Jump to content

Evet Atatürk Benim Putumdur

Recommended Posts

Sabah Andımız ile uyanıyorum,İkindiye Bursa nutkuyla girip yatsıyı gençliğe hitabeyle kapatıyorum.

Cuma günleri Anıtkabirin önünde namaz kılıyor,Taşları öpüyor,Atatürk'den dilek dileyip ondan bir şey bekliyorum.

Günlük yaşantımda inşatatürk,Atatürk çarpar adamı,Atatürk korusun,Atatürk muhafaza,bismilatatürk,Atatürk belanı versin,Öbür dünyada Atatürk'e nasıl hesap vereceksin ? vb. kalıplar kullanıyorum.

Yatarken yatağımın başında Atatürk'e dua ediyorum,Atatürküm,sen beni,ailemi,arkadaşlarımı,sevdiklerimi koru diyorum.

Dini bayramlarımı kutluyorum.

10 Kasım'da Atatürk'ün insani bedeninin ölüp ruhani bedeninin göğe yükseldiği günde 10 kasım namazımı kılıyorum.

19 Mayıs Atatürk'ün ruhani olarak doğduğu Atamas (Christmas) gününde Anıtkabir'e gidip ayinimi gerçekleştiriyorum.

Nutuk en yukarıda durur kutsal olduğu için.

Biz inanırız ki bir kız Nutuk'u yırtmışta maymun olmuş,resimleri var.

Nutuk'u hatim ederim.

Atatürk'ün en sevdiği şarkıları kutsal sayar,Dini ayinlerde o şarkıları dinlerim.

Şimdi gelelim,Kime ne bundan ? Nedir bu putperest yakıştırması herkese ? İnanç özgürlüğü yok mu bireyselci liboşlar ?

Hepimiz inancımızda özgürüz.

Ama şimdi siz diyeceksiniz,en sevdiğim kısım,niye dinini devlete karıştırıyorsun,dinin sana kalsın devlete karıştırma,Devlet o dinle hükmetmesin vs.

Ama ben Atatürk şeriatçısıyım,Benim amacım onun getirdiği düzeni uygulamaktır,Nutuk kanunu ile hükmetmeyen Kemalist değildir,bizden değildir.

Şimdi siz şeriatçıları destekliyor,onların isteklerinin çok normal olduğunu,demokrat ortamda olduğumuzu ve onlarında şeriat isteme hakkı olduğunu savunuyorsunuz.

Bende bu düzeni korumak istiyorum,Sizde beni destekleyeceksiniz,Bizde size Nutuk kanunları ile hükmedicez,baskı yapıcaz,tek kelime etmeyeceksiniz çünkü dediğiniz gibi bu bizim HAKKIMIZ.

Hadi bakalım cevap verin şeriatçının şahidi liboşçular sizi :)

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 174
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sabah Andımız ile uyanıyorum,İkindiye Bursa nutkuyla girip yatsıyı gençliğe hitabeyle kapatıyorum.

Cuma günleri Anıtkabirin önünde namaz kılıyor,Taşları öpüyor,Atatürk'den dilek dileyip ondan bir şey bekliyorum.

Günlük yaşantımda inşatatürk,Atatürk çarpar adamı,Atatürk korusun,Atatürk muhafaza,bismilatatürk,Atatürk belanı versin,Öbür dünyada Atatürk'e nasıl hesap vereceksin ? vb. kalıplar kullanıyorum.

Yatarken yatağımın başında Atatürk'e dua ediyorum,Atatürküm,sen beni,ailemi,arkadaşlarımı,sevdiklerimi koru diyorum.

Dini bayramlarımı kutluyorum.

10 Kasım'da Atatürk'ün insani bedeninin ölüp ruhani bedeninin göğe yükseldiği günde 10 kasım namazımı kılıyorum.

19 Mayıs Atatürk'ün ruhani olarak doğduğu Atamas (Christmas) gününde Anıtkabir'e gidip ayinimi gerçekleştiriyorum.

Nutuk en yukarıda durur kutsal olduğu için.

Nutuk'u hatim ederim.

Atatürk'ün en sevdiği şarkıları kutsal sayar,Dini ayinlerde o şarkıları dinlerim.

:lol:

Vahşi Diktatör, tebrik ederim, süper bir yazı olmuş inan, okurken gülmekten yerlere yattım .

Ona buna haksızca ithamda bulunan liberallerin suratlarına tokat gibi inecek bir yazı .

Sitelerde Paylaş

Vahşi, çok şekersin.:) Dozu ayarlayınca ne güzel oluyor bak..

malum şahıslar fazla mesai yapmayınca ruh halim normal seviyeye inebiliyor ablacım agresif olmamayı başarabiliyorum :lol:

Sitelerde Paylaş

Eğer Laiklik ortadan kalkacaksa ben de Şamanist olurum..

yalnız günün belirli saatlerinde koyun kaburgası yakıp transa geçmem ve astral seyahat yapmam gerekiyor..Haliyle bunlar mesai saatleri içinde olabilir, şayet devlette memur olursam bana dini özgürlük gereği ibadet izni vermeleri gerekir..Günde 6 kez oluyor bu...ayrıca ibadet için özel bir mekan istiyorum onu da ayarlasınlar..

Liboş arkadaşlar bu sorunla da ilgilenirlerse sevinirim.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Vahşi diktatör

Adamları fena yerlerinden vuruyorsun.

Malum onların aslı Müslüman ateist liboş....

Yalnız liboş değil onlar..

Müslüman asıllı ateist liboş.

Tabii şimdi ayrıca onlar için Müslüman, ateist, şeriatçı liboş da diyebiliriz.

Onlar için putların büyük bir önemi var.

Her ne kadar İslam'a karşıyız derlerse de, putlara karşıyız demek isterler aslında..

Asıl karşı oldukları İslam değildir. Putlardır.

Sen şimdi onları can damarlarından vurdun.

Sana ben de eşlik etmek istiyorum. Bize başka putperest Atatürkçüler de katılabilir.

Anıt Kabir'deki namazları toplu namazlara çevirebiliriz. Kiblemiz Anıt Kabir olacak şekilde namaza dururuz.

Namazdan sonra Nutuk'tan ve Atatürk'ün gençliğe hitabından bazı bölümleri okuruz.

Anıt Kabir bizim yıllık hacımızı geçirdiğimiz yerdir.

Tabii orada kurban kesmeyiz. Ama Müslüman taşlarız.

Zevkle...

Güzel bir yazı olmuş. Eline sağlık.

Sitelerde Paylaş

Ülkede inanç özgürlüğü var diktatör. Sana destek veriyorum :)

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Onlar için putların büyük bir önemi var.

Her ne kadar İslam'a karşıyız derlerse de, putlara karşıyız demek isterler aslında..

Asıl karşı oldukları İslam değildir. Putlardır.

harika tespit.

zaten içlerinden biride saidi nursi barışçıldır,keşke her müslüman onun gibi olsa gibisinden şeyler yazarak niyetini belli etmiş.

onlar aynı peygamberleri gibi mekkeye girip putları kırmak isterler.

ama bu sefer kırmaya çalıştıkları puta vurunca elleri kırılacak. :)

Yani şiddet uygulayacağız demedim canım,tırsmasınlar,Atatürk taş yapar demek istedim. :D

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şuan ortalarda liboş göremiyoruz.

Malum liboşlar böyle yorgun olduğu zamanlar komü kardeşlerini devreye sokarlar,şimdi bir kaç komü gelirde (ingilizlerin yunanlıları salması hesabı) kardeşlerini kurtarmaya çalışırlar. :)

Kardeş bunlar,arada kavga ederler ama kan kardeşidirler,davaları birdir :)

Sitelerde Paylaş

Özgürlükçülerin Türkiye'de devlet dairelerinde İslama inanan kesimin dini ibadet veya ayinler arası resmi iş saatlerinde izin verilmeliymiş görüşüne karşılık ; ben de Türkiye'de yaşayan ;

Türk : Avşar, Yörük, Türkmen, Tahtacı, Kıpçak, Tatar, Nogay, Cerit, Kırgız, Karapapak, Terekeme, Gacal, Azeri, Özbek, Harzem, Çepni, Oğuz, Kırımçak, Karaçay, Balkar, Kazak, Kumuk, Karakalpak, Uygur, Ahıska, Muhacir, Gagavuz, Salurlu, Yerli, Pallık, Dadaş, Gakkoş, Efe, Aydınlı, Abdal, Aşiret, Sıraç, Nalcı, Çaylak, Teber, Beydili, Barak, Şirvan, Karabağlı, Şaman, Şamlı, Torbeş, Patriot, Ortakçı, Amuca, Bedrettinli, Karamanlı, Kırım Tatarı, Kazan Tatarı, Başkırt, Yakut, Hazar, Karakeçili, Sarıkeçili, Karakoyunlu, Akkoyunlu, Torlak, Kasap, Kıvırcık, Kızılbaş, Peçenek, Göçmen, Çıtak, Eybek, Zeybek, Sancaklı, Dobrucalı, Afgan Türkü, Kıbrıslı.

* Boşnak: Bosnalı, Sancaklı, Müslüman Sırp.

* Patriyot Makedonyalı Müslüman Rum. Kimileri Alevidirler.

* Arnavut: Şiptar, Toska ve Gega.

* Makedon

* Zaza: Zaza, Dimili,

* Gürcü: Acar, Kartveli, Kart, Melaşvili, Gurian, İngilo

* Çerkez: Abhaz (Kavimleri: Aşıwua, Aşkarıwua, Apsuwa) , Adige (Kavimleri: K'emguy,Yegerukay, Abadzeh, Şapsığ,Hak'uç, Hatukay, Natuhay, Kabardey, Besleney, Mahoş,Mamhığ, Bejduğ, Jane), Ubıh, Dağıstanlı (Kavimleri Avar, Lezgi, Dargi, Lak), Çeçen, İnguş, Oset

* Süryani: Türoyo, Qıltu, Mlahsö

* Roman : Rom, Çingene, Poşa

* Yezidi: Ezidi, İzdi, Azidi, İzid, Izdi, Darsın, Rasni

* Kürt: Kurmanc, Sorani, Gorani

* Arap

* Pomak

* Laz

* Hemşinliler

* Ermeni

* Yahudi: Sefarad, Aşkenaz

* Rum

* Manav,

* Nasturi

* Keldani

* Bahai

* Sudanlı

* Leh

* Malakan

* Farsi

* Hakkani

* Halitat

* Dürzi

* Zerduşi

* Mansuri

Kesimlerinin dini inançları için resmi iş saatlerinde hepsine izin verilmesini istiyorum o halde. Özgürlük değil mi canım onlar neden mağdur olsunlar sayıları azdır diye, özgürlük sayıyla mı? Ama tabi bir sorun oluşacak bunu sağlayınca hepsinin dini ibadet saatleri farklı olduğu için iş yerinde iş saatlerinde çalışacak memur kalamayabilir o yüzden işler aksarsa, özgürlükçülerimiz bizzatihi kendileri gelir işleri eskisi gibi yoluna koymaya çalışırlar artık.

Sitelerde Paylaş

Barışarock'a tam destek veriyorum..Ayrıca bu listeye Şamanizm ve Realyan gibi inançlarda eklenmelidir..

Bir de benim az önce geçmeye karar verdiğim Şarap dini de olmalı..Evet günde 10 vakit şarap içerek ibadet ediorum ben..Tanrım da Öküzgözü tanrısı.

Dinime özgürlük istiyorum, devlet dairelerinde şarap içilemiyor, üzerimde zulüm ve baskı var..

Sitelerde Paylaş

Barışarock'a tam destek veriyorum..Ayrıca bu listeye Şamanizm ve Realyan gibi inançlarda eklenmelidir..

Bir de benim az önce geçmeye karar verdiğim Şarap dini de olmalı..Evet günde 10 vakit şarap içerek ibadet ediorum ben..Tanrım da Öküzgözü tanrısı.

Dinime özgürlük istiyorum, devlet dairelerinde şarap içilemiyor, üzerimde zulüm ve baskı var..

Hepimiz farklı farklı dinler bulalım :D

barisarock'a benden katkı;

ülkemizde budist,hindu,hatta mısır mitolojisine inananlar bile var,dini ibadetleride az sayılmaz :)

bizzat şahit oldum dünyadinleri diye eski bir sitede.Yalan değil yani.

Tanrının Yolu diye bir dine inananlarda var,hatta dinin tanımında Türkiye'de müritleri olduğu söyleniyordu.

daha bilinmeyen tanınmayan dinlere inananlar var ülkemizde.

Sitelerde Paylaş

atatürkçüler zıvanadan çıktılar iyice.nolacak bu memleketin hali :)

He ya,ülkenin senin gibi aydınlara ihtiyacı var,kız ismet :lol:

Bu forum'da yaptığın trollce hareketleri unuttun galiba (halada yapıyorsunda),atsan atılmıyorsun satsan satılmıyorsun.

Sitelerde Paylaş

çarpıtmanın da bu kadarı olur.kim savunuyormuş mesai saati içinde din özgürlüğünü.hiç böyle bir şey tartıştık mı biz?kafaları çekip gelmişsiniz anlaşılan :)

Sitelerde Paylaş

Ülkemde aynı zamanda tüm bu saydığım kesimlerin ayrıca eğitilmesini istiyorum kendi dillerinde. Ama tabi bunu sağlarsak şöyle bir sorun oluşacak aynı sınıfta öğretmen Ermenice konuşacak öğrenci Uganda'ca anlayacak ortada bir karara varılıp Tarzanca'da buluşacaklar. Felç durumda olan eğitim sisteminin daha kötü felç olunca da özgürlükçülerimiz kendileri gelip eskiye döndürmek için sistemi istenilen hangi dil var o dilde eğitim verecekler öğrencilere.

Buyrun buradan yakın. Atatürk'ü eleştirdiniz onu dediniz bunu dediniz eyvallah hadi siz neler yapacaksınız bakalım görelim, Halep de burada arşın da, at burada meydan da burada, çıkıp söylesinler çözüm önerilerini, sorunları çok konuştuk artık çözümleri konuşma zamanı geldi, dünya çok yorumlandı artık onu değiştirme zamanıdır o da çözümü konuşmaktan geçer buyrun bu paradoxları ortadan kaldırın da tüm özgürlükleri sağlayın görelim.

Sitelerde Paylaş

Bütün yazı çok eğlenceli, çok güzel ama bu cümleye özellikle bayıldım.. Durup durup gülüyorum.

Atatürk insanın primattan geldiğini söylüyordu. Darwin'i epeyce incelemiş.

O yüzden bu cümle bir sürü ironiyi bir arada taşıyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...