Jump to content

Forum giderek kemalist foruma dönüşüyor.

Recommended Posts

Atatürk'e ve atatürkçülere kim sövdü? Bir kaç tane alnıtıyla bunu ispatlasana. Söylediklerin doğruysa onlarıda illa ki doğru bulmuyorum. Çifte standart uyguladığım kanısına nerden kapıldın anlamadım?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 144
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Atatürk'e ve atatürkçülere kim sövdü? Bir kaç tane alnıtıyla bunu ispatlasana. Söylediklerin doğruysa onlarıda illa ki doğru bulmuyorum. Çifte standart uyguladığım kanısına nerden kapıldın anlamadım?

Aşağıdakileri sen burada yayınladın mı yayınlamadın mı?

Atatürk'e kişisel olarak bir sözüm yok, yaptıkları zamanına göre doğru ya da yanlıştı bunları tartışma amacında da değilim.

Sadece bir şeye dikkat çekmek istiyorum, forum giderek kemalist foruma dönüşmeye başladı. Kemalist arkadaşlara bir lafım yok, düşüncelerini elbette ki dillendirecekler ama düşüncelerini dillendirirken takındıkları doğmatik tavır ve ifade özgürlüğünü engelleyici davranışları sıktı artık. Bazı üyeler Atatürk'ü tartışmasız kabul edeceksiniz tarzından, sanki şeriat kanunuymuş gibi şeyler ileri sürmeye başladılar ve Atatürk'ün artık putlaştığını görmeye başladık. Atatürk'ün sizin putunuz olmasına bir diyeceğim yok, elbette kişisel tercih meselesi ama artık dayatmayı bırakın.

Bu davranışlarda bulunan bütün üyeleri kınıyorum. Lütfen kendinize geliniz...

Bu şizofrenik bir ifade.

Burası forum. Kİmse senin ifade özgürlüğünü engelleyici davranışlar sergileyemez.

Bu absürd bir iddia. Senin aklın yok mu? Kendini savunamaz mısın?

Kemalizmi savunanlar kadar senin de aklın olmalı ki burada yazabiliyorsun.

Hem onların Kemalist olma özgürlüğünü kabul ediyorsun, hem de onlara bunları yazıyorsun.....

Umarım içine düştüğün çelişkiyi anlarsın.

Üstelik kendi fantezine göre bunları yapanları kınıyorsun...

Ve onların kendilerine gelmeye davet ediyorsun...

Yerinde olsaydım konuyu izlemekten vazgeçerdim.

Bir hata yapmışsın madem.. Sus birader. Ne diye üstüne üstüne gidiyorsun.

Sitelerde Paylaş

Hacı, yine ortaya bir şey koymaktan aciz olduğunda, kişisel hakaretlere başvurma kronik durumun devam ediyor. Aklım var kendime saklıyorum, seninle paylaşmak zorunda mıyım? Başlığı daha yeni okumuş gibi alıntı eski yazıya takılıp alıntı yapıyorsun, demek ki önceden okumadan sallıyordun.

Kimse senin ifade özgürlüğünü engelleyemez, diyorsun eminmisin? O zaman o savurduğun tehditler neydi ha? O yapıştırdığın adi yaftalar neydi?

Kendimi savunma ihtiyacı neden duyayım ki? Olayı kişiselleştiren sensin, bu da senin don kişot vari yeldeğirmenlerini, dev sanıp saldırmana, örnek, kimmiş fantazi dünyasında yaşayan?

Sus diyorsun, nerde susup nerde konuşacağımı şimdiye kadar sana sormuş olsaydım bu başlığı bile açmamam lazımdı.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...