Jump to content

Türkiyeli en Entellektüel Dokuz Ateist?

Recommended Posts

EY GAFİL SANA ŞAHDAMARINDAN DAHA YAKIN OLAN YARATICIN ALLAH(celle celalühü)NASIL GİZLEYECEKSİN ATEİST KİMLİĞİNİ VE O ELİM AZAPDAN ALLAH İSTEMEDİKÇE SENİ KİM KURTARACAK SANA ALLAH DÜŞMANLIĞINI AŞILAYANLAR GELSİN KURTARSIN BAKALIM SENİ DENECEK.EEE ONLARDA SENİN YANINDA AZAP ÇEKİYOR GERİYE KİM KALIYOR SENİ KURTARACAK.HANGİ YÜZLE ALLAHIM BENİ KURTAR BURDAN DİYEBİLECEKSİN.

EY GAFİL, THOR SENİ ÇEKİCİ İLE İNLETTİĞİNDE NASIL GİZLEYECEKSİN MÜSLÜMAN KİMLİĞİNİ VE O ELİM AZAPTAN THOR İSTEMEDİKÇE SENİ KİM KURTARACAK SANA THOR DÜŞMANLIĞINI AŞILAYANLAR GELSİN KURTARSIN SENİ.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 98
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

adamlar hedef olup öldürülme korkusuyla ateist kimliklerini gizliyolar.

EY GAFİL SANA ŞAHDAMARINDAN DAHA YAKIN OLAN YARATICIN ALLAH(celle celalühü)NASIL GİZLEYECEKSİN ATEİST KİMLİĞİNİ VE O ELİM AZAPDAN ALLAH İSTEMEDİKÇE SENİ KİM KURTARACAK SANA ALLAH DÜŞMANLIĞINI AŞILAYANLAR GELSİN KURTARSIN BAKALIM SENİ DENECEK.EEE ONLARDA SENİN YANINDA AZAP ÇEKİYOR GERİYE KİM KALIYOR SENİ KURTARACAK.HANGİ YÜZLE ALLAHIM BENİ KURTAR BURDAN DİYEBİLECEKSİN.

OK

Sitelerde Paylaş

Al işte... Dinini bilmeyen bir müslüman daha.

Bizi böyle yaratan Allah'ın kendisi değil mi? Cehenneme yakıt lazımdı, ben de bunları yarattım demiyor mu?

Kalbimizdeki gözü kaptmış ve bizi dünyaya öyle salmış değil mi?

O zaman "o hangi yüzle bizim karşımıza çıkacak" diye sormak bu durumda daha akılcı olmalı.

Sen git bi Kur'an filan oku.

Sitelerde Paylaş

Vatandaş vakit buldukça gidip görüyor ölenlerin neler yaşadığını...

Sitelerde Paylaş

Tarih tekerrürden ibarettir diye boşuna söylememişler,tam 13 ay önce kelimesi kelimesine aynı şeyleri söylemişim,bu tutarlılığım yüzünden kendimi kutlar,kınayı ihtiyacı olanlara havale ederim.

Posted 15 October 2008 - 02:26 PM

Akıllı, mantıklı, dirayetli, çelişkiye düşmeyen, tutarsız olmayan, Türkçe'yi akıcı bir dille konuşan, inançlarını otoriter bir tavırla belirten ama dayatmayan, katı ve sert olmayan, açık fikirli, yeniliğe açık bir kolej profesörü izlenimi uyandırdı bende..

Haci,

Bir telefon konusmasi ile cok fazla cikarsama yapmissin,hatta tipik bosinanli takilmissin !!

Ben bu adami ve sulalesini ,gelmisini ve gecmisini az cok bilen biri olarak izliyor ve tebessum ediyorum !!

Bu adamin forumda yazdiklari da ortadadir,sahsen ciddiye almadigim gibi,muhatap kabul etmem de mumkun degil,deger vermem de !!

Size kolay gelsin !!

Sitelerde Paylaş

Tarih tekerrürden ibarettir diye boşuna söylememişler,tam 13 ay önce kelimesi kelimesine aynı şeyleri söylemişim,bu tutarlılığım yüzünden kendimi kutlar,kınayı ihtiyacı olanlara havale ederim.

İyi de sen adam hakkında benim gibi bir düşünce ortaya atmamışsın ki...

Sadece benimkileri bir çırpıda reddediyorsun.

Bana ne adamın ailesinden. Ben kendisinden aldığım izlenimden bahsettim.

Yanlış olsam bile senin onun hakkındaki izlenimlerinden ki zaten yoklar, daha güvenilir benimkiler.

Çünkü onunla kişisel bir bağlantı kurmuşum ve ona dayanarak izlenimlerimi yazmışım.

İnsan yeterince tanımadıkları hakkında biraz daha dikkatli olur.

Sitelerde Paylaş

"Acaba şimdi Türkiye'de ateistlik ideolojisinin bayrağını, sancağını, kalemini, kılıcını, balyozunu, çekicini, çakmağını, kibritini, halayını, kuyruğunu, boynuzunu veya diyalektiğini sallayıp dalgalandıran önderler kimlerdir?" -Edip Yüksel

Küstahlığı hitabet sanatı zanneden şu kabadayı müslüman önce aşağıdaki bağlantıya tıklayıp, kendisine yapılan davete icabet etse de, ne yiğit bir müslümanmış bir anlasak.

http://ateistplatform.ipbfree.com/index.php?showtopic=6848

O çağrı uzun zamandır orada duruyor ama bu kabadayının orada tartışacak cesareti yok galiba. Görmediğine ihtimal veremiyorum.

Hem kendisi için, bu büyük meydan okuma öncesi bir antrenman olur.

tarihinde asinar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Acaba şimdi Türkiye'de ateistlik ideolojisinin bayrağını, sancağını, kalemini, kılıcını, balyozunu, çekicini, çakmağını, kibritini, halayını, kuyruğunu, boynuzunu veya diyalektiğini sallayıp dalgalandıran önderler kimlerdir?" -Edip Yüksel

Küstahlığı hitabet sanatı zanneden şu kabadayı müslüman önce aşağıdaki bağlantıya tıklayıp, kendisine yapılan davete icabet etse de, ne yiğit bir müslümanmış bir anlasak.

http://ateistplatform.ipbfree.com/index.php?showtopic=6848

O çağrı uzun zamandır orada duruyor ama bu kabadayının orada tartışacak cesareti yok galiba. Görmediğine ihtimal veremiyorum.

Hem kendisi için, bu büyük meydan okuma öncesi bir antrenman olur.

O meydan okumayı ve ismimi de içeren listeyi referansınız üzere yeni gördüm.

Herkese açık foruma yazılar asınca, bir mesajıma karşılık onlarca cevap alabiliyorum ve hepsine cevap vermem çok vakit alıcı oluyor. Dahası, fanatik ve dogmatik tiplerden de türlü türlü hakaretlere maruz kalıyorum.

Bu yüzden forum yöneticeliri katılımcıları sınırlanan bir tartışma zinciri açarak beni oraya davet edebilirler.

Bu arada, ben Kaliforniya'da ailece tatildeyim... Tatilimi bilgisayar başında geçirmek istemiyorum. Birkaç gün içinde dönünce, benimle InSpeake yoluyla sözlü tartışmak iseteyen arkadaşlarla bir saat belirleyip bir odada sözlü tartışma düzenleyeceğim inşallah.

Bana burada ismi önerilen Arif Tekin eğer benimle kamuya açık bir tartışmaya yanaşırsa kabulumdur. Zaman ve yer konusunu konuşup tartışmamız lazım.

Selam ve sevgilerimle,

Edip

Sitelerde Paylaş

O meydan okumayı ve ismimi de içeren listeyi referansınız üzere yeni gördüm.

Herkese açık foruma yazılar asınca, bir mesajıma karşılık onlarca cevap alabiliyorum ve hepsine cevap vermem çok vakit alıcı oluyor. Dahası, fanatik ve dogmatik tiplerden de türlü türlü hakaretlere maruz kalıyorum.

Bu yüzden forum yöneticeliri katılımcıları sınırlanan bir tartışma zinciri açarak beni oraya davet edebilirler.

Bu arada, ben Kaliforniya'da ailece tatildeyim... Tatilimi bilgisayar başında geçirmek istemiyorum. Birkaç gün içinde dönünce, benimle InSpeake yoluyla sözlü tartışmak iseteyen arkadaşlarla bir saat belirleyip bir odada sözlü tartışma düzenleyeceğim inşallah.

Bana burada ismi önerilen Arif Tekin eğer benimle kamuya açık bir tartışmaya yanaşırsa kabulumdur. Zaman ve yer konusunu konuşup tartışmamız lazım.

Selam ve sevgilerimle,

Edip

sn Edip Yüksel,

bu başlıkta 74.iletide dehri arkadaşımız sizinle tartışma zamanını kararlaştırmak istediğini yazmıştı ve zamanı size bırakmıştı..dehri de bilgisayar başında değil az önce ben gördüm mesajınızı..

Arif Tekin kimdir bilemiyorum ama istediğiniz zaman dehriyle tartışma yapabilirsiniz..

siz zaten benim facebook arkadaş listemde varsınız..burada birbirimizi tanımak mümkün değil tabi..çok yoğun olduğunuzu ben biliyorum ama size ulaşabilirim.

bu arada kurban bayramınız da kutlu olsun her ne kadar kurban etme rituellerini reddetsenizde:)

size de selamlar sevgiler..

Sitelerde Paylaş

AZİZ NESİN,
METE TUNÇAY,
DUMAN GRUBU,
MOR VE ÖTESİ,
NAZIM HİKMET,
TEVFİK FİKRET,
ZÜLFÜ LİVANELİ,
METİN AKPINAR,
LEVENT KIRCA
ve SON OLARAK MÜSLÜM BABA DİYE HİTAP ETTİĞİMİZ İNSAN...

Hepsini anladım da bu Müslüm Baba bizim müslüm baba mı?

O da mı ateistmiş

Sitelerde Paylaş

AZİZ NESİN,
METE TUNÇAY,
DUMAN GRUBU,
MOR VE ÖTESİ,
NAZIM HİKMET,
TEVFİK FİKRET,
ZÜLFÜ LİVANELİ,
METİN AKPINAR,
LEVENT KIRCA
ve SON OLARAK MÜSLÜM BABA DİYE HİTAP ETTİĞİMİZ İNSAN...

Hepsini anladım da bu Müslüm Baba bizim müslüm baba mı?

O da mı ateistmiş

yıkılsın camiiler açılsın meyhaneleeeer

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

hahaha çok komik. Bende çok meraklıyım ya tv ye çıkmaya. Sanki başka sıkıntım yok, anasını satiyim.

Cevap verebileceğim en ciddi yorumun buydu üzgünüm. :)

diğerlere cevap vermeme gerek yok :)

Harunn inanılmaz mesafeler kaydettin bu forumlarda... Seni gerçekten tebrik diyorum...

Sitelerde Paylaş

ateizme ruhani lider aranıyor=) ama yumuşatılmış halde, entellektüel ve nefes alıyor olacak. tartışma için ise internet yetmiyor, ille ekrana çıkılacak, halka boy gösterilecek, ben-dini-savunuyorum-bir-de-19-var-biliyor-musunuz denecek, gövde gösterisi yapılacak.

boşuna yormayın kendinizi, sizi yuhalayanı yuhalarım diye, çok açık değil mi sadece yuhalamakla kalmayacak bu millet? siz ne kadar hoşgörülü olursanız olun ya da ne kadar hoşgörülü olduğunuzu iddia ederseniz edin, yine de büyük olay olur; iki biçimde de.

Sitelerde Paylaş

[quote name='EdipYuksel' Bir forumda şu isimleri gördüm. Ölmüşleri hesaba katmazsak benimle ve/veya bir arkadaşım ile bir TV programında tartışabilecek kaç tane ateist adayı var onu merak ediyorum.

Benimle kitap dolusu tartıştıkları halde yüzyüze tartışmaktan kaçınıyorlar her nedense. Belki, Sokratik diyalektik metoduyla tutarsızlıklarının ortaya çıkarılmasından korkuyor olabilirler.

Selam,

Edip [/size][/font]

Ben sizinle veya sizin gibi yaraticiya inanan (müslüman, hristiyan, musevi, budist v.s.) birisiyle avrupa da güvenligi bizim tarafimizdan (avrupa ateistler ve teistler birligi) saglanmis bir stüdyoda tartismaya (türkce, ingilizce veya almanca) , seyircili veya seyircisiz her an hazirim. Katilacak seyirciler bagimsiz bir noter kanaliyla ve rastgele secilecektir. Ve tartismanin kamera cekimleri de her iki tarafa diledikleri kanallarda (kesintisiz) gösterilmek üzere teslim edilecektir. Tartisma aninda (tartisma hangi ülkede yapiliyorsa, o ülkenin diline) veya sonradan cesitli dillere cevrilecektir. Bütün katilimcilarin güvenligi teminat altina alinacaktir.

Sitelerde Paylaş

Edip sen de bi alemsin, senin ne zaman tam anlamıyla can güvenliğin oldu ki, şimdi tutmuş başkaları senden can güvenliği telkini bekliyorlar.

Bırakın Allah aşkına, Edip de çoğumuz gibi canı burnunda yaşayan biri.

Bu konuda akademik altyapısı olan, konulara korkusuzca dalacak ateistler arıyor.

Bulamaz, öldüler öldürüldüler, yenileri de ateistim dememek için sonsuz enerji menerji dalgalarına kapıldılar.

Senin devir eskide kaldı Edip, şimdi öyle bulamazsın öldürüleceğini bile bile ben şöyleyim ben böyleyim diyecek insanı, yok etrafta.

Samanlıkta iğne arıyorsun sen.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...