Jump to content
Rochader

GEÇİCİ OLARAK UZAKLAŞTIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

Kardan Adam sinirlerine hakim olamayıp hakaret ve uygun olmayan dil kullanımı tercih ettiğinden forumdan 2 gün uzaklaştırılmıştır..

Umarım aramıza sakinleşmiş olarak döner

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Müred ve muadh nikli kişiler "cinayet mevzuları ve ırkçılık" yaptıkları için birer gün uyarı amacıyla forumdan uzaklaştırılmışlardır. Benzer sapıklıkları bir kere daha gösterirlerse forumdan tamamen atılacaklardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

xseddx adlı üye cinayet ayetleriyle ilgili tartışırken dozu biraz aşmak nedeniyle forumdan bir gün (24 saat) uzaklaştırılmıştır. Tekrarı halinde üyeliği sonlandırılacaktır, umarız bundan böyle şeriatçı takımının gazına gelmeden evvel tekrar düşünür.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

doodslag forumu tehdit ettigi icin tarafimdan 72 saatligine uzaklastirilmistir. Her ne kadar bu forumun moderasyon islerine karismiyor olsamda, bu forumun ehemniyeti acisindan gordugum yerde mudahele ederim, ediyorum ve ettim. Forumun kurallarini anlamak ve dinlemek istemeyen bu uyeyi gecici sure uzaklastirdim. Fakat forumun ehemniyetini tehdit etmesi sebebi ile forumdan atilmasi icin de yonetime basvuruda bulundum. Artik hakkinda hayirlisi....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

doodslag forumu tehdit ettigi icin tarafimdan 72 saatligine uzaklastirilmistir. Her ne kadar bu forumun moderasyon islerine karismiyor olsamda, bu forumun ehemniyeti acisindan gordugum yerde mudahele ederim, ediyorum ve ettim. Forumun kurallarini anlamak ve dinlemek istemeyen bu uyeyi gecici sure uzaklastirdim. Fakat forumun ehemniyetini tehdit etmesi sebebi ile forumdan atilmasi icin de yonetime basvuruda bulundum. Artik hakkinda hayirlisi....

Doodslag 24 saat uzaklaştırmayla uyarıldığı halde geri döner dönmez forum kurallarını ihlal etmeye ve hakaretlerine devam etmiştir. 72 saat süreyle tekrar uzaklaştırılmıştır. Geri döndüğünde ihlallerine ve hakaretlerine devam ederse süresiz uzaklaştırılacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...