Jump to content

kedi kesme görüntülerini internete yayan katil kız .

Recommended Posts

Yemek için hayvanları beslemek ve kesmek tabiki üzerinde düşündüğünde insanı rahatsız edebilecek birşeydir. Keza çok insan bu sebeple vejeteryan olmayı seçmiştir. Ben şahsen rahatsız olurum, ve et yerken bunun nerden geldiğini düşünmemeye çalışırım.

Sen ise burda hayvanı yemek için kesmekle, zevk için kesmek arasında bir fark göremedğini söylüyorsun. Ben ise çok büyük bir fark görüyorum. Birincisinde bir zaruretten dolayı bu yapılıyor. Diğeri ise sadece zevk için. Yapılmasa da olur. Ama o hayvana o eziyeti sırf kendi keyfi ve sapıkça arzusu yüzünden verebiliyor.

Hayvanın da yavrusu olması farketmez diyorsun. Hayır, yavru bir hayvan, özellikle bir kedi çok sevimlidir, ve tamamen zararsızdır. Hem güzeldir hem korunmaya ihtiyacı vardır. Buna eziyet etmeyi sadece ruh hastası biri isteyebilir. Ve ruh hastası biri de forumlarda bunu felsefi olarak savunmaya çalışır.

Hayvanların insan amaçları dışında değeri olmadığı ise senin kendi kuruntun. Bence hayvanlar insanlara zarar vermedikçe, ve insanların zaruri ihtiyaçları için kullanılmaları gerekmedikçe kendi hallerine bırakılmalıdırlar. Onlara sırf zevk için eziyet etmek yanlıştır.

Ama sen diyeceksin ki "ya ben gerektiğinde insana bile eziyet etmeyi, öldürmeyi yanlış bulamayan bir nihilistim, sen bana bir de hayvanları, yavru kedileri mi anlatacaksın?" Sen bana "ben birşeye inanmıyorum ki" desene. Burası doğru. Sen ya felsefi kafa karışıklığından dolayı böyle aptalca laflar ediyorsun. Ya da ruh hastası falansın.

Her halükarda düzeleceğini umuyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 103
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bugün binlerce koyun ve danayı inanç adı altında kesenler bir tane kediye sahip çıkmaya çalışıyorlar..

sizinki nasıl inançsa, inancınız için binlerce hayvanı boğazlıyorsanız, o da kendi inancına göre bir kedi kurban etmiş.. o kız hatalı evet, ama siz ondan on binlerce kez daha hatalısınız.. kendi rezilliğinizi görmeden bi tane kızcağıza saldırıyorsunuz, üstelik o kızın psikolojik sorunu olduğunu söylerken, kendinizi gayet sağlıklı görüyorsunuz.. binlerce hayvanı katleden daha sağlıklı oluyor nedense.. bu tıpkı savaş gibi, bir kişi öldürürsen katil, bin kişi öldürürsen kahraman oluyorsun.. siz de bin koyun kesince sizinkisi inanç oluyor..

uzak doğuda köpek yiyenler var.. şimdi aramızdan biri çıkıp köpek kesse ona da sapık dersiniz.. halbuki adam uzak doğuda yaşamıştır ve köpek etini sever o yüzden kesmiştir.. ama ne önemi var.. bir şeyi binkişi yapıyorsa normal, bir kişi yapıyorsa anormal oluyor.. din denen şey işte.. dine kollektif şizofreni dememin nedeni de bu işte..

Sitelerde Paylaş

Bu çocuklar sorunlu, mutsuz, arayış içinde, çok yalnız ve çok tehlikeli bir çevrenin içinde bulunan çocuklar.

Bu tür inançları ve eylemleri bilinen dini ibadetlerle, ritüellerle kıyaslamak büyük yanlış. Dinler, insanlara bebekliklerinden itibaren aileleri tarafından öğretilir, dinleri gerektirdiği her tür ibadet normalize edilir. Yani kurban kestikleri için insanları cani, sapık vs. ilan ederken daha ciddi düşünmek gerek.

Bizlere göre toplu katliamdır, büyük saçmalıktır, korkunçtur, boşinanın gerektirdiği anlamsızlıktır filan ama satanizmle bir tutulamaz. Bu çok absürd bir iddia olur.

Satanistler evde kedi kesip kanını içmek üzere eğitilmiyorlar. Onların başka psikopatik eylemleri de var ayrıca.

Bu çocuklar tam da 13-15 yaşlarında bu tür aykırı grupların içine düşüyor ve toplum için belki de tehlike arzediyorlar. Bunlar sorunlu gençler.

Diğer dinlerle satanizmi felsefik anlamda elbette bir tutar ve arada çok da fark olmadığını ileri sürbiliriz. Ancak pratik hayatta ikisi aynı şey değildir, lütfen satanizmi normalize etmeye çalışarak saçma mesajlar vermeyelim.

Sitelerde Paylaş

O kızı savunan ateist arkadaş için bir kaç foto verelim.

http://www.misschat.net/forum/index.php?PHPSESSID=lu6blq40hu9a3g5n7tgh9b7fk5&topic=663.msg1372#msg1372

Bak savunduğun kızı. (Link + 18 fotolar içermektedir.)

antiii... git sokağa çık o manzaranın toplu halini görürsün.. toplu katliam.. he yerde hayvan paraları, deriler bağırsalar bacaklar kafalar.. rezil insansınız vesselam.. bi gram dürüstlük yok sizde..

Sitelerde Paylaş

Fark ne söyler misin o zaman? Kedini ki can da koyunun ki değil mi?

ET ZIKKIMLANIRKEN BUNU NEDEN DÜŞÜNMÜYORSUN SEVGİLİ ARKADAŞIM?

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bugün binlerce koyun ve danayı inanç adı altında kesenler bir tane kediye sahip çıkmaya çalışıyorlar..

sizinki nasıl inançsa, inancınız için binlerce hayvanı boğazlıyorsanız, o da kendi inancına göre bir kedi kurban etmiş.. o kız hatalı evet, ama siz ondan on binlerce kez daha hatalısınız.. kendi rezilliğinizi görmeden bi tane kızcağıza saldırıyorsunuz, üstelik o kızın psikolojik sorunu olduğunu söylerken, kendinizi gayet sağlıklı görüyorsunuz.. binlerce hayvanı katleden daha sağlıklı oluyor nedense.. bu tıpkı savaş gibi, bir kişi öldürürsen katil, bin kişi öldürürsen kahraman oluyorsun.. siz de bin koyun kesince sizinkisi inanç oluyor..

uzak doğuda köpek yiyenler var.. şimdi aramızdan biri çıkıp köpek kesse ona da sapık dersiniz.. halbuki adam uzak doğuda yaşamıştır ve köpek etini sever o yüzden kesmiştir.. ama ne önemi var.. bir şeyi binkişi yapıyorsa normal, bir kişi yapıyorsa anormal oluyor.. din denen şey işte.. dine kollektif şizofreni dememin nedeni de bu işte..

Etik kurallara uyan hayvan kesme işlemi normaldir arkadaşım. Çünkü sende et yiyorsun. Yediğin et bir hayvana ait ve bir yerlerde kesilip parçalanıyor.

Hayvanları ihtiyaç dışında kesip parçalamak ise, vahşettir, ahlaksızlıktır ve psikopatlıktır.

Psikopat herifler sizi.

Sonra müslümanlar ateistleri öcü olarak görünce komiğinize gidiyor.

Ülkede ateist nüfusun arttığını düşünsene bide. Ne çürük elmalar çıkacak gör o zaman. Genelleme yapmıyorum tabi.

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yemek için hayvanları beslemek ve kesmek tabiki üzerinde düşündüğünde insanı rahatsız edebilecek birşeydir. Keza çok insan bu sebeple vejeteryan olmayı seçmiştir. Ben şahsen rahatsız olurum, ve et yerken bunun nerden geldiğini düşünmemeye çalışırım.

Yiyeceğin hayvanların kesilmesini görmek istemediğini söylüyorsun yani. İyi, tamam, görme o zaman. Fakat bunu görmeye dayanabilen biri(kasap örneğin), sen yiyebil diye o hayvanı kesiyor değil mi? O kız da kedi kesimini görmeye tahammül edebildiği için bunu yapmış. Kasap gibi düşün. Üstelik, bunu görmek istemeyenlere de zorla izletmemiş, internete resmini koymuş isteyen baksın diye. Rahatsız oluyorsan bakmazsın olur biter. Salak bir kediyi öldürdü diye ruh hastası ilan edemezsin insanları. Bu yaptığın ahlaksızlıktır asıl.

Sen ise burda hayvanı yemek için kesmekle, zevk için kesmek arasında bir fark göremedğini söylüyorsun. Ben ise çok büyük bir fark görüyorum. Birincisinde bir zaruretten dolayı bu yapılıyor. Diğeri ise sadece zevk için. Yapılmasa da olur. Ama o hayvana o eziyeti sırf kendi keyfi ve sapıkça arzusu yüzünden verebiliyor.

Hayvanı yemek bir zaruret değildir. Vejeteryan olsan ölür müsün? Hayvan eti yemesen ölür müydün? Elbette hayır.

Hayvan eti yemek istemen tamamen keyfidir, ağız tadınla ilgilidir, bu yüzden de zevke yönelik bir tercihtir. O kızın öldürmesi de zevke yöneliktir. O halde itiraz etmeye hakkın yok. Kapiş?

Hayvanın da yavrusu olması farketmez diyorsun. Hayır, yavru bir hayvan, özellikle bir kedi çok sevimlidir, ve tamamen zararsızdır. Hem güzeldir hem korunmaya ihtiyacı vardır. Buna eziyet etmeyi sadece ruh hastası biri isteyebilir. Ve ruh hastası biri de forumlarda bunu felsefi olarak savunmaya çalışır.

Bir başkasına göre de tavuk çok sevimli ve zararsız görünebilir ama sırf ağız tadımız için kesiyoruz onu değil mi?

Kimse de kalkıp bize ''ruh hastası'' demiyor bunun için.

Peki tavuk söz konusu olunca kesme işi normal oluyor da kedi söz konusu olunca niye ''psikopatlık'' oluyormuş?

Sitelerde Paylaş

ŞEYTAN İÇİN KEDİ KESİNCE "KATİL KIZ", ALLAH İÇİN KURBAN BAYRAMINDA KOYUN DANA KEÇİ KESİNCE İBADET...

:)

Allah için kesilen kurbanlardan, ateistlerde yiyor. Nankörlük etme.

Sitelerde Paylaş

Psikopat herifler sizi.

Sonra müslümanlar ateistleri öcü olarak görünce komiğinize gidiyor.

Nasıl ki teizm tek tip değilse ateizm de değil.

Satanizm ateisttir ama her ateist satanist değildir.

O resimlerini verdiğin kız satanist. Onun bu yaptığını tüm ateistlere maledersen kalayı basarlar sana.

Bence resimler estetik. Sizin kurban ritüelleriniz ise çok kaba, mide bulandırıyor. Hiç estetik yok.

Sitelerde Paylaş

Tavuk eti yemek , Koyun , dana , domuz eti vs vs yemek insanların gereksinimleri doğrultusunda yapılan bir beslenme şeklidir . Sadece zevk amacıyla bir tavuk öldürmek bile insanın psikolojisinin sağlam olmadığını göstermeye yeter . Şimdi o kızı destekleyenler bence aynı ruh halinde olan kişiler. Yapılan şey ne olursa olsun önemli olan şey amaçtır. Bir canlının hayatına son vermek için amacınız beslenmek mi olmalıdır yoksa sadce onu öldürmek mi olmalıdır . Tabiki doğal gereksinimimz olan beslenmek olmalıdır. Diğer şekilde olduğu zaman doğaya karşı büyük bir hata yapmış olursunuz.

Sitelerde Paylaş

Etik kurallara uyan hayvan kesme işlemi normaldir arkadaşım. Çünkü sende et yiyorsun. Yediğin et bir hayvana ait ve bir yerlerde kesilip parçalanıyor.

Hayvanları ihtiyaç dışında kesip parçalamak ise, vahşettir, ahlaksızlıktır ve psikopatlıktır.

Ülkede ateist nüfusun arttığını düşünsene bide. Ne çürük elmalar çıkacak gör o zaman. Genelleme yapmıyorum tabi.

yahu kurban bayramında kesilen yüzbinlerce hayvanın ihtiyaçla ne alakası var?? ihtiyaç olduğu için değil, ibadet olduğu için yapılıyor.. asıl mantığı bu.. ihtiyaç içinse kasaplara gidersin..

kurban bayramı adı üstünde, kurban ediliyor hayvanlar.. kurban kavramına bakacaksın...

sizin o satanistten hiçbir farkınız yok benim gözümde..

ikiniz de inancınız için hayvan kesiyorsunuz..

gerisi kıvırtmadır başka birşey değildir..

başkası da çıkıp inancım gereği köpek parçalamam gerekiyor derse ne diyeceksin?? köpek şeytanı betimliyor o yüzden köpeği parçalamamız inancımızın gereği derse napacaksın?? ona yine sapık diyeceksin.. tek doğru sizsiniz, çünkü saymakla bitmezsiniz, çoksunuz.. sürüylesiniz..

tarihinde Faramir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

müslümanların ne kadar çürük olduğunu kabul ediyorsun böylece..

hergün yaşanan bir sürü vahşeti yapanlar müslümanlar.. biri anasını doğrar biri babasını biri kızına tecavuz eder, bir sülalesini doğrar, biri parçalar bilmem ne yapar.. hergün haberlerde çıkan artık sıradanlaşan şeyler..

bunları yapanlar ateist mi.. tabii ki müslüman, sorsan elhamdülillah müslümanız derler.. siz müsümanlar ne kadar çürüksünüz değil mi??

böyle mi diyelim şimdi.. bir ateist vakaya karşı 1000 tane müslüman vakası.. hadi buyrun, yarıştıralım...

Sitelerde Paylaş

Bu tarz bir mevzuyu bu forumda savunsa savunsa ancak freddie ile faramir savunurdu herhalde.

Başka deli tanımıyorum zira. :)

Gerçek hayattaki tiplerini çok merak ediyorum bunların.

Avatarları ile uyumlu mu acaba :)

tarihinde antiateist_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ne kedi yemesi be?şimdi bu kız yemiş mi kediyi?tamamen sapık bir fantazi gerçekleştirip rahatlatmış kendisini o kadar.bak hem hayvan kesmenin de bir yöntemi, tekniği vardır.fakat bu kız paramparça etmiş kediyi.yav kardeşim kızın yaş 15.sen 15 yaşını hatırlıyor musun?bunun cevabını ver.

Lan sen kurbanlık koyunların nasl paramparça edildiklerini görmüyor musun bayramlarda. kör ateist!!! çık bi dışarıya simdi de bak bi etrafındaki bağırsaklara. zobuk!

Sitelerde Paylaş

ET ZIKKIMLANIRKEN BUNU NEDEN DÜŞÜNMÜYORSUN SEVGİLİ ARKADAŞIM?

Lan dümbelek. Tabiki et yiyeceğiz. Sorun kurbanın niye kesildiğidir..Sen bu kurbanı yemek için kesmiyorsun ki..yardım amacıyla da kesmiyorsun. Bular palavra. her tarafta kasap var. git et al fakire ver madem bu yüzden kesiyorsun. niye kurban bayramını bekliyorsun?

tanrıya kan akıtmak bildiginiz psikolojik travmadan baska bisey değildir.

Satanistler ile müslümalar arasında fark yok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...