Jump to content

ateistlerle bunlar başarılırmıydı?

Recommended Posts

herşeyi allahmı yapıyor ?

bu kafanızda yarattığınız efsanelere o kadar çok inandırıyorsunuz ki kendinizi

insanların üstün başarılarını bile bir dine,allaha bağlama ihtiyacı duyuyorsunuz her şey allahtan diyerek.

türk ordusunun tamamı ateist olsaydı?

çanakkale zaptedilirmiydi? edilirdi,türklerin tek başarısı bununla sınırlı değil.

kurtuluş savaşı kazanılırmıydı? kazanılırdı,zafer kazanmak için bir dine üye olmak gerekmiyor

260kg,lık havan mermisini haciyle murtedddmi kaldırırdı? hacı,murtedd,yallah elbet biri savunurdu vatanını,üzerine düşen görevi yapar

hangi ecnebi devletin sömürgesinde olunurdu şuan? ve bu ateistlerin hiç birinin tınında olurmuydu? ateistler allah ve diğer hayal karakterlerine karşı,vatan,özgürlük gibi değerlere sizin gibilerden daha çok sahip çıkıyor emin ol en azından ben

*not : her iki dedemde seferberliğe katılmıştır savaş yıllarında 4-5 yıl askerlik yapmışlardır...

apo güle oynaya kürdistanı kurabilirmiydi? sizin gibi müslümanlığı koruduğunu iddia ettiğiniz akp vb satılmış abd kölesi partileri seçmediğimiz için kesinlikle kuramazdı.

ve en önemlisi TÜRKİYE TÜRKİYE OLURMUYDU? evet TÜRKİYE TÜRKİYE OLURDU ŞU ANDAKİ GİBİ İRAN OLMAZDI..

müslo dinciler hem teslimiyetçi hem işbirlikçidir,günümüz türkiyesi ve dünyasındaki müslüman devletlere bakabilirsin..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Verilen cevaplari hazmedemedikce sacmalama moduna gecmeye basladin maykil, ayrica osmanliyi tanidiginida pek sanmiyorum gözunde o kadar buyutme hayal kirikligina ugrarsin sen osmanli ile mi zirve yapmis saniyorsun osmanli topraklarini oysa halifeler döneminde daha buyuktu, sen dunyanin en buyuk topraga sahip imparatrlugumu saniyorsun osmanli imparatorlugunu oysa Mogol imparatorlugu kat kat buyuktu ondan kiviri zaman olarak demek istedim dersen Rus imparatorluguda hem toprak hem süre olarak ondan buyuktu ayrica 8 asir ne hukmetmesi anlamadim kendi topraklarina bile sahip cikamayip ingilizlerden fransizlardan yardim isteyen bir hukmetmemi, fazla fazla 2-3 padisah döneminde avrupa siyasetinde etkili bir ulke olmustur.

Sitelerde Paylaş

O dönemde Türkler'in tamamı veya çoğunluğu ateist olsaydı ne Çanakkale ne de Kurtuluş Savaşına gerek kalırdı. Osmanlılar medeni dünyaya ayak uyduramadığı için bu hallere düştük. Eğer Osmanlılar çağdaşı batılı devletler gibi sanayii devrimini yapsaydı ve kendi savunma sanayiisini geliştirseydi, kendi sanayiini kursaydı, her türlü yaniliğe karşı çımasalardı, 300 sene medreselerde matematiği, fiziği, kimyayı kısacası temel bilimleri yasaklamasydı bu savaşların hiç birine gerek kalmazdı. İngiltere gibi döneminde dev bir güç olabilirdi ama bizde nerde o kafa.

Sitelerde Paylaş

Türklerin tarihteki izleri başarıları ve selçuklu devleti türklerin zorla veya isteyerek müslüman yapıldığı 8-9 yy a kadarki tarihine bir göz at istersen.

Türklere tarihlerini unutturdular

bu yüzden aklına bir fikir gelen atıyor ortaya birşeyler

bütün kazanımlarımızı,tarihimizi bir müslümanlığa bağlıyorlar

8-9. yy lara kadarki zaman zarfında türkler müslüman değildi ve bir çok savaş kazandı,

geniş coğrafyalarda hüküm sürdü.o zaman allah nerdeydi ?

Sitelerde Paylaş

Bazılarınız düşünmeden bu tür başlıkları açıyorsunuz.

Müslümangenç de onlardan birisi.

Çünkü sizin için küfür yalnız sizin değerlerinize yönelise küfürdür.

Ateistlerin bütün değerlerini kendinize göre aşağılayacağınıza inanıyorsunuz.

Çoğu kere aşağılamaya çalıştığınız ateist değerleri sizde zaten yok.

Zatan aşağılık sefil pisliklersiniz.

Size biz öyle hitabetmesek bile, bu şekilde yazanların öyle olduğunu biliyoruz.

Ama benim sabrımı taşırıyorsunuz..

Size hak ettiğinizden fazla tolerans gösteriyoruz burada..

İslam forumlarında bize yazma fırsatı bile verilmiyor.

Siz burada bütün iğrençliğinizi kusuyorsunuz..

Bundan sonra dikkatli olmazsanız, tepenize balyoz gibi ineceğim.

Sizi başka türlü eğitmek zor.. Ancak bu dilden anlıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Atatürkün önderliğindeki türk ordusunun tamamı ateist olsaydı?

çanakkale zaptedilirmiydi?

kurtuluş savaşı kazanılırmıydı?

260kg,lık havan mermisini haciyle murtedddmi kaldırırdı?

hangi ecnebi devletin sömürgesinde olunurdu şuan?ve bu ateistlerin hiç birinin tınında olurmuydu?

apo güle oynaya kürdistanı kurabilirmiydi?

ve en önemlisi TÜRKİYE TÜRKİYE OLURMUYDU?

not:hakaret,küfür içeren postlar aynen taahhütlü :D

Senin herşeyin İslam sapık.

İslam'dan başka değerin yok senin..

Sen İslam uğruna ananı da satarsın çocuğunu da.

6 yaşındaki kızını da..

Senden herşey beklenir.

Çünkü bütün ilkelerinin, namusunun, ahlakının, onurunun kaynağı İslam..

Vatanını da satarsın sen.. Yalnız çocuğunu değil.

Sence vatan yalnız İslam ise değerli.

İçindeki başka her değer önemsiz..

Sen işte busun sefil yaratık.

Bütün yazılarının ana teması İslam..

Senin ahlakın ve dünya görüşün İslam'la sınırlı..

Bunlar sana hakaret mi?

Hiç sanmıyorum.. İltifat aslında.. Senin hoşuna gitmesi gerekir.

Sitelerde Paylaş

Senin herşeyin İslam sapık.

İslam'dan başka değerin yok senin..

Sen İslam uğruna ananı da satarsın çocuğunu da.

6 yaşındaki kızını da..

Senden herşey beklenir.

Çünkü bütün ilkelerinin, namusunun, ahlakının, onurunun kaynağı İslam..

Vatanını da satarsın sen.. Yalnız çocuğunu değil.

Sence vatan yalnız İslam ise değerli.

İçindeki başka her değer önemsiz..

Sen işte busun sefil yaratık.

Bütün yazılarının ana teması İslam..

Senin ahlakın ve dünya görüşün İslam'la sınırlı..

Bunlar sana hakaret mi?

Hiç sanmıyorum.. İltifat aslında.. Senin hoşuna gitmesi gerekir.

evet benim herşeyim islam.çünkü kurtuluş reçetem islam.

islam zaten tüm güzellikleri içinde barındırıyor.

3. ve 4.cü satır kuranı ve islamı bilmediğini kanıtlıyor.

evet Allahın yapmamı istediği herşeyi bekleyebilirsin benden.

evet tüm değerlerimin odağı Allahın tek ve gerçek dini islamdır.

onu satarsın bunu atarsın gibi kelimeler tam köşeye kıstırılmış ateist sözleri :D

evet benim herşeyim islama endeksli çünkü ben bu fani dünyadaki geçici hevesi,hevası,zevki peşinde değilim.

benim dünyam cehennem inşallah ahiretim cennet olur Allah izin verirse.ahiretin 1 günü dünyanın 80 yılına eşit ahiretin 1 gününe eşit geçici dünya hayatı için sonsuz ahiret hayatımı iflas ettirecek kadar akılsız değilim Allaha şükür.

Sitelerde Paylaş

şimdi deyin bakayım Atatürk ateisttide neden koskoca müslüman ordusunu şerefle komuta etti ve onlara güvendi.

Bir kere Atatürk ateist değildi, her zaman tanrı inancı vardı. Sonuçta müslüman değildi.

Sanki musevi, hıristiyan, müslüman, ateist orduları vardı da, o da müslüman olanı seçip onlara güvendi. Başka şansı mı vardı sanki?

Çok müslüman Arap askerlerinin Çanakkale'deki rekor sayıdaki firarları ve diğer cephelerde yaptıkları da malumdur.

Sitelerde Paylaş

Atatürkün önderliğindeki türk ordusunun tamamı ateist olsaydı?..

Atatürk'ün önderliğindeki Türk ordusunun tamamının ateist olacağı kadar Anadolu topraklarında ateist yaşıyor olsaydı, belki bir Atatürk bile olmayacaktı; çünkü onun varlığını doğuran Osmanlı-cehaleti olamayacaktı ve dolayısıyla bu topraklarda bir Çanakkale veya Kurtuluş Savaşı'na da gerek olmayacaktı.

Sitelerde Paylaş

evet benim herşeyim islam.çünkü kurtuluş reçetem islam.

islam zaten tüm güzellikleri içinde barındırıyor.

3. ve 4.cü satır kuranı ve islamı bilmediğini kanıtlıyor.

evet Allahın yapmamı istediği herşeyi bekleyebilirsin benden.

evet tüm değerlerimin odağı Allahın tek ve gerçek dini islamdır.

onu satarsın bunu atarsın gibi kelimeler tam köşeye kıstırılmış ateist sözleri :D

evet benim herşeyim islama endeksli çünkü ben bu fani dünyadaki geçici hevesi,hevası,zevki peşinde değilim.

benim dünyam cehennem inşallah ahiretim cennet olur Allah izin verirse.ahiretin 1 günü dünyanın 80 yılına eşit ahiretin 1 gününe eşit geçici dünya hayatı için sonsuz ahiret hayatımı iflas ettirecek kadar akılsız değilim Allaha şükür.

Sonunda gerçek yüzünü itiraf ettin. Gerçi biz seni çok iyi tanıyorduk.

Senin bütün değerlerin İslam'ın sana verdiği kadarsa, sen çok değersiz bir insansın.

Sitelerde Paylaş

şimdi deyin bakayım Atatürk ateisttide neden koskoca müslüman ordusunu şerefle komuta etti ve onlara güvendi.

Ne alaka? Almanlarda Osmanlinin ordusu egitiyordu. Inancla ordu egitmenin, orduyu kontrol etmenin savas sokmanin ne alaksi var. Bu müslümanlarinda tuhafi tam tuhaf.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Malesef vatan sevgisiyle tanrı sevgisi karıştırılıyor anladığım kadarıyla. Sırf tanrı için o mermiyi kaldıran adam demek ki azıcık vatan sevgisi taşımıyor. O "Nefes" filmindeki askerler gibi. Hepsi şehit olacağız diye gidiyorlar cepheye. Cennetin bilmemkaçıncı katına yükseleceğiz diye. Nerede burada vatan sevgisi?

Sitelerde Paylaş

Atatürk'ün önderliğindeki Türk ordusunun tamamının ateist olacağı kadar Anadolu topraklarında ateist yaşıyor olsaydı, belki bir Atatürk bile olmayacaktı; çünkü onun varlığını doğuran Osmanlı-cehaleti olamayacaktı ve dolayısıyla bu topraklarda bir Çanakkale veya Kurtuluş Savaşı'na da gerek olmayacaktı.

evet haklısın türkiye bildiğin ecnebi memleketi olacakdı :D

Sitelerde Paylaş

Bir kere Atatürk ateist değildi, her zaman tanrı inancı vardı. Sonuçta müslüman değildi.

Sanki musevi, hıristiyan, müslüman, ateist orduları vardı da, o da müslüman olanı seçip onlara güvendi. Başka şansı mı vardı sanki?

Çok müslüman Arap askerlerinin Çanakkale'deki rekor sayıdaki firarları ve diğer cephelerde yaptıkları da malumdur.

bir karar verin sizde Atatürk ateistmi değilmi?

hz:muhammed(sav)gerçekten yaşadımı yaşamadımı önce bunlara bi karar verin ne dediğiniz belli değil palavra,yalan,iftira,nın bir yaptırımı olmayacağına inanıyorsunuzya öldükten sonra verip sallıyosunuz.

Sitelerde Paylaş

bir karar verin sizde Atatürk ateistmi değilmi?

hz:muhammed(sav)gerçekten yaşadımı yaşamadımı önce bunlara bi karar verin ne dediğiniz belli değil palavra,yalan,iftira,nın bir yaptırımı olmayacağına inanıyorsunuzya öldükten sonra verip sallıyosunuz.

Bence deist veya panteist, ama müslüman olmadığı, dinsiz olduğu kesin.

Sen de şimdi Çanakkale'deki ve Birinci Dünya Savaşı'ndaki müslüman Arapları yaz da göreyim islamın gücünü.

Sitelerde Paylaş

Ateistler en azından yok 260 kiloluk mermi kaldırdı, yok on düşmanı tek başına yendi masallarıyla sizin gibi kendini birşey sanan zıpırlardan oluşan nesiller yaratmazdı.

böyle birşey olamaz zaten.çünkü zafer islamındır.eninde sonunda bu oyun bitecek ve evlerimize dağılacağız.islam herşeyi yaratan ve ona döndürüleceğimiz Allah,ın tek ve gerçek dinidir.bunun dışındaki tüm din veinançlar uydurma ve safsatadır.

yani şunu demek istiyorum Allah ateistlerden(kafir,inançsız,hristiyan,yahudi vsvsv) oluşan bir orduyu son gülen yapmaz.

Sitelerde Paylaş

böyle birşey olamaz zaten.çünkü zafer islamındır.eninde sonunda bu oyun bitecek ve evlerimize dağılacağız.islam herşeyi yaratan ve ona döndürüleceğimiz Allah,ın tek ve gerçek dinidir.bunun dışındaki tüm din veinançlar uydurma ve safsatadır.

yani şunu demek istiyorum Allah ateistlerden(kafir,inançsız,hristiyan,yahudi vsvsv) oluşan bir orduyu son gülen yapmaz.

Bu sekilde yazarakmi bizi ikna edeceksin? Cok etkilendim..

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...