Jump to content

7 sehit, 3 yarali..

Recommended Posts

ee napalım apo sapığı da ermeni sonuçta

bu neyi değiştirir kimin samimiyetini ortaya koyar??

:) harbi komedisiniz ya nerden biliosun ermeni oldugunu bu tamamen milliyetçi-faşist uydurmadır sizde hemen kanıyosunuz ismide neydi Artin Agopyan :)

ya adamın annesi belli babası belli şanlıurfanın halfeti ilçesinin ömerli köyünde ne arar ermeni ömerli köyünde ermeniler olsa kilisede olurdu bu tamamen uydurmadır hani a.öcalan cani ya bebek katili ya kürtlerde müslüman ya müslümanlarda cani olamayacağı(!) için bu uydurmayı yapmıslardır hatta derler pkknin %90'ı ermeni gibi bi laf ta vardı ben sadece bunlara gülüp geçiyorum sizede tavsiyem bazı paranoyakların uydurdugunu araştırmadan mantıgınızın süzgecinden geçirmeden inanmayın benimsemeyin bunlar kanıtsız iddialar

Sitelerde Paylaş
  • İleti 198
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ya adamın annesi belli babası belli şanlıurfanın halfeti ilçesinin ömerli köyünde ne arar ermeni ömerli köyünde ermeniler olsa kilisede olurdu bu tamamen uydurmadır hani a.öcalan cani ya bebek katili ya kürtlerde müslüman ya müslümanlarda cani olamayacağı(!) için bu uydurmayı yapmıslardır hatta derler pkknin %90'ı ermeni gibi bi laf ta vardı ben sadece bunlara gülüp geçiyorum sizede tavsiyem bazı paranoyakların uydurdugunu araştırmadan mantıgınızın süzgecinden geçirmeden inanmayın benimsemeyin bunlar kanıtsız iddialar

Yargılama dosyasını okudunmu. !!!!

Tabiki okumadığını biliyorum.

Milliyetilik böyle bir şey işte...adamın gözünü karartıyor. :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

Mitte yanılır adamların kürtlerin yoğun olmadığı şehirlerden çıkmaları pkknın içinde Türklerinde olduğnu kanıtlamaz malum 72 milletiz demi..?

pkknin kurucularından kemal pir gümüşhaneli bir türktür git araştır bi istersen şuanki üst düzey yönetim kadrosundan olan duran kalkanda karadenizlidir hatta adamın burnundan anlarsın karadenizli oldugunu :) yani üst düzey kadroda bile türk varken normal militanlardada bence birçok türk vardır die düşünüyorum

Sitelerde Paylaş

pkknin kurucularından kemal pir gümüşhaneli bir türktür git araştır bi istersen şuanki üst düzey yönetim kadrosundan olan duran kalkanda karadenizlidir hatta adamın burnundan anlarsın karadenizli oldugunu :) yani üst düzey kadroda bile türk varken normal militanlardada bence birçok türk vardır die düşünüyorum

suratında meymenet yok şeyimde değil ne olduğu aponun fakat pkk halk düşmanı değilse nedne orda burda bomba patlatır????????

ha eğer yine ne biliyosun pekekenin patlattığını dersen sana koca bir nanik yaparım

Sitelerde Paylaş

suratında meymenet yok şeyimde değil ne olduğu aponun fakat pkk halk düşmanı değilse nedne orda burda bomba patlatır????????

ha eğer yine ne biliyosun pekekenin patlattığını dersen sana koca bir nanik yaparım

nanik yap veya yapma umrumda değil ya arkadasım güngören olayındaki patlamayı pkknin yaptıgınımı düşünüyorsun pkk yaptıysa eğer nie üstlenmedi eğer yapsaydı biz yaptık die üstlenirdi ya akılıca mantıklıca düşün pkk üstlenmeyeceği bi eylemi nie yapsın zevk için mi hangi illegal bi örgüt olursa olsun yapacağı eylemi üstlenir mesela el-kaide çeçen direnişçileri PeKeKe v.s v.s eğer üstlenmiyosa demekki yapmamıslardır bu örgütler eylemi üstlenmiyorsada yaptıkları eylemin bi manası olmadıgını düşünüyorum

Sitelerde Paylaş

nanik yap veya yapma umrumda değil ya arkadasım güngören olayındaki patlamayı pkknin yaptıgınımı düşünüyorsun pkk yaptıysa eğer nie üstlenmedi eğer yapsaydı biz yaptık die üstlenirdi ya akılıca mantıklıca düşün pkk üstlenmeyeceği bi eylemi nie yapsın zevk için mi hangi illegal bi örgüt olursa olsun yapacağı eylemi üstlenir mesela el-kaide çeçen direnişçileri PeKeKe v.s v.s eğer üstlenmiyosa demekki yapmamıslardır bu örgütler eylemi üstlenmiyorsada yaptıkları eylemin bi manası olmadıgını düşünüyorum

bana hangi eylemleri üstlendiklerini söyler misin bu konuda uzmansın sanırım

Sitelerde Paylaş

bana hangi eylemleri üstlendiklerini söyler misin bu konuda uzmansın sanırım

dağlıca baskını aktütün baskını 30 ağustosta yaptıgı eylem diyarbakırdaki 5 kişinin ölümüyle sonuçlanan bombalı saldırı v.s v.s ya çok merak ediyosun kafanı kurcalayan bişey varsa ''özgürgündem'e girersin yapılan herhangi bi eylemin pkk tarafından üstlenip üstlenmedigine bakarsın mesela bugün kü eylem hakkında hiçbişey dememişler ama kendi eylemleri oldugu zaman hemn açıklama yapıp biz yaptık diyolardı

Sitelerde Paylaş

http://www.ensonhaber.com/gundem/243603/batmanda-roketatarli-saldiri-.html

Batman'ın Beşiri ilçesinde teröristlerce düzenlenen roketatarlı saldırıda 2 astsubay hafif yaralandı.

İlçe merkezindeki subay lojmanlarına akşam saatlerinde terör örgütü PKK militanlarınca roketatarla saldırıda bulunuldu. Saldırıda 2 astsubay hafif yaralandı.

Kaçan teröristlerin yakalanması amacıyla bölgede operasyon başlatıldı.

kesin pkk sorumlu değildir bundan

Sitelerde Paylaş

dağlıca baskını aktütün baskını 30 ağustosta yaptıgı eylem diyarbakırdaki 5 kişinin ölümüyle sonuçlanan bombalı saldırı v.s v.s ya çok merak ediyosun kafanı kurcalayan bişey varsa ''özgürgündem'e girersin yapılan herhangi bi eylemin pkk tarafından üstlenip üstlenmedigine bakarsın mesela bugün kü eylem hakkında hiçbişey dememişler ama kendi eylemleri oldugu zaman hemn açıklama yapıp biz yaptık diyolardı

malum açılım var ortalığı bulandırmak için olmasın böyle yapmaları sence??

Sitelerde Paylaş

haa hani şu ölmeyi hakedenlerin katledildiği baskın mı??????

Sitelerde Paylaş

Şöyle bir baktım da, garip bir tartışmanın içine girildiğini gördüm. PKK'nın içindeki etnik dağılımı tartışıyorsunuz. Tamam, bu da tartışılabilir, tartışılmalıdır da, ama bence bu başka bir başlık konusu olmalı.

PKK'nın içinde ne oranda Türk, ne oranda Kürt, ne oranda o, bu olduğunun tartışılacağı yer burası değil fikrimce!

Başlık: 7 şehit, 3 yaralı...

Sitelerde Paylaş

malum açılım var ortalığı bulandırmak için olmasın böyle yapmaları sence??

açılımla alakası yok bu saldırıyı pkk yapmıssa bu tamamen tc ordusunun pkk kamplarına düzenledigi operasyonların son hızıyla devam etmesi yüzünden misilleme amacıyla yapmıs olabileceğini düşünüorm çünkü açılım gündeme gelgignden bu yana pkk herhangi saldırıda bulunmuodu sadece geçen aylarda tc ordusunun operasyonlarına karsı kendini savunuodu tc ordusu açılım gündeme gelgnden bu yana operasyonlarını sıklaştırıyodu asıl açılımı bulandırmak isteyen ordudur pkk değildir zaten yapsaydı üstlenirdi merak etme 30 ağustosta yaptıgı tamda açılım sürecinde yaptıgı operasyonlara karşı misilleme eylemini üstlendigi gibi

Sitelerde Paylaş

açılımla alakası yok bu saldırıyı pkk yapmıssa bu tamamen tc ordusunun pkk kamplarına düzenledigi operasyonların son hızıyla devam etmesi yüzünden misilleme amacıyla yapmıs olabileceğini düşünüorm çünkü açılım gündeme gelgignden bu yana pkk herhangi saldırıda bulunmuodu sadece geçen aylarda tc ordusunun operasyonlarına karsı kendini savunuodu tc ordusu açılım gündeme gelgnden bu yana operasyonlarını sıklaştırıyodu asıl açılımı bulandırmak isteyen ordudur pkk değildir zaten yapsaydı üstlenirdi merak etme 30 ağustosta yaptıgı tamda açılım sürecinde yaptıgı operasyonlara karşı misilleme eylemini üstlendigi gibi

tc ordusu pkk kampının üstüne çiçek mi atmalıydı sence???

lanet olası kanlı örgüt hem ateşkes ister hem utanmadan yine kendi başlatır

bunları çok iyi biliyorsun sen de

sen başbağlarda ölenlerin bile hakettiğini düşünücek kadar militansın

ayrıca bak nefer in linkinde sapık aponun kökeni yazıyor orda

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

tc ordusu pkk kampının üstüne çiçek mi atmalıydı sence???

lanet olası kanlı örgüt hem ateşkes ister hem utanmadan yine kendi başlatır

bunları çok iyi biliyorsun sen de

sen başbağlarda ölenlerin bile hakettiğini düşünücek kadar militansın

ayrıca bak nefer in linkinde sapık aponun kökeni yazıyor orda

pkk napsın sürekli ateskes ilan ettigi halde ordu üstüne gelio gelin beni öldürünmü desin bu kadar düşünemiomusun

lafa bak ya kendisi ateskes ilan edio kendi bozuo diosun merak ettigi ateskes ilan ettiginden bu yana hergün operasyonlar oluodu pkk bozmadı yani ateşkesi

açılım süresince pkk ateşkes ilan edio hükümet açılım dio ama ordu açılım dinlemeden sürekli vuruo sence operasyonların olması çok mu gerekliydi ama şunu üzülerek sölüorum pkk saldırılarına devam edeceği tahminindeyim

tarihinde gorkem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

pkk napsın sürekli ateskes ilan ettigi halde ordu üstüne gelio gelin beni öldürünmü desin bu kadar düşünemiomusun

lafa bak ya kendisi ateskes ilan edio kendi bozuo diosun merak ettigi ateskes ilan ettiginden bu yana hergün operasyonlar oluodu pkk bozmadı yani ateşkesi

açılım süresince pkk ateşkes ilan edio hükümet açılım dio ama ordu açılım dinlemeden sürekli vuruo sence operasyonların olması çok mu gerekliydi ama şunu üzülerek sölüorum pkk saldırılarına devam edeceği tahminindeyim

sanmıyorum

Sitelerde Paylaş

nie sanmıyosun operasyonlar sürerken pkk misilleme yapacak zaten ateşkesi bozdu dtpde açılım bizim için bitti dedi bence saldırılar olacak ayrıca batmanın beşiri ilçesindede akşam saatlerinde saldırı oldu ben pkknin işi die tahmin ediyorum yani akşamki roketatarlı saldırı iler ki günlerde ne olacağının sinyallerini veriyo gibi

Sitelerde Paylaş

adam naladığım kadarıyla pkk böyle birşey yapmaz demiyor.

sadece olayın tokkatta oluşuna bakıp

pkknın yapmış olmasının zor olduğunu söylüyyor.

forum üyeleri arasında ciddi iletişim sorunu var.

bu iletimi geri alıyorum.

adam resmen pkknın avukatlığını yapıyor burada.

Sitelerde Paylaş

şunu üzülerek sölüorum pkk saldırılarına devam edeceği tahminindeyim

:D

pkk operasyonlara devam edecekmiş,adamda vicdan diye bir şey yok ki.

avtukatı mısın pkk nın ?

üzülerek söylüyormuş,tabi üzülerek söyleyeceksin,isterse devam etsin pkk lıları biçmeye devam edicez,ya adam gibi teslim olucaksınız yada .ike .ike sizi toprağa teslim edicez,bu işler böyle,birde gelmiş buraya tehdit ediyor yok pkk ateşkes ilan etmiş falan,ateşkesi biz ilan ederiz siz değil.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...