Jump to content

NİCK DEĞİŞTİRMEK İSTEYEN KULLANICILAR

Recommended Posts

• İleti 461
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

AteistKemalistBirey, nickinin çok uzun olması ve bunun kendisine hitabeden üyeleri zorladığını görmesi nedeniyle kısaltmak istemiş, özel mesajla bildirdiği isteği yerine getirilmiştir.

AteistKemalistBirey'in nicki AKB olarak değiştirilmiştir.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

eğer teknik olarak mümkünse:

şuanda murattlv olan nickimi,

murat-tlv olarak değiştirmek istiyorum..

bu şahsen benim için önemli,

çünkü bana hitaben yazan bazı arkadaşlar murattiv hatta murattliv vb. şeklinde hitap ediyor..

aslı bu değil

aslı murat-tlv

Nickiniz murat-tlv olarak düzeltildi.

Sitelerde Paylaş

analiz. olarak değiştirilmesini istiyorum. hatta eski analiz üyeliğim tekrar aktif olabilir mi bunu iptal ederek

analiz 25 nickli üyeliğinle eski üyeliğin analiz birleştirildi, yeni nickin de analiz olarak belirlendi.

Doğum gününde nickini değiştirecektik, bugüne kısmetmiş.:)

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Sahnelere dönme vaktim geldi . Nickimin Craftman olarak değiştirilmesini tüm samimiyetimle arzu eder ve değişmesine önayak olan kimselere çok müteşekkir olduğumu izhar eder ve hepinizin gözlerinden , ellerinden öperim .

Nickiniz isteğiniz üzere Craftman olarak değiştirilmiştir . Bu arada siz zatıalinizi tekrar forumda görmemize önayak olduğunuz için asıl biz müteşekkiriz efendim .

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Yaşadığım bir sorunla ilgili konuyla alakalı net bir başlık göremedim, varsa da kusuruma bakmayın..

Şifremi unutmuştum ve başarıyla değişiklik talebi gönderdim fakat mail adresime şifre değişikliğiyle ilgili bir mail gelmiyor. Sonradan şifrem aklımda belirdi ve buraya yazı yazabildim:) bu bir sorun mudur, yoksa bir politika mı?

Sitelerde Paylaş

Yaşadığım bir sorunla ilgili konuyla alakalı net bir başlık göremedim, varsa da kusuruma bakmayın..

Şifremi unutmuştum ve başarıyla değişiklik talebi gönderdim fakat mail adresime şifre değişikliğiyle ilgili bir mail gelmiyor. Sonradan şifrem aklımda belirdi ve buraya yazı yazabildim:) bu bir sorun mudur, yoksa bir politika mı?

Böyle bir politikamiz yok. Bence bir sorun olmali. Teknik arkadaslar bir inceler.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Sözünü ettiğiniz email'i hangi adrese, nereye gönderiniz acaba?

Bizde böyle bir talep görünmüyor, sizden gelen herhangi bir email yok.

Olsa mutlaka yanıtlanırdınız, bu üyelikle kaydolduğunuz email adresiniz her ne ise şifreniz oraya mutlaka iletilirdi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...