Jump to content

ATATÜRK DEVRİMLERİNİN ÖNEMİ

Recommended Posts

hacı arkadaş kadrolu troll yav

sosyalist falan değil hatta bi ideolojisi yok

Sevgili kardeşim, ülkemizin düşmüş olduğu şu durumlara ve liboşların saldırılarına karşı yapacağımız eylemlerde işbirliği içerisinde hareket etmemiz gerektiğinin bilincine varmışken neden araya nifak tohumları ekme gayreti içerisindesin? 2 aylık eylemsizliğimin forumu bu noktalara getirmiş olması bu işbirliğinin gerekliliğini ortaya koymaktadır.Korkma güzel kardeşim sana ve putuna herhangi bir zararımız dokunmayacak.Bizim işimiz liboşları temizlemektir.Bu noktada yoldaşlarım ve ben gereken herşeyi yapacağız.Ne kadar uğraşırsanız uğraşın.Hacı ve ben işbirliği içerisinde düğmeye çoktan bastık.Kararlılığımızı istikrarlı bir biçimde sürdüreceğiz.Ve forumumuzu emperyalist saldırıların hedefi olmaktan kurtaracağız.

Seviler,

Lenin...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 173
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Forumun Uyuşuk Beyinleri;

Burada biz yarın öbür gün İslami bir darbe, bir tepeden bindirme karşısında neler olabileceğini konuşuyoruz.

Burada hepimiz her şey üzerine bir yığın düşünce üretebiliriz. Dinlerle savaşta askeri bir darbenin nesi kötü olabilir?

Gerektiğinde kendinizi savunmayacak mısınız ahmaklar ordusu?

Kim darbe istiyor akılsızlar? Sapla samanı ayıramayan, ne dendiğini anlayamayan uyuşuklar sizi!

Hmm.

Elbette..

Bak kuş beynin bu ilginç durumu kavradı..

Ben senin gibiler için elbette büyük bir huzursuzluk kaynağıyım..

Ama forumda her türlü düşünce ve inancı kimseyi rahatsız etmeden özgürce ve dürüstçe savunanların senin gibi düşünmediğini de biliyorum..

Yıllardır bu işin içindeyim.

Kim ve ne olduğum, nelere kadir olduğum, neleri yapıp neleri yapmayacağım çok iyi biliniyor.

Sen ise ne idiğü belirsiz bir paçarvrasın..

Ama sana ve senin gibilere huzur vermediğimi ve asla vermeyeceğimi çok iyi anlamışsın..

Ben burada oldukça size burada başkalarını rahatsız etmek özgürlüğü tanımayacağım.

Aklın varsa kimseye hakaret etmeden yazarsın. Çünkü gördüğün gibi, sana burada hakaret etmek, başkalarına sataşmak özgürlüğü tanımıyoruz.

Öyle bir ayrıcalığın yok. Kimsenin de yok.. Bizim de yok. Biz sadece tepki gösteriyoruz. O kadar..

Önünde tonla örnek var..Onları izle. Adam ol..

Hmm...

Sitelerde Paylaş

bilmiyorum

ama hoşuma gidiyor işte

belki bu debelenişinizden hazediyorum

ama hacı durgun ya

bu arada sapıklıktan bahsedene bakın

dewrimin aklanmaya çalışıldığı bir başlığa youn destek faaliyetlerinide bir yandan dewam ettiriyor

ensestin önemi diye başlık açsak o an kapatılır ama :D

Devrimin aklanmaya çalışıldığı başlık derken?

Atatürk devrimlerinin ilerici ve aydınlanma devrimleri olduğunu senin gibi çapulculara anlatmak için açılan bir başlıkla, "ensestin önemi"nin tartışılacağı bir başlığı kıyaslıyorsun.

Bu arada yaptığın gönderme de, benim ensesti direkt olarak reddedip, ensest iyi midir kötü müdür'ü tartışmaya açmaya gerek bile duymayacak bir patoloji olarak görüyor olmam.

Evet, ensest sapıklıktır. Ensesti savunmak isteyen varsa buyursun savunsun.

Ama alacağı yanıtlara da göğüs gersin.

Kendine küfür edilmesinden hoşlandığını ve bunun için insanları provoke ettiğini söyledin, ben de senin gibilere genel olarak "sapık" dediğimizi belirttim.

Hazır yaftalanmışken ensesti de savunmaya karar verdin galiba.

Bence yine de yapma. Sana bile acırım.

Sitelerde Paylaş

Bence forum MAhkemenin yada Bu siteyi kapatma yetkisine sahip olan birilerinin kıskacında.

Hacı da bu kıskaçtan Atatürkçülük maskesiyle yırtmayı hedefliyor.

Daha önce hacıyı böyle Atatükçü göreniniz varmıydı?

Switch on ; "Hacı Kemalizm MODE ON"

system out printline " Savulun gafiller burası ATATÜRKÇÜ ATEİST BİR FORUM"

Switch of ; "Hacı Kemalizm MODE OF"

Sitelerde Paylaş

Sizin gibi aklı evvellerin, dinci aklayıcılarının yüzündendir belki.

Bir süredir çete halinde forumu alt üst ettiniz.

Şimdi neden rahatsız oluyorsunuz? Gelip de bulaşmayın fikiriniz, söyleyeceğiniz yoksa.

Bak mesela, nefis bir başlık yazısı yazmış Hacı.

Nerede o muhteşem argümanların?

Amatör psikologculuk oynamayı da kes. Kimse sizi zorla tutmuyor.

Doğru, ben ve çetem günlerdir durup dururken insanlara hakaret yağdırdığımız başlıklar açıyoruz ve de forumu alt üst ediyoruz. Ben sana olayın aslını anlatayım, bu aralar yöneticilerin bir kısmı yoklar, sen ve hacı da bu durum nedeniyle kontrolden çıktınız.

Başlık yazısına da nefis diyemeyeceğim, karşı argüman sunmayı gerektirecek bir argüman bile yok ortada.

Bu forumda sizler için de kalmıyorum, merakın olmasın.

Sitelerde Paylaş

Astur, çamura yatma, onları kime neden söylemişiz onları da asıver bir zahmet. Bak uyuşuk beyinlinin teki ana avrat dümdüz gitmiş.

Ben ona o lafları etmişim az mı?

Diğerleri de.. Konuşulan şeyin ne olduğunu anlamadan ağızlarına geleni saymışlar.

Tayyip'e benziyorsun Astur.. Müthiş çarpıtıyor ve çamura yatıyorsun. Çok bilmiş Astur..

Hmmm...

Sitelerde Paylaş

Doğru, ben ve çetem günlerdir durup dururken insanlara hakaret yağdırdığımız başlıklar açıyoruz ve de forumu alt üst ediyoruz. Ben sana olayın aslını anlatayım, bu aralar yöneticilerin bir kısmı yoklar, sen ve hacı da bu durum nedeniyle kontrolden çıktınız.

Başlık yazısına da nefis diyemeyeceğim, karşı argüman sunmayı gerektirecek bir argüman bile yok ortada.

Bu forumda sizler için de kalmıyorum, merakın olmasın.

Vay!.. Bizi kontrol eden kimde yok ve biz de kontrolden çıktık ha?

Şahanesin! Ben mesajı aldım, sen de çaresizliğini çok güzel ifşa ettin.

Yöneticiler buradalar, merak etme. Yazmıyorlar sadece ama her şey kontrol altında.

Sitelerde Paylaş

Astur, çamura yatma, onları kime neden söylemişiz onları da asıver bir zahmet. Bak uyuşuk beyinlinin teki ana avrat dümdüz gitmiş.

Ben ona o lafları etmişim az mı?

Diğerleri de.. Konuşulan şeyin ne olduğunu anlamadan ağızlarına geleni saymışlar.

Tayyip'e benziyorsun Astur.. Müthiş çarpıtıyor ve çamura yatıyorsun. Çok bilmiş Astur..

Hmmm...

Adam küfretmiş, evet. Sizin burada yapmanız gereken buna karşılık olarak aynı şekilde küfür etmek mi, yoksa küfür ettiği için forum kurallarına uygun biçimde üyeliğini sonlandırmak mı?!

Sen ne ara yöneticiliğe döndün bu arada? Bu konudaki duyuruyu ben mi kaçırdım? :)

Sitelerde Paylaş

Sorun darbeyle çözülmez, halkın laikliği sahiplenmesiyle çözülür, halk bunu sahiplenmiyorsa eksik din eğitiminden kaynaklanmaktadır.

Her darbe siyasi kaliteyi düşürür, başbakan ve ekibi darbe sonrası siyasi kalitenin düşmesi sonrası çıkmış ekiptir, kalitesizlikleri buradan gelir.

Bu başlıkta özgürlük özgürlük diyen insanlarla Atatürk düşmanlarını ayırmaya çalışacağım, benim derdim özgürlükçülerle değil, Atatürk düşmanlarıyla. Forumdaki herkes bu ikisi arasındaki ayrımı yapmak zorundadır.

Saygılar.

Sitelerde Paylaş

Bence forum MAhkemenin yada Bu siteyi kapatma yetkisine sahip olan birilerinin kıskacında.

Hacı da bu kıskaçtan Atatürkçülük maskesiyle yırtmayı hedefliyor.

Daha önce hacıyı böyle Atatükçü göreniniz varmıydı?

Switch on ; "Hacı Kemalizm MODE ON"

system out printline " Savulun gafiller burası ATATÜRKÇÜ ATEİST BİR FORUM"

Switch of ; "Hacı Kemalizm MODE OF"

Forum mahkemenin ya da kapatma yetkisine sahip birilerinin kıskacında olsa, bizim anında forumumuz AKP'li üç beş ateisti gibi hükumet yalakalığı yapmamız gerekir. Yani sırf bu nedenle Atatürkçü takılıyorsak eğer, bu çok yanlış bir strateji olur.

Ateisler bile Atatürk adını gördüklerinde ağız dolusu hakaret ve irin kusmaya başladılar ve dincilerin peşine takıldılarsa, düşün sen ülkenin halini..

Atatürkçüler sindiriliyor ve Ergenekoncu ilan ediliyor artık..

Forum kimsenin kıskacına girmez. Burada kanuna aykırı bir şey yapmadığımız gibi, belki diğer forumlardan çok daha fazla kanuna hukuka uygun davranıyoruz.

Uyuma, tespitlerini doğru yap.

Sitelerde Paylaş

ilk ben başlatıyorum ve üyeliğimi sildiriyorum birazdan

alsınlar forumlarını başlarına çalsınlar

geldiğim gibi giderim.

Çok sevinirim şahsen. Durmadan uyuşturucuya methiye dizen uyuşuk beyinlerin aramızda yeri yok ama ne yaparsın, özgürlük...

Çok katkısı var gibi de arkasından adam toplamaya kalkmaz mı...

İşiniz gücünüz provokasyon. Hiç birinizin din forumunda bir yazı yazdığını görmedim daha. Kırk yılda bir iki satır ya yazarsınız ya da yazmazsınız.

Bütün yaptığınız kafede başlıklara tüneyip forumu politize etmek ve provokasyon.

Senin bir ayrıcalığın daha var, uyuşturucuya güzelleme yapmak.

Güle güle.

Sitelerde Paylaş

Forum din hakkındaki gerçekleri insanlara öğretmeyi amaçlayan,insanları aydınlığa ulaştırmayı gaye edinmiş,sürekli yeni katılımları sağlayan canlılıkta ve dinamizmde olmalı.

Forumun gündemi cafe değil din forumu olmalı.Yöneticiler bu yönde gayret sarfetmeli.

Üyeler herhangi bir dine mensub yeni katılımcıları davet etmeli,dinamizme katkıda bulunmalı.

Kurtarmamız gereken çok insan var.

tarihinde Tanri tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Vay!.. Bizi kontrol eden kimde yok ve biz de kontrolden çıktık ha?

Şahanesin! Ben mesajı aldım, sen de çaresizliğini çok güzel ifşa ettin.

Yöneticiler buradalar, merak etme. Yazmıyorlar sadece ama her şey kontrol altında.

Mesajı aldıysan sorun yok, açık açık yazmayalım her şeyi değil mi?!

Sitelerde Paylaş

Adam küfretmiş, evet. Sizin burada yapmanız gereken buna karşılık olarak aynı şekilde küfür etmek mi, yoksa küfür ettiği için forum kurallarına uygun biçimde üyeliğini sonlandırmak mı?!

Sen ne ara yöneticiliğe döndün bu arada? Bu konudaki duyuruyu ben mi kaçırdım? :)

Biz genellikle kendimize edilen küfürleri pek silmiyoruz. Daha doğrusu kendimizle ilgili kişisel tartışmalarda moderasyon kullanmıyoruz. Anında saldırıya uğruyoruz, bıktık.

Ben en başından beri bana edilen küfürlerle ilgilenmiyorum. Çok kirli ve cinsel içerikli değillerse tabii.

Hacı da anladığım kadarıyla kendisinin içinde bulunduğu tartışmalarda yetki kullanmaktan yana değil. Günlerdir çok sıkı küfürler yedi mesela ve en fazla bir saatlik uzaklaştırma verdi. Ben olsam atardım.:)

Ben geçen perşembe ya da cuma döndüm sanırım. Birkaç gün hiç uğramadım, sonra forum bakıma girdi ve yeniden başladım.

İlan etmedik hatırladığım kadarıyla.

Ancak itiraf etmeliyim, mod olmadan çok daha özgür yazıyordum. Belki daha sert.

Eskiden olduğu gibi.

Sitelerde Paylaş

Çok sevinirim şahsen. Durmadan uyuşturucuya methiye dizen uyuşuk beyinlerin aramızda yeri yok ama ne yaparsın, özgürlük...

Çok katkısı var gibi de arkasından adam toplamaya kalkmaz mı...

İşiniz gücünüz provokasyon. Hiç birinizin din forumunda bir yazı yazdığını görmedim daha. Kırk yılda bir iki satır ya yazarsınız ya da yazmazsınız.

Bütün yaptığınız kafede başlıklara tüneyip forumu politize etmek ve provokasyon.

Senin bir ayrıcalığın daha var, uyuşturucuya güzelleme yapmak.

Güle güle.

daha atılmadan son cümlelerim ama sizin zihniyetin geleceği yok inanın

sakın tarafcıların zihniyetini övdüğüm düşünülmesin

ama darbeyi savunan zihinlerle ne paylaşabilirizki

kavgadan başka

uzaklaşmak en iyisi ben uyuşturucumla çiftli cigaramla

sen öğretilerinle mutulu oluruz umarım.

Sitelerde Paylaş

Mesajı aldıysan sorun yok, açık açık yazmayalım her şeyi değil mi?!

Yoo, bu yazdığına bakılınca yanlış mesaj almışım herhalde.

Neyi açık açık yazmıyoruz pardon? Ne bu böyle tehdit eder gibi?

Bizim gizli saklı hiçbir şeyimiz yok. Ben basit bir şeyden sözetmiştim ancak sen iyice ciddiye almışsın.

Seninle aramızda mesajla anlaşacak bir hukukumuz filan da yok ayrıca. Dediğim gibi, ben basit bir şeyden sözetmiştim.

Burada her şey açıktır. Dilediğini yazabilirsin.

Sitelerde Paylaş

Forum mahkemenin ya da kapatma yetkisine sahip birilerinin kıskacında olsa, bizim anında forumumuz AKP'li üç beş ateisti gibi hükumet yalakalığı yapmamız gerekir. Yani sırf bu nedenle Atatürkçü takılıyorsak eğer, bu çok yanlış bir strateji olur.

Ateisler bile Atatürk adını gördüklerinde ağız dolusu hakaret ve irin kusmaya başladılar ve dincilerin peşine takıldılarsa, düşün sen ülkenin halini..

Atatürkçüler sindiriliyor ve Ergenekoncu ilan ediliyor artık..

Forum kimsenin kıskacına girmez. Burada kanuna aykırı bir şey yapmadığımız gibi, belki diğer forumlardan çok daha fazla kanuna hukuka uygun davranıyoruz.

Uyuma, tespitlerini doğru yap.

Öncelikle Bu ülkede Yasalarla korunan bir kavramdır Atatürk.

Şurda Atatürk alehine slogan atanlar içeriye tıkılmak için güzel sebepler üretiyorlar.

Bu ülke böyle bir ülke.

Sana bir anımı anlatıp Atatürk kelimesini haykırmanın neleri başarabildiğini de anlatırdım ama gerek yok.

sizdüğmeye basmışsınız.

Adına "liboş" dediğiniz kesimi sindirmeye baskı altına almaya çalışıyorsunuz.

Burda savunduğunuz kavram Kemalizm felan değil.

Sadece Liberal aydınların ülke siyasetine nüfuz etmesini çekemiyorsunuz.

Karın ağrınız bu kanaatimce.

astur'a da kabul ederse iki çift lafım var.

BOŞVER :) -bu birincisiydi-

senin kervan nereye gidecek kardeş - buda ikincisi-

şunu bilesiniz ki, üyeler rahatsız.

bu arada Oğuz nerede?

Sitelerde Paylaş

daha atılmadan son cümlelerim ama sizin zihniyetin geleceği yok inanın

sakın tarafcıların zihniyetini övdüğüm düşünülmesin

ama darbeyi savunan zihinlerle ne paylaşabilirizki

kavgadan başka

uzaklaşmak en iyisi ben uyuşturucumla çiftli cigaramla

sen öğretilerinle mutulu oluruz umarım.

Burada kimse darbeyi savunmadı. Lütfen okuyucuyu yanıltmayın. İslami bir devrim yapmaya kalkanların karşısında elbette askeri bir darbe yapılabileceğini, bunun da yeğlenir bir şey olduğunu söylüyoruz.

Ben de diğer arkadaşlar da bu dinci hükumetin kapatma davasında bile kapatılmamasını istemiş insanlarız.

Ceza almalılar elbette ama kapatılmamalılar dedik ve kapatılmadığına da sevindik.

Mazluma yatıp daha da güçlü geleceklerdi ayrıca.

Lütfen söylenmek isteneni doğru anlayalım ve olmadık şeylerle itham etmeyelim. Ben İslami bir baskı, rejim değişikliği girişimi vs karşısında elbette karşıt bir darbeden, devrimden yana olacağım.

Oturup şeriatı beklemeyeceğim herhalde..

Tabii bunlar şimdilik uzak ihtimaller.

Halkın uyanacağına inanıyorum. Saflık belki ama, öyle inanıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...