Jump to content

Utanç Duymak

Recommended Posts

Richard Dawkins'in web sitesine uzun süreden beri Türkiden erişim engelli. Bugün bu siteye bir bakayım dedim ve gördüğüm şey hiç hoşuma gitmedi utanç duydum!! Atatürk'ün Türkiyesine yakıştıramadım...

Rezillik :ph34r: :ph34r:

787878.jpg

http://richarddawkins.net/

Bunu yapan zihniyetin Atatürkle yakından uzaktan alakası yoktur..Atatürk'ün Türkiyesi şuan yaşanıyor yada yaşatılıyor olsaydı bu saçma sapan banlama olayları olmazdı..

Sitelerde Paylaş
Bunu yapan zihniyetin Atatürkle yakından uzaktan alakası yoktur..Atatürk'ün Türkiyesi şuan yaşanıyor yada yaşatılıyor olsaydı bu saçma sapan banlama olayları olmazdı..

Evet, ben de bunu demek istemiştim. Şuan Atatürk'ün Türkiyesinde değiliz..

Sitelerde Paylaş

Evet, ben de bunu demek istemiştim. Şuan Atatürk'ün Türkiyesinde değiliz..

Şuan demokrat seriatcılara ve liboşlara ragmen Atatürkün Türkiyesi olmak için çabalıyoruz..Çabalamayada devam edicez...Bir gün Atatürk'ün Türkiyesi olcagız...İşte o zaman sizi banlamalar üzmeyecek..

Sitelerde Paylaş

Koca Youtube Atatürk'e hakaret eden videolar yüzünden kapatıldı. Bunu da unutmayalım.

Hemen bitiyorsun anında

kaçırma fırsatı türk diyince gel başla hemen.

Atatürk'mü kapattı youtube'u ?

burada Atatürk'ün Türkiye'si deniyor Atatürkçülerin değil farkındaysan.

tarihinde Rochader tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İnsanların internet üzerinden hangi bilgiye ulaşıp , ulaşamayacağına birilerinin karar vermesi insan haklarına aykırıdır.

İnsanlar bir yere zorla bağlanmıyor. Richard Dawkins'in görüşlerine katılmıyorsa insanlar o siteye girmeyebilir.

Devletin bu kararı bütün halk için vermesi komik bir durum.

Bana sanki bu interneti bedavaya veriyorlar. Ben hizmetin parasını veriyorum. İstediğim yere girerim , istemediğim yere girmem.

Ludwig'in dediği doğru.

Youtube'ye hala dns değiştirerek giriliyor herhalde. Türkiye'ye youtubeyi yasaklıyorsun da ne oluyor.

Biz görmeyelim de kim görürse görsün zihniyeti.

Sen engelliyorsun da o video orada duruyor , sen görmesen de tüm dünya görüyor.

Hem de bir zevat video yapmış diye hemen hemen her videoyu bulabildiğin bir alanı kapatmakta neyin nesidir.

Bizimkiler pire için , yorgan yakmayı ilke edinmiş.

tarihinde Cedric tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İnsanların internet üzerinden hangi bilgiye ulaşıp , ulaşamayacağına birilerinin karar vermesi insan haklarına aykırıdır.

İnsanlar bir yere zorla bağlanmıyor. Richard Dawkins'in görüşlerine katılmıyorsa insanlar o siteye girmeyebilir.

Devletin bu kararı bütün halk için vermesi komik bir durum.

Bana sanki bu interneti bedavaya veriyorlar. Ben hizmetin parasını veriyorum. İstediğim yere girerim , istemediğim yere girmem.

Ludwig'in dediği doğru.

Youtube'ye hala dns değiştirerek giriliyor herhalde. Türkiye'ye youtubeyi yasaklıyorsun da ne oluyor.

Biz görmeyelim de kim görürse görsün zihniyeti.

Sen engelliyorsun da o video orada duruyor , sen görmesen de tüm dünya görüyor.

Hem de bir zevat video yapmış diye hemen hemen her videoyu bulabildiğin bir alanı kapatmakta neyin nesidir.

Bizimkiler pire için , yorgan yakmayı ilke edinmiş.

Aynen öyle... Çok güzel söyledin. Dediklerinin hepsine katılıyorum.

Bu başlıkta asıl can sıkıcı olan bu sansür olayının dinciler üzerine yıkılmak istenmesi. Sanki Telekom kafasına göre RD sitesini kapatmış gibi.

Halbuki HY, RD sitesini mahkeme kararıyla kapattırdı. O mahkeme laiklerin yaptığı anayasaya ve kanunlara göre HY'yi haklı buldu.

Youtube sitesini de Pakistan'da olduğu gibi Muhammed'e olan hakaret videolarından dolayı değil (çünkü Pakistan o yüzden kapatmıştı), Atatürk'e olan hakaret videolarından kapattılar.

Bizim ülkede Atatürk, Pakistan'ın Muhammed'i gibi aynı. Aynı yobazlık ve yasakçı zihniyet var.

Bak bu sitede "sakıncalı" siteler ihbar ediliyor: http://www.ihbarweb.org.tr/

8 suç kategorisinden biri de "Atatürk'e hakaret."

İşte çağdaş ülkemiz...

Fesi çıkartıp şapka takınca "aydınlandık" zanneden bir ülkede normal olarak eski peygamber yerine yeni bir peygamber adına artık hak gaspı yapılıyor.

Buna dikkat çekince de Atatürk masallarıyle beyni yıkanmış veletler gelip sana hakaret ediyor bu tarz forumlarda.

Bir de onların yaşça daha ileri versiyonları var. Onlar da gelip seni "hain" ve "satılmış" ilan ediyor. Politik görüşünün sonuna "-iş, -oş" takıları ekleyip akıllarınca sana haddini bildiriyorlar falan.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...