Jump to content

7 sehit, 3 yarali..

Recommended Posts

evettt iste boyle nerde kaldı :D bır gazda o verseydı :D

ama olumlerde bıle karsılastırma yapıyorsunuz ya helal olsun

gecenlerde bır soytarı yazı yazmıs molotofla olen kız hakkında

bu sekıl her turlu eylem SEREFSIZLIKTIR halka yapılan her turlu eylem oparasyon ADILIK KOPEKLIKTIR

ceylanın olumunde sız bunu soyleyemedınız baskalarını ıkı yuzlulukle sucladınız :D tamamen ahmaksınız

kaldıkı olen gerıllalar hakkında hıc yazı yazılmıyor ıkı uc ay elıne sılah almadan 100den fazla ınsan oldu

o zaman sız ınsancıklar neredeydınız

o kadarkı yuzsuzsunuz canakkalede ızmırde sakaryada olan lınc olaylarını sabrımız tastı dıye yorumladınız

kımse sahıpsız degıldır

devlet sahıp cıkmazsa elbet sahıp cıkan olacaktır

Sitelerde Paylaş
  • İleti 198
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

evettt iste boyle nerde kaldı :D bır gazda o verseydı :D

ama olumlerde bıle karsılastırma yapıyorsunuz ya helal olsun

gecenlerde bır soytarı yazı yazmıs molotofla olen kız hakkında

bu sekıl her turlu eylem SEREFSIZLIKTIR halka yapılan her turlu eylem oparasyon ADILIK KOPEKLIKTIR

ceylanın olumunde sız bunu soyleyemedınız baskalarını ıkı yuzlulukle sucladınız :D tamamen ahmaksınız

kaldıkı olen gerıllalar hakkında hıc yazı yazılmıyor ıkı uc ay elıne sılah almadan 100den fazla ınsan oldu

o zaman sız ınsancıklar neredeydınız

o kadarkı yuzsuzsunuz canakkalede ızmırde sakaryada olan lınc olaylarını sabrımız tastı dıye yorumladınız

kımse sahıpsız degıldır

devlet sahıp cıkmazsa elbet sahıp cıkan olacaktır

ceylanın ölümü ihmalden kaynaklandığı halde asker bilerek yaptı dediniz

resmen hastalıktır bu

kimse bu olay cezasız kalmasın da demedi oysa

hangi gerillalar eline silah almadan ölmüş??

ortalığa salınan pkklılar için neden konuşmuyosun peki??

üstelik bunlardan biri hakkında tutuklama kararı olduğu halde ortalıkta şov yaptılar

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Bu PKK olayi ilk defa Filistinli Elfetih örgütü bagrinda Suriyenin yardimiyla filizlendi ,derken Lübnan ve Suriyeye ordan Türkiyeye sokulmaya basladi.

Eyer PKK Filistinli KAFIRLERIN TÜRK DÜSMANLARININ bagrinda Filizlenirken veya Lübnanda iken veya Suriyede iken Suriye ile barabar kafasi gözü yarilsaydi bu gün bu olaylarla bu hökümatla karsilas miyacaktik.

Türkiye acilen sunlari yerine getirmesi Gerek.

1-Irak ve kuzey Iraka verilen ceryan derhal kesilmeli.

2-Yiyecek ve giyecek maddeleri durdurlmali

3-Insaat malzemesi sevki durdurulmali.

4-Saglik malzemelerinin sevki durdurulmali.

5-Kuzey Iraka ait Türkiyedeki firmalarin faaliyetlerine son verilmeli.

6-Barzani ve Talabani PKK ya yardim yaptigi tesbit edilip Silah ve mühimmat depolari imha edilmeli.

7-Daglardaki kayaliklari deyil,PKK kamplari ciddi olarak bombalanmali.

8-PKK ya yardim yapan ülkeler önce uyarilmali,devam ederseler iliskiler kesilmeli,ayni usullerle bu ülkelerdekiayni tipde örgütler desteklenmeli,yoksa bu tip örgütler organize edilmeli.

9- Kuzey Irakin can damari olan tesisler bombalanmali

BU saydiklarimi Türkiye kararli yapmaya baslasin ,yüzde yüz düsmanlarimizin donu kicindan düsecektir.

Eyer kuzey Irak amam ben ettim sen etme deyecem,Türkiyenin ayaklarini yalayacaklardir.

Siirtli millet vekili Kamuran Inan söyle demisti,Türk ordusu dünyanin besinci büyük gücüdür.

Bu ordunun karsisinda duracak bir güc yoktur oRTA DOGUDA.

Batililarda hicbir zaman Türkiyeyi kaybetmek istemezler.

Yeterki Türkiyenin basindakile bu cesarati görtersin,IHANET ICINDEDE Olmasinlar demeye getirmisti konusmasinda.

Coban Sülü 40 yil bu ülkeyi salladi ve sonunda 70 sente muhtac etti ülkeyi.

Japonyadaki Türk büyük elcisine Türkiye maasini ödeyemedi.

Ama ne dedi Sülü.

Sapkami aday göstersem,sapkam basbakan secilir.

%99 u müslüman olan, Türkiyeyi bu hale Arap Fellahinin dini getirmistir .

Yani bu millet kendi kendinin ipini cekecek duruma getirilmistir,bu Cöl SERIATI sayasinda.

Yalniz Türkiyeyimi,15 milyar insan bu hastalihtan AGIR HASTADIR.

IYILESMEK ICIN BUNDAN UZAKLASMAK GEREKIR.

Aksi halde ,bu hastaligin tedavisi yoktur.

Göründe bakin:Islam Alami asil düsmanlarini birakmislarda birbirlerini öldürüyorlar.

Muhammedin karisi Aysayla Muhammedin Torunu Ali ne yapti?

Her iki taraf ordu kurdu birbirlerinden binlerce insan öldürdüler,ve Aysa savasi kaybedip Avanalariyla birlikte KODESE tikildilar.

BUnlari bizlere ÖRNEK GÖSTERENLERE SAKINHA SAKIN INANMAYIN.

Cünkü hicbir zaman dogru söyledikleri yoktur.

Aman dikkat

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

nie sanmıyosun operasyonlar sürerken pkk misilleme yapacak zaten ateşkesi bozdu dtpde açılım bizim için bitti dedi bence saldırılar olacak ayrıca batmanın beşiri ilçesindede akşam saatlerinde saldırı oldu ben pkknin işi die tahmin ediyorum yani akşamki roketatarlı saldırı iler ki günlerde ne olacağının sinyallerini veriyo gibi

tamam bunu açılımcılara söyle madem oyuna geliyorsunuz de ne bilim

Sitelerde Paylaş

Neyse sen kendi salaklığının içinde boğul dur. Başka biri istese getirirdim senin gibi bir böcek için kendimi neden yorayım. Bir kere baştan reddetmişsin gerizekalı andaval. Türk görünüp, kökeni Türk olmayanlar sınıfına yerleştirdin adamları. Adama bak, baştan inkar edecek ben de boşuna kanıt getireceğim.

Nerde bir öküz var gelir bize denk gelir. Bu arada Hulegu bu sitenin en iyi salaklarındansın. Bunu belirtmeden geçemeyeceğim.

hadi len kütük,işkembe-i kübradan seçip seçip salladığını cümle alem biliyor otistik pkklı, iddian varsa getirceksin kanıtını yoksa aynen böyle ... ederler adamı aval aval bakınırsn sonra.

tarihinde Hulegu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ne tehditi hatırlamıyorum

ya yok kurt ulusuda nereden cıktı dıye bır yazı yazdık sıtede :D bır baktım herkes ayaklandı benım cellatlarım zaten hazırda beklıyordu :D :D

neyse goddes sen muslu oldun nıye bana haber vermedın ya

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...