Jump to content

NİCK DEĞİŞTİRMEK İSTEYEN KULLANICILAR

Recommended Posts

• İleti 461
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Üye ismimin BERGÜZAR006 olarak değiştirilmesini rica ediyorum.

Teşekkürler.

İsteğiniz yerine getirildi, fakat aşağıdakiler tekrarlandığı anda üyeliğiniz sonlandırılacaktır.

"BERGÜZAR06 sürekli kişiselleştirmek, saldırı ve provoke amaçlı yazmak, özel hayatı malzeme etmek ve forumu cıvık iletilerle boğmak nedeniyle bir kere daha atılmıştır."

Sitelerde Paylaş

nikimi mümkünse muhafazakar liberal demokrat olarak değiştirmek istiyorum. teşekkürler.

(nik böyle çok uzun olacaksa ve sistem kabul etmeyecekse sadece muhafazakar demokrat ta olabilir.)

"sivil demokratik devrim" olan nikiniz, "muhafazakar demokrat" olarak değişmiştir, diğeri sistem tarafından uzun olduğundan kabul edilmemiştir.

Sitelerde Paylaş

Ben nicklerde Türkçe karakter kullanılamıyor diye nickimi ingilizce harflerle almıştım.

Şayet kullanılabiliyorsa benim nickimi Ateist.Bakış olarak değiştiri misiniz?

Bir de eğer değişirse, giriş yaparken Türkçe karakterle yazıp girebilecek miyim?

Teşekkürler şimdiden...

Ekleme:

Bu işlemi nick değiştirme değil harf değiştirme kabul ediniz.

(Bir kere değiştirilebiliyormuş Nick-öyle yazıyor-o bir kereyi de harf değişikliğine saymak haksızlık olur herhalde diye düşünüyorum)

Değiştirildi.

Sitelerde Paylaş

BayZerdüşt isimli nickimi sadece '' Zerdüşt '' olarak değiştirebilir misiniz (ü ve ş ler olsun lütfen) eğer ki önceden alınmışsa hiç değiştirmemenizi talep ediyorum.

Saygılarımla ve Sevgilerimle ..

Istedigin gibi degistirildi.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...