Jump to content

Molotof seven Liboşlar

Recommended Posts

orası bizim toprağımız değil.

Ama'dan önce söylediklerinin herşeyin yalan olduğunun kanıtı.

Sanki kızılderililer çok toprak istiyorlar :) Orası amerikalıların toprağı mı,almanlar kendi topraklarında mı yaşıyorlar,Aslında istanbul yunanlıların,marmara yunanlıların,hoppala tüm dünya coğrafyası değişsin o zaman,bizim topraklarımız değilmiş.

Kızılderililer Amerikan milliyetçiliği yapıyorlar,niye toprak istemiyorlar orası onların toprakları değil mi ? Hangi kızılderili isyan çıkardı şimdiye kadar.

İşte bu düşünce bizi böyle bölmeye devam eder.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 194
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ama'dan önce söylediklerinin herşeyin yalan olduğunun kanıtı.

Sanki kızılderililer çok toprak istiyorlar :) Orası amerikalıların toprağı mı,almanlar kendi topraklarında mı yaşıyorlar,Aslında istanbul yunanlıların,marmara yunanlıların,hoppala tüm dünya coğrafyası değişsin o zaman,bizim topraklarımız değilmiş.

Kızılderililer Amerikan milliyetçiliği yapıyorlar,niye toprak istemiyorlar orası onların toprakları değil mi ? Hangi kızılderili isyan çıkardı şimdiye kadar.

İşte bu düşünce bizi böyle bölmeye devam eder.

Orası abicim Süleymaniye, Erbil filan bizim toprağımız mı?Dıyarbekir, Mardin, Hakkari bizim toprağımız, ya orası ?

Sitelerde Paylaş

Orası abicim Süleymaniye, Erbil filan bizim toprağımız mı?Dıyarbekir, Mardin, Hakkari bizim toprağımız, ya orası ?

Oralar beni ilgilendirmiyor,Kürdistan Irak'ta kurulacaksa kurulsun banane,beni benim topraklarım ve üzerinde yaşayanlar ilgilendirir,söylediğini yanlış anlamışım sanırım.

tarihinde VahsiZenci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Fredi beyin dediğine bakar mısınız!

!!Serap'a sahip çıkarak Ceylan'ın kanından arınamazsınız.

Serap'ın yerinde olsam, Ceylan yaşasaydı onun Kürtçülere vereceği cevabı verirdim size, ''Gidin başımdan!'' derdim haykırarak.

Bu cümlene karşılık Serap a sahip çıkarak gerçekten Hümanist gerçekten davasının adamı olduğunu ispatlardınız.. Gerçekten eşitlik, barış, kardeşlik sloganlarınızın içinin boş ve ikiyüzlü olmadığını ispat ederdiniz.. Kısacası adam olduğunuzu ispatlardınız.. Ama bu liboşlar ölenlerin IRKINA bakıp harekete geçiyorlar.. İşte Serap a sahip çıkarak Ceylan için hissettiklerinde taraflı olmadıklarını ortaya koyarlar.. Kısacası Serap a sahip çıkarak gerçek barışa ulaşırlar.. 

Bey efendi.. Öncelikle bu forumda yazan ikiyüzlüler ki onlardan bol bol Türkiyede mevcut.. Onların kim olduğunu başlıkta açıklamışken hala kalkıp kime diyorsun bunları diye soruyorsan en başta anlama yeteneğini sorgularım...

Bu arada başlık altında bol bol şahsıma laf edenler isterseniz konu hakkında fikirlerini yazsanızda zaten belli olan renginizi tam anlasak.. 

Sitelerde Paylaş

Oralar beni ilgilendirmiyor,Kürdistan Irak'ta kurulacaksa kurulsun banane,beni benim topraklarım ve üzerinde yaşayanlar ilgilendirir,söylediğini yanlış anlamışım sanırım.

Herkes herkesi yanlış anlıyor zaten.Havalardandır sanırım

Sitelerde Paylaş

beni benim topraklarım ve üzerinde yaşayanlar

Vay be, o koca araziler hep senin mi?

Sitelerde Paylaş

pkk_katliamlari.jpg

Resimde görünen masumlar öldürülmüş Kürt çocuklarıdır.

Bu çocukları öldüren, hangi kansız ya da kansızlar ise, bunların gebertilip, kuduz köpeklere yem yapılmasını istiyorum.

Sitelerde Paylaş

Kıvırma Mohammed, adam ol da cevap ver. Nedense işine gelmiyor yaptıklarınla yüzleşmek. Ne yaptığının fazlasıyla farkındasın, üzüntünün taraflı olduğunu, aslında kininin bir dışavurumu olduğunu biliyorsun. Bir de renginizi belli edin demiş?! Ne demekse!

Bizim rengimiz belli kerkenez. Sen belli et aslında rengini. Çünkü şu halinle gayet çelişkili duruyorsun.

Sitelerde Paylaş

masum çocukların hakkı sorulmalıdır. Serabı ve yukardaki çocukları öldürenler, gebertilmelidir.

Son aldığım haber ve bu resimler, beni iyice gerdi.

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bunu senin düşünmen gerekmezmi, iplerinizi tutan amerika bölgeden çekilme hazırlıklarında. Tarih sahnesi bize ihtiyaç duymayacak , sırtlarından vurduğunuz Acem ve Arapların size olan öfkesi tüm dünyaya ders olacak.

Puhahaha :lol: Gene mi Amerika tutuyormuş iplerimizi, 100 yıldır bir kere olsun elinden düşüremedi mi şu ipleri? Bu işler böyle ilerler, Araplar sizi arkanızdan vurur biz de Arapları. İntikamınızı aldık işte daha ne istiyorsunuz :lol: Araplar bizi arkamızdan vurdu diye 100 yıldır senin gibi soytarılar zırlamıyor mu?

tarihinde Vale tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Puhahaha :lol: Gene mi Amerika tutuyormuş iplerimizi, 100 yıldır bir kere olsun elinden düşüremedi mi şu ipleri? Bu işler böyle ilerler, Araplar sizi arkanızdan vurur biz de Arapları. İntikamınızı aldık işte daha ne istiyorsunuz :lol: Araplar bizi arkamızdan vurdu diye 100 yıldır senin gibi soytarılar zırlamıyor mu?

nette 1945 cia kürt raporunu tarat oku. !!!!

ötesi boş laf..tıpkı senin gibi.

öyle yankinin ucuz petrol bekçiliği yapmayla bu işlerin olmadığını amerika çekildiği zaman anlayacaksınız, Türk abileriniz sizi kanatları altına almazsa sizi tarih sahnesinde bir daha kimse bulamaz.

İşte bunada açılım denir.

Bu işler nazım resimlerini avatar yapmayla olsaydı, bu ülkede Marksistlerin kafası çalışırdı. :lol: :lol: :lol:

tarihinde NeferkareKhendu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kıvırma Mohammed, adam ol da cevap ver. Nedense işine gelmiyor yaptıklarınla yüzleşmek. Ne yaptığının fazlasıyla farkındasın, üzüntünün taraflı olduğunu, aslında kininin bir dışavurumu olduğunu biliyorsun. Bir de renginizi belli edin demiş?! Ne demekse!

Bizim rengimiz belli kerkenez. Sen belli et aslında rengini. Çünkü şu halinle gayet çelişkili duruyorsun.

rastaman

neden size en ufak eleştiri yapıldığında aa olur mu hiç kürtlerde yok öyle bir şey deyip son derece dengesizce hareket edersiniz

Sitelerde Paylaş

Bu çocukları öldüren, hangi kansız ya da kansızlar ise, bunların gebertilip, kuduz köpeklere yem yapılmasını istiyorum.

Aynen. Her türlü karmaşık olasılık kabulümdür.

Bununla ilgisi yok ama söyleyeyim. Güneydoğuda, velev ki strateji gereği, her ne sebeple orman yakmak gibi bir durum varsa, bu emri verenin de emre uyanın da yaktıkları orman kadar ceza görmelerini istiyorum. Nitekim milliyetçi olmaktan daha fazla çevreciyim.

Sitelerde Paylaş

nette 1945 cia kürt raporunu tarat oku. !!!!

ötesi boş laf..tıpkı senin gibi.

öyle yankinin ucuz petrol bekçiliği yapmayla bu işlerin olmadığını amerika çekildiği zaman anlayacaksınız, Türk abileriniz sizi kanatları altına almazsa sizi tarih sahnesinde bir daha kimse bulamaz.

İşte bunada açılım denir.

Bu işler nazım resimlerini avatar yapmayla olsaydı, bu ülkede Marksistlerin kafası çalışırdı. :lol: :lol: :lol:

Hahahahahah. Bak sen şu işe. Sen onu bırak da sadede gel. Kök Tengri size ne zaman yeryüzünde gönlünüzce bir devlet bahşediyor :lol: Akha-enaton ya marjinal görünmeye çalışan birisin, ya salaksın. Şizofren de olman büyük ihtimallerden biri tabi. Kafanı bu kadar Yahudilerle bozduğuna göre Yahudilerle bir deneyimin olmalı. Umarım çok acımamıştır :lol:

Sitelerde Paylaş

Hahahahahah. Bak sen şu işe. Sen onu bırak da sadede gel. Kök Tengri size ne zaman yeryüzünde gönlünüzce bir devlet bahşediyor :lol: Akha-enaton ya marjinal görünmeye çalışan birisin, ya salaksın. Şizofren de olman büyük ihtimallerden biri tabi. Kafanı bu kadar Yahudilerle bozduğuna göre Yahudilerle bir deneyimin olmalı. Umarım çok acımamıştır :lol:

Sıkışıp yazamamak ne kötü değilmi. :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

Aynen. Her türlü karmaşık olasılık kabulümdür.

Bununla ilgisi yok ama söyleyeyim. Güneydoğuda, velev ki strateji gereği, her ne sebeple orman yakmak gibi bir durum varsa, bu emri verenin de emre uyanın da yaktıkları orman kadar ceza görmelerini istiyorum. Nitekim milliyetçi olmaktan daha fazla çevreciyim.

valla puupe batıdaki ormanları da pkk yakıyor ama onları da düşün ^_^

Sitelerde Paylaş

Acıların milleti-vatanı olmadığının, her insanın kanının aynı renk aktığının bilincine vardığımız ve birlikte bir İnsanlık Cumhuriyeti'nde yaşayabilmeyi becerebildiğimiz günlerin arzusuyla...

Acımasızca yakılan gencecik öğrenci kardeşimiz Serap'ı da, küçücük bedenini bir havan mermisinin parçaladığı Ceylan'ı da unutmamak dileğiyle...

Sitelerde Paylaş

Sıkışıp yazamamak ne kötü değilmi. :lol: :lol:

Evet kötü, mesela 2 kelimenden birinin yahudi olması ne kötü değil mi? 11,5 milyon kez 1945 cia raporu demek ne kötü değil mi? Sürekli adam yerine konmamak ne kötü değil mi? Ona buna ne biliyorsun, hodriye gel deyip de karşılık alamamak ne kötü değil mi? Salya akıtan bir köpek olup da asla kemik bulamamak ne kötü değil mi? Faşist devlet kurma söylemene rağmen, sizin bir çadır bile kuramayacağınızı bilmek ne kötü değil mi? :)

Bunlar çok kötü şeyler Akhenaton, çok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...