Jump to content

Kandırmayın Türk'leri

Recommended Posts

Başlık Fatih Altaylı'nın bir yazısına göndermeydi.

Orjinalı şu ''Kandırmayın Fenerbahçe'lileri,Alex falan Gelmez'' yazmışta yazmış,Alex böyle Alex şöyle,Başkaları kapar bilmemne,O kapasite yok bilmemne.

Ne oldu Alex geldi.

Ne diyor bu liboşlar,biz .ötümüzden uyduruyormuşuz,Kandırmayalımmış Türk'leri,Gelmezmiş Şeriat falan.

Taliban%20Tayyip%20erdogan%20fetullah%20gulen.jpg

tayyip-hikmetyar.jpg

''Elhamdülillah müslümanım diyenlerin, şeriatçıyım demesi de gerekir.''

''Cumhurbaşkanının imam hatipli olacağı günler yakındır.''

''Ben İstanbul'un imamıyım.''

''Mahkemenin türbanla ilgili söz söyleme hakkı yoktur. Söz söyleme hakkı din ulemasınındır.''

''Bize göre demokrasi amaç değil, ancak bir araçtır. Hangi sisteme gitmek istiyorsanız, bu düzenlerin seçiminde bir araçtır. Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir.''

sivas_madimak.jpg

“Sivas laiklere mezar olacak, Cumhuriyet Sivas’ta kuruldu, Sivas’ta yıkılacak, Şeriat gelecek, batıl zail olacak“

“Şerefsiz vali istifa, Sivas size mezar olacak, Şeriat gelecek, zulüm bitecek, Yaşaşın şeriat, Muhammed’in ordusu kafirlerin korkusu, Yaşasın Hizbullah, kahrolsun laiklik, şeriat isteriz...”

''Türkiye’nin yarınında artık Kemalizme ve Kemalizm benzeri rejimlere yer yoktur. Kemalizmin yeniden kendini üretmesi söz konusu değildir. Bizim için en üst belirleyici, İslam’ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir. Ben İslam’ın devlet planı içinde düşünüyorum.''

''Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir lafı koskoca bir yalan. Egemenlik kayıtsız şartsız Allah’ındır.''

''Demokrasi bir tramvaydır, gideceğiniz yere kadar gider orada inersiniz.''

''Vatandaş: "Çiftçinin hali ne olacak, hangi yüzle geliyor buraya?"

Erdoğan: "Gel buraya, artistlik yapma."

Vatandaş: "Artistlik yapmıyorum, lütfen hakaret etmeyin."

Erdoğan: "Böyle bağırılmaz... Lan bana anayasayı öğretme. Terbiyesizlik yapma lan."

Vatandaş: "Lan mı?"

Erdoğan: "Evet."

Vatandaş: "Canın sağolsun."

Erdoğan: "Şu anda çiftçiye ne verildiğinin farkına mısın?"

Vatandaş: "Benim mahsulüm öldükten sonra mı? İki senedir anamız ağladı."

Erdoğan: "Haydi, anan ağlasın, baban ağlasın. Ananı al git buradan."

Vatandaş: "Lan diye hitap etme. Ayıp be! Sayın Başbakan diye hitap ettim, 'lan' diye hitap etti.''

yetmedi74.jpg

basyazi4.jpg

Sonra der ki Tayyib efendi ''ben değiştim'' ,Bizim liboşlar gibi sazanları yakalar,Inandırır kendine.

Artık bir kaç cübbeli,bir kaç ulema söz sahibi oluyor,Sokaklar çarşaflıdan geçilmiyor,Avazları çıktığı kadar bağırıyorlar Şeriat diye,Kırılıyor büstler,Ağızları köpürürcesine bağırıyorlar Atatürk'e,yıkıyorlar,resimlerini yırtıyorlar,Cumhuriyet'e ve Demokrasi'ye saldırmalar.

Bu Tayyib'in söylediklerini aynen Liboşlar söylüyor,sadece ''şeriat istiyoruz'' demiyorlar,ama ona hizmet ediyorlar,çünkü tayyip değişik kulvarlarda oynuyor,şeriatçıları kendine çektiği gibi ateist aydınlarıda kendine çekiyor.

İnandırıyor kendine,Şeriat getirmicem korkmayın diyor,Sanki o sözler hiç söylenmemiş,O yeminler hiç edilmemiş gibi.

Sanki binlerce insan sokağa çıkmamış gibi.

Özgürlükleri yıkmak için.

Olsun be,Söz konusu özgürlükse gerisi teferruattır,başımız kessinler onlar,özgürlük adına.

Birileri der ki,Atatürk ülkeye Despotluğu getirdi,Zaten Demokrasi ve Özgürlük vardı,Modernleşme hareketleri oldu,Atatürk olmasaydı Modern bir Devlet olucaktık,O geldi tüm düzeni bozdu...

ey milletim;

ben, mustafa kemal'im

çağın gerisinde kaldıysa düşüncelerim

hala en hakiki mürşit değilse ilim

kurusun damağım dilim

özür dilerim...

unutun tüm dediklerimi

yıkın diktiğiniz heykellerimi

özgürlük hala

en yüce değer

değilse eğer...

prangali kalsın diyorsanız köleler

unutun tüm dediklerimi

yıkın diktiğiniz heykellerimi...

yoksa çağdaş medeniyetin bir anlamı

ortaçağ'a taşımak istiyorsanız zamanı

baş tacı edebiliyorsanız

sanatın içine tüküren adamı

unutun tüm dediklerimi

yetmediyse acısı, şiddeti, savaşın

anlamı kalmadıysa

yurtta sulh cihanda barışın

eğer varsa ödülü silahlanmayla yarışın

unutun tüm dediklerimi

özlediyseniz fesi peçeyi

aydınlığa yeğliyorsanız karanlık geceyi

hala medet umuyorsanız

şıhtan şeyhten dervişten

şifa buluyorsanız

muskadan, üfürükçüden

unutun tüm dediklerimi

eşit olmasın diyorsanız kadınla erkek...

kara çarşafa girsin diyorsanız

yobazın gazabından ürkerek...

diyorsanız ki okumasın

kadınımız kızımız;

budur bizim alın yazımız

unutun tüm dediklerimi

fazla geldiyse size hürriyet, cumhuriyet

özlemini çekiyorsanız

saltanatın sultanın

hala önemini anlamadıysanız

millet olmanın

kul olun, ümmet kalın

fetvasını bekleyin şeyhülislam'ın

unutun tüm dediklerimi

"rahat bırakın beni!!!"

İnadına oylar AKP'ye,Önemli olan özgürlük değil mi keyif benim zikir çekecem.Sanat mı o önemli değil.

Kandırmayın Türk'leri,Şeriat falan GEEL-MEEZ...

http://www.hakvehakikatpartisi.com/news.php

http://www.seriat.net/

http://www.allahvesistemi.org/ahmedhulusidekavramlar/kavramlar/seriat/index.htm

Birden olur herşey,İteleye iteleye getirdiğiniz bu adamlar,Bir gece ansızın gelirler.

Tıpkı İran'daki gibi.

Tıpkı Sürgüne gönderilmiş bir adamın ansızın gelmesi gibi.

Tıpkı Modernliğiyle,Asilliğiyle ve Pers kültürüyle meşhur olan İran'ın düştüğü durum gibi.

Belkide onlarda böyleydi,Şeriat GEEEL-MEEEZ.

Arka sıralarda oturan 2 senelik,3 senelik,Dersleri bozan şımarık hareketler yapan çocuklar gibisiniz...

Anlamı yoksa Modern'liğin,Özlemini çekiyorsanız tekke ve zaviyelerde sabaha kadar zikir çekmenin (!),O gelip bozduysa sizin keyfinizi ! Yıkın onun heykellerini.

ataturk_izmir_erkek_lisesinde_matematik_dersinde.jpg

RAHAT BIRAKIN BİZİ...

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Politikacı ne yapar?Politikacının karakteri nedir?Amacı nedir?Amacına ulaşmak için hangi yolları kullanır?Politikacının söyledikleri kendi siyasi görüşü müdür,yoksa o anda söylenmesi gerekeni mi söyler?Bunları konuşalım.Bir politikacıya asla güvenemezsin önce bunu öğren.Politikacının tek derdi vardır:OY.Hangi icraat kendisine oy getirecekse onu yaparlar.Eğer toplumun %90ı şeriat istiyorsa şeriat gelir,bunu engelleyemezsin,hiçbir güç engelleyemez.Şeriatı iktidar partisi getirmezse,bir başkası onu devirir yine getirir.Politikada önemli olan tek şey halkın desteğini almak.politikacı kendine oy getirecek her şeyi söyler,oy kaybettirecek hiçbir şey söylemez.Olaya bu şekilde bakın.

Sitelerde Paylaş

Tayyip değişmedi, değiştirildi. O gün şartlarında, yani 20 yıl önce şeriat önderlerinin postası durumundaki adam değil. Onu değiştiren sistem, tarihte onun gibi pekçoklarını da değiştiren kişiler ve uluslarüstü sistemdir. Tayyip değişti, evet ama değişimin yönü nereye doğru?

Şeriatı getirecek bir Ayetullah değil artık o. Emperyalist düzen kurucuların elindeki bir yönetim aygıtı, ya da çarkın bir dişlisi. RTE'nin görevleri değişti. İçinde bulunduğumuz çağın koşullarında Tayyip için Allah, parasal-ticari ilişkileri düzenlemeye yarayan bir araçtan başkası değil. Sonuçta zenginler oligarşisi tarafından yönetiliyoruz ve o oligarşi istemeden Tayyip gibi bir kuklanın kıpırdaması imkansız.

Türkiye'ye şeriatın gelmesi bugün, bu gölge iktidarın ardındaki Uluslararası güç odaklarının onayını almadığı için de mümkün değil.

Ufukta göründüğü kadarıyla, bugünün siyasi konjonktüründe şeriat tehlikesinden öte etnik ayrılıkçı politikaların tehdidi söz konusu.

Sitelerde Paylaş

Tayyip değişmedi, değiştirildi. O gün şartlarında, yani 20 yıl önce şeriat önderlerinin postası durumundaki adam değil. Onu değiştiren sistem, tarihte onun gibi pekçoklarını da değiştiren kişiler ve uluslarüstü sistemdir. Tayyip değişti, evet ama değişimin yönü nereye doğru?

Şeriatı getirecek bir Ayetullah değil artık o. Emperyalist düzen kurucuların elindeki bir yönetim aygıtı, ya da çarkın bir dişlisi. RTE'nin görevleri değişti. İçinde bulunduğumuz çağın koşullarında Tayyip için Allah, parasal-ticari ilişkileri düzenlemeye yarayan bir araçtan başkası değil. Sonuçta zenginler oligarşisi tarafından yönetiliyoruz ve o oligarşi istemeden Tayyip gibi bir kuklanın kıpırdaması imkansız.

Türkiye'ye şeriatın gelmesi bugün, bu gölge iktidarın ardındaki Uluslararası güç odaklarının onayını almadığı için de mümkün değil.

Ufukta göründüğü kadarıyla, bugünün siyasi konjonktüründe şeriat tehlikesinden öte etnik ayrılıkçı politikaların tehdidi söz konusu.

Ahanda işte buna harfi harfine katılıyorum. Basit ama doğru tespit budur.

Sitelerde Paylaş

İran da Humeyni devrim sürecinde kendisine destek veren solcuların hepsini acımadan kesmişti. Türkiye de şeriat gelirse bu şeriatçılar liboşları aynı şekilde kesseler çok gülerdim ama bizimkiler o kadar kaypakki böyle bir durumda herkezden önce çarşafa sarığa bürünüp d.tlerini sağlama alırlardı heralde :)

Sitelerde Paylaş

yetmedi74.jpg

Şu görüntüyü ne zaman görsem içimde büyük bir nefret uyanıyor. O kartonun sahibine büyük acılar yaşatmak, doğduğuna pişman etmek isterdim.

Kim bu kadar şerefsiz olabilir ki?

Pisliğin dölleri.. Fırsatçı yılanlar...

tarihinde Seyircin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslam acı çektirmekten zevk alan ondan beslenen sapkın bir din Seyircin ne yapalım. :ph34r:

Evet.

Kendisine tapınmayanlara büyük acılar vaad eden uydurma bir tanrınız var.

Fakat kadının kartona konu ettiği olay, uydurma değil gerçek acılara sebep olmuştur. Bunu çıkarları için kullanan lanet kadın her türlü pisliği hak ediyor.

Aptal aptal konuşmayın, o smileyi yedirmiyeyim.

tarihinde Seyircin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evet.

Kendisine tapınmayanlara büyük acılar vaad eden uydurma bir tanrınız var.

Fakat kadının kartona konu ettiği olay, uydurma değil gerçek acılara sebep olmuştur. Bunu çıkarları için kullanan lanet kadın her türlü pisliği hak ediyor.

Aptal aptal konuşmayın, o smileyi yedirmiyeyim.

Çocuk, benim dinim değil bu din, sen ne diyorsun asıl bana şu yazdıklarını ben yedirmeyeyim dikkatli ol (:

Sitelerde Paylaş

Barışarak'la Seyircin, çok komik bir diyalogdu. İbretlik. Az zamanda çok şey düşündürttü. Sevgi, nefret, ihtiras...

Barışarak'ın düştüğü hale hem güldüm hem üzüldüm. Niye olduğunu söyliycem. Seyircin Barışarak'ın kinaye yaptığını sandı falan filan.

Benceğiz de islam için aynı şeyleri düşünüyorum. Üstelik nihayetinde bu dinin kaynağı olan Kuran'ın inanırı olarak. Böylece, "senin tanrın böyle, smileyi yediririm" diye bir karşı cevap alsa idim,

en azından bu dini savunmaya sebebim olurdu.

tarihinde puppetularz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Barışarak'la Seyircin, çok komik bir diyalogdu. İbretlik. Az zamanda çok şey düşündürttü. Sevgi, nefret, ihtiras...

Barışarak'ın düştüğü hale hem güldüm hem üzüldüm. Niye olduğunu söyliycem. Seyircin Barışarak'ın kinaye yaptığını sandı falan filan.

Benceğiz de islam için aynı şeyleri düşünüyorum. Üstelik nihayetinde bu dinin kaynağı olan Kuran'ın inanırı olarak. Böylece, "senin tanrın böyle, smileyi yediririm" diye bir karşı cevap alsa idim,

en azından bu dini savunmaya sebebim olurdu.

Ben o depremde ailemin yarısını kaybettim. Herhangi bir ideolojik saçmalığa meze olması fena halde sinirlerimi bozuyor. O görüntüyü her gördüğümde de içim titriyor. İnsanların acısından çıkar sağlamaya çalışan iğrenç bir kadına az bile saydım.

Barisarock adlı üye ise bildiğim kadarıyla müslüman, hatta şu yeni nesil modernist bir garip müslümanlardan. Mesajımı tiye alıp, beni "acı çektirmekten zevk alan ondan beslenen sapkın" bir insan yerine koyduğunu düşündüm.

Eğer barisarock hakkında yanılıyorsam, islam hakkında söylediği ilk cümlede samimiyse, ona bir özür borçluyum demektir.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Kadinin elindeki PANKARDAKI yazi ISLAMI tanimaya yeterde artar bile.

7.4

Y E T M E D I M I

Yetti canimin ici,yettide arti bile.

Sende suc yok kizim sende suc yokkkkkk.

Senin böyle zehirlenmene yol acanlara

Türkün parasini,Türkü zehirlemede kullandiranlara,kullananlara

Seni böyle ............UKTAN düsüncelerle zehirleyenlere GERCEKTEN bir.........KAT gerek.

Kilyumaklarindan yardim umanlar yan gelip yanasanlar Türkiyeyi Afganistandaki, Pakistandaki gibi YOBAZLARA teslim etmek isteyenlerdir.

Bu ülke KÖPEKSIZ KÖY DEYILDIR, usunuzu basiniza toplayinda sonra pisman olmayasiniz.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...