Jump to content

NİGAR AZİZMURADİ İRAN'DAKİ BARBARLARIN ELİNE VERİLMESİN!

Recommended Posts

Yanlış bir ülkeye sığınmış zavallı..

Sonu yakındır.

Ve bu olayın bütün Türk ateistlerine de ibret verici bir ders olmasını isteyecektir bu sapık AKP hükümeti.

\

Haci'ya katiliyorum. Bu kadin yanlis ulkede. Maalesef Iran'a buyuk bir keyifle gonderilecegini dusunuyorum. Umarim ben yanlis dusunuyorumdur.

Yine de lisan bilenler mail gondererek akli basindaki bu Iran'li dosta destek cikmalidirlar...

tarihinde Mirket tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İdam edileceğini bile bile iade edemezler. Uluslar arası anlaşmaları falan yokmu bunların?

hakkında idam cezası henüz verilmemiş ise idam edileceğini bilemeyiz belki de hakiki müslümandır adalet karar vericek der çıkarlar işin içinden bunlar :)

Sitelerde Paylaş

İdam edileceğini bile bile iade edemezler. Uluslar arası anlaşmaları falan yokmu bunların?

AB sözleşmelerine taraf bir ülke olarak Türkiye, idam kararı alınacağı 'kesin'se iade edemez kadıncağızı; ama 'modern, çağdaş, şeriatçı olmayan' İngiltere, şimdiye kadar pek çok eşcinseli İran'a teslim etti..

Sitelerde Paylaş

Sonu yakındır.

Ve bu olayın bütün Türk ateistlerine de ibret verici bir ders olmasını isteyecektir bu sapık AKP hükümeti.

İslam, dinden döneni tüm mezheplerde idam eden bir dindir... İslam ülkesinden kaçıp yine İran'ın kankası olan başka bir müslüman çoğunluklu ülkeye kaçılması kötü bir fikir... İnsanların okullarda doğru düzgün felsefe ve sosyoloji dersleri gördüğü ve din eğitiminin zorunlu olmadığı daha medeni bir ülkeye kaçmayı denemeliydi bence...

Sitelerde Paylaş

Sonu yakındır.

Bu sapık AKP hükumeti kendi vatandaşını bile son anda, büyük baskı ve ısrarlar sonucu idamdan kurtardı.

Olaydan bir yıl önce Suudi Arabistan'a çalışmak için giden, Allah'a küfür ettiği iddiasıyla idam kararı onaylanan, ve sonra da karar kesinleşen genç bir Türk berber için kılını kıpırdatmadı. Büyükelçi falan ricada bulunmuştu sadece.

O çocuk için de bütün medya ve halk aylarca uğraştı, ailesi her gün televizyonlarda hükumete cumhurbaşkanına yalvardı ve bir tek girişimde dahi bulunmadılar.

Son ana kadar. Artık baskılar ve eleştirilerin dozu öyle artmıştı ki, çocuğu resmen ipten aldılar. Bedevi kralı süitinde ziyaret edip palyaçoluk yapmayı ve hac için ayrılan kontenjanı yükseltsin diye eteğini öpmeyi bildiler ama..

Üstelik bu çocuk ateist bile değil, müslüman. Biriyle kavga ederken Türk usulü küfür etmiş. Ailesi günlerce ne kadar dindar olduklarını, çocuğun Allah'a asla küfretmeyeceğini, bunu bir iftira olduğunu anlattı durdu..

Buna rağmen ahlaksızlar ne bir mektup yazdı, ne de bir şey söyledi..

Bu ateist kadın yanlış yerde. Umarım tepkilerimiz bir kez daha bu ahlaksızları harekete geçirir ama hiç ümidim yok.

Ateist kişi ölmeyi haketmiştir çünkü. Bunlar bilerden nefret eder, ellerine geçecek ilk fırsatta da keser atarlar.

Ahlaksızlar.

Sitelerde Paylaş

Bugun okudugum habere gore baskılar sonuc vermıs ve Nigar serbest bırakılmış..BM nın verecegi sıgınma kararını beklerken polis koruması altında bilinmeyen bır yere goturulmuş orda tutulucakmış...Umarım karar en yakın zamanda cıkar..

http://www.haberkusagi.com/index.php/HABERLER/T%C3%BCrkiye/Nigar-in-cigligi-duyuldu-Iran-a-verilmiyor.html

tarihinde MissSecret tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

AB sözleşmelerine taraf bir ülke olarak Türkiye, idam kararı alınacağı 'kesin'se iade edemez kadıncağızı; ama 'modern, çağdaş, şeriatçı olmayan' İngiltere, şimdiye kadar pek çok eşcinseli İran'a teslim etti..

Sevgili terence,

İletin görmezden gelinmiş bilmem farkında mısın:)

Ve ayrıca arabistanda idama çarptırılan Türk için de ses seda çıktığını burada hatırlamıyorum...

Bir insanın düşüncesinden dolayı cezalandırılmasını her zaman çağdışı bulmuşumdur. Bu kadın inanan bir kadın ama İrandaki rejime karşı bir kadın olsaydı da buradaki yorumları bir de o yönüyle okusaydık acaba ortaya nasıl bir tablo çıkardı diye de merak etmeden duramıyorum...

Sevgiler...

tarihinde berguzar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türkiye Nigar'ı İran'a iade etmiyor.

Türkiye Nigar'ı ya ABD , ya Kanada , ya da Avustralya'ya gönderecekmiş.

Güzel haber.

Not. Beni de yollasalar keşke :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...