Jump to content

GEÇİCİ OLARAK UZAKLAŞTIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • İleti 281
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Bir gun uzaklastirma mi?...

Siz boyle ahlaksiz bir adama daha ne kadar tolerans taniyacaksiniz...

Actigi tum basliklar, yaptigi tum yorumlar ne denli patolojik bir psikolojiye sahip oldugunu gosteriyor zaten...

Forumu eger kurtarmak istiyorsaniz bu tur kirlilikleri temizleyin...

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Şu Konuda: http://www.ateistforum.org/index.php/topic/63816-muhammedin-yanlyth-alyntylary/

dindarr'ın konuyu saptırmak için nasıl ad hominem yaptığını ve kıvırdığını görüyorsunuz.

Bunu hep ve sürekli yapıyor çünkü verecek bir cevabı yok. Bu adam diğer konularda da cıvık cıvık mesajlar atmakta:

Beni hrstiyan olmakla suçlayıp aklınca konudan kaçacak ve konuyu sabote edecek bu kişinin yönetim tarafından gerekli yaptırımı almasını istiyorum.

tarihinde Tanah-Gospel Theologist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Lütfen ilgili mesajların linklerini yapıştırın bakalım.

konu başlığı bu: http://www.ateistforum.org/index.php/topic/63798-onlar-gercek-ateist-dedhil/page-2#entry1335423

özür dileyerek söylediklerini alıntılıyorum: "Yani kuranin tanrisi varolsa bile sikimi yer anca. Yuzune flan attiririm. Anca okadar"

eğer verdiğim cevabı ve onun yanıtlarını da okursanız, kibarca kullandığı dille ilgili tavsiyede bulunduğumu ve üyenin saldırganca savunmaya geçtiğini görebilirsiniz.

teşekkürler

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...