Jump to content

80 öncesi ülkücüler

Recommended Posts

ya benim anlamadığım bişey var 80 öncesi ülkücülerin amacı ülkedeki komünizmi bitirmek değilmiydi ee zaten o yıllarda onların ideolojisi olan türk-islam görüşü iktidarda değilmiydi ve devlet o yıllarda komünizmle mücadele ediodu sadece yani tc devletinin polisi askeri komünistlere karsı yetersizmiydide ülkücüler mücadele etti komünistlerle?

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Yani bize tas atiyon :-))))))).

Bekliyoruz,Yüce basbug bir yürü desin,hele bir desin.

Ambu gögi, hec mümkünati yohdir,yere indiririz.

Emerikenin söziyle can verdik,can aldikda BASBUGUN sözini yere pirahirmiyikki?

Emmeeeee,su Türk Islam Sentezi varya,o SENTEZ belimizi bihinimizi giriy.

Yohsaaa,yapamayacagimiz sey yohdir.

Bah inanmiy.

Gecmiste sag sol silahli catismalarda sol örgüte mensup bir teröristi polis yahalar,gacmahda olan bir terörist daha var.O an yanlarindan bir goca gari bastonla gecmektedir,polis derki TEYZE sen buna mukayyet ol,ben diyerini yakalayayip gelecem deyip,teröristi koca karinin bilegine kelepceler ve ötekinin pesine kosar :-)))))))))) .

Yahu su Türk analar ne cevherler doguruyor,YARABBIM SANA COH TESEKKÜRLER :-))))))))).

Böyle bir olay memleketimizden baska yerde mümkünati yoh olamaz .

Ohullarimizdan , hocalarimizdan Ellah IRAZI olsun :-))))))).

Döndügünde goca gariyi polis sag buldumu acaba.

Gardaslar,gülünmiyecek gibimi :-))))).

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

ya benim anlamadığım bişey var 80 öncesi ülkücülerin amacı ülkedeki komünizmi bitirmek değilmiydi ee zaten o yıllarda onların ideolojisi olan türk-islam görüşü iktidarda değilmiydi ve devlet o yıllarda komünizmle mücadele ediodu sadece yani tc devletinin polisi askeri komünistlere karsı yetersizmiydide ülkücüler mücadele etti komünistlerle?

ülküsüzler dediğin güruh 2 ye ayrılır..Beyin takımı yani türkeş, çatlı, yılma durak, gün sazak vs'ler bunlr CIA ve Gladio hesabına çalıştıklarını bilirlerdi..

Diğer ayak takımı militan kesim ise serseri, psikopat seri katiller takımıydı..kullan at adamlardı.Bu adamların ne amacı olacak.

Sitelerde Paylaş

ülküsüzlerin amaçı dinsiz, anarşik, vatan ve devlet düşmanı solcuları kesip, biçip, doğramaktı. ideolojileri ana olarak bunun üzerine kurumuştu.

dikkat ederseniz bu ülkücülerin çok büyük bi çoğunluğu düşük zekalı'dır. nerde gerizekalı, şiddet fetişti, serseri çapulcu varsa ülkü ocağına doldurup milletin üstüne salmışlar.

Sitelerde Paylaş

ülküsüzlerin amaçı dinsiz, anarşik, vatan ve devlet düşmanı solcuları kesip, biçip, doğramaktı. ideolojileri ana olarak bunun üzerine kurumuştu.

dikkat ederseniz bu ülkücülerin çok büyük bi çoğunluğu düşük zekalı'dır. nerde gerizekalı, şiddet fetişti, serseri çapulcu varsa ülkü ocağına doldurup milletin üstüne salmışlar.

sadece 80 öncesi değil aslında, halen böyledir çoğunluğu..Üniversitelerde o TV'lerde izlediğiniz ellerinde Satır ve Döner Bıçak sallayan "Ya allah bismillah" çeken faşistlerin çoğu hap-tiner-bali gibi şeyler kullanırlar..madde kullanarak cesaret bulurlar ve kesici alet kullanırlar.

Çoğunluğu bastırılmış cinsel güdülerini saldırganlığa dönüştürmüş tiplerdir..

Sitelerde Paylaş

eeee ülkücüler olmasaydı, kim kaos yaratacaktı? Kaos olmadan kim, nasıl darbe yapacaktı?

Sitelerde Paylaş

Ülkücü toplumumuzdaki en aşağı yaşam formlarından biridir. Hiç sevmem valla.

Sitelerde Paylaş

eeee ülkücüler olmasaydı, kim kaos yaratacaktı? Kaos olmadan kim, nasıl darbe yapacaktı?

Kaosu asıl yaratan, ideolojilerinde "silahlı mücadele", "devrim" gibi kavramlar olan, Bolşevik devrimini örnek alan ve onu doktrinleştirmiş, kendilerini şu bu cephesi falan diye adlandıran, SSCB'den destek gören militan komunistler olmasın??

Sitelerde Paylaş

Ülkücü denen zevat, 80 öncesi de 80 sonrası da devletin ve militarist bürokrasinin sivil-faşist sopaları olmuşlardır daima. Şöyle bir söz vardır: İktidar, gizleyendir. Gizlemeden, manipüle etmeden iktidar olmaz. Resmi devlet ideolojisi ve onun militarist erkleri Ülkücü/faşist, hatta İslamcı odakları kaos ve total bir baskı/sindirme unsuru olarak daima kullanmışlardır. bugün bile bu unsurlar gerekli olduğu her koşulda görevlerini yapmaya devam ediyorlar. Yurdun çeşitli üni.lerinde, yerlerinde, mahallelerde ortalığı dehşet ve şiddet saçan bu zevatlara sıklıkla devletin resmi birimlerinin, hatta rektörlerin/savcıların falan göz yumduğu olmaktadır. Bana inanmayan İnsan Hakları Mahkemesi'nin resmi internet sitesindeki raporlara göz atabilirler.

Daha geçenlerde İ.Ü 'de bir grup öğrenci bu serseri takımı çetecilerin saldırısına maruz kalmış ve yücelerin en yücesinden hukukumuz ve üniversite rektörlerimiz saldıran meczupları değil de saldırıya uğrayan öğrencileri cezalandırmıştır! Ülkücülük bir rahatsızlıktır, nevrotik hatta şizoid bir kişilik bozukluğudur. Her türden faşizmin ve ırkçılığın ortak rahatsızlığı olan bu hastalık pekala ülkücü camia içerisinde de yaygın bir hastalık halidir.

Sitelerde Paylaş

Kaosu asıl yaratan, ideolojilerinde "silahlı mücadele", "devrim" gibi kavramlar olan, Bolşevik devrimini örnek alan ve onu doktrinleştirmiş, kendilerini şu bu cephesi falan diye adlandıran, SSCB'den destek gören militan komunistler olmasın??

İşte az önceki tespitlerime esaslı bir delil teşkil edecek bir zat-ı muhteşem karakter abidesi :D Ünilerde gitar çalanlara bile sataşacak denli sadistleşmiş bu it sürülerini başka türlü nasıl savunabilirsin ki: Her derde deva komünizm!!! Eee, ne oldu; şimdi komünizm mi kaldı; ama bu it sürüleri hala ona buna saldırıyor, neden acaba? Bence sen bizden çok korkmalısın, şimdilerde asıl düşmanlıkları Liberallere:D

Sitelerde Paylaş

İşte az önceki tespitlerime esaslı bir delil teşkil edecek bir zat-ı muhteşem karakter abidesi :D Ünilerde gitar çalanlara bile sataşacak denli sadistleşmiş bu it sürülerini başka türlü nasıl savunabilirsin ki: Her derde deva komünizm!!! Eee, ne oldu; şimdi komünizm mi kaldı; ama bu it sürüleri hala ona buna saldırıyor, neden acaba? Bence sen bizden çok korkmalısın, şimdilerde asıl düşmanlıkları Liberallere:D

Ben ülkücülere dair tek laf ettim mi embesil?

Sitelerde Paylaş

ülkücüler islamcıdırlar

şeriatı desteklemektedirler istedikleri şeriattır

islam kurallarına göre yönetilmek isterler

80 öncesi durum böyleydide sonra biraz iyileşti ama durum hala öyle

Türkiye'ye zarar veren kötü niyetli kanserlerdir.

Sitelerde Paylaş

ülküsüzler dediğin güruh 2 ye ayrılır..Beyin takımı yani türkeş, çatlı, yılma durak, gün sazak vs'ler bunlr CIA ve Gladio hesabına çalıştıklarını bilirlerdi..

Aynen katılıyorum. Aynı durum sözde komunist örgütler içinde gecerli diyede ekliyorum

Diğer ayak takımı militan kesim ise serseri, psikopat seri katiller takımıydı..kullan at adamlardı.Bu adamların ne amacı olacak.

O kadarda değil , daha gecen gün kendine komunistim diyen gencler halk otobüsünde molotofla genc bir kızı yaktılar. Şimdi suc o genclerdemi yoksa onlara o emri verenlerdemi ? 14 - 20 yas arasındaki insanlarda pek akıl mantık olmuyor ,kolayca yönledirilirler. Bahsettiğin 2 .ci gruba girenlerde bu ülkenin cocukları ,ideolojik fikirlerimiz adilane olmamıza ve empati yapmamıza engel olmasın

tarihinde Davudi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ülkücüler Türkü İslam'la harmanlaştırmayı düşünen ama aslında bu sentez yapılırsa Türk'ün Araplaşması kaçınılmaz olur düşüncesini görmekten uzak, kendi ocaklarında ''Ya Allah, Bismillah,

Allahu Ekber'' nidaları eksik olmayan, 70 ve 80'li yıllarda Komünist ''avlama'' avına çıkan siyasi çizgisini bu yönde oluşturup bu çizgiyi yıkmayan bir politik, mafyatik yapılanmadır.

Sitelerde Paylaş

2007 genel seçiminde mhpnin kazlıçeşmede mitingi vardı bende o gün zeytinburnundaydım orda işim vardı zeytinburnunun ara sokaklarından bi grup mhplide slogan ata ata miting alanına doğru gdiyorlardı ve attıkları sloganda şuydu ''türkiye laiktir laik kalacak'' hemen ardındanda ''tekbiiir allahu ekber'' diye bağırmışlardı :D

Sitelerde Paylaş

Soğuk savaş dönemi 3. sınıf laf ebeliklerini kesip de az biraz tarih okusan be koçum!!! Türkeş kimmiş, abd'de ne işi varmış, nerde özel harp eğitimi almış? Devrimci harekette şiddet ne zaman başlamış, başladığında ülkenin durumu nasılmış... Bir insanın, şu çağda üstelik, 80 darbesinin ''sol şiddet'' yüzünden çıktığını iddia edebilmesi için ya ileri derece zeka özürlü olması gerekmektedir. Cahil herif , Diyarbakır askeri ceza evinde yüzlerce Kürt sistematik işkenceden geçtiğinde ortada Örgütlü ve marksist bir Kürt hareketi var mıydı mesela? 6-7 eylül olaylarında gayrı müslimlerin evi yağmalanırken ortada devrimci bir şiddet mi vardı mesela? Sivas'ta insanlar yakılmadan önce aleviler isyan mı çıkarmıştı mesela? 70 öncesi sol örgütler, dernekler baskı görürken ortada bir sol şiddet mi vardı? Mustafa Suphi ve arkadaşları karadenizde boğdurulurken silahlı isyanlar mı vardı mesela?

İÜ'deki solcu/kürt öğrenciler ülkücü faşistlerle satırlı saldırılara maruz kalmadan önce bu adamlar üniversiteyi rehin mi almıştı mesela?

Sende zerre kadar yakın tarih bilgisi/okuması olsa her darbenin ardından gelen ekonomik/iktisadi/siyasi anayasa değişimlerinin ne manaya geldiğini sorarsın. Ana hedef şiddeti durdurmak olsaydı sol örgütlere ve göstericilere ilişkin bazı yasal düzenlemeler alınır bırakılırdı. Darbeler esasen kapitalizmle uyumlanma süreçlerinin farklı veçheleridir, ana hedef her daim bu olmuştur. Darbecilerin bile ''şartların oluşmasını bekledik'' diyerek tarihi gerçekleri ikrar ettiği bir çağda her kim ki bunda başka bir sebep arıyorsa ya ileri derece zeka özürlü yahut da zır oplu zırrr cahilin tekidir!...

Sitelerde Paylaş

Etmedin ama etmeliydin. Başlık ülkücülere yönelik değil mi?

Seni gidi nefretinden gözü dönmüş sapkın "besil"...

tarihinde Mirket tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Onlar ülkücüler deyil,Araplasmis ülküsüzlerdirler.

Yani ,ben onlara bir ad bulmusum,ALACA KURTLAR.

Onlar Arap ülkücü olurda,Türk ülkücüsü olamazlar.

Sag sol kavgasisini Amerika cikartip,bizim beyinsizlerde bunlara alat olmuslardir.

Türkiye kim seyim hiyar diyorsa tuzu alip kosuyor.

Türk insanini kandirmak cok kolay.

TÜm müslümanlari aslinda kandirmah coh kolay.

Asagi yukari cahal birahilmis tüm insanlarinmiz böyle,OHUMUS CAHALLARDA bunlara dahildir.Cünkü basi cekenler ohumus cahallardir.

Aslina baharsah Tüm islam alami fare kasisida kedi rolündedir.

Amerika Talibani besledi büyüttü Talibanla Afganistani ele gecirdi.

Taliban Amerikaya sirt cevirince,Amerika Talibani tepeledi.

Amerika Saddami Iranin üstüne sürdü.

8 yil savastirdi Irakla Irani.

Saddam savasi kesince,Amerika Saddama dis bileyipSaddami suca itti.

Bakalim nasil?

Irakin Bir milli bayram günü Amerikan büyük elcisi kadin Saddamin yanina yanasir RESMI GECIDI seyrederken.

Tanklar .Roketler gecerken Amerikan elcisi Alkis tutar ve Saddama derki,sen bu orduyla Quveyti bir günde alirsin.

Salak Saddamda söyle düsünür,Amerika benim Quveyti almama ses cikarmayacak.

Saddam derhal hazirliklara basliyor.

Bunu gören Ecevit Saddami UYARIYOR,Amerika seni tuzaga cekiyor,bu oyuna gelme.

Salak Saddam söyle düsünüyor.

Türkiyeyle aramiz eyi deyil bu yüzden,Quveyti almamizi cekemiyor.

Saddam kuveyte yürüyünce Amerikada Iraka yürüyor.

Müslümanlar ne zaman sucun kendilerinde oldugunu anlayacak duruma gelirlerse,o zaman sömürülmeden kurtulurlar.

Ama o zamana kadarda batililar Islam ülkelerinin yer alti zenginliklerini bitirir.Surda 20-30 bilemedin 40yillik bir rezevr kaldi.Ondan sonra uyanmalarina bile gerek kalmayacak islam ülkelerinin.

Batililar kendiliklerinden cekip gidecekler.

Müslümanlarin sucun kendilerinde oldugunu anlamalariysa sanirim birkac yüzyil daha sürer.

Müslüman kaldiktan sonra,uyanmalarida mümkün deyildir.

Tolonbeg

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...