Jump to content

İsviçre'den çikolata gelmiş, annem babam laikmiş

Recommended Posts

Normale oldukça yakınım. Bunu bilimsel olarak söylüyorum. Arada sırada uzmanına check ettiriyorum. Sana da öneririm.

..

Satanizmi övdüyse gider yanıtını verirsin. Satanizmi savunamazsınız diye bir kuralımız yok bizim. Savunan kişi yanıtlanır.

Şeriatçıları yasaklamış mıyız? Burada kadını gömüp recm etmeyi savunan sapkınlar da vardı ve yazdılar.

Tehdit yağdırmadım, mazlumu oynama. Bütün uyarılarıma rağmen kıza son anda bile "sapık, ruh hastası" demişsin.

..

Sen deyince oluyor nedense.

Neyse boşver.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 285
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sakin olun yav, birbirimizi kırmadan en temel siyasi farklılıklarımızı konuşamıyoruz.

Kendisine Kemalist diyen de, liberal diyen de, sağcı/solcu ya da komünist diyen de Nazi gibi, faşist gibi tartışıyor maalesef burada.

Ve buna ben de dahilim :)

Bütün modlara, kendime ve diğer üyelere UYARI: Asabımı bozmayın nan! :)

Sitelerde Paylaş

Sen deyince oluyor nedense.

Neyse boşver.

Ord. Prof. Mazhar Osman Uzman'dan...

* * *

Tedavi ettiği bir hastanın, kızıp kendisine "Bana bak deli herif" diye bağırmasına gülmüş, "Bana bak!" demiş "Senin bana deli demen bir şey ifade etmez, ama ben sana bir kere deli dedim mi, bir daha buradan çıkamazsın!".

Malum akıl hastenesi başhekimidir kendisi... Yani Ludwig bence dikkat et derim... :)

Sitelerde Paylaş

Avrupa'nın taşrası işte, olsa olsa burada alınırdı bu karar.

Kararın alınması için sınırları zorlayan partinin Müslüman Ortadoğululara değil, tüm Ortadoğululara düşman olduğunu, faşist bir parti olduğunu; 'abi valla ben Müslüman değilim, Harun Yahya'ya karşı blog açtım' deseniz de, İsviçre'ye kapak atmamanız için ellerinden geleni yapacaklarını biliyor musunuz?

Bu kadar basit bir gerçeği kim dillendirecek diye bekliyorum dünden beri...

Sitelerde Paylaş

Kararın alınması için sınırları zorlayan partinin Müslüman Ortadoğululara değil, tüm Ortadoğululara düşman olduğunu, faşist bir parti olduğunu; 'abi valla ben Müslüman değilim, Harun Yahya'ya karşı blog açtım' deseniz de, İsviçre'ye kapak atmamanız için ellerinden geleni yapacaklarını biliyor musunuz?

Maksat oraya kapak atmak değil, burayı İsviçre yapmak... Burayı İran yapmaya kalkanların elinden alıp İsviçre yapmak...

Sitelerde Paylaş

Ama dinden çıkanın idam edilmesi gerektiğine, savaşta elde edilen hıristiyan kızların cariye yapılması gerektiğine inananlar pirupaktır...

Sen niye üstüne alınıyorsun ki?

Yarası olan gocunur

Ben Avrupalılara pislik dedim hem sana ne oluyor?

Hemen onları savunmaya kalkıyorsun

Yoksa sende mi avrupalısın?

Sitelerde Paylaş

Maksat oraya kapak atmak değil, burayı İsviçre yapmak... Burayı İran yapmaya kalkanların elinden alıp İsviçre yapmak...

Yahu ne demek istediğimi anladın Andromeda, bireysel olarak oraya kapak atmayı isteyip, istemememiz ayrı bir mesele...

Destek vermek içim mail atmayı düşündüğünüz Geert Wilders, Türkiye'yi dünyaya rezil etmek için fırsat kollayacağı bir ziyaret maksadıyla, yakında Türkiye'ye geliyor. Türkiye'yi İran'a çevirmeyi isteyenlere karşı Türkiye'yi, bu adamlarla işbirliği içerisnde mi kurtaracaksınız?

Sitelerde Paylaş

Destek vermek içim mail atmayı düşündüğünüz Geert Wilders, Türkiye'yi dünyaya rezil etmek için fırsat kollayacağı bir ziyaret maksadıyla, yakında Türkiye'ye geliyor. Türkiye'yi İran'a çevirmeyi isteyenlere karşı Türkiye'yi, bu adamlarla işbirliği içerisnde mi kurtaracaksınız?

Bu da nereden çıktı; kimseye mail filan atmayı ne düşündüm ne de planladım... Ama adamların ne kadar haklı olabileceğini bir de o taraftan bakarak düşünün...

Adamlar ülkelerine İngiliz'i Alman'ı yerleşirken mi mutlu olsunlar, yoksa Afgan'ı, İranlısı Kuzey Iraklısı gelince mi?... Humanist takılmaya falan gerek yok; gerçekler ortada; sen bile istemezsin iyi düşününce...

Her müslüman terörist olmasa bile neredeyse bütün teröristler müslüman be kardeşim...

Sitelerde Paylaş

Bu da nereden çıktı; kimseye mail filan atmayı ne düşündüm ne de planladım... Ama admların ne kadar haklı olabileceğini bir de o taraftan bakarak düşünün...

Adamlar ülkelerine İngiliz'i Alman'ı yerleşirken mi mutlu olsunlar, yoksa Afgan'ı, İranlısı Kuzey Iraklısı gelince mi?... Humanist takılmaya falan gerek yok; gerçekler ortada; sen bile istemezsin iyi düşününce...

Senin için demedim dostum; siz derken forumda açılan başlıkları kastediyorum, belki yine de siz demem doğru değildi.

Ben daha uzun vadeli düşünüyorum Andromeda: Bu insanlarla arana kalın duvarlar ördükçe, işsiz-güçsüz Müslüman gençler daha da radikalleşecek, terör daha da artacak, hasbelkader kaçak göçmen olabilmiş gencecik Müslüman gençler de, iki kat sömürü karşısında içinde yaşadıkları uygarlıktan daha fazla nefret edecekler.

Hollanda vizesi için beklerken, kapıda aşağılanan vatandaşlar; daha bir Batıcı olmuyorlar, dikkatini çekerim...

Sitelerde Paylaş

Ama dinden çıkanın idam edilmesi gerektiğine, savaşta elde edilen hıristiyan kızların cariye yapılması gerektiğine inananlar pirupaktır...

Yarası olan gocunur

Rahatlıkla Avrupalı ile aynı kültüre mensup olduğumu söyleyebilirm...

Sitelerde Paylaş

Yarası olan gocunur

Aslında dogru ortada bir pislik var hatta pislik kelimesini hak eden birileri var ...ama avrupalılar degil..

Sitelerde Paylaş

Rahatlıkla Avrupalı ile aynı kültüre mensup olduğumu söyleyebilirm...

Ülkemizin çağdaş insanları Atatürk devrimleri sayesinde muasır medeniyet seviyesine ulaşmıştır.

tas1056cb8ee048dbaf5by.jpg

Bu fotoğraf Kemalist devrimin savuınucusu CHP'nin kalesi İzmir'de çağdaş bir bayanın ülkenin azınlıklarından Kürtler'in konvoyunu Avrupalıca karşılamaya hazırlandığı bir anda çekilmiş.

Sitelerde Paylaş

ben dile getirdim aslında

Sitelerde Paylaş

Ülkemizin çağdaş insanları Atatürk devrimleri sayesinde muasır medeniyet seviyesine ulaşmıştır.

Bu fotoğraf Kemalist devrimin savuınucusu CHP'nin kalesi İzmir'de çağdaş bir bayanın ülkenin azınlıklarından Kürtler'in konvoyunu Avrupalıca karşılamaya hazırlandığı bir anda çekilmiş.

Ludwig,

Şu yaptığına artık provokasyon mu denir, taciz mi denir, inat mı denir, ne denir sen karar ver.

Şu başlıkla, Andromeda'nın alıntıladığın iletisiyle senin şu astığın resmin, Atatürk'ün, Kemalizmin, CHP'nin ne ilgisi var?

Niyetin belli, uyarınca da kalkıp zırlıyorsun.

Bunu oku, senin iletinle birlikte kendi iletimi de sileceğim.

Bir de, ben acaba sana hangi gün, ne zaman "ruh hastası" demişim? Bugüne kadar burada hanginize öyle bir hitapta bulunmuşum?

Ben deyince olur belki ama, ben de onu nerede ve kime diyeceğimi iyi bilirim.

Ayıptır.

Freddie'ye durmadan ruh hastası, sosyopat, sapık, pislik deyip duruyorsun. Ben seni bunu için uyardım sadece. Çünkü kız artık bıkmış.

Politik uyumsuzluğumuzla ilgili hangi gün seni engellemişim, modluk yetkilerimi kullanmışım?

Lafımı açık açık söylemişim, bildiğimi savunmuşum.

Benimle sorunun varsa benimle çöz. Freddie ile ne ilgisi var?

Sitelerde Paylaş

Ludwig görmüyor musun kız ne kadar çağdaş

Kıza baksana oje yapmış

Kolunda dövme var

Daha ne olsun

Bu ülkede götünü başını açtığın zaman çağdaş olursun

Benim de cağdaş olmam için ne yapmam gerekir?

Özel bir yöntemi var mı?

tarihinde Mayonez2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ludwig Çarpıtma..Konvoyda Pkk bayragı asıldıgı için atıldı o taşlar..Orda atılan taşlar Kürtlere degil, o cani örgütün bayragına ve örgütedir....Nedense sen olayı Kürt -Türk çatışmasına ve Chp ye getirmeye çalısıyorsun..Amacın ne??

Ama bu forumdakilerin aklı selimleri bu kışkırtmaya kanmazlar sana uymazlar.. başka kapıya ludwig..

tarihinde MissSecret tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ifeelgood

O astığım resmi silemezsin.

O resimde forum kurallarına aykırı hiçbirşey yok.

Sadece bazı gerçekleri su yüzüne çıkartıyor. Ülkenin gerçeği bu. Bu da seni bir Kemalist olarak rahatsız ediyor.

İletimi silersen çok adaletsiz ve taraflı bir iş yaparak adminlik güçlerini kötüye kullanmış olursun.

Hani herşeyi tartışabiliyorduk?

O resim ve orda çıkan manzaraya dair çok değerli sosyolojik analizler yapılıyor.

Bak Etyen Mahcupyan neler yazmış: http://taraf.com.tr/makale/8729.htm

Sen seversin sosyoloji. Bana git sosyoloji oku deyip durmuyor musun?

Eğer silersen diye tekrar veriyorum. Söz konusu resim budur:

Sitelerde Paylaş

Ludwig görmüyor musun kız ne kadar çağdaş

Kıza baksana oje yapmış

Kolunda dövme var

Daha ne olsun

Bu ülkede götünü başını açtığın zaman çağdaş olursun

Benim de cağdaş olmam için ne yapmam gerekir?

Özel bir yöntemi var mı?

resimde kızın açıkta bir yerini mi gördün bayat mayonez?*

senın çağdaş olmana gerek yok insan olmaktan başlayabilirisn mesela

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...