Jump to content

Entel Dantel Geçinen Atatürk Düşmanları..

Recommended Posts

kahrolsun şeriat, kahrolsun liberalizm, kahrolsun stalinizm, kahrolsun kemalizm.. geri kalanlar da kahrolsun.. oldu mu?? al birini vur öbürüne..

lan dingil şeriatle stalinizm aynı kefeye koydun hadi Atatürkü ne bulaştırıyorsun,asıl seni alıp duvara varmak lazım

Sitelerde Paylaş
  • İleti 93
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Atatürk'le Apo'yu bir tutan ve her fırsatta açıkça PKK savunuculuğu yapan bu üyenin, bu iletiden sonra kesinlikle atılması gerek.

bak şimdi iletiyi raporlayacağım.

admin veya mod hiçbirinin zerre şeyinde olmayacak.

seyitrıza bir hafta içinde forumdan atılmayı başarabilirse bende en adi şerefsizim.

.ah atarlar seyitrızayı,işlerine gelmiyor neferkamini ırkçılıktan attıkları gibi seyitrızayı kürtçülükten atmak.

çünkü seyitrıza kahramanca yazıyor,kahraman kürt devrimcisi o.

seyitrıza atılırsa sitenin kapanma korkusundan atılır,kürtçülük ve pkk yandaşlığı yaptığı için atılmaz.tıpkı Atatürk'e söven bir üyenin sitenin kapanma korkusu dolayısı ile mesajlarının silinmesi gibi,yoksa deicide için onlar düşünce özgürlüğü.

düşünce özgürlüğü var,pkkyı savunma hakkı yok mu diyecek şimdi deicide.

özgürlüğün taaa ... yeter lan böyle özgürlüğün

Sitelerde Paylaş

Kimdi hatırlamıyorum? ama bir üye bunu ısrarla söylerdi galiba bir bir buçuk sene önce,neyse hiç bir şey için geç değildir,

birazdan demokrasi havarileri üşüşür.

Ben bunu daha önce attım, cezalar verdim vs.. Hatta bir yerde "IFeelGoodfoby"si olduğunu yazmış geçenlerde..

Utanmadan gelip gelip aynı pislikleri yazıyor işte.

Evet, çok önemli değil; yine atılabilir. Artık yeter hatta.

Sitelerde Paylaş

lan dingil şeriatle stalinizm aynı kefeye koydun hadi Atatürkü ne bulaştırıyorsun,asıl seni alıp duvara varmak lazım

dingil sensin.. atatürk diyen oldu mu.. kemalizm diyorum.. aradaki farkı bilmiyorsan senin sorunun...

ha atatürkün de tartışılır yönleri var.. hiç hazzetmediğim şeyler söylemiş ve yapmıştır.. ayrıca tartışılır.. o ayrı..

Sitelerde Paylaş
Ben bunu daha önce attım, cezalar verdim vs.. Hatta bir yerde "IFeelGoodfoby"si olduğunu yazmış geçenlerde..

bunu atmak yetmez bunun gibileri de atmalı toptan blok halinde.

Sitelerde Paylaş

eskiden Adolf Hitler'in bu sözünü okumuştum;

''Düşünce özgürlüğü tüm kötülüklerin anasıdır.''

dedim ya bu ne manyak adam,gerizekalı mıdır nedir,bu kadarda aptal olmaz,hatta arkadaşlarıma falan söylemiştim bayağı gülmüştük kahkahalarla.

şimdi sorgulamaya başladım bu sözü.

nasıl bir düşünce özgürlüğünün istendiğine bağlı olarak düşünce özgürlüğü gerçektende böyle galiba.

özür dilerim sayın Adolf Hitler,dalga geçtiğim için...

Atatürk'e sövülsün,adamlar kürdistanı savunsun,kürt milliyetçiliği yapsın,kürtçülük yapsın,milliyetçilik karşıtı sosyalistler kürt milliyetçiliğine katılsın,bireyci liboşlar kürtleri yüceltsin,kürtçülüğün arkasında olduğunu açıkça belirtsin.

pkk savunulmaya devam etsin,buraya gelip hala pkk savunulsun,devlete,ülkeye hakaret edilsin.

türküm demek ırkçılık sayılsın,kürdüm demek adamın deme özgürlüğü var diye alkışlansın,kahraman cesur densin.

Türkiye ve Atatürk dediğin an pis faşist diye ilan edil.

ve sonra demokrasi,özgürlükten yakın.

ben bu ülkede azınlığım arkadaş,Atatürk'ümü,ülkemi sevemiyorum,beni faşist ilan ediyorlar.

daha ne özgürlüğü,bu hale bile geldiysek siz hala neyin özgürlüğünü istiyorsunuz,doymadınız mı lan hayvanlar !

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ulan terbiyesiz hayatında kaç kere kürt milliyetçiliğini kürtçülüğü eleştirdin türk milliyetçiliğini eleştirdiğin kadar tarihin en ünlü kürtçülerini kürt milliyetçilerini havaya kaldırıyorsun kürtçe şeyler yazıp kürtçü yandaşlığı yapıyorsun kürtçülüğü duygusal hale getirmeye çalışıyorsun daha neyi yapacaksın !!!

benim kızdığım hala kürt milliyetçisiyim dememen.

kürtlerin kürtçü hareketlerini destekliyor havaya giriyorsun bunları övdüğün kadar Atatürk'ün emperyalizme verdiği savaşı ne kadar övdün lan !

güya Atatürk emperyalistlerle iş birliği yapmış.

seyitte ingilizlere mektup gönderip onlardan yardım istememişti zaten.

yalan söylemeyi bırakırsan düşüncene saygı duyacağım.

ama bunu sosyalizm adı altında yaparsan sana en ağır hakaretleri etmeye devam edicem.

Anlamakta zorlanıyormusun.Yukarda yazdıklarından benimle alakası olan tek şey imzamda Kürtçe bir şiir olması.Eğer Kürtçe'ye tahammül edemiyorsan bu senin sorunun benim değil.Şunuda bilgi olsun diye söyleyeyim ki yaptığın hatayı anlayasın.İmzamdaki şiir dünyada henüz milliyetçilik diye bir akımın olmadığı dönemde yaşamış olan Ehmede Xani'ye ait.

Birde sosyalizm arkasına saklanıyormuşum aslında başka bir düşünceye sahipmişim gibi bir izlenim yaratmışsın.Bir zamanlar Seyit Rıza'yı yere göğe sığdaramayan kemalist-sosyalistlerle beni karıştırma.Anlaşılan o ki hakkımda sadece önyargıya sahipsin tanımıyorsun beni.

Sitelerde Paylaş

Bırakın atılmasın yahu!

Onlar lazım!

Onlar böyle saçmalamasa, biz gerçekleri kime anlatacağız?

İşte bir Seyit Rıza tutturmuş gidiyorlar.

Gelsinler hadi anlatsınlar kimmiş bu adam, ne yapmış?

Bir uydurma lafını alıyor önder yapıyorlar çapulcuyu.

İpini kendi çekmiş diye kahraman ilan ettiler eşkiyayı.

Binlerce intihar eden insan var, onlar daha kahraman öyleyse.

Çünkü isteseler yaşayacaklar, öldürecek olan da yok onları.

Sitelerde Paylaş

sen iki kelimeyi bir araya getir de öyle konuş burada,bak nasıl çözüldün Atatürkün de sevmediği yönü varmış biz de aynısını ima ettik zaten

ne diyosun sen be.. bunlar benim hep söylediğim şeyler.. sen yeni görüyorsan al duvara as..

hala tanrı manrı diye geveleyen bir insansın sen.. senin yetmez seviyen...

Sitelerde Paylaş
ne diyosun sen be.. bunlar benim hep söylediğim şeyler.. sen yeni görüyorsan al duvara as..

hala tanrı manrı diye geveleyen bir insansın sen.. senin yetmez seviyen...

sen anladığın işlere bak hawking te tanrı diyo,dawkinste ,einstein da yani bu biraz seviye meselesi korkma tanrı demekle ateistliğin namusu bozulmaz

Sitelerde Paylaş

Anlamakta zorlanıyormusun.Yukarda yazdıklarından benimle alakası olan tek şey imzamda Kürtçe bir şiir olması.Eğer Kürtçe'ye tahammül edemiyorsan bu senin sorunun benim değil.Şunuda bilgi olsun diye söyleyeyim ki yaptığın hatayı anlayasın.İmzamdaki şiir dünyada henüz milliyetçilik diye bir akımın olmadığı dönemde yaşamış olan Ehmede Xani'ye ait.

Birde sosyalizm arkasına saklanıyormuşum aslında başka bir düşünceye sahipmişim gibi bir izlenim yaratmışsın.Bir zamanlar Seyit Rıza'yı yere göğe sığdaramayan kemalist-sosyalistlerle beni karıştırma.Anlaşılan o ki hakkımda sadece önyargıya sahipsin tanımıyorsun beni.

aslında o işin tuzu biberiydi,ben senin kürtçülüğü eleştirdiğini görmedim,bu başlıkta yazdıklarına dayanarak söylüyorum senin için seyit rıza devrimci bir kahramandır,devlete karşı gelmiştir,aferimdir ona,cesurdur,yüreklidir vs.

eminim televizyonlarda kürtlerin kürtçü eylemlerini görünce duygulanıyorsun,yürüyün be koçlarım diyorsun,hatta ve hatta hadi beyler başaracağız diye gaza geliyorsun.

sonra gelip burada milliyetçiliği eleştiriyorsun.

beni diğer yazdıkların ilgilendirmiyor,kurunun yanında yaşta yanar hesabı bu başlıkta yazdıkların bunu ifade ediyor benim için.

seyit rızayı kuyruğuna basılmış kedi gibi anormalce savunmaya çalışmanın bir açıklaması yok.

Sitelerde Paylaş

vaya anasını ilkokulda bize bunu içki diye yutturmuşlardı.

haksız olacağı yerde adolf hitleri haklı çıkarıyorlar malesef.

şu durumda adolf hitler haklıdır bu sözünde,ben ne kör bir herifmişim ki bu insanları tanımamışım,görmemişim,düşünce özgürlüğünün ne hale geldiğini anlayamamışım.

Sitelerde Paylaş

sen anladığın işlere bak hawking te tanrı diyo,dawkinste ,einstein da yani bu biraz seviye meselesi korkma tanrı demekle ateistliğin namusu bozulmaz

sen de einsteinın ateist olduğundan habersizsizn demek.. seviyen yetmez derken haklıymışım...

senin gibi çok var forumda..

Sitelerde Paylaş

bu baslıga hıc bırseyı ben sokmadım

ya tamam arada uc bes kucuk var da bu yası gecmıslere ne oluyor cocuk gıbı tepkıler :D

yeter artık bu baslıga hıc bır sıyası dusunceyıde ben sokmadım gunah kecısımı arıyor arıyorsunuz :D

valla ya ben cok zekıyım sızı ıstedıgım sekılde yonlendırebılıyorum yada sız cok ahmaksınız benım sozlerımle sekıllenıyorsunuz

ozgur dusunce ozgur dusunce dıye haykırırsınız benım dusuncelerımın ozgurluge yerı yok cunku aykırı dusunuyorum degıl mı

eee tabı ozgur dusunebılmek ıcın oguz ıfeelgood vahsı gıbı mı olmalıyım :D

ozgur dusunceyı sız cogunlugun uymak zorunda oldugu dusunce kalıbı oldugunu mu sanıyorsunuz

dınlerden ınsanları ozgurlestırmeye calısan ateıstlere bak :D komık ve acınası haldesınız

tarihinde seyitriza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
sen de einsteinın ateist olduğundan habersizsizn demek.. seviyen yetmez derken haklıymışım...

senin gibi çok var forumda..

benimle sorunun varsa git açtığım başlıklara cevap yaz,ben senin seviyeni biliyorum çukurun tekisin,burayı daha fazla sabote etme hadi yaylan.

Einstein de ateist değil panteist olsa gerek

Sitelerde Paylaş

benimle sorunun varsa git açtığım başlıklara cevap yaz,ben senin seviyeni biliyorum çukurun tekisin,burayı daha fazla sabote etme hadi yaylan.

Einstein de ateist değil panteist olsa gerek

öyle mi gerek dersin?? kafanda bilgi olmayınca başka yerinden atarsın böyle..

sen benim muhatabım olamazsın.. ilk mesajı sen yazdın ben de cevap verdim..

artık yazma bana hitaben bişey.. bu seviyeden okuyamıyorum yazdıklarını...

Sitelerde Paylaş

Bak Marcos, 2. kez aynı şeyi yazıyorsun.

Hiçbir Kemalist-sosyalist Seyit Rıza gibi bir feodal eşkiyayı yüceltmez.

Bunu yapanlar Kürtçülerdir ve Alevileri aldatanlardır.

Sen hatırladığım kadarıyla Tunceli'deydin bir dönem.

Bu konuları çok daha iyi bilmen gerekir.

Oradaki Türkmen Alevileri, Zazaları ve Kürt Alevileri de birbirinden ayırabilmen gerekir.

Ayrıca tehcir sonrası Ermenilerin önemli bir kesiminin Dersim'e sığındığını, kimisinin Kürt Aleviler içinde kimlik değiştirdiğini de duymuş olman gerekir.

Biz bugün gözümüzün önünde ceryan eden komploları bile göremeyenlere şahidiz.

Kaldı ki geçmişte Hatay, Musul-Kerkük meseleleri nedeniyle İngilizlerin kışkırttığı, Türk ve türkiye düşmanlarının başını çektiği, reformları ve devrimleri bahane ederek ayaklanan çapulcuların gerici feodal isyanlarının nasıl allanıp pullanarak, nasıl bire bin katıp abartılarak servis yapıldığı açıkça ortadadır.

Evlad-ı Kerbela'yım diyenlere sahip çıkanların, diğer taraftan Kerbela'yı da, Ali'yi de kabul etmediğini çok iyi biliyoruz. Bunları senin de duymuş olman gerek.

Bu gerçekleri gizlemek dürüst olana yakışmaz.

Sanalda açık olamazsa bir insan reelde nasıl olsun?

Halen Tunceli'deyim Pante Cumhurbaşkanı geldiğinde de Onur Öymen'in talihsiz açıklamalarında da Tuncelideydim.On yılı aşkın bir zamandır buradayım.Hem Seyit Rıza'yı hem Mustafa Kemal Atatürkü yere göğe sığdıramadıklarına şahit olacak kadar Tuncelide yaşadım-yaşıyorum.

Senin burada yazdıklarını ben reelde hemde o devrimciler arasında dile getirdiğim için faşistlikle-ajanlıkla suçlandım.Bura insanı alevilik ile sosyalistliği, sosyalistlik ile kemalistliği birbirine karıştırır.Bura insanının kafası karışıktır birgün Türküz birgün Kürdüz der.Hem ilericiyiz çağdaşız der hemde Ali'nin aleyhine tek kelime söyle hemen sert tepki gösterir dışlarlar.Hem tüm milletler nazarımızda eşittir derler hem aleviyi sünniye yeğlerler.İsterse alevi beş para etmez sünni ise efendiden olsun.Böyledir işte Tunceli bir garip memleket.

Sitelerde Paylaş

nıye haın olsun farklı bır ulke kurma ıstegını Ataturk de etmedı mı o haın mı

Keşke kurulsa, sizden çok biz seviniriz, bıktık çünkü pisliklerinizden, hem bizim lehimize olur.

Sen ve senin gibiler de birbirini yer, çocuk kesmece, havaya uçurmaca, mayın döşemece oynar, uyuşturucu ticareti yaparsınız.

Çoçuk katilleri insansa biz değiliz.

Aha da harita,

http://img685.imageshack.us/i/post21188930159.gif/

Sitelerde Paylaş

Keşke kurulsa, sizden çok biz seviniriz, bıktık çünkü pisliklerinizden, hem bizim lehimize olur.

Sen ve senin gibiler de birbirini yer, çocuk kesmece, havaya uçurmaca, mayın döşemece oynar, uyuşturucu ticareti yaparsınız.

Çoçuk katilleri insansa biz değiliz.

Aha da harita,

http://img685.imageshack.us/i/post21188930159.gif/

beşik kertmesi yapıcaklar,

kanlılarını vuracaklar,

sülo oğullarından kemalle kaçan kızı vurup namuslarını temizleyecekler.

bide devlet istiyorlar,bi kere devlet medenilik,insanlık gerektirir bu gelenek göreneklerle nasıl bir medeni devlet kuracaklarını merak ediyorum doğrusu.

sri lanka işgal eder bunları sri lankanın mandası olurlar 2 aya kalmaz :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...