Jump to content

Dtp Kapatıldı.

Recommended Posts

• İleti 184
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ortalık kürtçe eğitim veren okul dolsa kürt kızları artık okula gidecek mi?*

Bakma sen bir ustte yazan ........ queenofhearts. O zaten senin su sozlerinle yamuldu kaldi.

Ama her ne olursa olsun Kurt kizlari icin hic bir seyin degismeyecegine emin olabilirsin... Onlar yine ezilecek, onlar yine oldugu gibi kalacaklar...

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türkiye Cumhuriyetinde Turkchu olmaktan kolay ne var.

Sağolsun, drekinci önüne gelene Türkçü, faşist, ırkçı yaftası yapıştırır durur . Başka da bildiği birşey yok .

Hem imzamdan senin anladığın bu mu ?

Anadilimiz Türkçeye sahip çıkmak, dejenere edilmesine karşı çıkmak, birtakım yeni yetme züppelerin elinde oyuncak edilmesine dur demek ille de bir fraksiyona bağlı olmayı mı gerektirir ?

Sırtını devlete, aklını resmi ideolojiye endeksledinmi artık mangalda kül bırakmayabilirsin.

Boşversene drekinci, asıl sen şu anda amiyane tabirle kimlerin değnekçiliğini yapıyorsun, onu söyle bize .

Bölücülerin ve senin gibi bölücü değnekçilerinin yanında yer alacağıma devletimin yanında yer alırım .

Hem Türkiye'de komünist olmaktan kolay ne var; sırtını sarı sendikalara, aklını da Marksizme endeksledin mi artık mangalda kül bırakmayabilirsin.

Üstelik adın entele de çıkar .

Bilirsin, Komünist devrim 3999 yılında gelecek gelmeye de o zamana kadar bakarsın bu sayede üç beş tane de hatun ayarlamışsın, böylelikle evde pul koleksiyonlarını gösterme fırsatı da bulursun .

Türküz, cumhuriyete göğsümüz tunç siperi

marşları söyleyebilirsin.

Tavsiyelerin için sağol, ben öyle marşlar söylemiyorum .

Ama bak, asıl sen şu şekilde enternasyonal marşlar söyleyebilirsin ve bakarsın bu sayede komünizm de gelir :

Yıkalım bu köhne düzeni

Biz başka alem isteriz

Bizi hiçe sayanlar bilsin

Bundan sonra herşey biziz

Hem fabrikalar, hem de toprak

Her şey emekçinin malı

Tufeyliye tanımayız hak

Her şey emeğin olmalı

Yaw biraz Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunu göz önüne al. Mustafa Kemal'in Türkçülüğü ne kadar ise Abdullah Öcalanın Kürtçülüğü de o kadardır.

Yani Apo da Mustafa Kemal gibi özgürlük ve kurtuluş savaşçısı diyorsun, öyle mi ?

Sahi yahu, katillere ne deniliyordu ?!

Unutmadan, bir şey daha ...

Ne demiştik; Türkçe Turkcheleşiyor .

Bakınız, drekinci ''yav'' yerine ''yaw'' yazıyor .

Mustafa Kemal için padışah ve şeyhülislam ölüm fermanı vermişti. Mustafa Kemal galip geldi padışah tabanları yağladı. Apo ya da ölüm cezası verilecekti ama verilmedi, müebbet hapis verildi. Galip gelseydi Mustafa Kemalden farkı kalır mıydı?

Of of, kıyaslamaya bak .

Apo galip gelseymiş Mustafa Kemal'den farkı kalır mıymış .

Büyük adamsın büyük, bir bölücü yapsaydı bu kıyaslamayı inan kızmazdım .

Ayrıca yorumumda geçen sosyalist kisveli Kürtçü değnekçileri sözümden dolayı beni haklı çıkardığın için sana ne kadar teşekkür etsem azdır .

Sitelerde Paylaş

Biz kim doktor? :) Ben yalnızca kendi fikrimi söylüyorum, yalnızca tek kişiyim. Ayrıca neden tartışmak kişiselleşiyor? Benimle özel bir sorunun mu var?

Eee, sonuç? Polder'i kuran adamın kızı ola ola bir şövenist ordu-sever mi oldu? Bununla mı grur duyuyorsun? Senin gibilerin ''sol'' olduğu yerde ben kendime ''sol'' demekten utanırım zaten merak etmeyin :)

Ben kendimi herhangi bir şey sanmıyorum da sana ne oluyor doktor?sansam ne olur, bundan sana ne? saçımı hangi şampuanla yıkadığım, kurunun yanında cacık mı yoksa salata mı sevdiğim yahut hangi renk çorap giydiğim hakkında da yorum yapmak ister misin :D

Benim neyi savunduğumu sorsaydın söylerdim doktor; işkembe-i kübradan sallamayalım. Sen ve senin gibilerin sorunu ne biliyor musun? HAZIMSIZLIK... Kendinizi her türden ''iyi, doğru ve güzel''in tek yetkin karar mercii sanmaktasınız. Çizdiğiniz sınırlar dışında düşünen herkes için kullanışlı birer ihanet etiketiniz var. Aferin doktor, böyle devam et :)

Ben şovenist ordusever filan değilim tabii. O senin hezeyanın. Ayrıca benim "solcu" olduğumu söylediğim bir tek iletimi bul ve yapıştır bakalım buraya.

"Benimle özel bir sorunun mu var?" sorusu da yeni moda. Hele senin sorman hakikaten çok ilginç.

Benim her iletimi çirkince kişiselleştirip aldığım eğitime, mesleğime kadar sorgulayan ve her defa bu yüzden benden tepki gören sensin. Çamur atma, kendi yaptığın şeyi başkalarının üzerine atma.

"Kızıl görünce dayanamıyorsun" diyen sensin. Hatırlatırım.

Hazımsız olan da ben değil, sizlersiniz, sensin. Parti terörizme göbekten bağlı olduğunu açıkça beyan etmiş ve devleti dağa çıkıp silahlanacağını söyleyerek resmen tehdit etmiş, senin gibi 12 Eylül'ün çarpık solcuları da kalkmış burada demokratçılık oynamaya başlamış.

Terörü ve teröristi destekliyorsunuz. Üstelik bunun parlamento içinde yapılmasının engellenmesini de "demokrasi düşmanlığı" olarak niteliyorsunuz.

Sizin gibilerin konuşmaya bile utanması lazım.

Sitelerde Paylaş

Sağolsun, drekinci önüne gelene Türkçü, faşist, ırkçı yaftası yapıştırır durur . Başka da bildiği birşey yok .

Hem imzamdan senin anladığın bu mu ?

Anadilimiz Türkçeye sahip çıkmak, dejenere edilmesine karşı çıkmak, birtakım yeni yetme züppelerin elinde oyuncak edilmesine dur demek ille de bir fraksiyona bağlı olmayı mı gerektirir ?

Boşversene drekinci, asıl sen şu anda amiyane tabirle kimlerin değnekçiliğini yapıyorsun, onu söyle bize .

Bölücülerin ve senin gibi bölücü değnekçilerinin yanında yer alacağıma devletimin yanında yer alırım .

Hem Türkiye'de komünist olmaktan kolay ne var; sırtını sarı sendikalara, aklını da Marksizme endeksledin mi artık mangalda kül bırakmayabilirsin.

Üstelik adın entele de çıkar .

Bilirsin, Komünist devrim 3999 yılında gelecek gelmeye de o zamana kadar bakarsın bu sayede üç beş tane de hatun ayarlamışsın, böylelikle evde pul koleksiyonlarını gösterme fırsatı da bulursun .

Tavsiyelerin için sağol, ben öyle marşlar söylemiyorum .

Ama bak, asıl sen şu şekilde enternasyonal marşlar söyleyebilirsin ve bakarsın bu sayede komünizm de gelir :

Yıkalım bu köhne düzeni

Biz başka alem isteriz

Bizi hiçe sayanlar bilsin

Bundan sonra herşey biziz

Hem fabrikalar, hem de toprak

Her şey emekçinin malı

Tufeyliye tanımayız hak

Her şey emeğin olmalı

Yani Apo da Mustafa Kemal gibi özgürlük ve kurtuluş savaşçısı diyorsun, öyle mi ?

Sahi yahu, katillere ne deniliyordu ?!

Unutmadan, bir şey daha ...

Ne demiştik; Türkçe Turkcheleşiyor .

Bakınız, drekinci ''yav'' yerine ''yaw'' yazıyor .

Of of, kıyaslamaya bak .

Apo galip gelseymiş Mustafa Kemal'den farkı kalır mıymış .

Büyük adamsın büyük, bir bölücü yapsaydı bu kıyaslamayı inan kızmazdım .

Ayrıca yorumumda geçen sosyalist kisveli Kürtçü değnekçileri sözümden dolayı beni haklı çıkardığın için sana ne kadar teşekkür etsem azdır .

+1

Akıl ve erdem yoksunları, deveye hendek atlatmak pahasına da olsa erdeme saldırmadan edemezler.

Bu zavallılar, fikriyatına erişemedikleri ve asla takdir edemedikleri Atatürk'e her cepheden saldıradursunlar, zamanı gelince biz de yapacağımızı biliriz elbette.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...