Jump to content

Evet Atatürk Benim Putumdur

Recommended Posts

Eh,kısmen haklısın.

Bak bu başlık açılmış.Zaten içerik bir kesimin söylemlerini Ti ye almak üzerine kurulmuş.Aa bu başlığa uğramıyorlar filan denilmiş.Uğrasak ne olacak.Mal Mallığından vazgeçecek mi?Hayır.

Saygınlık konusunda çaba sarfedilirse emin ol şahsım bu konuda gereken gayreti gösterecektir.Ayrıca söylemlerimi cımbızlamayın.Neye kime ne amaçla cevap vermişim takip edin.

Şimdi bu başlıktan çekileceğim.Ciddiyeti zaten belli bu başlığın.

Bu forumu hep beraber sirke çevirmeyelim.

Ya da bu forumun adı kemalistforum.org,Atatürkputperestleri.org ,hepimizergenekoncuyuz.prg ise bilelim.Ona göre tavrımızı alalım.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 174
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bu konuyu daha sonra bizatihi tartışalım şimdi arada kaynar.Yanıldığını göreceksin.Komunizme ve devrime karşı yine devrimcilerden ve komunistlerden çok sert eleştirileri burada paylaşacam.

Ya tamam inandık gözünü sevim o zırvalıklarla doldurma burayı şimdi,Komünist tartışmasına değinmeyelim ne olur.

Eğer yazıları görmek isteyen varsa özelden atarsın onlara,konuyu işgal etme.Yada yeni başlık aç dediğin gibi.

Her başlığa kuyruğunuza dokununca gelmekten vazgeçin,konu hakkında yorumunuz varsa yazın.

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bak bu başlık açılmış.Zaten içerik bir kesimin söylemlerini Ti ye almak üzerine kurulmuş.Aa bu başlığa uğramıyorlar filan denilmiş.Uğrasak ne olacak.Mal Mallığından vazgeçecek mi?Hayır.

Saygınlık konusunda çaba sarfedilirse emin ol şahsım bu konuda gereken gayreti gösterecektir.Ayrıca söylemlerimi cımbızlamayın.Neye kime ne amaçla cevap vermişim takip edin.

Şimdi bu başlıktan çekileceğim.Ciddiyeti zaten belli bu başlığın.

Bu forumu hep beraber sirke çevirmeyelim.

Ya da bu forumun adı kemalistforum.org,Atatürkputperestleri.org ,hepimizergenekoncuyuz.prg ise bilelim.Ona göre tavrımızı alalım.

Sen hala bu forumda barınabiliyorsan burası kemalistforum değil.

Zaten şuan özgür bir ortamdasın daha ne istiyorsun anlamadım,Atatürk'e söven insan banlanmıyor ne yapılsın daha anlamadım ?

Atatürk yasaklı kelime mi olsun,sansürlensin mi ?

Sitelerde Paylaş

Başlık pavyonluk başlıksa, sen de konsomasyonunu tamamladın.

Bu kadar provokasyon yeter. Günlerdir burada şeriatçıları allayıp pulluyor, karşılığında da kafanızdan uydurduğunuz bir Kemalist yaftasıyla Atatürk'ü ve Atatürkçüleri kendinize kalkan olarak kullanıyorsunuz.

Burası Mustafa Kemal'e ve Atatürkçülere gelip de küfürler, hakaretler edebileceğiniz bir forum değil.

Burada ateist, panteist kimliğinizle gelerek şeriatçıları Atatürkçülere karşı savunabileceğiniz bir yer değil.

Bu forum asla dincilerin, şeriatçıların ya da AKP'nin savunucularının ağzıyla konuşan ateistlerin forumu olmayacak.

İşbirlikçilerin aramızda yeri yok, olmayacak.

Sizlere çok bile tahammül ettik.

Yahu AKP'yi dileyen savunur dileyen savunmaz.Sanane milletin siyasi fikrinden düşüncesinden.

Benim şeriatle ilgili düşüncelerim bellidir.Biz neyi nerede nasıl savunmamız gerektini biliriz.

Öncelikle içinizdeki putçuluğu ortaya sermek.Ve bunu şahsımıza hakaretler olsa da yapmaya devam edeceğiz.

Siz siyasi görüş yönlendirmesi yapamazsınız haddiniz değil.Küstahlaşma ve başlıktan yavaş yavaş çekil derim ben.

Sitelerde Paylaş

Sen hala bu forumda barınabiliyorsan burası kemalistforum değil.

Zaten şuan özgür bir ortamdasın daha ne istiyorsun anlamadım,Atatürk'e söven insan banlanmıyor ne yapılsın daha anlamadım ?

Atatürk yasaklı kelime mi olsun,sansürlensin mi ?

Özgür bir ortam olmasını sabote etmek isteyen putperest bir anlayış var.Ve siyaset gütmeye dayatmaya kalkıyor.

tarihinde Alphabeta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gece gece sadece canının koç yumurtası çektiğini anlayabildim yazdıklarından.

Ağzımla konuştuğum için ıkınmıyorum, zorlanmıyorum, sen vucudunun hangi bölgesinden çıkarıyorsun bu yazdıklarını?

Ha salya kıvamında çıkarım yapmamı istiyorsan biraz daha vahşileşmelisin, ne bileyim yazdıkların leopar desenli gözükmeli gözüme, kahverengi değil..

Huyum kurusun.. :)

Canım koç yumurtası çekse gidip alırım başkasından istemem :)

Bence de ağzınla yazdın kafanla yazmadın, ağzı olan yerli yersiz aklını kullanmadan konuşur çünkü.

Yazdıkların orada başlık burada, bir kere tart ve gör analizini, başlığın ne demek istediğini.

Benim de yazdıklarım orada herkes doğru anladı da bir sen yanlış anlamışsan kendini de sorgula neremle yazıyorum lan ben diyerek. :)

Huyunu seveyim, benim de yüksek dozda elektrik enerjim vardır enerjimi seveyim :)

Sitelerde Paylaş

alphabeta sen olayı bir savaş olarak görüyorsun,yazık sana acıyorum.

siz zaten böylesiniz,önce tahrik edersiniz,şöyle bir kaç tane gösterişli bilgi atarsınız,baktınız olmuyor savaşa başvurursunuz,psikopatlaşırsınız,vahşileşirsiniz.

Sitelerde Paylaş

Ya tamam inandık gözünü sevim o zırvalıklarla doldurma burayı şimdi,Komünist tartışmasına değinmeyelim ne olur.

Eğer yazıları görmek isteyen varsa özelden atarsın onlara,konuyu işgal etme.Yada yeni başlık aç dediğin gibi.

Her başlığa kuyruğunuza dokununca gelmekten vazgeçin,konu hakkında yorumunuz varsa yazın.

Komunizmin eleştirisini başka bir başlıkta yapmam konusunda haklısınız.Aynı görüşteyim.

Başlık hakkındaki yorumumu belirttim görmemiş yada algılamamış olmalısın.Başlık hakkındaki yorumum şudur:Güçlü milletler lidere ihtiyaç duymaz.

Sitelerde Paylaş

Yahu AKP'yi dileyen savunur dileyen savunmaz.Sanane milletin siyasi fikrinden düşüncesinden.

Benim şeriatle ilgili düşüncelerim bellidir.Biz neyi nerede nasıl savunmamız gerektini biliriz.

Öncelikle içinizdeki putçuluğu ortaya sermek.Ve bunu şahsımıza hakaretler olsa da yapmaya devam edeceğiz.

Siz siyasi görüş yönlendirmesi yapamazsınız haddiniz değil.Küstahlaşma ve başlıktan yavaş yavaş çekil derim ben.

AKP'yi savunmak meselesi değil bu. Burada günlerden beri yapmadığınız çirkeflik kalmadı.

Her defa aynı şeyi yadırıyorsunuz.

Atatürk ve Atatürkçülük adı altında şeriatçıları destekliyor ve aklıyorsunuz. Atatürk'ün adının geçtiği her başlığı savaş alanına çeviriyor, bin türlü çirkeflikle insanları taciz ediyorsunuz.

Burada da aynı şeyleri yaptın. Geldin, irinini kustun. Cevap alınca da Kemalizmi dayatan putperestler repliğini savurdun.

Atatürkçülük şeriatten daha tehlikelidir dersen, daha bir sürü şey duyarsın.

Küstahlaşan ve aşağılayan sensin. Bu forum böyle kardeşim. İki yüzlülere, özgürlük adı altında şeriatçılara destek olan ve bizleri aşağılayıp küçümseyen sözde liberallere böyle davranıyoruz.

Beğenmiyorsan bu forumu, çeker gidersin. Provoke etmenize izin vermeyeceğiz.

Sitelerde Paylaş

alphabeta sen olayı bir savaş olarak görüyorsun,yazık sana acıyorum.

siz zaten böylesiniz,önce tahrik edersiniz,şöyle bir kaç tane gösterişli bilgi atarsınız,baktınız olmuyor savaşa başvurursunuz,psikopatlaşırsınız,vahşileşirsiniz.

Diyelim ki yanlış ve sakat bilgi veriyoruz veyahut yanılıyoruz.Bunun cevabı Liberaller sapıktır Haindir olmaz.AKP'ye oy verenler sapıktır haindir olmaz.Doğrusunu koyarsın irdeleriz bakarız.

Psikopatlaşıp savaşa çeviren biz miyiz yoksa siz mi?

Sitelerde Paylaş

Güçlü milletler lidere ihtiyaç duymaz.

1. Dünya Savaşı sonrası halka bir göz at,sonra bunları söyle,umarım algılayabilirsin,iyi geceler.

Sitelerde Paylaş

Diyelim ki yanlış ve sakat bilgi veriyoruz veyahut yanılıyoruz.Bunun cevabı Liberaller sapıktır Haindir olmaz.AKP'ye oy verenler sapıktır haindir olmaz.Doğrusunu koyarsın irdeleriz bakarız.

Psikopatlaşıp savaşa çeviren biz miyiz yoksa siz mi?

bak hala ne diyor anasını satim eşek hoşaftan anlamıyor ki

derdimiz liberallerle değil arkadaşım kıt beyinli misin kaç kere söylicem ?

liberallere hain dediğimiz yok,liberaller candır iyidir tamam bizim derdimiz .okunu çıkaran liboşlarla.

ayrıca akp'ye oy veren sapıktır doğru,bunu deme hakkım vardır.

akp'ye oy veren eğer cahil değilse sapıktır,o kadar.

yani kömürlere aldanıpta oy vermiyorsa diyorum.

partinin görüşleri dolayısıyla oy veriyorsa sapıktır.

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bak hala ne diyor anasını satim eşek hoşaftan anlamıyor ki

derdimiz liberallerle değil arkadaşım kıt beyinli misin kaç kere söylicem ?

liberallere hain dediğimiz yok,liberaller candır iyidir tamam bizim derdimiz .okunu çıkaran liboşlarla.

ayrıca akp'ye oy veren sapıktır doğru,bunu deme hakkım vardır.

akp'ye oy veren eğer cahil değilse sapıktır,o kadar.

yani kömürlere aldanıpta oy vermiyorsa diyorum.

partinin görüşleri dolayısıyla oy veriyorsa sapıktır.

Bak benim bok beyinli sünepe arkadaşım.Derdiniz liberallerle değilse bu başlığa neden gelmiyorlar diye neden yaygara yaptınız.Yahu siz cevap verilince dansöz gibi oynamaya neden meraklısınız.

Kiminiz bir zamanın DEHA nickli üyesi geçmiş karşımıza Hakim nickiyle artislik yapıyor kiminiz AKP'ye oy veren sapıktır diyor.Ben sizin kadar çirkef olmak istemiyorum.

Sitelerde Paylaş

Tabii... Resmi ideolojiye tapmak iyidir, güvenlidir... İnsanın kendini vatansever hissetmesini sağlar.... Tartışmalarda felan üste çıkmak kolaylaşır. :) :)

Bizim Türkiye'nin ateistleri bile dandik olduğu için güya ateist olurlar ama tapınma ihtiyaçları asla bitmez, tapınacak başka bişey bulup ona tapınırlar. Kolay gelsin...

Sitelerde Paylaş

Bak benim bok beyinli sünepe arkadaşım.Derdiniz liberallerle değilse bu başlığa neden gelmiyorlar diye neden yaygara yaptınız.Yahu siz cevap verilince dansöz gibi oynamaya neden meraklısınız.

Kiminiz bir zamanın DEHA nickli üyesi geçmiş karşımıza Hakim nickiyle artislik yapıyor kiminiz AKP'ye oy veren sapıktır diyor.Ben sizin kadar çirkef olmak istemiyorum.

Sen liberal filan değilsin. Sen liberalizmi anlayamayacak kadar ilkelsin. Atatürkçülük şeriattan daha kötüdür diyen adamdan liberal mi olur?

Siz laikliği bile sorgulayan bir tuhaf sözde liberallersiniz.

Ben çok kaliteli liberaller tanıyorum. Onlara oy da verdim ama siz üç gündür İslamcıları savunuyorsunuz. Akıl alır gibi değil..

Sitelerde Paylaş

Tabii... Resmi ideolojiye tapmak iyidir, güvenlidir... İnsanın kendini vatansever hissetmesini sağlar.... Tartışmalarda felan üste çıkmak kolaylaşır.

Bizim Türkiye'nin ateistleri bile dandik olduğu için güya ateist olurlar ama tapınma ihtiyaçları asla bitmez, tapınacak başka bişey bulup ona tapınırlar. Kolay gelsin...

+1 butona bastım çalışmadı. Yazayım bari dedim.

Sitelerde Paylaş

AKP'yi savunmak meselesi değil bu. Burada günlerden beri yapmadığınız çirkeflik kalmadı.

Her defa aynı şeyi yadırıyorsunuz.

Atatürk ve Atatürkçülük adı altında şeriatçıları destekliyor ve aklıyorsunuz. Atatürk'ün adının geçtiği her başlığı savaş alanına çeviriyor, bin türlü çirkeflikle insanları taciz ediyorsunuz.

Burada da aynı şeyleri yaptın. Geldin, irinini kustun. Cevap alınca da Kemalizmi dayatan putperestler repliğini savurdun.

Atatürkçülük şeriatten daha tehlikelidir dersen, daha bir sürü şey duyarsın.

Küstahlaşan ve aşağılayan sensin. Bu forum böyle kardeşim. İki yüzlülere, özgürlük adı altında şeriatçılara destek olan ve bizleri aşağılayıp küçümseyen sözde liberallere böyle davranıyoruz.

Beğenmiyorsan bu forumu, çeker gidersin. Provoke etmenize izin vermeyeceğiz.

Biz ortada olmayan devlet yasalarına etki etmeyen Şeriatle neden meşgul olalım.Güncel sorunumuz Atatürk putçuluğudur.Şeriatçilerin şeriat getirmek gibi düşüncesine destek olmuyoruz.Sanırım siz bizim ne yapmak istediğimizi ne demek istediğiminizi beyninizdeki PUTPERESTLİKTEN seçemiyorsunuz.

Forum senin siyasal görüşünün ve senin düşüncenin savunucu olsa bile muhalif olarak yazacağım.Ayrıca tüm modlar ve adminlerin ATATÜRK'ü putlaştıralım her görüşünü dogma yapıp sonsuza dek değiştirmeden koruyalım diyeceklerini sanmıyorum.

Siz forumun genel fikrini temsil etme yetkisine sahip değilsiniz.

Eğer öyleyse duyuru yapacaksınız.BİZ ATATÜRK PUTPERESTİ forumuz diye.

Sitelerde Paylaş

Sen liberal filan değilsin. Sen liberalizmi anlayamayacak kadar ilkelsin. Atatürkçülük şeriattan daha kötüdür diyen adamdan liberal mi olur?

Siz laikliği bile sorgulayan bir tuhaf sözde liberallersiniz.

Ben çok kaliteli liberaller tanıyorum. Onlara oy da verdim ama siz üç gündür İslamcıları savunuyorsunuz. Akıl alır gibi değil..

Evet daha tehlikeli.Çünkü güncel olan ve devlet kurumlarına sinmiş olan Atatürk putçuluğudur.

İslamcıları savunmuyoruz.Reformu değişimi gelişmeyi dogmalara saplanmamayı savunuyoruz.

Sizin Liberalleri tanımlayışınız zaten HAİN VE SAPIK şeklinde.

Size liberal tanımı sormadık.Size tanım sormak gibi bir düşüncemiz yok.

Sitelerde Paylaş

Tüm liberaller hain olarak nitelenemez bu konuda hainlik karmaşa bir kavram olarak durur o yüzden kimseye hain yaftası yapıştırmadan tartışalım, zaten Zaman gazetesi siz yaftalamayın biz yaftalarız tarzında gazete, bırakın biz yaftalamayalım bırakın onlar yaftalasınlar bakalım ülke nereye gidecek.

Alpha'nın haklı olduğu bir yer varsa o da karşı tarafı ''hemen'' ''hain'' olarak yaftalamayın kısmıdır o da hemen sözünü tırnak içine alarak yazıyorum çünkü bu forumda başka liberallere hemen hain sıfatı takılmadı o kişi veya kişiler bu konularda çok başlık açtılar, çok yazdılar, çizdiler ve bu sürecin sonunda hain olduğuna forumdaki başka kişiler tarafından kanaat getirildi.

Bana sorarsanız kimse hain değil, yapı olarak da kimseye hain yaftası vurmam, tartışır çözüm isterim, karşı taraf veremezse en fazla çözümsüzsün bom bom sallıyorsun der, geçerim.

Bakın başka bir başlıkta ne yazdım buraya da aktarıyorum :

( http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=32884&view=findpost&p=519761 )

Bizim derdimiz kimsenin liberalliğinle değil veya hakimin yakupun derdi kimseyi hain olarak lanse etmek değil.

Bizlerin derdi şu : Liberalizmin Türkiye'deki ayakları (yazarlar) kendilerine çıkış noktası olarak ''Atatürk düşmanlığını'' alıyorlar. Atatürk şuydu, buydu falandi, filandı.

Aynı çıkış noktasını zamanında ülkemizde bir çok milliyetçi de ''Atatürk neden şurayı almadı, neden burayı almadı, neden daha fazla millyetçi değildi'' tarzında söylemlerle yaptılar, aynı çıkış noktasını ülkemizde bir çok Komünist de ''Atatürk halkçı görünen halk düşmanıydı, Atatürk neden sosyalist değildi'' tarzında söylemlerle yaptılar. Ama baktılar ki iki kesimin de çıkş noktalarından sonuç noktalarına ulaşmalarına imkan yok ve bu işin de sonu yok çıkış noktalarını düşmanlık üzerine kurmaktan vazgeçip adam akıllı, sağlıklı eleştirilerle yola koyuldular ve iyi de yol katettiler, hatalardan ders aldılar, eskilerin yaptıkları hataları yapmadılar.

Şimdi aynı hatayı ülkemizdeki bir çok Liberal yapmaktadır. Bir çok liberalin de çıkış noktaları bu Atatürk düşmanlığı üzerine kurulu.

Ama onlar yeni, biraz zaman geçsin, bu düşmanlığın ne sonu olduğunu görecekler ne de düşmanlıkla bir adım öne çıkabilecekleri görecekler ondan sonra anlayacaklar, akıllarına ''dank'' edecek herşey. Her yeni yeni gelen akım bu hatalarla gelir ve bu hatalarla gelen akım ilk zamanlarında kendi evladını yer.

Geçmişte bir çok Komünist örgütün, bir çok Milliyetçinin hatalarından arındıklarını görmeleri lazım Liberallerin, yeni olmaları illa hata yapmamaları için eskimeleri gerekmemeli, çok kötü olaylara neden olmasın iyi niyetle atılan adımlar. Bazen iyi niyetle yaptığınız bir şey kötü bir sonuca varabilir.

Herkes bu ders almalı, biz de onlar da. Atatürk düşmanlığını çıkış noktası olmaktan çıkarmalıdır ülkemizdeki bazı liberal yazarlar ve forumumuzdaki bazı liberaller.

Saygılar, sevgiler.

Bırakın liberaller çözümlerini yazsınlar bakalım, bu başlığın bu konudaki diğer başlıklardan farkı olsun. Bu başlık bu konulara çözüm başlığı olsun. Bırakalım çözsünler bakalım, neymiş çözümleri cevap bekleyelim, analizlerini görelim, öncüllerini, nedenselliklerini, sonuçlarını görelim, bırakın?

Buyrun bekliyoruz, nedir çözüm, ne yapılmalı?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...