Jump to content

AVRUPA'DA çatışma eylem kavga yoksa.. sorunlarını İslam ile çözdikleri içindir.. bunu BERNARD SHAW söylüyor

Recommended Posts

Sizi En yüksek Toplum Bilimçisi Bernard Shaw İle Başbaşa Bırakıyorum:

George Bernard Shaw: "Tahminime göre Muhammed'in inancı bugün Avrupa'da kabul edilmeye başlandığı gibi, gelecekte de kabul görecektir. Ortaçağ kilisesi, ya cahilliklerinden ya bağnazlıklarından Muhammediliği kara renklere boyayarak anlattılar. Onlar Muhammed'den ve dininden nefret edecek şekilde eğitildiler. Onlara göre İsa karşıtıydı. Ben, o harikulade insanı inceledim. Değil İsa düşmanı olmak, ona insanlığın kurtarıcısı demek gerekir. Günümüz dünyası onun gibi birisinin mutlak hakimiyeti altına girse, sorunları, çok ihtiyaç duyulan barış ve mutluluk getirecek şekilde onun çözeceğine inanıyorum. Avrupa, Muhammedin akidesinin aşkına girmeye başlamıştır. Gelecek yüzyılda, Avrupa sorunlarının çözümünü bu inanç içinde görmeye kadar gidebilir."

En yüksek Toplum bilimcisi Bernard Shaw İNGİLTERE HÜKÜMETİNE diyor ki: Öyle iman ediyorum ki Avrupa Muhakkak 20 asrın sonlarında MUHAMMEDİ olacaktır ingiltere dünyayı düzenleyen olmak isterse ve dünyadaki yangını engellemek ve yıkmak isterse bir çere kalmıştır O da hazreti Muhammedin izinden yürümektir.. ÇÜNKÜ Hiristiyanlıkta ahkam yoktur dünya işleri ne olaacaktır..

bu yüksek toplum bilimçisinin apaçık söylemiş olduğu şu sözler insalığın saadetini ancak MEDENİYETİN ANNESİ

<Kuran Medeniyetinin> ilanından başka bir şey değildir

evet avrupada en medeni meleketlere İslam çemiyetleri kurulması filandiyada çocuklara kuran okutulması symakla tükenmeyecek olan bu AÇIK TABLOLALAr olanca parlaklığı ile dururken bu dinin aleyhnde çalışan Kuranın hükümleri ile eğlenmeye onu güçzsüz duruma düşermeye uğraşan kimselerden şüphelenmek her TÜRKÜN KANINI İCABIDIR

devletin manevi sahsiyetini tahkir ve tezyif etmek gibi Dininde tahkir ve tezyife uğraşan kimselerden şüplenmek her türkün kanın icabıdır

Türkün ve Devletinin bin senden beri tarihinde ve kültüründe en büyük unsur olarak din gelir

buna hemem delil istersen aç devletin sana verdiği kafa kağıdını Nüfus kağını aç bak DİNİ (islam) kaydını görmen kafidir

şimdi bernard şhaw: 1940 lı yıllarda diyor ki

dünya yanıyor.. her tarafta eylem var mitingler var kavga var.. çatışma var.. kimsenin huzur yok

bu yangını engelemek isterse.. bir çare kaldı oda Hazreti Muhammedin zinden yürümektir..

BİR ASRA KADAR AVRUPA İSLAMLAŞACAKTIR DİYOR

işte taa o zamanlar filandiyada çocuklara kuran okutuldu.. amerikada camisi var.. almayanda camisi tamir edilir

almandan imamı olur.. Een medeni mekletelerde islam cemiyetleri kurulmuş.. avrupa yangından eylemlerden kavgadan dövüşte.. sorunlarını İslam ile çözmüştür..

hiç kendine sordun mu neden acaba en medeni ülkelerde islam cemiyetleri kurulmuştur.. buna müsade edilmiştir..

o zamanlar isviçrede bir eyalatte.. oranın belediye başkanı.. oranın esanafı ile alış veriş yapması yasaklanmıştır.. kanunun koymuşlar.. çünkü hazreti Muhammedim bir hadisi şerifinde.. filan ......rüşvet haramdır diye bir hadisi şerifi var

islamın zevkklerini hariçten topluyoruz

konuşmanın özü: birinci dünya savaşından sonra ve ikinci dünya savaşından sonra.. avrupadaki yangınların sönmesi

kavgaların eylemlerin dövüşlerin çatışmaların çözümü: Hazreti Muhammedin izinden yürümeklik ile olmuştur

Bernard SHAW: GÜNÜMÜZ DÜNYASI ONUN gibi birisinin mutlak hakimiyeti altına girse, sorunları, çok ihtiyaç duyulan barış ve mutluluk getirecek şekilde onun çözeceğine inanıyorum. demesi bunu göstermektedir..

ŞİMDİ AMAN ŞÖYLEDİR DE BÖYLEDİR DE.. BANA BİR ŞEY DEMEYİN

bunu ben demiyorum.. o GÜN AVRUPASINDA O GÜNÜN YANGINLARINI ACILARINI KAVGALARINI ÇATIŞMALARINI Sokaktaki şiddetlerini GÖREN

dehşetleri gören En yüksek Toplum bilimçisi BERNARD SHAW diyor..

ve ön görüşü ve ileri görüşü ekseriyetle tutan bir insan olduğu ile meşhurdur

yani ben desem hadi ister inan ister inanma... burada ben sen yok.. BERNARD SHAW var

artık bu BERNARDA SHAW yaa !!! öyle şunu bunun sözü değil

Şuda Anlaşılsın Notudur ki : BU BİR BİLGİLENDİRME PAYLAŞIM MESAJIDIR.. MESAJA YANIT CEVAP VERMEK İSTENİRSE.. MUHATTABI BERNARD SHAWDIR

Sitelerde Paylaş

kaynağını ver bakalım bu yazının?

ben biraz araştırdım kendisi koyu bir sosyalist ve kadın savunucusu olarak tanımlanıyor.

http://tr.wikipedia.org/wiki/George_Bernard_Shaw

ayrıca islamla iligili en ufak bir sözü dahi yer almmıyor hayatında. garip.

sakın bu sizin müslümanların yeni bir yalanı daha olmasın?

bkz: kuranı yırttı diye köpeğe dönüşen hollanda da hastanede saklı tutulan kız.

Sitelerde Paylaş

Shaw bir kere toplumbilimci değil, bir edebiyatçı. Bir gazete yazarı ve Fabian Derneği'nin aktif bir üyesi olmasına rağmen, bunlar bir insanı toplumbilimci yapmaz.

My religious convictions and scientific views cannot at present be more specifically defined than as those of a believer in creative revolution. I desire that no public monument or work of art or inscription or sermon or ritual service commemorating me shall suggest that I accepted the tenets peculiar to any established church or denomination nor take the form of a cross or any other instrument of torture or symbol of blood sacrifice

http://www.time.com/time/magazine/article/0,9171,813999,00.html#ixzz0ZKlZ14XP

Adam bunu demiş...

Sitelerde Paylaş

Avrupa'da eylem ve çatışma olmadığı gibi birşeyi kim söyleyebilir yahu.RAF-KIZIL TUGAYLAR-IRA-ETA ve diğerleri neydi daha geçtiğimiz yıllarda Fransa, Hollan'da İsviçre, Yunanistan'da olanlar nelerdi.Birde İslamın egemen olduğu ülkelere bakalım oralarda çatışmasızlık eylemsizlik kararına varılmış.

Hem sadece Bernard değil Marks, Bakunin, Kropotkin de toplumları ancak İslam kurtarır dedi.Tito ölürken şahadet getirdi.Tolstoy Muhammed hakkında kitap bastı ama kafirler bunu sakladı.Sağolsun mücahitler Rusya daki kütüphaneleri basıp saklanan kitabı ortaya çıkardı.Dünyayıda masonlar yönetiyor masonlarda aslında Satanisttir.Masonlar senede bir şeytanın önderliğinde toplanıp durum değerlendirmesi yapıyor.İnanmayan Emine Şenlikoğlu'nun Maria'sını okusun.Tek amaç İslamı yok etmek.

Sitelerde Paylaş

Bernard Shaw'ın böyle bir laf etmiş olduğunu sanmıyorum. Ama etmişse bile, müslümanlardaki ikiyüzlülük muhteşem gerçekten! Eğer adam islamı eleştirmiş olsaydı, kim olduğunu bile araştırmadan küfrü basar ve gözardı ederdiniz. İslamı övdüğünü düşündüğünüzde ise -yine kim olduğunu tam olarak öğrenme gereği bile duymadan- ''asrın toplumbilimcisi'' ilan edivermişsiniz.

''Bilmem-kim çok akıllı adamdı ve islamı övdü, o halde islamın mükemmel olduğunu herkes kabul etmelidir.'' safsatasını kullanmayı ne zaman bırakacaksınız? Dinleri yeren onlarca değerli düşünürü saydırmayın şimdi bana.

Sitelerde Paylaş

EFLATUN: ben bunu arşivden 1940'li yıllara ait istanbulda neşredilen bir gazetede okudum

AHMET EMİN YALMAN'ı tanırmısın VATAN GAZETESİNİN KURUCU BAŞ YAZARIDIR..

benim okuduğum o 1940-50 yıllara ait o 4 sayfalık gazetede.. BERNARD SHAW'ın bu sözleri AHMET EMİN YALMAN'ın kafasını vurula vurula defalarca belki senelece Tekrar Tekrar neşredildi

.....

şimdi Bernard Shaw hakkında Vikipedi neler yazıyor İyi Okumamışsın

neler yazıyormuş dikketle okuyalım

Daily Mail, Observer, The Times ve daha birçok gazetenin, derginin yayımcısı Lord Northclitte, bir gün Shaw'a Siz ülkenin başına gelmiş bir felakete benziyorsunuz! demiş ve Shaw'dan cevabını almış: Siz de, o felaketin nedenine benziyorsunuz.

Eflatun Soruyorum : The Times gaztesinin yayımcısı Lord nothaollite Bernarda Shaw'a : Siz bu ülkenin başına gelmiş bir felakete benziyorsunuz... NEDEN DEMİŞTİR ?

İyi geceler eflatun

not: ben bunu yazana kadar kaç mesaj yazdınız bilmiyorum..

muhattabınız ben değil BERNARD SHAWD

Sitelerde Paylaş

Kara Kız kitabını okumak dahi Bernard hakkında yeterli kanıya varmamıza yeter.Beyaz adam Kara Kıza sorar Tanrı nedir diye hadi bil bakalım Ferrari Kara Kız ne cevap verir.

R.Ferrari Marks'da Avrupa'nın başına gelmiş çok büyük felaketti müslüman olduğu için olmasın.Ha birde Asosyal sosyalist kitabı var arkadaşın.

NOT:Burası pano değil arkadaş.

Sitelerde Paylaş

freddie ben sana cevap yazmıycam

yalnız ben senin bazı yazılarını okumuştum...

yeri gelmişken freddie.. insan hayatta kendisine rahatsız eden ne varsa. bunları ancak Allah fikri ile atabilir..

atarsa ne olur.. rahatlar..

iman nedir ? anlamaya denir... neyi anlamaya

geldik gidiyoruz orta yerde bir şey yok.. ihtiyarlıyoruz..

Sitelerde Paylaş

EFLATUN: ben bunu arşivden 1940'li yıllara ait istanbulda neşredilen bir gazetede okudum

AHMET EMİN YALMAN'ı tanırmısın VATAN GAZETESİNİN KURUCU BAŞ YAZARIDIR..

benim okuduğum o 1940-50 yıllara ait o 4 sayfalık gazetede.. BERNARD SHAW'ın bu sözleri AHMET EMİN YALMAN'ın kafasını vurula vurula defalarca belki senelece Tekrar Tekrar neşredildi

.....

şimdi Bernard Shaw hakkında Vikipedi neler yazıyor İyi Okumamışsın

neler yazıyormuş dikketle okuyalım

Daily Mail, Observer, The Times ve daha birçok gazetenin, derginin yayımcısı Lord Northclitte, bir gün Shaw'a Siz ülkenin başına gelmiş bir felakete benziyorsunuz! demiş ve Shaw'dan cevabını almış: Siz de, o felaketin nedenine benziyorsunuz.

Eflatun Soruyorum : The Times gaztesinin yayımcısı Lord nothaollite Bernarda Shaw'a : Siz bu ülkenin başına gelmiş bir felakete benziyorsunuz... NEDEN DEMİŞTİR ?

İyi geceler eflatun

not: ben bunu yazana kadar kaç mesaj yazdınız bilmiyorum..

muhattabınız ben değil BERNARD SHAWD

sen şakamısın kardeşim gece gece? kapı gibi koyduk önüne adamın hayatını. islamla ilgili tek bir kelime bile geçmiyor sen kalkmışsın hala neler zırvalıyorsun. yok onu neden demiş bunu neden demiş. al admın dedikleri ortada. yok biyerde okumuş da yok gazetede yazıyormuş da gazetede yazan herşeye inanma dostum. gazetede her yazan doğru olsa işimiz var. bak dinle ilgili görüşleri de yukarıda. hala saçmalıyorsun. bu yazılarınla git araştırmadan herşeye onay veren müslüman kankanları afyonla

Sitelerde Paylaş

marcos vikipediye bak ne yazıyor

Bernard shaw:

İnsanın kendini berbat hissetmesi, mutlu olup olmadığına önem verecek kadar boş zamanı olmasından ileri gelir. ”

Dertli olmanın sırrı, dertli olup olmadığımızı düşünecek kadar boş vakte sahip olmamızdır.”

demek oluyor ki: Bernard Shawın sözlerini... dertli olmanın sırrını bildiği idrak ettiği zaman söyledikleri ile

bunun bilmezden evvelki söyledikleri ile bir tutmayalım..

felaketle kalkar gözünden perde denilmiştir..

yani insan biraz sıkılmalı ki.. perde kalksın... deniliyor

işte o zaman bernard Shaw söyledikleri ile ondan evvel söylediklerinin arasında dağlara kadar fark olur

marcos.. sakın karıştırma... Bernard Shawı baitbir anlayışla anlamış olursun.. onun tanıyamazsın

sıkılmak nedir sen bilirmisin bernard Shaw.. bunu Dertli olmanın SIRRI diyerektan Tabir etmiş

bu öyle şunun bunun sözü değil o ne demektir

düşün bakalım.. DERTLİ OLMANIN SIRRI.. herkes dertl. yooo bernard Shaw göre değil

bernard Shaw başka vurulmuş.. felkatele kalkar gözünde perde demişlerdir..

insan biraz detli olmanın sırrına yaklaşmalı ki kalksın

kalkınca.. O artık evvelki Bernard Shaw değil.. evvel ki sölerini kaale alma

vikipedideki sözlerinden daha ne manalar varda... uzaycağından kesiyorum

Sitelerde Paylaş

R.Ferrari yazılarından temiz bir kalbin olduğu belli iç dünyasını sorgulayan insanın gözünden perde kalkar diyorsun ben bunu anladım.İnsan ızdırap çekiyor hem hayata anlam verememekten hem dünyadaki acıların varlığından tabi iç dünyasını sorgulayan insan için bu böyledir.Ama bizim felaketlerle karşılaşmadığımızı yalnızlığa düşmediğimizi çıldırma noktasına varıncaya kadar iç dünyamızı sorgulamadığımızı bilemezsin.

Bu yolun sonu illada İslama veya başka bir dine çıkacak diye bir kaide yok.

Sitelerde Paylaş

adamlar bir yığın saçma sapan ayet ve hadisten bilmin ve insanlığın kaynağını çıkarıyorlar, şurdaki 10 tane cümleden mi çıkaramayacaklar?

adamlarda kıvırma alışkanlık haline gelmiş. hadi anlıyorum kuranı allah göndermiş sanıyorsunuz kutsal sanıyorsunuz hadi onun için kıvırtın, peygamberiniz için kıvırtın da bir gazetecinin yalan yanlış haberini ne diye kıvırtıyorsunuz ben bunu çözemiyorum. kıvırtkanlık sizde alışkanlık yapmış :) kapı gıcırtısına bile kıvırtıyorsunuz.

adamın hayatı sözleri eserleri ortada hala neyi savunuyorsun ben anlamadım. yanlış yazılmış bu makale de çek git. sanki kuranı tartıştışıyoruz. edebiyatçıdan toplum bilimcisi olma ihtimali, sizin adam olma ihtimalinizle aynı.

Sitelerde Paylaş
Bu yolun sonu illada İslama veya başka bir dine çıkacak diye bir kaide yok

bu yolun sonu.. Ya Allah fikrine yani bir yere gönlünü BAĞLAMAKTIR.. yada intihardır.. bu yolun başka bir sonu yok

Ee.. bunların hiç bir filanda olmadı.. çünkü o o yoldan çıkarıldı..

Allah herkesin eline bir müfredat programı vermiştir.. o programı yapıcaktır.. bu kaianat bu saltanat devam edecektir..

yalnız ona o sıkıntılı anında bir tahsil verilmiştir.. O o tahsili görmüştür..

iman nedir anlamaya denir ? yani yine seni böyle sıkarsam ne yapabilirsin.. imandan başka bir yol varmı ?

yani Kuranı mübinde bir ayeti kerimde.. yani bir cümle-i İlahide söyle beyan burumuşlardır

HAKTAN sonra DELALDEN BAŞKA NE vardır.. ey insalık

tarihinde Renaultferrari tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

reno, forumda uyuşturucu propangadası yapamk

ve uyşturucunun nasıl kafa yaptığını paylaşmak suçtur.

sen iyi misin ya?

şimdi bernard şhaw: 1940 lı yıllarda diyor ki

dünya yanıyor.. her tarafta eylem var mitingler var kavga var.. çatışma var.. kimsenin huzur yok

bu yangını engelemek isterse.. bir çare kaldı oda Hazreti Muhammedin zinden yürümektir..

BİR ASRA KADAR AVRUPA İSLAMLAŞACAKTIR DİYOR

işte taa o zamanlar filandiyada çocuklara kuran okutuldu.. amerikada camisi var.. almayanda camisi tamir edilir

almandan imamı olur.. Een medeni mekletelerde islam cemiyetleri kurulmuş.. avrupa yangından eylemlerden kavgadan dövüşte.. sorunlarını İslam ile çözmüştür..

hiç kendine sordun mu neden acaba en medeni ülkelerde islam cemiyetleri kurulmuştur.. buna müsade edilmiştir..

o zamanlar isviçrede bir eyalatte.. oranın belediye başkanı.. oranın esanafı ile alış veriş yapması yasaklanmıştır.. kanunun koymuşlar.. çünkü hazreti Muhammedim bir hadisi şerifinde.. filan ......rüşvet haramdır diye bir hadisi şerifi var

islamın zevkklerini hariçten topluyoruz

konuşmanın özü: birinci dünya savaşından sonra ve ikinci dünya savaşından sonra.. avrupadaki yangınların sönmesi

kavgaların eylemlerin dövüşlerin çatışmaların çözümü: Hazreti Muhammedin izinden yürümeklik ile olmuştur

Bernard SHAW: GÜNÜMÜZ DÜNYASI ONUN gibi birisinin mutlak hakimiyeti altına girse, sorunları, çok ihtiyaç duyulan barış ve mutluluk getirecek şekilde onun çözeceğine inanıyorum. demesi bunu göstermektedir..

bütün islam memleketleri rezil durumda.

dinin mensuplarının kendi sorunlarına çözüm olmayan bir din,

o dine inanmayanların sorunlarına mı çözüm olacakmış?

Een medeni mekletelerde islam cemiyetleri kurulmuş.. avrupa yangından eylemlerden kavgadan dövüşte.. sorunlarını İslam ile çözmüştür..

yok yav, senin kafa harbiden iyi.

batı islam ile mi çözmüş sorunlarını?

hımmm, hangi ara olmuş bu?

paralel bir başka evrende mi olmuş acep?

Sitelerde Paylaş

bu yolun sonu.. Ya Allah fikrine yani bir yere gönlünü BAĞLAMAKTIR.. yada intihardır.. bu yolun başka bir sonu yok

Ee.. bunların hiç bir filanda olmadı.. çünkü o o yoldan çıkarıldı..

Allah herkesin eline bir müfredat programı vermiştir.. o programı yapıcaktır.. bu kaianat bu saltanat devam edecektir..

yalnız ona o sıkıntılı anında bir tahsil verilmiştir.. O o tahsili görmüştür..

iman nedir anlamaya denir ? yani yine seni böyle sıkarsam ne yapabilirsin.. imandan başka bir yol varmı ?

yani Kuranı mübinde bir ayeti kerimde.. yani bir cümle-i İlahide söyle beyan burumuşlardır

HAKTAN sonra DELALDEN BAŞKA NE vardır.. ey insalık

İmamlar bu yüzden mi intihar ediyor?

Birisi sizleri fena halde keklemiş ateistler intihar eder diye...

İman dünyanın en büyük kandırmacasıdır.. İneğe, kurbağa bile iman edenler ortalıkta geziniyorken Allah ın ayrıcalığı ne ki?

Kuran denen insanlığı aşağılayan müsfeddete der ki:

Mekke ve çevresini uyarmak için buy kitabı Araplar anlasın diye Arapça indirdim..

Kainatı bırakın dünyadan bahsetmeniz komedi..

Kara Kız ı okumamışsın sen Ferrari.. Sizinkilerin yalanlarına kanıp her Müslüman gibi araştırıp sormadan buraya başlık açıp o yalanları taşımışsın.. Burası araştırıp soranların sitesi yani atezim sitesi,.. Sizin gibi sazanları burada ibreti alem diye gösteriyoruz.. Sende top ten de number 1 oldun..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...