Jump to content

Evet Atatürk Benim Putumdur

Recommended Posts

• İleti 174
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bu arada Lazcanın çeşitli şiveleri var arkadaşlar..Artvinlilerle Rizeliler birbirlerini tam olarak anlamıyorlar..Özgürlük verilecekse Şivesine kadar vermeliyiz.

Hatta ben trakyalı olarak Trakya Cumhuriyeti'ni kurmak istiyorum,Ama birleşmek istemiyoruz Tekirdağ'ına ayrı,Edirne'sine ayrı devlet verilsin,Trakya olmasın sadece.

Hatta Marmara'nın tüm illerinin ilçelerinin özerk olmasını istiyorum Trakya Cumhuriyeti'ne bağlı olarak.Mahalleleride özerk okrug yapacam.

Böl bölebildiğin kadar. :lol:

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yahu liberal falan değil bu adamlar, liberalizmi bu kadar ayağa düşürmeyin lütfen. Nurcudan liberal olmaaaaazzzzz

Elbette liberal değiller. Onlara Türk liberaller diyorum ben. Diğer arkadaşlar da "liboş" diyorlar.

Liberalizm bu ilkellere çok lüks.

Bu ülkede gerçekten liberalizmi benimsemiş çok nitelikli insanlar var. Onlara kimse bir şey demiyor. Forumumuz AKP ve şeriatçı yandaşı liberallerini ve beslendikleri medyayı kastediyoruz biz.

Sitelerde Paylaş

Bu arada Lazcanın çeşitli şiveleri var arkadaşlar..Artvinlilerle Rizeliler birbirlerini tam olarak anlamıyorlar..Özgürlük verilecekse Şivesine kadar vermeliyiz.

Hemşinliler var bir de KAradeniz'de Ermeni asıllı Müslüman Karadeniz halkı onların şiveden öte dilleri de var al bir tane daha paradox.

Pomakların zaten alfabesi var al sana bir tane daha paradox çöz çözebilirsen çık çıkabilirsen.

Abuzer çözümü buldu ama ortak paide, zemin yok, ver gitsin, ver gitsin, ''ver kurtul'' gibi.

Şeyimden aşağı Kasımpaşa diyor adam, Kasımpaşalı başbakan gibi, üstün yetenek, deha Abuzer'i ayakta alkışlıyorum :)

Sitelerde Paylaş

verilsin kardeşim.korkunuz niye?özgürlükten, demokrasiden niye korkuyorsunuz?

Bu birden fazla allah istemek gibi bir şey.

İşte Atatürk'ün ne kadar haklı olduğunu senin gibi trollerden görüyoruz bir kez daha.

Bu karışıklıkları,terliksi hayvan gibi bölünmeleri durdurmak istemiş,tek bir dil altında birleştirmek istemiş.

Ama anlayamıyorsunuz ki,faşizm diyorsunuz,sadece kendi milletini düşündü diyorsunuz.

Öyle düşünseydi burada olmazdınız,emin olun.

Sitelerde Paylaş

Abuzer çözümü buldu ama ortak paide, zemin yok, ver gitsin, ver gitsin, ''ver kurtul'' gibi.

Şeyimden aşağı Kasımpaşa diyor adam, Kasımpaşalı başbakan gibi, üstün yetenek, deha Abuzer'i ayakta alkışlıyorum :)

Sen beni güldürdün Atatürk'te seni güldürsün sarsıldım abi :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

Biz size PUTPERESTSİNİZ derken Müslümanları taklit ediyorsunuz dememiştik ama olsun gelişme olacak ne demek istediğimizi anlayana kadar.

Ama şunları yapıyorsunuz.

Sübhaneke yerine Andımızı okuyor,onun heykellerinin önünde tapınıyor kabeniz anıtkabiri bilmem kaç kez dönüyorsunuz.Kemalizm dininizin peygamberi Atatürk'ü yegane kurtarıcınız olarak görüyor onu salat salavat ediyorsunuz:D

Böyle anlaşmak iyiymiş :D

Sitelerde Paylaş

Biz size PUTPERESTSİNİZ derken Müslümanları taklit ediyorsunuz dememiştik ama olsun gelişme olacak ne demek istediğimizi anlayana kadar.

Ama şunları yapıyorsunuz.

Sübhaneke yerine Andımızı okuyor,onun heykellerinin önünde tapınıyor kabeniz anıtkabiri bilmem kaç kez dönüyorsunuz.Kemalizm dininizin peygamberi Atatürk'ü yegane kurtarıcınız olarak görüyor onu salat salavat ediyorsunuz:D

Böyle anlaşmak iyiymiş :D

Evet öyle yapıyoruz,Katılsana bize ?

Sitelerde Paylaş

Abuzer bu ülkede yüzde 80'in üzerinde Müslüman var, ülkedeki tüm kütüphane sayılarıyla okul sayılarını toplasan ülkedeki cami sayılarını bulamıyorken, domuz bağıyla ''kutsal'' terörizm esitirliyorken, Sivas'ta çatır çatır ateist yakılıyorken hala nasıl oluyor da bu yüzde 80'lik kesim bize baskı yapılıyor diyebiliyor?

Bunun bir grafiğini bile yapmışlardı iyi tutmuştu o grafik şimdi bulamam forumda.

Sitelerde Paylaş

Bunun bir grafiğini bile yapmışlardı iyi tutmuştu o grafik şimdi bulamam forumda.

CheroKid gibiydi sanırım nickini tam hatırlayamadığım biri koymuştu imzasına,%99'luk kesim var pastayı komple kaplamış,iğne ayarındaki %1'lik kesim var pastayı kaplayan,bağırıyor %99'luk kısım bize baskı yapıyorlar diye. :D

Sitelerde Paylaş

Katılana Ordu evlerinde cariyeler ve devlet dairelerinde yüksek mevkiler mi vereceksiniz ?

Ne vadediyorsunuz bu dogmaya saplanınca?

Ordu evlerinde cariye falan verilmiyorda sizin liboşların açtığı kumar evlerinde veriliyor onlar. :D

Şeriatçılara özgürlük istemiyor musunuz kardeşim ?

İşte bizde Atatürk şeriatçıyız,bizede özgürlük,bizim yaptığımız baskıya eyvallah diyeceksiniz kardeşim müslümanlara dediğiniz gibi.

Sitelerde Paylaş

CheroKid gibiydi sanırım nickini tam hatırlayamadığım biri koymuştu imzasına,%99'luk kesim var pastayı komple kaplamış,iğne ayarındaki %1'lik kesim var pastayı kaplayan,bağırıyor %99'luk kısım bize baskı yapıyorlar diye. :D

Evet o grafikti doğru söylüyorsun :)

Sitelerde Paylaş

verilsin kardeşim.korkunuz niye?özgürlükten, demokrasiden niye korkuyorsunuz?

Bu cumle diller uzerine soylenmis ama genel olarak su "özgürlükten, demokrasiden niye korkuyorsunuz?" sorusu, seriatci liboslarin cok sevdikleri bir sorudur.

Anlamakta zorluk cektikleri belli ama bir kez daha soyleyelim; Ozgurlukten, demokrasiden korkmuyoruz. Tam tersine ozgurluk ve demokrasi'yi sonuna kadar savunuyoruz. Ancak, demokrasinin kendi kendini yok etmesine de izin vermeyecegimiz bilinsin.

tarihinde redfinity tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ordu evlerinde cariye falan verilmiyorda sizin liboşların açtığı kumar evlerinde veriliyor onlar. :D

Şeriatçılara özgürlük istemiyor musunuz kardeşim ?

İşte bizde Atatürk şeriatçıyız,bizede özgürlük,bizim yaptığımız baskıya eyvallah diyeceksiniz kardeşim müslümanlara dediğiniz gibi.

Liberalizm deyince devlet yasaları şeriatle belirlensin demek zaten.Hatta Muhammet Liberalizmin peygamberi.Tüm liberaller ferrariden nefret eder deveyle gezer bir de.

Sizinle boşuna tartışılmış.

Biz liboşları siz ibişler gibi tek tipçi miyiz sanıyorsun?

tarihinde Alphabeta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evet bu başlıkta Abuzer Kadayıf'ın bir çözüm önerisini göremedik hemen toz oldu gitti, yarın ulu önder ludwig de gelir başlığa bakar ama sadece bakar o da çözüm önerisi getiremez Atatür'e dikdatör, zorba, yobaz demekten başka ve o da çeker gider işte budur.

Bu başlıkta da yenildiler ve gittiler, gidecekler de.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...