Jump to content

Dtp Kapatıldı.

Recommended Posts

• İleti 184
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bu yazıyı yazarken an itibari ile dtp kapatılıyor,çoğu dtp'lide 5 yıl süreyle parti kuramıyor.

meydanı boş buldular,önce barış diye daldılar,sonra alenen biz pkk'nın resmi kurumuyuz demeye başladılar,her mitinginde pkk bayrakları vs.

noldu ? hadi konuşsanıza lan şimdi ? çatlayın aq,evde oturun çatlayın,patlayın,hadi şimdi devletinizi ırakta kurun,bizi sessiz,suskun,sakin mi sandınız lan siz ?

akp'ye gözdağı olsun bu,sizin gibilere çok konuşma fırsatı verdik ki artık zıvanadan çıkan lise öğrencilerine döndünüz,pkk'yı alenen savunmaya başladınız.

bide utanmadan üzülmeyin,sizi asmadığımıza şükredin.

gelinde buraya yok demokrasi şöyle,ama haklarımız vs. diye zırlayın zırlayacağınız kadar,mabadınıza girdi mi ? girdi,oturun şimdi.

tarihinde VahsiZenci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

açılım'da böylece sonlanmış oldu, ne diyelim savaşa devam öldürün,vurun,kırın birbirinizi. ama şunu unutmayın zengine bişey olmaz anadolunun yoksul çoçukları birbirini öldürmeye devam etsin, elit tayfa ise partiden, bruncha, gezip tozsun ülkenin kaymağını yesin.

Sitelerde Paylaş

http://www.nethaber.com/Politika/114600/Ahmet-Turk-oyle-diyor-DTP-PKKnin-siyasi

Türk, “DTP illa ki muhataptır ama bu işin içindeki aktörleri görmeden DTP ne yapabilir? Biz, PKK’nın siyasi kanadı değiliz, sorunun çözümünü esas alan bir mantığa sahibiz” dedi

DTP Genel Başkanı Ahmet Türk, Kürt açılımı sürecinde DTP’nin adres olarak Abdullah Öcalan ve PKK’yı gösterdiği yolundaki yorumlarla muhalefetin, “DTP PKK’nın sivil uzantısı. Muhatap almayın” eleştirilerine sert tepki gösterdi. Türk, “DTP illa ki muhataptır ama bu işin içindeki aktörleri görmeden DTP ne yapabilir? Biz, PKK’nın siyasi kanadı değiliz” dedi.

:lol: ne dedikleri bile belli değil ki

Sitelerde Paylaş

Açılım hakikaten de sona ermiş oldu, sokaklar kan gölüne dönecek gibi görünüyor, Tanrı -varsa- yardımcımız olsun...

dtp gibi bir partinin durması hangi demokrasiye layıktır ?

saçmalamayın,kan gölüne dönecekmiş,sanki kürtlere soykırım kararı verildi,ulan pkk'lı,her eyleminde şiddet silah bir saygınlığı olmayan ortalığı dingonun ahırı zanneden bir parti kapatıldı,kürtlerin umudunu dtp ye bağlıyorsanız defolun gidin zaten.

Sitelerde Paylaş

Uzun süredir bu kadar mükemmel bir haber almamıştım. İçim kıpır kıpır oldu, ama o aşağılıklar yakında yeni parti kurup önümüzdeki seçimde yine girerler. Her neyse, o kadar tehdit etmişlerdi şu olur bu olur diye. Hadi bekliyoruz yapsınlar yapıcaklarını köpek soyları.

Sitelerde Paylaş

ne dedikleri bile belli değil ki

Çok normal, çok anlaşılır değil mi? Başından beri 'şiddet nereden gelirse gelsin, kınıyoruz', 'karanlıktan parmak sallayan birilerinin oyuncağı değiliz, geçmişte öyle davrandığımız oldu, fakat böyle olmayacağız' açıklamaları defalarca yapıldı, 'pkkyı beraber silahsızlandıralım' denildi.

Ama elbette DTP içerisinde PKK'nin bir ağırlığı var, Ahmet Türk söyleyebileceği herşeyi söyledi şimdiye kadar...

EDİT: 'Soy' vurgusunun DTP kapatılırken gündeme geliyor olması da hoş olmuş.

tarihinde terence tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Uzun süredir bu kadar mükemmel bir haber almamıştım. İçim kıpır kıpır oldu, ama o aşağılıklar yakında yeni parti kurup önümüzdeki seçimde yine girerler. Her neyse, o kadar tehdit etmişlerdi şu olur bu olur diye. Hadi bekliyoruz yapsınlar yapıcaklarını köpek soyları.

ne partisi ya hepsinin hakları alındı,artık sessiz değiliz,son gülen iyi güler demiştik ! meydanı boş sananlar anlasın ki zihilmiş mabadın hesabı olmaz artık.

Haşim Kılıç'ın önünde saygıyla eğiliyorum,adamın gözlerinde ateş var resmen,tüylerim diken diken oldu ses tonuna bak,helal olsun sizlere!

.ah kurarlar partiyi artık.anca evde parti verirler kuyruksuz fareler.

tarihinde VahsiZenci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çok normal, çok anlaşılır değil mi? Başından beri 'şiddet nereden gelirse gelsin, kınıyoruz', 'karanlıktan parmak sallayan birilerinin oyuncağı değiliz, geçmişte öyle davrandığımız oldu, fakat böyle olmayacağız' açıklamaları defalarca yapıldı, 'pkkyı beraber silahsızlandıralım' denildi.

Ama elbette DTP içerisinde PKK'nin bir ağırlığı var, Ahmet Türk söyleyebileceği herşeyi söyledi şimdiye kadar...

EDİT: 'Soy' vurgusunun DTP kapatılırken gündeme geliyor olması da hoş olmuş.

evine giren hırsıza ben hırsız değilim dediği zaman inanıyorsan sana diyecek birşeyim yok.

göz var nizam var.

Sitelerde Paylaş

çoçuk olduğun bellide bu kadar sevinmen mantıksız, önümüzdeki seçim dtp gider d.. gelir halkın iradesinin önünde kimse duramaz bunu unutma.

he canım gelir,geleceği varsa ona gireceğide var,halk iradesiymiş,terörü kim savunursa savunsun hiçbirşey gelemez.

Sitelerde Paylaş

dtp gibi bir partinin durması hangi demokrasiye layıktır ?

saçmalamayın,kan gölüne dönecekmiş,sanki kürtlere soykırım kararı verildi,ulan pkk'lı,her eyleminde şiddet silah bir saygınlığı olmayan ortalığı dingonun ahırı zanneden bir parti kapatıldı,kürtlerin umudunu dtp ye bağlıyorsanız defolun gidin zaten.

Benimle muhatap olurken bir daha beni 'kovmaya' yeltenirsen, benimle 'lan'lı 'lun'lu konuşmaya devam edersen çok sert bir cevap alacaksın; akıllı ol, efendice konuş.

Britanya'da Sinn Fein gibi açıklamalar yapardım ama şu an böyle açıklamalar yapmayacağım, sana fazla bu açıklamalar.

Ben DTP'ye umut filan bağlamıyorum; DTP'nin meclise girmesi, açılım süreci, gerillaların dağdan inmesiyle beraber Devlet'le olan bağlarını yeniden gözden geçirir gibi olan Güneydoğulu ve Doğulu vatandaşlar da dahil olmak üzere, orada artık radikal olmayan tek bir kişiyle dahi karşılaşılamayacak, benim derdim bu. AK Parti oradan silinecek, bölge tamamen PKK ve onun DTP içerisindeki uzantılarının kontrolüne girecek. Açılımın kapanması demek, PKK'nin 'Gördünüz mü? Bunlar açılım maçılım yapmaz, destekler yeniden gerillaya' propagandasını, kendilerinin yapamayacağı derecede mükemmel bir biçimde Kürt vatandaşlarının zihnine yerleştirecek.

Ortalık kan gölüne dönebilir diyorum, buna itirazın nedir? 'DTP'nin kaka bir parti olması' mı, böyle itiraz mı olur? DTP iyidir veya kötüdür, fakat PKK'ye bağları gevşeyen, belki de PKK'yle hiç bağı olmayan pek çok Kürt vatandaşımızın zihninde ne gibi çağrışımlar yaratacak bu karar, beni ilgilendiren o.

Yoksa benden bana ne? Hayatımda DTP'ye oy vermişliğim yok, siyasi çizgisini de beğenmem; ama tam şu an DTP'yi eleştirmek için doğru zaman değil...

tarihinde terence tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

he canım gelir,geleceği varsa ona gireceğide var,halk iradesiymiş,terörü kim savunursa savunsun hiçbirşey gelemez.

sizinde görücekleriniz var daha, yeni kurucakları partiyle güçlerine güç katıcaklar, aldıkları oyun 2 katını alıcaklar. kürd halkının tepkisi büyük olucak, 2009 yılında parti kapatılmasından bahsediyoruz, bu toprakların demokrasiyle olan imtihanında büyük bi acı ve yenilgi.

Sitelerde Paylaş

sizinde görücekleriniz var daha, yeni kurucakları partiyle güçlerine güç katıcaklar, aldıkları oyun 2 katını alıcaklar. kürd halkının tepkisi büyük olucak, 2009 yılında parti kapatılmasından bahsediyoruz, bu toprakların demokrasiyle olan imtihanında büyük bi acı ve yenilgi.

2009 yılında dağa çıkıp amip gibi mayınlar döşeyenlerin partisinden bahsediyoruz.

daha ne demokrasisi diyorsunuz,

hangi ülkede Hizbullah Partisi,El Kaide Partisi var anasını satim,hastalıklı insanlar.

İsrail'de Hamas Partisi kursanıza yiyorsa,madem demokrasinin yüz karası biziz.

ABD'De El Kaide Partisi kurun.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...