Jump to content

Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

Recommended Posts

Liberallere saldıran başlıkları Satsuma ve hatta Hacı her Allahın günü açmıyor muydu? Mevzuları biz açmadık ki. Ne diye bizi suçluyorsun?

Aynen, başlıkları açan sizlersiniz, insanlara sataşan, hakaret eden sizlersiniz. Hem suçlu hem güçlü dediklerine mükemmel örnek bunlar işte Ludwig.

Bu arada imzandaki kitap en sevdiğim kitaplardandır, Friedman büyük adam.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 169
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sen susta müvekkilin konuşsun bi,sana alıntı yapmadım o mesajı.

farkındaysan sizin ideolojinizle uğraşılmıyor bu başlıklarda,sizin her allahın günü atatürkle ilgili başlık açma hatta atatürkle alakası olmayan başlıklara bile atatürkü sokma eylemlerinize etki-tepki olarak her allahın günü böyle başlıklar açılıyor.

şeriatçıları destekliyorsunuz,elin deli nurcusunu destekliyorsunuz,dini bayramlarda ortalıkta gözükmüyorsunuz,dinlere tek laf etmiyorsunuz,dinlerle ilgili başlığa tek mesaj atmıyorsunuz,işiniz gücünüz atatürkle.

bu yüzden size şeriatçı diyoruz.

ya bi çıkarınız varda şeriatçılarla işbirliği yapıyorsunuz ki bu ihtimali düşünemiyorum bu kesin ki siz şeriatçı nurcuların tekisiniz.

hemde liberal.

Atatürk konusunda açtığım başlıklara falan bir tane örnek getirsene. Ya da şeriatçıları, nurcuları falan desteklediğim bir mesajımı getir.

Sitelerde Paylaş

Atatürk konusunda açtığım başlıklara falan bir tane örnek getirsene. Ya da şeriatçıları, nurcuları falan desteklediğim bir mesajımı getir.

sen değil müvekkilin deli saidi çok sever.

şeriatçılarında özgürlüğü olduğunu söyler.

şerefsiz haysiyetsiz değilse gelsin buraya bunlar doğru desin.

yoksa mesajlarını ben çıkartırım.

senden şüphelendiğim başlık ve mesajlarıda yayınlayacağım,merak etme,sen fazla yapmıyorsun ama müvekkilin çok yapıyor bunları.

Sitelerde Paylaş

Aynen, başlıkları açan sizlersiniz, insanlara sataşan, hakaret eden sizlersiniz. Hem suçlu hem güçlü dediklerine mükemmel örnek bunlar işte Ludwig.

Bu arada imzandaki kitap en sevdiğim kitaplardandır, Friedman büyük adam.

Ewet Asturcuğum. Hem büyük bir ekonomist hem de özgürlüğün büyük bir savunucusu ve filozofu.

Forumumuzdaki gençler komunist anarşist falan tarzı aptal şeylerin peşinde koşacaklarına bu büyük insanın kitabını alıp okurlarsa daha faydalanırlar görüşündeyim.

Sitelerde Paylaş

Ewet Asturcuğum. Hem büyük bir ekonomist hem de özgürlüğün büyük bir savunucusu ve filozofu.

Forumumuzdaki gençler komunist anarşist falan tarzı aptal şeylerin peşinde koşacaklarına bu büyük insanın kitabını alıp okurlarsa daha faydalanırlar görüşündeyim.

yürü ordan ikiyüzlü nurcu !

yiyosa söylesene buradada o deli said hakkında söylediklerini

neymiş deli said barışçılmış,çok iyi bir müslümanmış,keşke her müslüman onun gibi olsaymış,kimi yediğini zannediyosun lan sen ?

Sitelerde Paylaş

senden şüphelendiğim başlık ve mesajlarıda yayınlayacağım,merak etme,sen fazla yapmıyorsun ama müvekkilin çok yapıyor bunları.

Çocuğum Nurcular sana ne yaptı? Başına kötü işler mi geldi ışıkevinde? Niye böyle hiddetlisin?

Sen gidip bayrak mitingine falan katılsana. Burda bizle ne uğraşıyon?

Hadi hep beraber: ÇIKTIIK AÇIIK ALINLAAAA

Sitelerde Paylaş

Çocuğum Nurcular sana ne yaptı? Başına kötü işler mi geldi ışıkevinde? Niye böyle hiddetlisin?

Sen gidip bayrak mitingine falan katılsana. Burda bizle ne uğraşıyon?

Hadi hep beraber: ÇIKTIIK AÇIIK ALINLAAAA

anlaşıldı sen çıkıp deli saidi seviyorum demiceksin,senin mesajlarını buraya koymayan en adi şerefsizdir,utanmaz arlanmaz daha geçen gün deli saide övgüler diziyordun,yine dizsene,diz ulan tribünlere oynayacağına uğraştırma beni !

Sitelerde Paylaş

Sevmek ayrı şey, İslam'ın belli yorumlarının diğerlerine nazaran daha az şiddet içerdiğini ve daha az zararlı olduğunu söylemek ayrı şey. Ben de nurcuları vahhabilere yeğlerim, ama sever misin dersen ikisinden de haz etmem.

Bu arada şeriatçıların da hak ve özgürlükleri var, insan hakkı öyle bir şey ki, sadece senin işine gelen insanların değil herkesin hakları var.

Yayınla bakalım mesajlarımı, nasıl bir yalancı olduğunu hep beraber görelim. Gestapo havalarına mı girdin ne yaptın belli değil, şüphelendiği mesaj ve başlıklarımı yayınlayacakmış, sanki gizli benim yazdıklarım.

Sitelerde Paylaş

anlaşıldı sen çıkıp deli saidi seviyorum demiceksin,senin mesajlarını buraya koymayan en adi şerefsizdir,utanmaz arlanmaz daha geçen gün deli saide övgüler diziyordun,yine dizsene,diz ulan tribünlere oynayacağına uğraştırma beni !

Evladım sen niye böyle ateşlisin? Bu ne hiddet bu celal?

Biraz sakinleş.

"Deli" Said'le falan olayın ne alakası var?

Astur da ben de ateistiz. Hem olmasak bile senden mi saklayacaz? Sen ne diye heyecanlanıyorsun böyle?

Relax çocuğum. Take it easy.

Sitelerde Paylaş

Bu arada şeriatçıların da hak ve özgürlükleri var, insan hakkı öyle bir şey ki, sadece senin işine gelen insanların değil herkesin hakları var.

tamam bende şeriatçıyım,atatürk şeriatçıyısım,ülkeyi nutuk ile yöneticem ülkeyi atatürkçü olmayanları asıcam,şimdi ... susup gidicek misin ? bende özgürüm sonuçta,onlara özgürlük varda bize özgürlük yok mu ?

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Lütfen hakaret etmeyin.
Sitelerde Paylaş

Sevmek ayrı şey, İslam'ın belli yorumlarının diğerlerine nazaran daha az şiddet içerdiğini ve daha az zararlı olduğunu söylemek ayrı şey. Ben de nurcuları vahhabilere yeğlerim, ama sever misin dersen ikisinden de haz etmem.

Yayınla bakalım mesajlarımı, nasıl bir yalancı olduğunu hep beraber görelim. Gestapo havalarına mı girdin ne yaptın belli değil, şüphelendiği mesaj ve başlıklarımı yayınlayacakmış, sanki gizli benim yazdıklarım.

Ya çok komik velet bu, Asturcuğum. Akşam akşam çok eğlendim :)

Şüphelendiği mesaj ve başlıklar varmış. Çok hoş ya :)

Gestapo :D

Sitelerde Paylaş

Kimin deşifre olduğunu görüyoruz. Kafes rezaleti günbegün ortaya çıkıyor. Eğer doğruysa Atatürk'ün devrimlerinin koruyucusu güzel ordumuzun nacizane bazı üyeleri Koç Müzesinde ilkokul öğrencilerini ufak parçalarına ayırma yöntemiyle ülkemizi şeriattan kurtarma planları yapmışlar. Bir de gayrimüslim vatandaşlarımıza güzellikler yapma planları var. Bunlarla da gurur duyuyor musun?

ÇIKTIIIK AÇIIIK ALIIINLAAAAA......

SALLA BAYRAĞIN, SALLA BAYRAĞIN GAVURA!!!!

Zaman gazetesi okumaktan iyice beynin sulanmış senin.

Taraf okurken bile bundan daha iyiydin.

Sitelerde Paylaş

tamam bende şeriatçıyım,atatürk şeriatçıyısım,ülkeyi nutuk ile yöneticem ülkeyi atatürkçü olmayanları asıcam,şimdi susup .iktir olup gidicek misin ? bende özgürüm sonuçta,onlara özgürlük varda bize özgürlük yok mu ?

Senin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz zaten.

Senin kafan belli ki hak-özgürlük olayını basmıyor, sana şu videoyu vereyim bakalım faydası olacak mı:

http://www.jonathangullible.com/PoL/philosophy_of_liberty.swf?language=Turkish

İlkokuldan beri şey derler ya, özgürlüklerimiz başkalarınınkileri sınırladığımız noktada biter, öyle düşün olayı.

Sitelerde Paylaş

Take it easy.

兒子的婊子

al çevir bunuda,

bak ipucu veriyorum 4 kelime.

hala söylediklerim doğru demiyorsun,konuyu geçiştiriyorsun,tribünlere oynuyorsun,gerizekalı,seninle işemeye gidenin aklından şüphe ederim.söylediklerin birbirini tutmuyor,lisedeki şımarık çocuklardan farksızsın.

Sitelerde Paylaş

Zaman gazetesi okumaktan iyice beynin sulanmış senin.

Taraf okurken bile bundan daha iyiydin.

Cumhuriyet mi okusun? :D

Hoş ben arada Cumhuriyet de okuyorum, değişiklik oluyor.

Sitelerde Paylaş

İlkokuldan beri şey derler ya, özgürlüklerimiz başkalarınınkileri sınırladığımız noktada biter, öyle düşün olayı.

yani biz şeriatçılara özgürlük verelim,parti kursunlar,oy falan atalım onlara,buraya kadar tamam özgürlük.

herifler sanki önceden demokrasi getiricem diyorda dinsizleri asacam demiyor daha ne özgürlüğünden bahsediyorsun.

heriflerin şeriat getirmesini sağlayana kadar onlara özgürlük var sonra karşı çıksan nolur karşı çıkmasan nolur.

görünen köye klavuz istiyorsun yetersiz astur seni.

Sitelerde Paylaş

yani biz şeriatçılara özgürlük verelim,parti kursunlar,oy falan atalım onlara,buraya kadar tamam özgürlük.

herifler sanki önceden demokrasi getiricem diyorda dinsizleri asacam demiyor daha ne özgürlüğünden bahsediyorsun.

heriflerin şeriat getirmesini sağlayana kadar onlara özgürlük var sonra karşı çıksan nolur karşı çıkmasan nolur.

görünen köye klavuz istiyorsun yetersiz astur seni.

Hani nerede şeriatçılar? AKP mi asacak milleti? Şeriat mı geliyor? Paranoya bunlar. Ne gelmez şeriattır, ben ufacık çocuktum o zaman da şeriat geliyordu, bugün hala geldi geliyor. 28 Şubat geyiklerini ısıtıp ısıtıp önümüze koymayın.

Sitelerde Paylaş

TÜÜÜÜRKÜÜÜÜÜN CUMHUUURİYETİİİİİ

GÖÖÖÖÖÖĞSÜMÜÜÜÜÜÜZ DUNÇ ZİPERİ!

bu herifin şımarık lise çocuklarından farkını gösterene madagaskar yolculuğu.

bunu hani hedefe top atıyorsun tahta çekiliyor adam suya düşüyor ya oturt oraya sabah akşam eğlen,anca o işe yarar.

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...