şey bekliyorsunuz... İslam ve demokrasi yanyana olamayacak kelimeler...

Sitelerde Paylaş

Ya Ludvig kardeşim bu saydığın demokrasi havarisi(!) yazar takımı bir gün de yasadışı dinleme ve Fethullahçı olduğu söylenen gladyo tarzı teşkilat içi oluşumları araştırsa ve dokunsa acaba yararlı olmaz mı?... İşi gücü ordu, yüksek yargı ve CHP ile uğraşmak bu adamların...

Sitelerde Paylaş

yahu bu adam Honduras'ta halkın seçmiş olduğu meşru sosyalist hükümetin DARBE ile devrilmesini sevinç naraları atarak kutlamıştı..Bu adamı ciddiye alıp demokrasi tartışması mı yapacaksınız?

Bunlar kim Demokrat olmak kim..

Sitelerde Paylaş

ateistforumu siyasetin dinlere ağır basan siyasi bir forum yapan komüliberal+ayak takımı trolleridir.

ki bu denklemdeki kesimler forumda din adına tek kelime etmezken,işleri güçleri forumu atatürk düşmanlığı,parti düşmanlığı,hükümet düşmanlığı,rejim düşmanlığı,kürtçülük,kürt ırkçılığından başka bir şey yaptıkları görülmemişleri.

bunları tartışabilecekleri siyasi bir forum yok mu yahu.

ateistforumun haline bak.

hangi amerikan ateist içerikli bir forumda parti eleştirileri yok george washingtona hakaretler,rejim düşmanlığı ağır basıyor.

hangi amerikan ateist forumuna el kaide yanlıları dolmuş ?

bu forumda kürtçü troller dolu,siz hala özgürlük demokrasi diye ağlıyorsunuz.

amerikada ateist bir foruma el kaide yanlısı girse kıyamet kopar buraya kürtçüler girebilmelerine rağmen hala demokrasiden yakınıyorlar ya sinir oluyorum.

içim içimi yiyor,hazmedemiyorum yahu.

niye normal bir ülke değiliz ya ?

Sitelerde Paylaş

Ben nerede "canım halk" demişim acaba? Nerden uydurdun bunu?

Ben bu halkın İslamcı bilinçten, geleneksel bilinçten kurtulamamış, sizin entel dantel çığlıklarınızı zerre kadar anlamayan, ve sırf bu nedenle uydurduğunuz yalanlara, çarpıtmalara alet olan garibanlar diyorum. Onlar İslam denen ucubenin tecavüzüne uğramış yüzyıllar boyu...

Sonra bir deha gelmiş, Osmanlı denen ilkelliği devirmiş, yerine laik, demokratik ve özgür bir hukuk devleti kurmuş. Üstelik de tek başına.

Fakat o İslam bilinci o kadar güçlü, o kadar berbattır ki, henüz ne demokrasi, ne özgürlük ne de diğer ilerici kavramlar özümsenememiştir. Bu doğal çünkü henüz aradan 86 yıl geçti.

İşte sizler gibi arızalara rağmen o ilkelerden taviz verilmeyecek. Sizler ne sosyolojiden, ne psikolojiden, ne de diğer bilimlerden zerre kadar anlamayan, halkı okuyamayan bir avuç şeriatçı beslemesisiniz.

Onlar sizi özgürlük ve demokrasi ile vuruyor, kendi sapık sistemlerini misler gibi oturtuyor.

Size bir gram akıl yok, kendi kuyunuzu kendiniz kazıyorsunuz.

Bence en önce sizler korkmalısınız.

Doğruları olmayanları kimse sevmez, saygı duymaz, en önce harcanacaklar listesinin başını çeker onlar.

Ateist olup da AKP'yi savunan bir insan, önce AKP'li dincilerin gazabına uğrayacaktır.

Kendi ilkeleri olmayana neden güvensin?

Ateist olup da şeriatçı olduğunu haykıran bir partiyi destekleyen adam, beş para etmez adamdır.

Bir insan kendisiyle bu kadar çelişmez. Bu tür insanlar makbul değildir, hiçbir yerde saygı ve kabul görmeyeceklerdir.

Öncelikle Ateistforum'da.

O yüzden savunamayacağın laflat etmeyeceksin. Senin o yazdıklarının hiçbirisi benim savunduğum şeyler değil.

Örnek verdiğin o isimler de ilkesiz, satılık, cemaatlerle işbirliği halindeki satılık ahlaksızlardır.

Ahmet Altan açıkça sapıktır.

"Annemizle, kızkardeşimizle neden yatmayalım ki, bunu nesi kötü? İnsanlar hayvanlarla da seksüel ilişki kurabilmelidirler. İstediğini yapamayan insana acırım" diyen bir sapık.

Getirmiş de bana Ahmet Altan'ı örnek veriyor..

Arıca şu anda özgürlük, demokrasi vs. de yok! Açıkça polis devleti var! Herkes dinleniyor, herkes sindiriliyor, azıcık ses çıkaran karga tulumba içeri tıkılıyor!

Gidip bu yalanları bir avuç satılık döneklere anlatın!

Sitelerde Paylaş

Tamam ben çözdüm olayı. Akp den önce demokrasi hukuk vardı???? AKPden sonra yok oldu gitti????

Tekrar ediyorum. Çözüm öneriniz nedir???( Ciddi anlamda çok merak etmekteyim.) Sosyolojik, Psikolojik, Antropolojik, Felsefi, Sisyaset bilimi or ikdisadi anlamda or teolojik anlamda her türlü çözüm önerinizi okumak istiyorum. Walla bunları anlayacak kapsite var bende... <_<

Sitelerde Paylaş

Tamam ben çözdüm olayı. Akp den önce demokrasi hukuk vardı???? AKPden sonra yok oldu gitti????

Tekrar ediyorum. Çözüm öneriniz nedir???( Ciddi anlamda çok merak etmekteyim.) Sosyolojik, Psikolojik, Antropolojik, Felsefi, Sisyaset bilimi or ikdisadi anlamda or teolojik anlamda her türlü çözüm önerinizi okumak istiyorum. Walla bunları anlayacak kapsite var bende... <_<

Tek kelime ile ben özetleyim çözüm yolunu...

Başka hiç bir şeye gerek yok..

Laiklik........

Bu zeminde kelimenin tam anlamı ile laikliği uygularsak, başka hiç bir yeniliğe gerek yok..

Sitelerde Paylaş
Arıca şu anda özgürlük, demokrasi vs. de yok! Açıkça polis devleti var! Herkes dinleniyor, herkes sindiriliyor, azıcık ses çıkaran karga tulumba içeri tıkılıyor!

Gidip bu yalanları bir avuç satılık döneklere anlatın!

Polis devletinin temellerini S.Demirel Tansu Çiller'e attırmıştır,amaçları askeri müdahelelere karşı polis gücü kurmaktır,TSK uyanmış ve Özel Tim vs'nin önünü kesmiştir,gömülü bulunan silahların hemen hepsi Emniyetindir,Taraf gazetesinde yazanlar arsında bile minimum 2 emniyetçi biliyoruz,FG cemaati en kuvvetli örgütlenmeyi emniyette yapmıştır,bütün alt yapıyı FBI sağlamıştır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...