Jump to content

KURAN'DA TECAVÜZÜN CEZASI YOKTUR DİYENLER ! BU AYETİ OKUMADILAR MI ?!

Recommended Posts

KURANDA TECAVÜZÜN HÜKMÜ NEDİR ?

NUR SURESİ 2ci Ayetinde: ZANİYE ve ZANİ KELİMELERİ ile Allah söyler..

yani zina eden kadınla.. zina eden erkek demektir

DİKKAT EDİLİRSE: ZANİYE denmiş.. MEZNİYE denmemiş Demek oluyor ki:ZORLA KERHEN ZİNA EDİLEN

TECAVÜZE UĞRAYAN YANİ YA.... KADIN.. Bu 100 değnek cezadan hariçtir ANLADINIZ MI ?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 46
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yahu, her iletiye karşılık bir başlık açıyorsun.

Bari yazdıkların biraz farklı anlatımda olsun. En azıdan şu cümlelerin yeri filan değişsin.Eş anlamlı kelimeler kullan.

Aliterasyon yap bişeyyap.

''yani ya'' ne demek üstelik?

tarihinde NiHiL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

forumlarda aptal aptal başlıklar açıp gerzek gerzek konuşuyor, kuralları ihlal ediyor, şutlanıyor. sonra yeni gittiği forumda eskisini göstererek "şu forumda beni banladılar benden korktular varmı yeni forumda benden korkan" diye başlık açıyor. mallıkta son nokta diyorlar ya öle bişi :)

Sitelerde Paylaş

Ferrari sen ne cevhermişsin yahu!

Nasıl farkedilmedin 400'ün üzerinde mesajın varken hayret.

İslam'da tecavüze uğrayan kadına da zina yapmış gözüyle bakılarak ceza verilir.

Kadının yalnız olmaması gerekir.

( ;) )

Kadının bu cezadan hariç olduğu nerede yazıyor?

Sitelerde Paylaş

Ferrari sen ne cevhermişsin yahu!

Nasıl farkedilmedin 400'ün üzerinde mesajın varken hayret.

İslam'da tecavüze uğrayan kadına da zina yapmış gözüyle bakılarak ceza verilir.

Kadının yalnız olmaması gerekir.

( ;) )

Kadının bu cezadan hariç olduğu nerede yazıyor?

islama da şöyle verilir böyle verilir..

sanki islam PANTENİN tekelinde

islam söyleder böyle der diyebilmen içi

İslamiyeti SAFİYETİ İLE bilip anlaman gerekir

Amerikada zina işleyenler söyle ceza verilir bu kadar hapse girer

isveçte tecavüze uğrayana şöyle yapılır

almayada böle

bu kanunlar neden birbirini tutmuyor... kardeşim

DİN KANUNUDA Safiyetinden çıkarılıp nefse göre elbislerle islamın saffiyeti kapatılıp

ayarlar.. şunun bunun tekeline bırakırsan.. onlar islamı sana istedikleri gibi giyrirler verirler anladın mı

nur suresinde: zaniye deniliyor mesniye denilmiyor

zorla zina edilen kadına mesniye denilir ZANİYE denmez

zaniye kendi arsusu isteği ile zinayı yapan kadın demektir

Allah resmen nur süresinde zaniyeye ceza verin diyor mesniyeye değil..

tarihinde Renaultferrari tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

nur suresinde: zaniye deniliyor mesniye denilmiyor

zorla zina edilen kadına mesniye denilir ZANİYE denmez

zaniye kendi arsusu isteği ile zinayı yapan kadın demektir

Allah resmen nur süresinde zaniyeye ceza verin diyor mesniyeye değil..

Kendi isteği ile başkası ile sevişen kadına niye ceza veriyorsun Röno?...

Sitelerde Paylaş

Siz kendiniz aptal aptal başlıklar açıyorsunuz müslüman açınca,hemen hakaret ediyorsunuz.ayrıca açılan başlık sizin aptal sorularınıza karşılık bir cevap niteliğinde soruyu soran merak eden sizlersiniz,cevabı beyenirsin beyenmezsin o senin sorunun..kakıpta hakaret etmenin ne gereği var...zaten siz bu formu niye kurdunuz anlamış değilim... müslümana 'SEN sus ' ,kendiniz konuşun ,tartışın aranızda madem...ne diye karşı düşünceleresözhakkı veriyorsunuz..bir de başlık hiçbir hakarete yer verilmeyen tek forum falan diye manşet atmış...madem amaç bu uyun buna ya da uydurun kurallara...

Sitelerde Paylaş

Siz kendiniz aptal aptal başlıklar açıyorsunuz müslüman açınca,hemen hakaret ediyorsunuz.ayrıca açılan başlık sizin aptal sorularınıza karşılık bir cevap niteliğinde soruyu soran merak eden sizlersiniz,cevabı beyenirsin beyenmezsin o senin sorunun..kakıpta hakaret etmenin ne gereği var...zaten siz bu formu niye kurdunuz anlamış değilim... müslümana 'SEN sus ' ,kendiniz konuşun ,tartışın aranızda madem...ne diye karşı düşünceleresözhakkı veriyorsunuz..bir de başlık hiçbir hakarete yer verilmeyen tek forum falan diye manşet atmış...madem amaç bu uyun buna ya da uydurun kurallara...

Renoferrari nin zina ile ilgili açtığı diğer başlıkta sorulara cevap bekleniyor. Herhalde kendiniz çalıp kendiniz oynamıyorsunuz.

Başlık açın, soru sorun, cevap verin ama biraz mantıklı olun. Kendiniz yazıyorsunuz ama hiçbir soruya cevap vermiyorsunuz. Yada cevap veremeyince işi aptallığa vurarak anlamamış gibi yapıp başka şeyden bahsediyorsunuz.

Kim kime hakaret ediyor? Akıl ve mantık dışı olan bir şeye karşı çıkmak hakaretmidir? Siz hep akıldışı olarakmı yaşıyorsunuz? Lütfen allahın verdiği o beyini biraz kullanın. Yoksa allah size çok kızar.

Sitelerde Paylaş

kurallarına yöneticiler uyduruyor zaten. foruma açtığı ilk başlığı foul olan birinin açtığı bu saçma başlıklara bir dur demek lazım değil mi? ayrıca bu forumdaki müslümanların rahatı ve söz sahibi olduğu kadar hiçbir müslüman forumunda ateist söz sahibi olamaz. istersen ateist kılığında gir bir müslüman foruma ve yiyeceğin küfür ve hakaretleri tart bi ne dersin?

gerçi siz hep böylesiniz. islam ülkesine klise yaptırmazsınız başka ülkelerde minarenize izin verilmedi mi salya sümük ağlarsınız. aynı hesap. tesettürlü hatunun biri çıkar Atatürk'ün kurduğu ülkede "ben atatürkü sevmiyorum" der, ama iranda seçimlere itiraz etmek için sokağa çıkanlar öldürülür ne hikmetse. sonra birde ortalıkta iran (müslüman ülkeler) özgürlükler ülkesidir die dolanırsınız.

bu forumun da kuralları var. her kafasına esen her kafasına estiğini başlık olarak açarsa işimiz var.

Sitelerde Paylaş

DİKKAT EDİLİRSE: ZANİYE denmiş.. MEZNİYE denmemiş Demek oluyor ki:ZORLA KERHEN ZİNA EDİLEN

TECAVÜZE UĞRAYAN YANİ YA.... KADIN.. Bu 100 değnek cezadan hariçtir ANLADINIZ MI ?

Yakalandığı anda her "bana tecavüz edildi" diyen ve bağıran kadını bırakalım, erkeği mahalleliye taşlatalım öyleyse... Nasıl ayıracaksın arkadaşım bu durumu?... İşiniz gücünüz boş konuşma...

Sitelerde Paylaş

100 değnek cezayı nerden buldun? Celdenin değnek cezası olduğunu nerden bildin?

Zani ve zaniye sıfatlarının sevişen kadın ve erkeği anlattığını nerden anladın?

Erkeğe tecavüz edilirse cezası neymiş?

Ya çocuğa? Ki daha cinsiyetinin bile farkına varamayan çocukları iğfal edenler var bu dünyada...

Allah, sen gel kainatı yarat sonra çık zani ile zaniyenin uçkuruna odaklan.

Yakışır mı sence?

Sitelerde Paylaş

Erkeğe tecavüz edilirse cezası neymiş?

Ya çocuğa? Ki daha cinsiyetinin bile farkına varamayan çocukları iğfal edenler var bu dünyada...

Yakışır mı sence?

Yakışır mı sence?

Andromeda ! BİRİSİ senin Maşukuna tecavüz etse.. ne yaparsın.. Affeder misin ?

evli değilsin ama seviyorsun.. biri ona oyuna getirdi. şimdi deseki bana tecavüz etti..

olmaz..

Allahta zina ve tecavüz vakalarını.. cezasız bırakmaz. cezasını gizlide olmasını istemiyor aleni olsun istiyor bunu herkes görsün..

Allah ki bir şeyin üzerinde durmuş kardeşim.. bu öyle basit bir şey değildir

ycoskun sende bunlar dinliyorsun dimi..

neyse ! senin sorduğun diğer sorulara geçelim

CEVAP:

Nur suresi 2 ayet

1. ez zâniyetu : zina yapan kadın

2. ve ez zânî : ve zina yapan erkek

3. feclidû (fe iclidû) : o zaman, o takdirde vurun

4. kulle vâhıdin : herbiri

5. min-humâ : ikisinden

6. miete : yüz (100)

7. celdetin : yalnız cilde tesir edecek şekilde vurulan sopa

diğer bir sorduğuna bakalım :

Erkeğe tecavüz edilirse cezası neymiş ?

bu soruyu sordular ycoşkun.. cevabını verdim diğer başlıkta.. hazır yazmış olduğum tpic varken. tekrar yazmak istemedin.. buraya alıntılayım..

yarın ben bir huzurda hesap vereceğim hakka mülaki olacağım İnancını taşıyan fertlerden oluşan bir camiada toplumda erkek çocuğa tecavüz vakası olur mu ?

Allah kendisine inan fertlerden oluşan toplumda erkek çocuğa tecavüz meselesin de şöyle yapın böyle yapın diye ceza yada bir yol gösterir mi ? onlar dinsizliğin moda olduğu toplumlarda olabilir

hazreti Muhammedin en korkulacak emri

utanmıyorsan her istediğini Yap emridir neden ? çünkü kendisiyle ilişkisini kesiyorlar.. şöyle yapın böyle yapın demiyorda

ne istersen yap diyor alakasını kesiyor

şimdi.. böyle ayrılan bir camiaada.. ne vakalar oluyorsa olsun.. onlarla NE İNSANLIĞIN.. NE MEDEİYETİN.. NE DİNİN ALAKASI VARDIR...

böyle şey olur mu TUVAT bunlara ne insanlık ne medeniyet ne Allah yardım eder..

ceza karşılık demektir.. o vakalara bir karşılık mı vericekti işte cezası.. iyi cezanı çektin kurtuldun..

öyle şey olur mu TUVAT

Dine manaya Allaha yaklaşmadıkça.. bunun cezası yani bunun karşılığı yine içinde bulunduğun durumdur...

Ycoskun ! pedofilide bir zina vakasıdır.. bunun da cevabını diğer başlıkta verdim buraya alıntılayım

O başlığın #22 sayfasındaki 2.Alıntının altında nokrofilide ve pedofoli hür olamayan küçük cocuğa gizli şahitsiz zina vakasından çocuk çocuk olması yani hür olamamızı dolyısıyla çocuğa en yakın olanların (anası babası davacı olmazsada civaren tanıkların davacı olmasıyla) tecavüz edene gizli değil (bir anlık hakimetini kaybetmiş biride olabilir bu adam hapishanede cezaları değil)nur 2. ayetinde Allahın emri öğütüne dayanarak.. aleni olarak sevdiklerinin gözü önünde 100 celde cezası hükmü verdildiğinden bahşetmiş anlatmışım

yukarıda zikredilen Alıntının altındaki yazı

başlığın #22. sayfası

zina olayında 4 şahit istenmiyor dedim mi

bütün zina vakalarında 4 şahit istenir

nokrofilide zina var diyorsun.. ispat et.. 4 şahit

pedofilide zina var diyorsun... ispat et... işte cariye.. yani hür olmayan bir çocuk

bunu bir kişi görmüşse... çocuk çocuk olduğundan hür olmadığından... ailesi kontrol eder

durum nedir ne değildir.. aile neder.. ortada bekaret ne durumdadır.. ne durumda değildir..

aile kararını verir

der ki çocuğum hür değil.. ben davacıyım.. işte eşya konuşur.. buyrun ip ucuları.. bu adamın dediği doğrumu değil mi

bakın araştırın.. denir.. iş meydana çıkar pedofoli herkesin içinde tanıdıkların içinde cemiyet içersinde rezil olur

cezalandırılır.. başka ceza ile değil.. derisine vurulmak süretinde.. 100 değnek.. ve bunu davalı yakınları tanıdıkları önünde cezalandırılır.. onu linç edip hapse atıp nokta nokta hatta öldürme ihtimali olan bir yere terk edilmez..bir anlık yanlışlık için.. şuca verilen cezada HADD ÇİĞNENMEZ

eğer çocuğun ana babası yahut yoksa ondan sonraki en yakınları: bu görmüş adam 4 sahit getirsin.. derse oda getiremezse..

etrafının tanıdıklarının herkesin içinde cemiyet içinde suçladığı pedofoli değil onun yüzü kızarır... cezalandırılır

Ayrıca şunları söylemişin Ycoskun !

yine #22 sayfandaki 4. alıtının hemen altında Allahın emrine beyanına dayanarak mümin bir insanın karısının yahut kızının başına herhangi bir zina veya tecavüz vakasının gelemiyceğini..Allahın kendi beyanı ile o aileyi her türlü zina veya tecavüzlerden koruyacağını anlatmışım.. yani eğer bir kimsenin başına böyle bir olay gelirse.. Allahın beyanına dayanarak o kimsenin MÜMİN olamadığını.. görünüşte Mümin geçinlerden olduğunu izah etmişim.. bu izahımı okumamış veya 2 dakka içinde okumuş ve tabiatıyla hiç bir şey anlayamamış bir arakdaşın sorusuna 5. alıtının altında. yeniden anltamış izah etmiş.. Allahın emrine dayanarak ortada bir namuzsuzluk varsa.. erkek namussuzdur.. kadın değildir.. şuç erkeğindir.. mümin bir kimsenin başına böyle bir şey gelemesi imkansızdır.. bunları konuya yabancı arkadaşa tekrar izah etmişim

Yukarıdan zikrediln 4. alıtının hemen altındaki yazı:

Allah diyor ki.. mümin bir insana ben zina eden bir kadın vermem nikahlamam mümine haram kıldım diyor

ordada namussuzluk varsa... o kişi ben mümin değilmişim der. kendimi mümin sanırdım

acaba ben kimin düzenini bozdumda bana bu ceza geldi.. diye nefsini muhasebeye çeker..

namus: Allahın koyduğu düzene denir..

başka bir bakış acısıyla bakalım

orada tecavüz var

gözbebiğin karın nerde ? bilmem evdedir herhalde

heeh işte bilmediğinden dolayı bu cezayı aldın

kızın göz bebiğin manasına gelen kerimen kızın nerde ? bilmem sokata geziyor..

heeh bilmediğinden dolayı bu cezayı aldın..

tecavüze vakasında şuc senindir...

eğer sen üzerine titreseydin gereken ilgiyi alakayı gösterseydin.. bu başına gelir miydi

şuc sende

dişi aslanda aslandır amma yavrularını korudu müddetçe..

kızını hoppa cicili bicli büyüttüğün gibi aslan gibide yetiştirmelisin

eskinden.. bak kızım şu duvara düküyorum bu tükürük kuruyana kadar bakalla gidicen gelicen...

sen hür olmayan kızını sokakağa teslimetmişsin.. tülden elbise giyse bu kadar ilgi çekmezdi..

"yemekten sonra çok oturdunuz, artık kalkın" de... Evlatlıkların karılarını evlendir boşa... Trajikomedi...

dünyada en çok okunan en çok üzerinde konuşalan tartışılan..

dünyanın her yerinde bağırlara basılan.. Amerikada KÜRSÜSÜ olan

atomu var parası var ilmi var semaya çıkıyor.. o kadar malumat bilgi birikim tecrübesi var

bu camiada Kuran Kürsü var..

Amerikan başkanının sıkıldığında ilk okuyacağı Kitap Kurandan başka bir kitap mıdır ?

ÇOK BİLMİŞ Andromeda ! hangi kitabın.. yahut bir cümlen uluslararası kürsülerde okutuluyor

ta amerika başbakanına kadar gitmiştir

efendim Amerikan başkanın kütüphanesinden dolu kitap var

şu sarsılmaz bir hakikattir ki.. kuranı kerim okuyan kimse o kitabı defalarca okur..

Kuranı kerim herhangi bir kitap gibi değildir.. diğer kitaplar bir defa okunur..

ikincikez okununca biliyorum ya denir bıkılır..

kuranı kerimde defalarca okunur değil bıkılmak her okunuşunda ayrı ayrı manalar alınır

kranı kerim kafa mahsülü bir kitap değil.. gönül mahsülü bir kitaptır..

şimdi Andromeda ! medeniyet sahasında defalarca ve defalarca okunan ve her asırda daima okunacağı tahakkuk eden.. en kuvvetli zaman değişiminin bile bu büyük kitaba tesir edemeyeceği anlaşılan..

her milletten her caimadan okuyucusu bulunan

ekserisi okuyucusu da ilim adamı.. tıp adamı doktor vs. olan bir KİTAPTAN bir cümle-i ilahiyi okuduğunun farkındamısın ? değilsin !! neden ? sana göre kuran çok basit bir kitapmış..

Kurnaı kerim mechul değildir milyarlaca adamın daima nazarında daima okunuyor

kuran lugatta: okunacak demektir..

mesela Almanyayı Almanaya yapan.. Almanyanın şansövelyesi Prens Bismak:

bütün semavi kitapları tetkik ettim.. hiç birinde.. bir mahalle halkını bile idaredecek ahkam bulamadım Kuranı kerim.. bundan müstesna...... İnsanlık hazreti Muhammed gibi bir kabiliyeti bir defa görmüş bir daha göremiycektir.. senin hizmetinde sen asrında yaşayamadığımın için Mütessirim ya Muhammed.. diyor

( insalık tarihinde görülen en büyük harika hazreti Muhammeddir. diyor bir daha hiçbir asırda o görülemiycek.. ona uygun bir vucud başka zamanlarda bulamadığım için mütessirim diyor)

şimdi Almanyanın şansövelyesi Almanyayı yapan Almanya yapan Prens bismark böyle ilan ediyor

KAPKARA yani: zan denilen koyu bir zulmette kalan Andromeda ! Kuranı Mübini: karı koca dedikoduları yapan bir kitaptır diyor..

bunu sinirlerinin dağıldığı organa havele edelim isteyen katıla katıla gülsün.. isteyen ağlasın..

Kuran-ı Mübin: Karı koca dedikoduları yapan bir kitaptır diyene Deli mi denir yoksa Akıllı mı? :)

delide üç kısımdır..

1: zır deli

2: zır zır deli..

3: hınzır deli

hınzır deliden korkulur.. 1 ve 2 den korkma gül :)

Sitelerde Paylaş

Bundan emin misin?...

o kimse zina etmemişte.. ne yapmış ?

cima= seks ilişki demek

zina= akla ilme medeniyete cemiyete örfe vicdana zıt aykırı

(haram kabul edilen yani).. seks ilşki demektir.. DİKKAT !

bilgilendirebildim mi sizİ ?

dikkat edin..DİKKAT ! allah cima edenlere ceza verin demiyor da

zina edenlere diyor..

4 kişide görmüşse ceze verin diyor

yani zina ne demek : yalandan yapmacık seni seviyorum çok seviyorum.. filan diyerekten kandırılıp yapılan ilişkiye Zina denir.. anlatabildim mi

Allah seçtiği kelimlerden zina kelimesin manasını

zina demiş.. cima demmeiş..

bu önemli noktayıda görmenizi için.. Dikkat ! diyorum.. :)

Sitelerde Paylaş

CEVAP:

3: hınzır deli

hınzır deliden korkulur.. 1 ve 2 den korkma gül :)

Evet reno karar verdim. Sen zır ve hınzır delisin.

Yazıların çok parazitli olduğu için anlaşılması çok zor ama yalancılığın kabak gibi ortada.

İnsan bu kadar yalanı bir çırpıda neresinden çıkarabilir. Buda birbaşka müslüman tipi diyecekler ama hayır hiçbir müslüman tipi bu kadar açık yalan söyleyemez.

İşkembeden atıyor ve en başta kendisi inanıyor. Bu hastalığın bir adı var. Lütfen bir doktora görün.

İşine gelen sorulara laf kalabalığı içinde cevap verdiğini sanıyorsun ama işine gelmeyeni es geçiyorsun.

Diğer başlığında iki haber kopyalayarak sorduğum soruyu es geçiyorsun. Bu haberleri yine kopyalıyorum ve ayrıca soruyorum. Burada geçen olaylar dinsizliğin moda olduğu yerlerdemi olmuş? Hayır diyebiliyorsan niçin islamın koyu yaşandığı yerlerde bu tip olaylar çok oluyor? İslamda bunun adı zina mı yoksa tecavüzmü? Cezası nedir. Sadece ülkemizde geçen ramazan ayında meydana gelen benzeri olaylardan iki tanesi. Daha onlarca sayılabilir. Bunlar gizlemenin iyi yapıldığı toplumlarda açığa çıkan olaylar. Ya açığa çıkmayanlar? Diğer islam ülkeleri bunun bin beteri.

Sen vicdan diye bir şey duydunmu röno? Vicdanın varmı senin? Ve rahatmı?

Hoşçakal.

1 nci olay:

Teravih bahanesiyle tecavüz

16.09.2009 - 15:02

Konya'da arkadaşının 10 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ettiği öne sürülen bir kişi yakalandı.

KONYA - Edinilen bilgiye göre, merkez Karatay ilçesi Ovaloğlu Mahallesi'nde yaşayan R.A. (33), iftar için komşusu Mustafa D'yi (26) evine davet etti.

R.A, teravih namazına gideceğini söyleyince Mustafa D. de ayakkabılarını değiştirmek için eve dönmesi gerektiğini bahane ederek R.A. ile birlikte çıkmadı. Daha sonra Mustafa D. ev sahibinin kızı S.A'yı (10) da yanına alarak kendi evine gitti.

Mustafa D'nin, evinde küçük kız çocuğuna bıçakla tehdit ederek tecavüz ettiği öne sürüldü.

Olay anında S.A'nın cam şişeyle başına vurması sonucu yaralanan Mustafa D, küçük çocuğu yaşananları kimseye anlatmaması konusunda tehdit ettikten sonra evine gönderdi.

Olaydan hemen sonra S.A'nın üzerinde kan olduğunu fark eden ailesi, yaşadıklarından dolayı konuşmakta güçlük çeken ve korkan kızlarının başına gelenleri öğrenince durumu polise bildirdi.

S.A'nın olayı anlattığını öğrenince kaçmak isteyen şüpheli, polis ekiplerince merkez Karatay ilçesinde yakalanarak gözaltına alındı.

Evli olduğu öğrenilen şüpheli, Konya Numune Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildi.

Şüphelinin polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.(A.A)

2 nci olay:

Ölüm kadar yalnızlık

20 Ağustos tarihli medyada, pek de göze çarpmayan bir haberdi: İstanbul Ümraniye?deki kaçak bir Kur?an kursuna yazdırılan 4 yaşındaki erkek çocuğu, 15 çocuğa Kur?an eğitimi (!) veren 17 yaşındaki ?hoca? sının tecavüzüne uğramıştı.

Küçüksu Caddesi Kocatepe Mevkii Peyami Safa sokakta Seyfettin K?ya ait bir binanın bodrum katında ?eğitilen? çocuklar, sınıf olarak düzenlenen odada Kur?an okuduktan sonra, Rabbani lakaplı 17 yaşındaki Y. Y, 4 yaşındaki R. Ç?yi yaramazlık yapanların kapatıldığı boş odaya götürmüş ve tecavüz etmiş. Ancak tam o sırada R.Ç?yi kurstan almaya gelen annesi, ?hoca? sıyla birlikte odadan çıkarken gördüğü oğluna orada ne yaptıklarını sormuş. Küçük çocuğun olanları anlatması üzerine de soluğu karakolda almış...

Böyle bir tecavüzün 4 yaşındaki R. Ç?nin taptaze bilinçaltına nasıl yansıdığını, zaman gösterecek elbette. Ama Kur?an kursu denildiğinde ya da her Kur?an okuyup dinlediğinde bilinçaltında hangi kaydın depreşeceği, nasıl bir ceza korkusunun aklına geleceğini öngörmek için müneccim olmak gerekmiyor. Hatta daha kötüsü, eğer başına ne geldiğini unutarak kompanse ederse acısını, acıya sahip çıkıp bir başkasına yaşatarak öç alması da mümkündür.

Eğer zahmete girip Rabbani lakaplı ?hoca? ya bir psikanaliz yapılsa, 17 yaşındaki sanığın küçük yaşta bizzat tecavüze uğradığını öğrenmek, biraz psikoloji okumuş kimseyi şaşırtmaz. Dünyadaki bütün istatistikler aynı gerçeği işaret ediyor: Özellikle genç yaştaki tecavüzcülerin yüzde 83 gibi müthiş bir oranı, küçük yaşta tecavüze uğramış kişilerden oluşuyor!

0

tarihinde tuvat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...