Jump to content

GEÇİCİ OLARAK UZAKLAŞTIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

• İleti 281
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

doodslag forumu tehdit ettigi icin tarafimdan 72 saatligine uzaklastirilmistir. Her ne kadar bu forumun moderasyon islerine karismiyor olsamda, bu forumun ehemniyeti acisindan gordugum yerde mudahele ederim, ediyorum ve ettim. Forumun kurallarini anlamak ve dinlemek istemeyen bu uyeyi gecici sure uzaklastirdim. Fakat forumun ehemniyetini tehdit etmesi sebebi ile forumdan atilmasi icin de yonetime basvuruda bulundum. Artik hakkinda hayirlisi....

Sitelerde Paylaş

doodslag forumu tehdit ettigi icin tarafimdan 72 saatligine uzaklastirilmistir. Her ne kadar bu forumun moderasyon islerine karismiyor olsamda, bu forumun ehemniyeti acisindan gordugum yerde mudahele ederim, ediyorum ve ettim. Forumun kurallarini anlamak ve dinlemek istemeyen bu uyeyi gecici sure uzaklastirdim. Fakat forumun ehemniyetini tehdit etmesi sebebi ile forumdan atilmasi icin de yonetime basvuruda bulundum. Artik hakkinda hayirlisi....

Doodslag 24 saat uzaklaştırmayla uyarıldığı halde geri döner dönmez forum kurallarını ihlal etmeye ve hakaretlerine devam etmiştir. 72 saat süreyle tekrar uzaklaştırılmıştır. Geri döndüğünde ihlallerine ve hakaretlerine devam ederse süresiz uzaklaştırılacaktır.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...