Jump to content

Molotof seven Liboşlar

Recommended Posts

Aptallığınızı da başka insanları bundan sorumlu tutarak, başkalarını 'beni ırkçı yaptılar' diye suçlayarak ifşa etmeye çalışmayın. 'Sırf tepkisellikten tecavüzcü oldum' diyen adama göre hiçbir üstünlüğünüz yok benim gözümde...

bu bana nefret suçlarını düşündürtüyor

arkadaşlar normal ülkelerde bu yapılana aptallık denir

biri bana eşcinsel dedi diye onu öldürürsem bu benim için lehte değil alehyte bir unsurdur

Sitelerde Paylaş
  • İleti 194
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bak bunda çok haklısın, kendi insanını öldürüp onun üzerinden nemalanmaya çalışan şefersiz ve onursuz bir örgüt savunucuları var, geneldede marksist maskeli.

hahahaha. :lol:

Bırak sen şimdi bunları, ne zaman ulu türkçülük akımınız harekete geçiyor. 9058?

Sitelerde Paylaş

atom bombası atalım demedim,atom bombalık coğrafya dedim.

benim elimde nükleer silah olsa o bölgeye atom bombası atmam,dediklerimi çarpıtma,insanlık diye bir şey olduğu için yapmayız dedim,cımbızlıyorsun lafımı.

sadece o an aşırı sinirliydim.

İşte ülkemizin başına ne geliyorsa aşırı sinirden öfkeden geliyor.Ne olursa olsun bir bölgeyi bir halkı bir milleti hedef seçmek büyük hatadır.Zaten ben de sana düşüncesinde dedim yapacak yada yapar demedim ama senin aklından böyle şeyler geçiyor.Birde ufak bir bilgi vereyim PKK ye en büyük zararı veren TSK değil Kürt Peşmergeler ile Türkiye'deki Kürt koruculardır.Bu adamlar PKK karşı savaşdıkları halde Türkiye'de önemli bir kesim tarafından düşman görülmektedir.Açıkcası brileri içlerindeki faşizan kişiliği meşru göstermek için PKK nin varlığını kullanıyor.Oysa dediğim gibi Peşmerge ve Kürt korucular Pkk ye karşı savaşıyor.Şimdi sende atom bombalık coğrafya deyince ister istemez kendini faşistlerle aynı safa sokuyorsun.PKK ideolojik bir yapıdır ona karşı çıkın bir millete değil.OTİT'in varlığı nedeni ile nasılki Türkler suçlanamazsa PKK nin varlığı nedeni ile de Kürtler suçlanamaz.

Ufak bir faşistlik testi, PKK ye karşı savaşan bu insanları görünce ne hissediyorsun bizimle bunu paylaşırmısın.

tarihinde marcos tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bırak sen şimdi bunları, ne zaman ulu türkçülük akımınız harekete geçiyor. 9058?

Bunu senin düşünmen gerekmezmi, iplerinizi tutan amerika bölgeden çekilme hazırlıklarında. Tarih sahnesi bize ihtiyaç duymayacak , sırtlarından vurduğunuz Acem ve Arapların size olan öfkesi tüm dünyaya ders olacak.

Sitelerde Paylaş

Bu olayı yapanları kınıyorum, umarım cezasını en ağır biçimde öder bu pislikler; ama başlığı açanın amacı farklı

Mohammed denen şahıs Kürt takıntılı sapığın biridir. Kendisi Kürt Sait'in özellikle Kürt ve bölücü olduğuna dair başlıklar açmış ( bölücü demesi yetmiyor ille de Kürt diyecek beyimiz), bir buluşma topiğine girip alakası yokken buluşmuşken bir namus cinayetini hallediverin demiş ve pişkin bir şekilde bunun bir sorun olduğunu ve sorunlarımızla yüzleşmemiz gerektiğini söylemiştir. Şimdi Mohammed neden ikiyüzlüdür, bunu açıklamak lazım.

Hollywood senaryolarını aratmayan cemaat evi maceralarını da es geçmemek lazım.

Mohammed hiçbir zaman belirttiği sorunlar için ortaya bir çözüm önerisi koymamıştır. Eleştirmekle, aşağılamakla, hor görmekle kalmış ve muhtemelen bundan zevk duymaktadır. Yani Mohammed'in sorunu ortadaki bu sorunlarla değildir, onun sorunu kafasının içindeki milliyetçilikle ters düşen görüşe kusmak, sataşmak ve hıncını alamamaktır.

Sayın forum üyeleri, ben de Ceylan Önkol'un katledilmesi olayına değinmeden geçemeyeceğim. Bu forumda o kadar ahlaksız var ki, utanmamız gerekiyor. Ceylan Önkol katliamında, bu katliamı kınayanları kan üstünden siyaset yapmakla suçladılar. Öyle ki bunu kınayanların bir küfür yemediği kalmıştı.

Benim için önemli olan kimin öldüğüdür, burda hümanizm edebiyatı yapan bir çok kişi için ise hangi milliyetten kimin öldüğüdür.

Vale

rastaman o kızın da öldürülmesi ya da ölmesini utanmadan devlet ordu bilerek yaptı diye kullanmadılar mı yani???

Sitelerde Paylaş

Ufak bir faşistlik testi, PKK ye karşı savaşan bu insanları görünce ne hissediyorsun bizimle bunu paylaşırmısın.

özentilik hissediyorum,kürdistan silahlı kuvvetleri :D

bir kere bunu savunuyorsan diyecek bir şeyim yok,pkk den farkı yoktur gözümde bu kurumun.

çünkü adı üstünde adamlar ayrı bir askeri kuvvet kabul etmiş,bayrak kabul etmiş,yani ayrı bir devlet,böyle şey olmaz.

istersen pkk yi bitir,pkk nin yerini doldurmayacağı garanti.

senin dediğin nasıl bir şey biliyor musun,Kurtuluş Savaşında İngilizler ile Fransızlar ülkemizi işgale geldi,Fransızla ingilizlere savaş açsın,Fransızları destekleyelim.

Ben istiyorum ki ABD'deki gibi bir sistem olsun,adamlar milliyetçiliğin en kralını yapıyor dincisinden hemde,tanrıyla amerikayı birleştiriyor,zencisi ispanyolu italyanı amerikan milliyetçisi oluyor,işte amerika bu yüzden güçlü.

Sitelerde Paylaş

bir kere bunu savunuyorsan diyecek bir şeyim yok,pkk den farkı yoktur gözümde bu kurumun.

çünkü adı üstünde adamlar ayrı bir askeri kuvvet kabul etmiş,bayrak kabul etmiş,yani ayrı bir devlet,böyle şey olmaz.

kısmen bu yüzden marcos

Ben istiyorum ki ABD'deki gibi bir sistem olsun

anadolu cumhuriyeti olalım

gerekirse tanrıda yanımızda olsun

alla değil ama tanrı :D

Sitelerde Paylaş

AnArchos ve Vahşi Zenci orası bizim toprağımız değil.Militarist yapılanmalara ve devletleşmeye karşı olmak ayrıdır.Bunu sırf birileri yapınca karşı olmak ayrıdır.

Aradaki fark faşist olunup olunmadığını gösterir.

Sitelerde Paylaş

çok açık konuşturtma beni

ne biçim anarşistsin :D

Teşbihte hata olmaz derler Vahşi Zenci'ye yazdığıma ve onun soruya muhatap videoya yanıtına bakarsan ne demek istediğimi daha iyi kavrarsın.

Sitelerde Paylaş

kısmen onu kastettim doğru sonuna kadarda sawunurum

diğer açıdan kürdistana karşıyım demedim

o konu daha fazla kışkırtır milliyetçi adamları boşuna gerginleşir ortam

bu ara bir faşistliğim eksik kalmıştı :D

Bende Kurdistan'dan yanayım demiyorum ya birşeyi anlamadım tüh

Sana faşist demekki ne hattime anlaması kıt diyorum :D

Sitelerde Paylaş

özentilik hissediyorum,kürdistan silahlı kuvvetleri :D

istersen pkk yi bitir,pkk nin yerini doldurmayacağı garanti.

senin dediğin nasıl bir şey biliyor musun,Kurtuluş Savaşında İngilizler ile Fransızlar ülkemizi işgale geldi,Fransızla ingilizlere savaş açsın,Fransızları destekleyelim.

Ben istiyorum ki ABD'deki gibi bir sistem olsun,adamlar milliyetçiliğin en kralını yapıyor dincisinden hemde,tanrıyla amerikayı birleştiriyor,zencisi ispanyolu italyanı amerikan milliyetçisi oluyor,işte amerika bu yüzden güçlü.

Senin PKK dan farkı yok çünkü şunları şunları yapıyorlar dediğin şeyleri neredeyse dünyadaki tüm devletler yaptı.PKK dan farkı yok dediklerin mehmetçiğe tek kurşun atmamış aksine mehmetçikle omuz omuza kan dökmüş insanlar.Şimdi bu insanların senin yazdıklarını okuyunca hakkında ne düşüneceklerini sanıyorsun.Hem hani bunlarla tarihi kardeşliğimiz vardı adamlar orada devlet kurunca niye kızıyoruzki insan kardeşinin birşey sahip olmasına kızarmı.Peşmerge ile ilgili tüm videolara bak bizim milliyetçiler neler neler yazmışlar hemde adamların onca vefasına rağmen Peşmerge PKK karşı mehmetçikle birlikte verdiği savaşta beşbin kayıbı boşunamı verdi.Bizim bu insanlara yaklaşımımız faşizanlık içerirse bu insanlarda müttefikliklerini sorgulamazlarmı.

Hem senin verdiğin Fransız İngiliz işgal örneğinin bu insanlarla ne alakası var.Bu insanların ülkesi kim tarafından işgal edilmişte bunlar kiminle ittifak yapmış.

ABD deki bir sistemi Türkiye'dekiler için istersek amenna ama onlar için isteyemeyiz orası bizim toprağımız değil.

Ne demek istediğim anlaşılmıştır umarım, bizim medyada PKK gibi görmüyor

http://www.youtube.com/watch?v=hbhypjII_3I

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...