Jump to content

Nedir Allah ile alıp veremediğiniz?

Recommended Posts

Bir kere çarpmayı bilmiyor. Kurandaki matematik hataları bunun delilidir.

Güzel insan, Kuran'da matematik hatası olduğunu yazmışsın, birşeyin hata olduğunu söylemek için onun doğrusunu ortaya koyacaksın ki biz de evet bir hata varmış diyebilelim. Buyur bekliyoruz...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 83
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Güzel insan, sınavdayken istediğini yazmakta serbestsin. Hatta kağıda öğretmenine küfür dolu yazılar bile yazabilirsin.

Şimdi güzel insan, allah biz sınavda olduğumuz için mi çarpamıyor?

Sınavda rahatsız edilmememiz içindir herhalde, dikkatimiz dağılmasın diye...

tarihinde zazo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şimdi güzel insan, allah biz sınavda olduğumuz için mi çarpamıyor?

Sınavda rahatsız edilmememiz içindir herhalde, dikkatimiz dağılmasın diye...

Allah için çarpamıyor denmez. Allah herşeye kadirdir. Belki bize mühlet veriyordur, yaptığımız yanlıştan dönmemiz için. Ne dersin olabilir mi güzel insan?

Sitelerde Paylaş

Allah için çarpamıyor denmez. Allah herşeye kadirdir. Belki bize mühlet veriyordur, yaptığımız yanlıştan dönmemiz için. Ne dersin olabilir mi güzel insan?

İnsanlık tarihi boyunca,allah tarafından çarpılmış bir tane insana rastlanmamıştır.Yanlışım var ise,getirin önümüze.Anlaşılan allah mühlet vermekten başka birşey yapamıyor.

Sitelerde Paylaş

Afrikada açlıktan ölen çocuklara ne gibi bir mühlet veriyor.

Karnı aç bebek yaptığı yanlıştan dönsün diye olabilir mi ne dersin?

tarihinde zazo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İnsanlık tarihi boyunca,allah tarafından çarpılmış bir tane insana rastlanmamıştır.Yanlışım var ise,getirin önümüze.Anlaşılan allah mühlet vermekten başka birşey yapamıyor.

Güzel insan, maymuna sopayla dayak atarlar, maymun dayaktan sonra sopayı saklarmış. Aklı o kadar hayvanın.

Sitelerde Paylaş

Afkada açlıktan ölen çocuklara ne gibi bir mühlet veriyor.

Karnı aç bebek yaptığı yanlıştan dönsün diye olabilir mi ne dersin?

Güzel insan Allah, rızık konusunda kimimizi kimimizden üstün kıldı. Üstün kılınanlar, rızıklarını ellerinin altındakilere vermezler ki rızıkta hep eşit olalım. Şimdi Allah’ın nimetini mi inkâr edeceğiz?

Artık Allah’ın şanına uymayan yakıştırmalar yapmaya kalkmayalım. Çünkü Allah bilir, siz bilmezsiniz.

Sitelerde Paylaş

Sevgili highone ,bir zamanlar sümüklü Fettullah hoca salya sümük ağlayarak inanan cahilleri

allah çarpacak diye tehdit eder kandırırdı. Eline güç geçince doğru Amerika'ya

kaçtı. Şim di aldığım bilgilere göre hiç ağlamıyormuş. Meğer adam allaha değil

Amerika'ya kavuşmak istermiş de biz bilmiyormuşuz.

Sitelerde Paylaş

Sevgili highone ,bir zamanlar sümüklü Fettullah hoca salya sümük ağlayarak inanan cahilleri

allah çarpacak diye tehdit eder kandırırdı. Eline güç geçince doğru Amerika'ya

kaçtı. Şim di aldığım bilgilere göre hiç ağlamıyormuş. Meğer adam allaha değil

Amerika'ya kavuşmak istermiş de biz bilmiyormuşuz.

Lütfen zazo, kendisini savunma imkanı olmayanlar hakkında konuşmak insanlığa sığmaz.

Sitelerde Paylaş

Seni kırdıysam özür dilerim.

Senin anlatmak istediğini ben kısaca anlatayım istersen;

Cübbelinin evrim anlayışı

Allah Adem ile Havvayı yarattığı sırada bir de maymun yaratmış.Sonra adem ve havvadan çocuklar olmuş,o çocuklar senin atan olmuş.Adem ile havva kavga etmişler.gel zaman git zaman ademin acilen ilişkiye girmesi gerekiyormuş,havva ademe vermeyince ademde soluğu maymunda almış.Maymundan olan çocuklarda ateistlerin atası olmuş.Siz ademden biz maymunda böyle gelmişiz öylemi?

Sitelerde Paylaş

Senin anlatmak istediğini ben kısaca anlatayım istersen;

Cübbelinin evrim anlayışı

Allah Adem ile Havvayı yarattığı sırada bir de maymun yaratmış.Sonra adem ve havvadan çocuklar olmuş,o çocuklar senin atan olmuş.Adem ile havva kavga etmişler.gel zaman git zaman ademin acilen ilişkiye girmesi gerekiyormuş,havva ademe vermeyince ademde soluğu maymunda almış.Maymundan olan çocuklarda ateistlerin atası olmuş.Siz ademden biz maymunda böyle gelmişiz öylemi?

"Senin anlatmak istediğini ben kısaca anlatayım istersen" diyerek beni duygulandırdın. İlk defa bir ateist benim için birşey yaptı. Tşkkrlr...

Sitelerde Paylaş

"Senin anlatmak istediğini ben kısaca anlatayım istersen" diyerek beni duygulandırdın. İlk defa bir ateist benim için birşey yaptı. Tşkkrlr...

Cübbeli,neden ben seni çok iyi tanıyormuşumda sende beni çok iyi tanıyormuşsun gibi geliyor.Anlam veremiyorum,sende bir anlamı varmı?

Sitelerde Paylaş

Çünkü böyle bir sorunumuz yok... Hem dinsizlik yani ateizm bir felsefe dersi konusudur, herhangi bir öğretisi de yoktur... Steril bir konudur yani... İslam gibi değil... Ateistler bir araya gelip "müslümanları da ateist yapacağımız bir devlet kuralım" demezler... Laik devlet en iyisidir... Ama kundaktaki bebeğe din ve hurafe dersi verilmeyecek resmi olarak... Tüm dini propaganda yapan TV kanalları da şifreli olacak ve geç vakitlerde yayın yapacak... Erişkinlere özgü olacak...

Hemencik kıvırtmaya başlamışsın

Yokya ateistler ateistleri yapacağımız bir devlet kuralım demezlermiş

Öyle bir devlet kurulsa sizler öve öve bitiremezsiniz

Ateizm neden felsefenin konusu oluyor.

Bana göre ateizm en tehlikeli ideolojidir.

O zaman bu forumu gece yarısından sonra yayına sokun

bu forumu rtük mü denetliyor canım :blink:

Sitelerde Paylaş

Cübbeli,neden ben seni çok iyi tanıyormuşumda sende beni çok iyi tanıyormuşsun gibi geliyor.Anlam veremiyorum,sende bir anlamı varmı?

Hayatta tesadüfe yer yoktur, tevafuk vardır. (İslama göre)

Bu yüzden bazı şeyleri açıklamak için erken, bekleyelim..

Sitelerde Paylaş

Güzel insan Allah, rızık konusunda kimimizi kimimizden üstün kıldı. Üstün kılınanlar, rızıklarını ellerinin altındakilere vermezler ki rızıkta hep eşit olalım.

Eyy aklı cübbesinden dışarı çıkmamış güzel insan, şu yazdığın yazı allahta ne şan bırakır

ne de haysiyet. Afrikadaki çocukları aklarken allahı batırdın hadi şimdi de allahı kurtarda görelim...

Kendin diyorsun ki, allah ekmeği adil bölmedi fazla verdikleri de az verdiklerine yardım etmeyince

çocuklar açlıktan ölüyor. Şimdi suçlu çok verdikleri mi yoksa haksızlık yaptığı için kendisi mi?

Sitelerde Paylaş

Bie insanın müslüman olarak ve dini inançlarına uygun olarak yaşamasına itirazımız yok cübbeli; biz dindar düşmanı değiliz... Ama onlar da bize gizli-açık bu dini dayatmayacaklar... Binbir katakulli ile dinlerini çocuklardan başlayarak yaymayacaklar... 18 yaşına kadar din sadece sosyoloji dersinin bir parçası olacak... Sonra her insan kararını verip, öğrenip bu yaştan sonra sadece isteyenler nüfus idaresine gidip din kaydı yaptıracak... İmam-hatip liseleri kapanacak, ilahiyat fakülteleri kalacak... 18 yaş öncesi kimseye din empoze edilmeyecek... Var mısın?... Dinden bahseden ve dini kullanan siyasetçi derhal görevden alınacak... Var mısın?...

ütopyalardan bahsediyorsun ah keşke demekten baska birsey gelemiyor elimizden ama kimseyi egitim ozgur irade ile karar vermesini istemezler bunu islam degil hiçbir din yapmaz...

Aslında ne kadar da kendilerine güvenmiyorlar ....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...