Jump to content

arkadaşlardan ricam

Recommended Posts

arkadaşlar müslüman ateist hristiyan yahudi herneyse birbirimize hakaret etmeyelim ozellikle ateist arkadaşlardan ricam.musluman arkadaşlar forumdan giderlerse kiminle tartışacağız? hep aynı fikirde olanlar tartışmazki zıt fikirlerde olması lazım

ozaman şu hakaret içeren yazılar silinsin adam gibi ciddi yazılar yazılsın.bu konuda ele başları godgar ve sexi laydi gelmektedir.ayrıca seninde bi yazsın var burda.kuranı keriz adlı.onun silinmesini talep ettim ben.evet müslümanlar giderlerse ot gibi ortada kalıcaksınız.

Sitelerde Paylaş
ozaman şu hakaret içeren yazılar silinsin adam gibi ciddi yazılar yazılsın.bu konuda ele başları godgar ve sexi laydi gelmektedir.ayrıca seninde bi yazsın var burda.kuranı keriz adlı.onun silinmesini talep ettim ben.evet müslümanlar giderlerse ot gibi ortada kalıcaksınız.

sana ancak s.tir git denir ama saygımdan dolayı demiyorum .. ot olan sensin, kimse sen gittin diye ot gibi kalmaz ortada .. bütün konuları sabote eden de sensin .. sen ve senin gibiler olmasa gayet seviyeli bi forum burası ama yöneticiler nasıl seni banlamıyolar buna hayret ediyorum!!

Sitelerde Paylaş
sana ancak s.tir git denir ama saygımdan dolayı demiyorum .. ot olan sensin, kimse sen gittin diye ot gibi kalmaz ortada .. bütün konuları sabote eden de sensin .. sen ve senin gibiler olmasa gayet seviyeli bi forum burası ama yöneticiler nasıl seni banlamıyolar buna hayret ediyorum!!

NE VAR LAN RAHATSIZMI OLDUN TELLEK.NİYE BANLİCAKLARMIŞ BENİ.BANLADILAR AMA 2 NİCK YÜZÜNDEN.BİDAHA DÖNDÜK GERİ.KİMSEYE KÜFÜR ETMEM BEN BU NEDENLE SİTENİN GENELİ BENİ SEVER İNEK ŞABAN.SEN GİT OTUNU YE SÜTÜNÜ İÇ UYU :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...