Jump to content

Ateist Milliyetçiler (Vatanseverler)

Recommended Posts

yahu siz spastik özürlü müsünüz cidden, yoksa benimle kafa mı bulduğunuzu zannediyorsunuz? onların yaptıklarını islam a mal edemezsiniz! bunlar peygamber mi de onlar her yaptığını sanki hz. muhammed yapmış gibi islam a mal ediyorsunuz?!

onlar islam değilse kim onlara oy veriyor

sadece kömür kullananlar değil sanırım değil mi??*

Sitelerde Paylaş
  • İleti 238
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

en başta tabi ki kelime-i şehadet vardır. bunu kabul ettikten sonra eğer sen allah a ve onun peygamberlerine inanıyorsan onun dediklerine boyun eğmeli ve dediklerini yapmalısın. ve şu ayet-i kerime mucibince şeriatı istemelisin; "Allahın indirdiğiyle hükmetmeyenler, kafirlerin ta kendileridir." (Maide:44)

Sonra "son derece ve tehlikeli ve fikren sönümlendirilmesi gereken bir din" denilince bize kızıyorsunuz ama...

Sitelerde Paylaş

Demek oluyor ki, senin hırsızlık yapıp yapmaman mizacınla, sosyal çevrenle ve içinde bulunduğun şartlarla falan ilgili değil; sadece inanıp inanmamanla ilgili? Örneğin senin gibi biri, bir kadına tecavüz etmeyi ''kendi karakteri, mizacı ve kendi öznel etik değerleri'' için değil sırf ''inandığı için'' reddediyor. Senin karakterin böyle bir iğrenç ve rezilce bir şey yapmaya müsait; ama cehennem korkusu sana engel oluyor? :D

Hırsızlık yapan herkesin inanmadığını ortaya koyan tek bir bilimsel istatistik var mıdır? yoksa bu kıçının engin ve ilahi tecrübelerinden mi uyduruyorsun bunları? Bence hiçbiri... sen üçüncü sınıf adi bir provakatörsün...

Erbakan hocanız ve zevatı ile keriz feneri derneği soyguncuları sence suçlarını kabul ediyor yahut pişman oluyor mu? :D

Şimdiye kadar hiçbir kadına değil tecavüz, taciz bile yapmadım; ama ne inançlı ne de müslüman değilim, bildiğin safi/katıksz bir ateistim. Yalnızca bu bile senin şarlatanlığını çürütmeye yeter; ancak dedim ya, sen bir provakatörsün, bunun başka izahı yok...

Kimin ne kadar müslüman olduğuna sen mi karar veriyorsun? Kendini o put allahın yerine koymak bizzat senin inancına ters değil mi? Mutlak karar verme mercii yalnız allah değil midir islam'a göre?

Benim için hiçbir yerdir... Özgürce ve huzurlu yaşayabildiğim her yer benim vatanımdır... Özgürlüğüm üzerinde hiçbir gücü tanımam... Bu devlet de olur, senin gibilerin rezil ahlakı da olur, din de olur... Vatan senin zihnine zerk edilmiş ''yeni ve özgün'' bir puttur... Vatan onu yönetenlerin çıkarları, savaşları ve denetim aygıtıdır... Şimdiye kadar hep böyle olageldi, daha farklı olabilir mi? Elbette, ancak ne senin kafanla ne de mevcut olanla mümkün değil.

Kimseyi öldürmek, kimseden emir almak zorunda değilim. Askerliğin kıçımı sildiğim peçete kadar değeri yoktur gözümde, orduların insanları koruduğuna da inanmam; onlar yalnızca kendi çitlerini, duvarlarını ve iktidarlarını korur. Kendimi korumam icap ederse korumaya çalışırım; ama itaat etmem... Beni korumaya and içmiş olana da iman etmem; bilirim ki arkasından ben'liğime tecavüz gelecektir.

Bir kötülüğü yapıp yapmamak illa ki bir inanca bağlı değildir. Nice insanlar da vardır ki inançsız oldukları halde kötülük yapmayı reddederler, çünkü vicdan diye birşey vardır. ve çok şükür ki allah bana bir vicdan bahşetmiş. zamanında benim de inancım zayıftı ama yine de kötülük yapmak istemedim, çünkü bir vicdanım vardı. ve şimdi anladım sadece vicdanla olacak bir iş değil bu, çünkü bu dünyanın vicdanı bu dünyada kalacak ve vicdansızların hesap vereceği bir adalet günü gelecek.

benim hiçbir parti ile pırtı ile işim yok şimdiye kadar ne yerel ne de genel seçimlerde oy vermiş değilim. erbakanı, fetullahı, tayyip i beni ilgilendirmez. onlar allah ın emirlerine aykırı işler yapıyorlar. benim emirlerime aykırı işler değil -ki ben emir verebilecek birisi değilim. ben onları ancak allah ın emirlerine göre değerlendiririm, kişisel görüşlerime göre değil. fetullah olsun, erbakan olsun, tayyip olsun hepsi kafirleri dost ediniyorlar. oysa ki allah şöyle buyuruyor; "Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dostlar edinmeyin. Onların bazısı, bazısının dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez." (Mâide Sûresi: 51)

ve son iki paragrafınla ilgili, "Özgürce ve huzurlu yaşayabildiğim her yer benim vatanımdır." demişsin. böyle olduğunuzu konunun ilk sayfalarında belirtmiştim. yani daha iyi şartlar için herşeyinizi satarsınız. ülkenizi satmanız karşılığında karşılığınızı alır ve çeker gidersiniz. tabi ki senin gibi biri için askerlik kıçını sildiği peçete kadar değersizdir. kendisini korurmuş, sen kendini değil bir karıncayı bile koruyamazsın. korkak olduğunuz için savaşmayı paraya, satıcılığa tercih edersiniz. bir de kimseye itaat etmezmiş. paraya ve dolayıyısıyla nefis putuna tapan bir putperestsin. sizden ala putperest de olmaz.

Sitelerde Paylaş

yazdıklarım silinmiş yeniden yazayım

sen kalk müslümanım diyene hayır değilsin de yani islama aykırı davran sonra utanmadan gelip başkasını münafıklıkla suçla

höstt

git öğren de gel sonra burada dalganı geç hadiiiii

bir ayeti kerimeyi inkar edene müslüman değil, kafir denir. yani senin gibilere. sen ayeti kerimeyi inkar ettin ve kafir olduğunu belli ettin ama aynı zamanda müslümanım dediğin için de münafık olduğunu belli ettin.

Sitelerde Paylaş

bir ayeti kerimeyi inkar edene müslüman değil, kafir denir. yani senin gibilere. sen ayeti kerimeyi inkar ettin ve kafir olduğunu belli ettin ama aynı zamanda müslümanım dediğin için de münafık olduğunu belli ettin.

Ona Allah karar verir, o bilir. O her şeyi bilendir, siz bilmezsiniz.

Sen ne diye karışıyorsun onun işine?

İşe bak.. Müslümana dinini öğretiyoruz..

Sitelerde Paylaş

onlar islam değilse kim onlara oy veriyor

sadece kömür kullananlar değil sanırım değil mi??*

tabi ki sadece kömür kullananlar değil. onların gerçek bir müslüman olduğuna inananlar veriyor. onlar köprüye atmadan önce herkese dayı diyor, köprüden son adımını da çektiği zaman ayı diyor. bunlar münafıklar! "Münafıklığın alâmeti üçtür: -Söylerse yalan söyler, -söz verirse sözünde durmaz. -Kendisine bir şey emanet edilirse hıyanet eder." (Buhârî) bunlar seçim meydanlarını söz verip tutmuyorlar ve yalan söylüyorlar. sonra milletin verdiği vekalete ihanet edip o vekaleti hizmet için değil cepleri için kullanıyorlar. dinini bilmeyenler ise bunlar aldanıp hala destek veriyorlar.

"Dinin afeti üçtür: Fasık âlim, zalim idareci, cahil sofu." [Deylemi]

"Din cahillerinin çoğalması, kıyamet alametlerindendir." (Buhârî)

Diyeceğim şu ki; eğer islam hakkında konuşmak istiyorsanız, eleştirmeyi düşünüyorsanız müslüman geçinenlerin hareketlerine göre değil, allah ın ve peygamberinin dediklerine göre konuşun, onları eleştirin. kuran ve hadis i şeriflere göre konuşun.

Sitelerde Paylaş

Ona Allah karar verir, o bilir. O her şeyi bilendir, siz bilmezsiniz.

Sen ne diye karışıyorsun onun işine?

İşe bak.. Müslümana dinini öğretiyoruz..

iyi de ben ne dedim, allah ın sözlerine göre değerlendiririm dedim. kendi görüşlerime göre değil. eğer ki kafir dediysem bir ayeti kerimeyi inkar ettiği için dedim. allah ın hükümlerin kim karşı gelebilir. kim inkar edebilir? inkar edene müslüman denilebilir mi? iyi oku, sonra konuş!

Sitelerde Paylaş

birinin müslüman olup olmadığına karar verecek kişi sen değilsin

sen allah mısın??

ayetleri inkar eden yok taşkafa sadece siyasi bir konuma sokmak için uğraşmanız samimi değil

bak cüppeli ne diyor münafıklık için git oku öğren de gel sen gibi biri hasta olabilir ancak inanan falan değil insanlık düşmanı seniiii

Sitelerde Paylaş

tabi ki sadece kömür kullananlar değil. onların gerçek bir müslüman olduğuna inananlar veriyor. onlar köprüye atmadan önce herkese dayı diyor, köprüden son adımını da çektiği zaman ayı diyor. bunlar münafıklar! "Münafıklığın alâmeti üçtür: -Söylerse yalan söyler, -söz verirse sözünde durmaz. -Kendisine bir şey emanet edilirse hıyanet eder." (Buhârî) bunlar seçim meydanlarını söz verip tutmuyorlar ve yalan söylüyorlar. sonra milletin verdiği vekalete ihanet edip o vekaleti hizmet için değil cepleri için kullanıyorlar. dinini bilmeyenler ise bunlar aldanıp hala destek veriyorlar.

"Dinin afeti üçtür: Fasık âlim, zalim idareci, cahil sofu." [Deylemi]

"Din cahillerinin çoğalması, kıyamet alametlerindendir." (Buhârî)

Diyeceğim şu ki; eğer islam hakkında konuşmak istiyorsanız, eleştirmeyi düşünüyorsanız müslüman geçinenlerin hareketlerine göre değil, allah ın ve peygamberinin dediklerine göre konuşun, onları eleştirin. kuran ve hadis i şeriflere göre konuşun.

be dengesiz ne halt yemeye beni utanmadan münafıklıkla suçladın

ben akpli arsız bir politikacı mıyım hee??

Sitelerde Paylaş

http://www.haber3.com/buyukelci-istifa-etti-531992h.htm

Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy istifa etti. Dışişleri'nden yapılan açıklamada "Nabi Şensoy merkeze alınmayı talep etti, talebi uygun bulundu" denildi.

Şensoy'un istifasının Erdoğan'ın Washington gezisinden hemen sonra gerçekleşmesi dikkat çekti. Kısa bir açıklama yapan Şensoy, "Bu konuda konuşmak istemiyorum" dedi.

Sitelerde Paylaş
Bir kötülüğü yapıp yapmamak illa ki bir inanca bağlı değildir. Nice insanlar da vardır ki inançsız oldukları halde kötülük yapmayı reddederler, çünkü vicdan diye birşey vardır.

Yapma yahu, peki bu lafı sen söylemedin mi? : Tanrıya inanmayan herkes hırsızdır, haindir demiyorum ama onu frenleyen bir ilahi güç olmadığı için bir inançlıya göre suça daha çok meyillidir.

Kendi vicdanı için kötülük yapmayı reddeden inançsız, hırsızlığı reddedemiyor mu; yoksa hırsızlık bu siyasal islamcıların lügatlerinde alışkanlık olduğu üzere kötülük değil mi :D

benim hiçbir parti ile pırtı ile işim yok şimdiye kadar ne yerel ne de genel seçimlerde oy vermiş değilim. erbakanı, fetullahı, tayyip i beni ilgilendirmez. onlar allah ın emirlerine aykırı işler yapıyorlar. benim emirlerime aykırı işler değil -ki ben emir verebilecek birisi değilim. ben onları ancak allah ın emirlerine göre değerlendiririm, kişisel görüşlerime göre değil. fetullah olsun, erbakan olsun, tayyip olsun hepsi kafirleri dost ediniyorlar. oysa ki allah şöyle buyuruyor; "Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dostlar edinmeyin. Onların bazısı, bazısının dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez." (Mâide Sûresi: 51)

Muho 72 milletten cariyerlerle oynaşırken bu öğüde niye uymamış? Muho'nun savaşçıları/katilleri savaşlarda yağmalayıp kızlarına el koydukları yahudilerin/hristiyanların kızlarını cariye yaparken bunu niye düşünmemiş?

ve son iki paragrafınla ilgili, "Özgürce ve huzurlu yaşayabildiğim her yer benim vatanımdır." demişsin. böyle olduğunuzu konunun ilk sayfalarında belirtmiştim. yani daha iyi şartlar için herşeyinizi satarsınız.

Gerizekalı, vatan dediğin taşı toprağı için sevilmez... İnsan doğduğu değil doyduğu yerdedir, diye bir söz vardır. Sorun şuki sen ve senin gibilerin ''vatan'' diye bana kabul ettirmeye çalıştıkları şeyi asla benimsemedim zaten.

ülkenizi satmanız karşılığında karşılığınızı alır ve çeker gidersiniz.

Ülke senin gibi satılmışların elindeyse onu vermek için değil para almak üstüne para veririm :D

tabi ki senin gibi biri için askerlik kıçını sildiği peçete kadar değersizdir. kendisini korurmuş, sen kendini değil bir karıncayı bile koruyamazsın.

o dağlarda üçbeş sapık ruhlu faşist ve psikopat için kendimi feda edecek kadar aklımı peynir ekmekle bozmadım ben!!!! Gerizekalı, sen hayatında kaç kere savaş gördün ki cesaretten, kahramanlıktan bahsediyorsun???? O savaş meydanında önüne yığılmış et ve kemik parçaları, yanı başında bağırsakları, ciğerleri yerlere dökülmüş siper arkadaşların... kafaları, kolları kopmuş; tüm bedenleri yanmış, zifte dönmüş insanlar... İmanın kurtarır mı sanıyorsun aklını ve sağlığını beyin özürlü!!! Git TRAVMA SONRASI STRESS BOZUKLUĞU neymiş araştır bakalım... Git savaşlara aslanlar gibi giden, kafayı yiyen insanlarla konuş... git psikopatlaşıp karısının tüm ailesini öldüren adamlara sor askerliği...

Al şu habere bak: http://www.trt.com.tr/Haber/HaberDetay.aspx?HaberKodu=13bcd07d-f3df-47f6-a0c2-b592c51419c4

Bu psikopat askerde komandoymuş, yanılmıyorsam Dağlıca baskınında falan o bölgede(Aktütün de olabilir). Neticede ciddi bir çatışma falan yaşamış biri, ki bu adam hakkında o dönemde bir sürü haber dinledim. Yakınları askerden önce son derece mülayim ve neşeli biri olduğunu; askerden sonra değiştiğini söylüyor! Ne sanıyorsun bunları, bebek oyuncağı mı? Cin ali masalları mı?

korkak olduğunuz için savaşmayı paraya, satıcılığa tercih edersiniz. bir de kimseye itaat etmezmiş. paraya ve dolayıyısıyla nefis putuna tapan bir putperestsin. sizden ala putperest de olmaz.

Ağzından allah kitap düşmez; iki lafından biri iftira, yalan, dolan... Daha birinci cümlenden senin ne kadar sapıtık biri olduğunu ortaya koydum. Angut aleyhisselam, sen beni tanıyor musun ki böyle aptal aptal konuşuyorsun? İnsanların yok yere öldürüldüğü kirli bir savaşta yer almamayı seçmek neden korkaklık olsun? Doğruluğu ve yanlışlığını asla sınayamıyacağım türlü eylemlerin içinde yer almak neden korkaklık olsun? savaş kararları alınırken sana bana mı soruyorlar? yakınlarda afganistan'a asker talebi oldu, asker olsan gider miydin? Irak'a gider miydin? savaş yerine daha makul yolların varlığı apaçık ortadayken neden ille de savaş? Peki neyle savaşacağım, senin put allahın için mi? Senin bile askerlik yapmayı reddettiğin şimdiki ordu için mi? :) Öküz, Muho'nun ve putunun ardına sığınıp askerden sıvışmayı meşru sayarken hiçdüşünmedin mi birinin de sana ''hadi len satılık, korkak, hain'' diyeceğini? :)

Sitelerde Paylaş

birinin müslüman olup olmadığına karar verecek kişi sen değilsin

sen allah mısın??

ayetleri inkar eden yok taşkafa sadece siyasi bir konuma sokmak için uğraşmanız samimi değil

bak cüppeli ne diyor münafıklık için git oku öğren de gel sen gibi biri hasta olabilir ancak inanan falan değil insanlık düşmanı seniiii

iyi de ben karar verici merci olduğumu idda etmiyorum ve daha önce de dediğim gibi senin kafirliğini allah ın sözlerine dayanarak belirtiyorum. bir ayeti kerimeyi inkar etmek inkardır ve küfre girer, insanı kafir yapar. tamam mı? anladın mı?

ve sen; "en başta tabi ki kelime-i şehadet vardır. bunu kabul ettikten sonra eğer sen allah a ve onun peygamberlerine inanıyorsan onun dediklerine boyun eğmeli ve dediklerini yapmalısın. ve şu ayet-i kerime mucibince şeriatı istemelisin; "Allahın indirdiğiyle hükmetmeyenler, kafirlerin ta kendileridir." (Maide:44)"

mesajımdaki ayeti kerimeyi şu mesajınla; "biz şu an ortaçağ arabistanında yaşamıyoruz ve bu ayetlerden birinci derece sorumlu olanlar biz değiliz. islamın beş şartını bilmeden burada islamcılık oynamayın" diyerek inkar etmiş bulundun ve kafir oldun. ama sanırsam millete müslüman görünüyorsun ve burada da üslüman olduğunu idda ederek münafık olmuş oluyorsun. şimdi anladın mı?

Sitelerde Paylaş

iyi de ben karar verici merci olduğumu idda etmiyorum ve daha önce de dediğim gibi senin kafirliğini allah ın sözlerine dayanarak belirtiyorum. bir ayeti kerimeyi inkar etmek inkardır ve küfre girer, insanı kafir yapar. tamam mı? anladın mı?

ve sen; "en başta tabi ki kelime-i şehadet vardır. bunu kabul ettikten sonra eğer sen allah a ve onun peygamberlerine inanıyorsan onun dediklerine boyun eğmeli ve dediklerini yapmalısın. ve şu ayet-i kerime mucibince şeriatı istemelisin; "Allahın indirdiğiyle hükmetmeyenler, kafirlerin ta kendileridir." (Maide:44)"

mesajımdaki ayeti kerimeyi şu mesajınla; "biz şu an ortaçağ arabistanında yaşamıyoruz ve bu ayetlerden birinci derece sorumlu olanlar biz değiliz. islamın beş şartını bilmeden burada islamcılık oynamayın" diyerek inkar etmiş bulundun ve kafir oldun. ama sanırsam millete müslüman görünüyorsun ve burada da üslüman olduğunu idda ederek münafık olmuş oluyorsun. şimdi anladın mı?

ahlaksızsın hem de çok fazla ahlaksız

hani yüzde 99 müslümandı

çok iyi bildiğin gibi yüzde 99 şeriat istemiyor

hadi git öğren de gel

seni gidi hainn

nerdeyse nüfusun çoğunluğunu münafık ilan eden şeytanın avukatısın

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yapma yahu, peki bu lafı sen söylemedin mi? : Tanrıya inanmayan herkes hırsızdır, haindir demiyorum ama onu frenleyen bir ilahi güç olmadığı için bir inançlıya göre suça daha çok meyillidir.

Kendi vicdanı için kötülük yapmayı reddeden inançsız, hırsızlığı reddedemiyor mu; yoksa hırsızlık bu siyasal islamcıların lügatlerinde alışkanlık olduğu üzere kötülük değil mi :D

Muho 72 milletten cariyerlerle oynaşırken bu öğüde niye uymamış? Muho'nun savaşçıları/katilleri savaşlarda yağmalayıp kızlarına el koydukları yahudilerin/hristiyanların kızlarını cariye yaparken bunu niye düşünmemiş?

Gerizekalı, vatan dediğin taşı toprağı için sevilmez... İnsan doğduğu değil doyduğu yerdedir, diye bir söz vardır. Sorun şuki sen ve senin gibilerin ''vatan'' diye bana kabul ettirmeye çalıştıkları şeyi asla benimsemedim zaten.

Ülke senin gibi satılmışların elindeyse onu vermek için değil para almak üstüne para veririm :D

o dağlarda üçbeş sapık ruhlu faşist ve psikopat için kendimi feda edecek kadar aklımı peynir ekmekle bozmadım ben!!!! Gerizekalı, sen hayatında kaç kere savaş gördün ki cesaretten, kahramanlıktan bahsediyorsun???? O savaş meydanında önüne yığılmış et ve kemik parçaları, yanı başında bağırsakları, ciğerleri yerlere dökülmüş siper arkadaşların... kafaları, kolları kopmuş; tüm bedenleri yanmış, zifte dönmüş insanlar... İmanın kurtarır mı sanıyorsun aklını ve sağlığını beyin özürlü!!! Git TRAVMA SONRASI STRESS BOZUKLUĞU neymiş araştır bakalım... Git savaşlara aslanlar gibi giden, kafayı yiyen insanlarla konuş... git psikopatlaşıp karısının tüm ailesini öldüren adamlara sor askerliği...

Al şu habere bak: http://www.trt.com.tr/Haber/HaberDetay.aspx?HaberKodu=13bcd07d-f3df-47f6-a0c2-b592c51419c4

Bu psikopat askerde komandoymuş, yanılmıyorsam Dağlıca baskınında falan o bölgede(Aktütün de olabilir). Neticede ciddi bir çatışma falan yaşamış biri, ki bu adam hakkında o dönemde bir sürü haber dinledim. Yakınları askerden önce son derece mülayim ve neşeli biri olduğunu; askerden sonra değiştiğini söylüyor! Ne sanıyorsun bunları, bebek oyuncağı mı? Cin ali masalları mı?

Ağzından allah kitap düşmez; iki lafından biri iftira, yalan, dolan... Daha birinci cümlenden senin ne kadar sapıtık biri olduğunu ortaya koydum. Angut aleyhisselam, sen beni tanıyor musun ki böyle aptal aptal konuşuyorsun? İnsanların yok yere öldürüldüğü kirli bir savaşta yer almamayı seçmek neden korkaklık olsun? Doğruluğu ve yanlışlığını asla sınayamıyacağım türlü eylemlerin içinde yer almak neden korkaklık olsun? savaş kararları alınırken sana bana mı soruyorlar? yakınlarda afganistan'a asker talebi oldu, asker olsan gider miydin? Irak'a gider miydin? savaş yerine daha makul yolların varlığı apaçık ortadayken neden ille de savaş? Peki neyle savaşacağım, senin put allahın için mi? Senin bile askerlik yapmayı reddettiğin şimdiki ordu için mi? :) Öküz, Muho'nun ve putunun ardına sığınıp askerden sıvışmayı meşru sayarken hiçdüşünmedin mi birinin de sana ''hadi len satılık, korkak, hain'' diyeceğini? :)

bak ben sana karşı yzmış olduğum mesajımda ne demişim; "Bir kötülüğü yapıp yapmamak illa ki bir inanca bağlı değildir. Nice insanlar da vardır ki inançsız oldukları halde kötülük yapmayı reddederler, çünkü vicdan diye birşey vardır. ve çok şükür ki allah bana bir vicdan bahşetmiş. zamanında benim de inancım zayıftı ama yine de kötülük yapmak istemedim, çünkü bir vicdanım vardı. ve şimdi anladım sadece vicdanla olacak bir iş değil bu, çünkü bu dünyanın vicdanı bu dünyada kalacak ve vicdansızların hesap vereceği bir adalet günü gelecek." yani insan da vicdan, akıl, empati gibi şeyler var. yani insan bir kötülük yaptığı zaman düşünür "ben yapıyorum ama birgün de başkası bana yaparsa" diyebilir. ya da yapısı gereği o kişinin çektiği acı karşısında üzülür ve yapmak istemez. ama her inançsız da vicdanlı olur diye birşey yok. yani çok vicdansız olan inançsızlar da vardır ve bu vicdansızlara bu dünyada kimse ceza veremeyebilir, milyonlarca insan haksız yere canlarından olabilir. yani diyeceğim şu ki bu dünyada hesaba çekilemeyenler, vicdansızlar için de bir hesap günü şarttır ve olacaktır. anladın mı?

peygamber efendimiz, oynaşmamıştır, onları eş edinmiştir ve onlar da müslüman olmuşlardır.

benim vatanım benim ruhumu doyuran inancımın olduğu yerdedir. bu dünyadaki amacım işkembeyi doldurmak değildir. sen ülkenin askerini faşist diyerek rengini belli ettin. kaç tane molotof kokteyli var elinin altında, ha? henüz askerliğimi yapmadım ama inşallah üzerinde allah ın hükümleriyle hükmedilen bir yerde cihad ederek askerliğimi yapacam inşaallah. ben ateist bir ülke için savaşmam. din kardeşlerime karşı asla savaşmam. bugün ülke şeriatla yönetilsin ve kafirlerle savaş olsun savaşırım. bu ülke için savaşmam, insanlar istediklerini desin, allah içimdekileri biliyor ve sen de rengini belli ettin. bu ülkeye hıyanet eden biri olduğunu pasivist ayaklarına yatarak gizlemeye çalışıyorsun. günahın almış olmayayım ve yine de sorayım yoksa sen de gizliden gizliye bir müslüman mısın? benim gibi şeriatı mı bekliyorsun, ha?

Sitelerde Paylaş

unıverse tipik bir hainsin hem de beyinsizsin utanmadan münafıklıkla bile suçluyorsun

sen gibi hastalar için özel klinikler kurulmalı tıpta sizlere tam olarak ne deniyor bilmiyorum

albatrosu savunmak istemem ama onu eleştirecek son

hainsin!!!!!!!!

senin ne olduğun meydanda kardeşlerim dediğine göre!!!!

pkklılar senin kardeşin mi heee??

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bak öküz müslüman olmak için kelimei şehadet getirmek yeter

sen gibiler için istiklal mahkemeleri yeniden kurulmalı

doğru müslüman olmak için kelime-i şehadet yeter ama müslüman kalmak için de allah ın ve peygamberine itaat etmek gerekir. nasıl ki müslümanlığa "giriş" için kelime-i şehadet yeterliyse kafir olmak için de sadece bir ayeti kerimeyi inkar etmek yeterlidir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...