Jump to content

7 sehit, 3 yarali..

Recommended Posts

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde teröristlerce jandarma ekiplerine düzenlenen saldırıda 7 askerin şehit olduğu, 3 askerin yaralandığı bildirildi.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=191598&cat=200&dt=2009/12/07

sehitlerin ailelerine bassagligi, yarali askerlerede sifa ve gecmis olsun diliyorum..

pkk ve yandaslari artik yeterince azdi, niyetlerinin baris olmadigini apacik belli ettiler yeterince..

tarihinde Portgas tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 198
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Abi dur acale etme Tokat deyince aklına PKK gelirmi insanın ya orası PKK nın pek uğradığı bir bölge değil.

Haklı olabilirsiniz ama operasyonlardan korunmak amacıyla o bölgelere gittikleri de olmuştur. Bir de, beklenilmeyen yerden , düşmanını en hazırlıksız noktada vvurmak mantığı da olabilir.

Allah rahmet eylesin, ailelerine başsağlığı dilemek isterim ama buradan yazacağım bu sözler ne ölenleri geri getiriyor ne de yüreklerdeki yangını söndürebiliyor. Bu sözlerin işlevsizliğinin yanı sıra hiç gerçekçi gelmiyor bazı şeyler....

Sitelerde Paylaş

Abi dur acale etme Tokat deyince aklına PKK gelirmi insanın ya orası PKK nın pek uğradığı bir bölge değil.

iyide marcos abicim, bu ulkede askere kursun sikacak baska kac örgut var..? direk akla gelen bir tane var oda pkk..

ben herseye inat bu acilimin devam etmesini ve huzurlu bir ortam getirmesini temenni ediyorum..

Sitelerde Paylaş

tüm kürtler böyle olsa,tüm liboşlar böyle olsa,tüm komüler böyle olsa başbakan olsam size özgürlüğü bırak bizzat devlet veririm anasını satim.

ama kötü niyetliler,faşistlik-ırkçılık yapıyorlar,üstüne üstlük şeriatçılar,liboşlar,komüler,hümoşlar onları destekliyor.

pkk dan bahsediyorum kürtlerden değil.

böyle olunca insan size karşı önyargılı oluyor.

portgas arkadaşımızı tebrik ediyorum.

Sitelerde Paylaş

portgas arkadaşımızı tebrik ediyorum.

+1

Ölenlerin ailelerınede sabırlar temennı edıyorum..Pkk ve yandaslarından nefret edıyorum..Bu ülkenın masum ınsanları Pkk dan cektıgını başka hiç bir örgütten cekmedi..İzmirdekıler az bıle demek gelıyor ya neyse..

Sitelerde Paylaş

Olayı PKK nın yada başkasının yapmış olması birşeyi değiştirmiyor.Elbette olay kınanmalıdır.Hepimizin isteği ülkemizde böyle olaylar yaşanmamasıdır .Arkadaşın verdiği linktede PKK adı geçmiyor o bölgede başka yapılanmalarda söz konusu onlarda askere polise kurşun sıkıyor.Sonra biz yapmayın etmeyin deyince adımız reformistte liberal solcuya filan çıkıyor.Bu ülkede yaşamak insanın sinirlerini yıpratsada biz yinede sevdamızdan vazgeçmiyeceğiz.

Sitelerde Paylaş

reziller artık heryerde pislik saçmaya başladılar bunlara al güneydoğu senin olsun desen de gitmezler

katil sürülerine karşı arkadaşlar atatürkün bursa nutkundaki gibi davranmalıyız :angry:

nerden biliosun pkknin yaptıgını daha resmi bi açıklama gelmemiş pkk yaptı die hemen pkk diosun pkknin tokatta ne işi var tokat diyince aklıma ilk tikko gelio benim bence tikko ve başka bir sol örgütün işi oloabilir

Sitelerde Paylaş

sehitlerin ailelerine bassagligi, yarali askerlerede sifa ve gecmis olsun diliyorum..

pkk ve yandaslari artik yeterince azdi, niyetlerinin baris olmadigini apacik belli ettiler yeterince..

Aynen dostum...

Sitelerde Paylaş

nerden biliosun pkknin yaptıgını daha resmi bi açıklama gelmemiş pkk yaptı die hemen pkk diosun pkknin tokatta ne işi var tokat diyince aklıma ilk tikko gelio benim bence tikko ve başka bir sol örgütün işi oloabilir

''pkk yapti diye hemen pkk diyosun''

arkadas krediyle gecmis herhalde,dil ve anlatimi 0 gelmis olabilir.

Sitelerde Paylaş

http://www.haberturk...0&dt=2009/12/07

Dostum PKK militarist bir örgüt, amacı hiçbir zaman barış değildi, bundan hiç şüphe etmedim ben.

Ama Kürt hakları karşıtları hemen sana alkış tutmaya başlamışlar, o da gözümden kaçmadı :)

tarihinde terence tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dostum PKK militarist bir örgüt, amacı hiçbir zaman barış değildi, bundan hiç şüphe etmedim ben.

Ama Kürt hakları karşıtları hemen sana alkış tutmaya başlamışlar, o da gözümden kaçmadı :)

işte bu gibiler yüzünden portgascığım,böyle ortalığı germeye çalışan tipler yüzünden :) arkadaş örnek olarak bizzat gelmiş sağ olsun.

tarihinde VahsiZenci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

http://www.haber7.com/haber/20091207/Istanbulda-bir-gecede-12-arac-yakildi.php

stanbul'da Beyoğlu ve Bahçelievler'de, park halindeki 12 otomobil kundaklandı. Maddi hasara neden olan yangınlar, vatandaşlar tarafından söndürüldü. Polis, faillerin yakalanması için çalışma başlattı

Sitelerde Paylaş

''yaok yav, kesin askerler bizat kendi karakollarını bombalayıp

pkknın üstüne yıkmaya çalışmışlardır.

molotof kokteyliyle serabı öldürenler de

pkk yandaşlarının öcü göstermek isteyen kılık değiştirmiş ülkücülerdir.''

bir şey daha var.

bu yavşaklar tek taraflı ateşekes ilan etmemişler miydi?

''bunu yapanlar pkknın içindeki birkaç çapulcudur.

gerçek islamı pardon pkklıcılığı onlar temsil etmiyor.

onlar yanlış anlıyorlar pkklıcılığı. ''

Sitelerde Paylaş

Başımız sagolsun.

Legal yollar ile ne kadar zorlarlarsa insanların hak ve ozgurluklerini insanlar illegal yontemlere yonelicektir.

Konusmaktan kime zarar gelmiş anlamam.Yoksa konusmayı mı bilmiyorlar onuda anlamadım.

Tüm ailelere tekrar baş saglıgı diliyorum.

Sitelerde Paylaş

Pkk'sız çözüm olmaz diyen , Apo'nun 17 cmsini dert edinen Ahmet Türk ile , '' Yatırım ile çözülür sorunlar deyip duran Baykal , '' Kürtçe diye bir dil yok , kürtte yok , sorun da yok '' diyen Nihilist Devlet Bahçeli'yi , '' Askerlik yan gelip yatma yeri değildir. '' diyip oğlu 21 gün askerlik yapan Tayyip'in ve geri kalan bütün dinazor siyasetcilerin , ülke tarihi boyunca siyaset yapmış adamların hepsinin yüzüne tükürmek lazım.

Bunca yıllık sorunlara yok diye diye üstünü örttüler.

Sadece suçlu meclis değil , asıl suç bu pis siyasete alet olan halkta.

Queen demişki al sana açılım. Açılım olmadan da binlerce insan ölmedi mi ?

Birşeyler yapılmazsa durum bu. Bunu anlamak için zeki olmaya gerek yok.

İşiniz gücünüz Türk mü , Kürt mü , Kürt asıllı Türk mü , Kürt asıllı Türk mü , Kürtçe adam konuşursa bölünür müyüz , bölünmez miyiz.

İnsanlar ölüyor , ölen insanların bölünmüş müyüz , bölünmemiş miyiz diye derdi varmıdır şu an sizce ?

Sadullah Türküm mü demiş , Kürt asıllı Türküm mü demiş , Kürdüm mü demiş umrunda olabilecek mi ?

Benim de umrumda değil.

Ottan , boktan sebeplerle birlikte yaşayamadığımızın farkında değil misiniz ?

Bu zihniyetteki insanlar ölüler üstünden vicdan masturbasyonu yapmasın. İki dakika üzülürsünüz , başın sağolsun dersiniz.

Ağlarsa anası , babası ağlar. Gerisi yalan ağlar.

Kocaman ülkede birlikte yaşamayı beceremiyorsak resmi ideolojiyi savunan adamların yüzüne.

Kürt adam kürdüm demesin , kürt adam kürtçe konuşmasın.

İlla Türküm desin , İlla müslümanım desin , illa sünniyim desin. Desin de , desin.

Kendi kimliğini , inancını , düşünceni kabul ettirmeye çalış dur.

Sonucu da ahanda bu.

Bir sürü ÖLÜ!

Bu ülke insanından hiç mi hiç umudum yok.

Birşeylerin becerecek , düzeltecek kapasite yok bu halkta.

tarihinde Cedric tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...